Boi się sexu =((

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Smorte
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 25 sty 2006, 09:12
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Boi się sexu =((

Postautor: Smorte » 25 sty 2006, 09:22

Jesteśmy ze sobą prawie rok, w grudniu zdecydowaliśmy sie na pierwszy raz, było cudownie., jej się też podobało ale strasznie ją bolało!!!! Mówi że było cudownie ale cholernie boi sie następnego razu!!! Kocham ją i nie zalezy mi tylko na sexie ale chciałbym żeby wiedziała że sex nie jest wcale zawsze bolesny. Błagam pomóżcie mi!!!
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 25 sty 2006, 09:27

Smorte pisze:ale strasznie ją bolało

Po pierwsze musicie ustalić przyczynę bólu
Po drugie musisz wykazać się i zrezygnować z sexu póki nie będzie OK
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Smorte
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 25 sty 2006, 09:12
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Smorte » 25 sty 2006, 09:32

wydaje mi się ze bolało z powodu przerwania błony
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 25 sty 2006, 10:01

napisz czy byla dziewicą czy nie
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
Smorte
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 25 sty 2006, 09:12
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Smorte » 25 sty 2006, 10:05

tak była dziewicą
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 25 sty 2006, 10:09

moze sie boi ciazy...
porozmawiajacie o dobrej antykoncepcji moze wtedy bedzie sie czuła pewniej
you touch me
in special places...
Smorte
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 25 sty 2006, 09:12
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Smorte » 25 sty 2006, 10:10

ale ona się nie boi ciąży, rozmawiamy o tym dużo, ona się po prostu boi że następnym razem tez tak będzie bolec, nie wiem jak jej wytłumaczyć że to był ból od pierwszego razu :(
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 25 sty 2006, 10:13

Smorte pisze:ale ona się nie boi ciąży, rozmawiamy o tym dużo, ona się po prostu boi że następnym razem tez tak będzie bolec, nie wiem jak jej wytłumaczyć że to był ból od pierwszego razu :(


a co sama tego nie wie??
no powiedz jej ze za kazdym razem jest coraz lepiej...ze bedziesz delikatny i jak bedzie ja tylko bolec to przestaniesz, no nie wiekm co jeszcze...
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 25 sty 2006, 10:18

No to w ten sposób do niczego nie dojdziecie i będzie odkładać latami. Błona jej się przecież nie zrośnie, więc najważniejsza przyczyna bólu jest już nieaktualna. Wytłumacz jej na spokojnie że nie jest pierwszą ani ostatnią dziewczyną, którą bolał pierwszy raz, a mimo to te same dziewczyny potrafią czerpać radość z seksu. Każdy kolejny raz będzie lepszy, nawet jeśli pojawi się lekki ból to nie ma na niego innej rady jak po prostu praktyka. W końcu przejdzie - raczej wcześniej niż później. Odkładanie tego tylko pogarsza sprawę. To jak ze skokiem na bungie - im dłużej się zastanawiasz tym bardziej się boisz. W tym przypadku mogłoby się wtedy okazać, że znów pojawił się boł właśnie dlatego że się go bała.
Nie wiem jak to zrobisz, nie znam waszych relacji, ale jeśli ma do Ciebie zaufanie to uda Ci się jej to wytłumaczyć (tylko zrób to rzeczowo). Powodzenia.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Marisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:38
Skąd: Lubuskie
Płeć:

Postautor: Marisa » 25 sty 2006, 10:57

hej pierwszy raz dziewczyna moze odczówac ból np dlatego ze jest spieta i miesnie ma spiete dlatego i stres jest przyczyna tego. Pierwszy raz jest przez dziewczyne bardzo emocjonalnie odbierany . porozmawiaj z nia ,może wybierzcie inna pozycje w ktrej bedzie jej wygodniej . nie każda jest dla każdego odpowiednia przecierz ludzie sa róznie zbudowani . Jak sie nato zdecydujecie proponuje bardzo spokojna przyjazna atmoswere która sprzyja rozlużnieniu :) <przytul>
Każdy ma prawo do orgazmu
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 25 sty 2006, 12:18

Marisa pisze: proponuje bardzo spokojna przyjazna atmoswere która sprzyja rozlużnieniu

Atmosfera może bardzo dużo sprzyjać! Rozluźnij ją, rozgrzej, wydłuż grę wstępną i spokojnie do dzieła... <browar>
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 25 sty 2006, 12:33

szczerze powiedziawszy to tez miałam takie coś- bardzo mnie bolał pierwszy raz, pozniej tez odczuwałam bol, nie chciałam sie kochac, robilam uniki pod byle pretekstem- troche byłam tym zmeczona, tym tzn, ze bol sie utrzymuje. Doszłam do wniosku, ze to wina błony, ze nie do konca zostala zerwana. I pewnego razu po imprezie, bedac lekko podpita, ja przejełam inicjatywe i sama kierowalam cala akcja, tak by mnie jak najmniej bolało. No i przeszło mi :/

Moze to jej zaproponuj?
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 25 sty 2006, 13:09

Marisa pisze:Jak sie nato zdecydujecie proponuje bardzo spokojna przyjazna atmoswere która sprzyja rozlużnieniu

dokładnie!
co może pomóc: trochę alkoholu(ale bez przesady), potraktowanie zbliżenia jako dobrą zabawę (śmiejcie sie jak Wam cos nie wychodzi, żartujcie etc), no i "rozgrzej" dziewczynę najpierw.

Możliwe też że przyda się lubrykant Wam jakiś, nawilżnie ułatwia ruchy i zapobiega otarciom.
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Kiara
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 05 maja 2005, 20:48
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Kiara » 25 sty 2006, 14:37

Moim zdaniem w tym przypadku jest najważniejsza rozmowa. Musisz ją zapewnić że nie będziecie nic robić na siłe, że zawsze może zrezygnować jak ból będzie duży.

Smorte pisze: jej się też podobało ale strasznie ją bolało Mówi że było cudownie ale cholernie boi sie następnego razu!

Ja miałam prawie tak samo, ino że ja nie odczułam żadnej przyjemności z pierwszego razu, straszny ból i dużo krwi. A za nim doszło do tego pierwszego razu to chyba były z 3 próby, powiem tak że jak by nie rozmowa z moim chłopakiem to nie zdecydowałam się bym na to gdyż bardzo mnie bolało, następne razy nie były lepsze, odczuwałam dość duży ból przy kojenych stosunkach jakiś 3-5. Ale zawsze ja nad wszystkiem miałam kontrole i mogłam skończyć kiedy chciałami i miałam w tym poparcie chłopaka co bardzo pomagało. A więc wg mnie rozmowa rozmowa i jeszcze raz rozmowa. A może czas bo z tego co widzę to jesteście dość młodzi i może ona nie jest do końca gotowa....
Śpieszmy się kochać mężczyzn...bo tak szybko głupieją :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 sty 2006, 15:08

Wiesz co ? w ciaze to ona nie zajdzie , bo ja bedzie rodzic to dopiero ból bedzie ! wiec niech sie nie pitoli, co ma bolec to poboli !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
_paczka cipsóf_
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 25 sty 2006, 15:29
Skąd: ŁdZ
Płeć:

Postautor: _paczka cipsóf_ » 25 sty 2006, 16:09

jak dla mnie nie chodzi o nastrój i inne cudawianki...
po prostu wybraliście złą pozycję, przez co błona nie była napięta, tylko miałeś problemy z przebiciem co powodowało u niej ból. Błona mogła też pęknąć w kierunku łechtaczki, co mogło spowodowac powstanie małych ranek, które trochę się goją...

Mam pytanko, intymne ale ważne...
(ja pierdziele, jaki intleigent napisał o alkocholu?? :/ gratuluje po prostu)
Czy uprawialiście petting, oral czy inne sprawy?
Bo wstyd to dodatkowy powód do bólu...
Ja z moim chłopakiem bardzo dobrze znamy swoje ciała i swoje reakcje, przez co nie myślę o tym, że podczas seksu będzie patrzył na moje nagie piersi, przez co się nie stresuje i wiem, że będe rozluźniona, co pomoże w uzyskaniu przyjemności, a nie bólu..
Poznawanie swoich ciał przed seksem jest najlepsze..
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 25 sty 2006, 16:22

_paczka cipsóf_ pisze:(ja pierdziele, jaki intleigent napisał o alkocholu?? gratuluje po prostu)

a co w tym zlego :| ?
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 25 sty 2006, 16:50

Yasmine pisze:a co w tym zlego ?

Wlaśnie- co w tym złego?? Alkohol pomaga się wyluzować...Nie myśleć o bólu itp.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 25 sty 2006, 16:52

Lampka dobrego wina jeszcze nikomu nie zaszkodziła <mruga>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 25 sty 2006, 16:57

ForsakenXL pisze:Lampka dobrego wina jeszcze nikomu nie zaszkodziła <mruga>
Dokładnie! <browar>
Mowa oczywiście o lampce, nie calej butelce na głowę :D
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 25 sty 2006, 17:07

No przecież wiadomo że nie po to żeby ja upić ale wtedy może pomoże jej się on rozluźnić i nie będzie myślała o bólu.
Polecam zrobić jakąś romantyczną atmosferę, lampka wina, szczera rozmowa.
Koniecznie, tak jak juz było mówione, zapewnij ją że jak będzie ją bolało to natychmiast przerwiecie.
Awatar użytkownika
_paczka cipsóf_
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 25 sty 2006, 15:29
Skąd: ŁdZ
Płeć:

Postautor: _paczka cipsóf_ » 25 sty 2006, 17:51

różni ludzie różnie pojmują "lampkę wina"..
no dobra, moze was po prostu nie rozumiem, ale ja nie preferuje seksu po nawet małej ilości alko, dla mnie to po prstu...głupie...no ale są różne opinie, mam nadzieję, że moją uszanujecie :P
Róbta co chceta, tylko z łową i żbey wam przyjemność sprawiało :D
W końcu po to jest seks :D <pejcz>
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 25 sty 2006, 18:40

Głupie? No popatrz, a ja myślałem że kolacja przy świecach i czerwonym winie jest taka romantyczna...
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
_paczka cipsóf_
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 25 sty 2006, 15:29
Skąd: ŁdZ
Płeć:

Postautor: _paczka cipsóf_ » 25 sty 2006, 18:44

ja pierdzielę, człowieku, czy ktoś tu mówi o kolacji, świecach i innych cudawiankach? nie, ja mówię o seksie po alko...
To jak ty się masz zamiar zawsze pykać na kolacji przy świecach i winie to gratuluję :/
Gash... <mlotek>
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 25 sty 2006, 18:52

Kiedy przecież my tutaj własnie o klimacie odpowiednim - sprzyjającym że tak powiem, a wino jest elementem sprzyjającym atmosferze...
Postarałabyś się rozumieć sens wypowiedzi w kontekście całego tematu nastepnym razem.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
sirkomla
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 02 lut 2005, 09:47
Skąd: Zieleniewo
Płeć:

Postautor: sirkomla » 25 sty 2006, 22:19

Sophie napisała:
Mowa oczywiście o lampce, nie calej butelce na głowę


Raczej nie proponowałbym całej butelki na głowę, bo co, jak się stłucze? nie dość, że zaboli, to jeszcze się wino rozleje... :D
A takna poważnie, to jak już ją namówisz dzięki takim, czy innym zabiegom, to wydłuż grę wstępną (ale nie przynudzaj), a już podczas samej penetracji niech ona ma całkowitą kontrolę nad siłą i głębokością penetracji (np. spróbujcie na jeźdźca - Ty sobie odpoczniesz, a ona będzie miała pełną kontrolę).
Awatar użytkownika
_paczka cipsóf_
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 25 sty 2006, 15:29
Skąd: ŁdZ
Płeć:

Postautor: _paczka cipsóf_ » 25 sty 2006, 22:33

na jeźdca to dobry pomysł, ale ja bym na początek proponowała misjonarską(tylko niech ma małą poduszkę pod biodrami), niech się dziewczyna rozluźni, a nie od razu zostanie "nabita na pal"...
jak się poczuje pewna i rozluźniona to pokombinujcie, niech dziewczyna zobaczy w jakiej pozycji się czuje najwygodniej :D
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 26 sty 2006, 08:00

_paczka cipsóf_ pisze:(ja pierdziele, jaki intleigent napisał o alkocholu?? gratuluje po prostu)


jaka inteligentna napisała alkohol przez "ch" <hahaha>
Przeciez napisałem że "nie za dużo" tego alkoholu!

_paczka cipsóf_ pisze:moze was po prostu nie rozumiem, ale ja nie preferuje seksu po nawet małej ilości alko, dla mnie to po prstu...głupie...no ale są różne opinie, mam nadzieję, że moją uszanujecie

uszanujemy <browar>

sirkomla pisze:nie dość, że zaboli, to jeszcze się wino rozleje...

i będą plamy na ubraniach (praktycznie nieusuwalne jak to bedzie czerwone wino) <hahaha>
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.






FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
_paczka cipsóf_
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 25 sty 2006, 15:29
Skąd: ŁdZ
Płeć:

Postautor: _paczka cipsóf_ » 26 sty 2006, 10:47

oj się czepiata :P <fuckoff>
dysleksje mam...
no ale dobra, następnym razem będe siedziała, ze słownikiem....

poza tym temat chyba nie jest o moich błędach ortograficznych, tylko o tym, że dziewczyna się nie kce kochć... <cisza> <foch>
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 26 sty 2006, 11:02

robinho pisze:Przeciez napisałem że "nie za dużo" tego alkoholu!



troche alkoholu wyostrza odczucia , pozatym rozluźnia !
you touch me

in special places...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 205 gości