gwałt z męskiego punktu widzenia

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 27 cze 2005, 00:27

GNRose pisze:A kto Twoim zdaniem ustala wysokosci tych wyrokow?

No a kto ma ustalać. Sąd :)

Bo mi sie wydaje, ze tacy sami ludzie, jak Ty czy ja, ktorzy mimo swoich rozlicznoch cnot i zalet nie maja monopolu na nieomylnosc i "sprawiedliwa sprawiedliwosc"...

Prawie tacy sami. Nie liczac wyksztalcenia, wiedzy, doswiadczenia i olbrzymiej odpowiedzialnosci.
Na nieomylnosc nikt nie ma monopolu. Ale zaradzeniu temu slużą zasady typu: np zasada domniemania niewinnosci... Pytam czy zamiast sądu, gdzie masz nawet jako oskarzony swoje prawa wolisz zemste opisana po krotce wyzej, w moim poprzednim poscie? A moze sredniowieczny proces inkwizycyjny, gdzie zeznania dwoch swiadkow w zupelnosci wystarczyly by kogos skazac na stos? (bez dowodow, mozliwosci obrony...)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 27 cze 2005, 00:37

charlie81 pisze:Prawie tacy sami. Nie liczac wyksztalcenia, wiedzy, doswiadczenia i olbrzymiej odpowiedzialnosci.

A ja mimo wszystko smiem twierdzic, Charlie, ze gdybys wzial dwie grupy osob o identycznym (oczywiscie prawniczym) wyksztalceniu, doswiadczeniu etc., ale takie, ze w jednej bylyby osoby, w ktorych najblizszej rodzinie przytrafil sie gwalt, a w drugiej takie, ktore nie mialy z nim bezposrednio do czynienia, i kazal tym grupom ustalic sprawiedliwa wysokosc wyroku za to przestepstwo, to ich wyniki roznilyby sie od siebie dosc znacznie.

charlie81 pisze:Pytam czy zamiast sądu, gdzie masz nawet jako oskarzony swoje prawa wolisz zemste opisana po krotce wyzej, w moim poprzednim poscie? A moze sredniowieczny proces inkwizycyjny, gdzie zeznania dwoch swiadkow w zupelnosci wystarczyly by kogos skazac na stos? (bez dowodow, mozliwosci obrony...)

To ja proponuje zamiast kary smierci czy kontrowersyjnej dlugosci odsiadki po prostu kastracje :) Facet bedzie dalej zyl, wiecej kobiet nie zgwalci, agresywny tez wiecej nie bedzie-wszyscy beda zadowoleni. I zgwalcone kobiety tez beda na pewno z takiego wyroku zadowolone.
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 cze 2005, 00:46

GNRose pisze:5 lat w zawieszeniu na rok

Chyba rok w zawieszeniu na 5 lat?
GNRose pisze:wysokie kary ODSTRASZAJA przestepcow, ktorzy najaktywniejsi sa wowczas, gdy czuja sie bezkarni (czytaj: kara jest znikoma)


Za gwalt mozna dostac nawet 10 lat wiec nie wiem czy to taka znikoma kara.
Wsokosc kary odstrasza ale do pewnego momentu. Pozniej odstrasza jej nieuchronnosc. Czyli poprawienie wykrywalnosci. A zeby poprawic wykrywalnosc wiecej kobiet musi sie z tym zglaszac na policje (nie wszystkie to robia). A zeby kobiety sie zglaszaly musza byc traktowane z wyrozumialoscia i po ludzku. Niech raz zlozy kobieta zeznanie i starczy - zeby nie musiala po stokroc tego samego powtarzac, bo pozniej proces staje sie dla niej wieksza katorga od samego gwaltu.

Ew jak juz trzeba bedzie zadac pytanie to mozna przez internet, telefon - byle nie byla w jednej sali z oskarzonym (on sie bedzie smial, a ona plakac). No i zeby na procesie nie musiala powtarzac tego co juz zeznala (musialaby pisac zeznanie pod przysiega :) ).


I Charlie - ja wim ze teoretyczni nei mozna ludz ponizac i pozbawaic tej ich "niezbywalnej" godnosci. Ale gwalciciel gwalcac kobiete tego wlasnie jej pozbawia. Dobrze wiec by byo aby sam rowniez mial okazje tego doswiadczyc. Aby kara byla kara takze psychologiczna. Cierpieniem - nie fizcznym, a psychicznym. Chocby poprzez nieustanne ponizanie i pozbawianie godnosci. Oczywiscie odbywaloby sie to za pomoca perfidnych i wyrafinowanych psychologicznych zagran :D
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 27 cze 2005, 00:46

GNRose pisze:Charlie, ze gdybys wzial dwie grupy osob o identycznym (oczywiscie prawniczym) wyksztalceniu, doswiadczeniu etc., ale takie, ze w jednej bylyby osoby, w ktorych najblizszej rodzinie przytrafil sie gwalt, a w drugiej takie, ktore nie mialy z nim bezposrednio do czynienia, i kazal tym grupom ustalic sprawiedliwa wysokosc wyroku za to przestepstwo, to ich wyniki roznilyby sie od siebie dosc znacznie.

Byc moze. Ale to niejako byloby niezalezne od nich. Sędziowie owinni sie wystrzegac takich czynnikow wplywajacych na bezstronne wyrokowanie. Mysle ze gdyby sedzia, ktoremu w rodzinie przydarzyl sie gwalt, dostal sprawe dot. gwaltu, to wylaczylby sie z orzekania w tej sprawie. Z powodu wlasnie duzego ryzyka nieumiejetnosci odrzucenia osobistych przezyc. I byloby to zachowanie najzupelniej oczywiste.

Chociaz z drugiej strony czy sugerujesz, ze gdyby Mav przeszedl sie po slumsach i dzielnicach biedy, to zostalby socjalista?
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 cze 2005, 00:49

charlie81 pisze:Chociaz z drugiej strony czy sugerujesz, ze gdyby Mav przeszedl sie po slumsach i dzielnicach biedy, to zostalby socjalista?

Wlasnie wtedy dopiero stalbym sie ekstremalnym liberalem :)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 27 cze 2005, 00:51

Maverick pisze:I Charlie - ja wim ze teoretyczni nei mozna ludz ponizac i pozbawaic tej ich "niezbywalnej" godnosci. Ale gwalciciel gwalcac kobiete tego wlasnie jej pozbawia. Dobrze wiec by byo aby sam rowniez mial okazje tego doswiadczyc


No nie. To zasada talionu, czyli rownowaznego odplacania przestepcy za przestepstwo. Ale wiecie - Kodeks Hammurabiego nie byl jakim szczytem osiagniec legislacyjnych ludzkosci :) I nie popieram i nie bede popieral KS za zabojstwo ani kastracji za gwalt, tak jak nie popieram obcinania reki za kradziez, uszu za szpiegostwo itp :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 cze 2005, 00:52

charlie81 pisze:I nie popieram i nie bede popieral KS za zabojstwo

Chetni bym zaczal dyskusje ale powstalby off topik. Moge wic tylko zaprosic do dyskusji w odpowiednim do tego topiku :D
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 27 cze 2005, 07:41

Andrew pisze:powiesz iż gwałt na facecie przez kobiete jest nie mozliwy , albo ze to całkiem cos innego !

A ja powiem ze mozliwy :). Znam przyklad z opowiadania (dawno dawno temu) w zenskim akademinku dziewczyny upily kolesia i chcialy go gwalcic, ale koles byl tak zalany w trupa ze dziewczyny postanowily wbic dlugopis w penisa. Gwalcily go, a koles podobno wykrwawil sie na smierc.
No ale to temat dla facetow.
Juz znikam :)
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 27 cze 2005, 08:31

Maverick pisze:odstrasza jej nieuchronnosc. Czyli poprawienie wykrywalnosci. A zeby poprawic wykrywalnosc wiecej kobiet musi sie z tym zglaszac na policje (nie wszystkie to robia). A zeby kobiety sie zglaszaly musza byc traktowane z wyrozumialoscia i po ludzku. Niech raz zlozy kobieta zeznanie i starczy - zeby nie musiala po stokroc tego samego powtarzac, bo pozniej proces staje sie dla niej wieksza katorga od samego gwaltu.

Tutaj sie zgadzam oczywiscie. Te gnojki na policji tez zreszta potrafia uprzykrzyc zycie przy skladaniu zeznan

charlie81 pisze:I nie popieram i nie bede popieral KS za zabojstwo ani kastracji za gwalt, tak jak nie popieram obcinania reki za kradziez, uszu za szpiegostwo itp


Ja kary smierci za gwalt rowniez nie popieram, ale wybacz-moim zdaniem porownywanie kradziezy czy szpiegostwa do gwaltu to nieporozumienie i lekkie przegiecie.
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 cze 2005, 08:46

fifi pisze:A co do imprezowania... nie rozumiem tłumaczenia tych mężczyzn, i oskarżania kobiet, że jej się nagle odechciało. Że jest sama sobie winna. To jakaś wierutna bzdura, nie oznacza nie, bez względu na czas i miejsce. Dlatego wiekszość płci brzydkiej jednak odstąpi od dziewczyny w takim momencie. Umniejszanie wagi tej zbrodni w tym konkretnym przypadku jest nieporozumieniem.


Nie no rece mi opadają !! widać wyraznie ,iz Ty kolego masz bardzo mało do czynienia z kobietami (i choć nie chce tu wystepowac w roli obronców gwałcicieli) to głosno mówie tu i teraz do Ciebie !!
CZY TY SPOTKAŁES KIEDYŚ KOBIETĘ KTÓRA WIE CZEGO CHCE ??? pewnie ze są takie ale to tylko 30 % z populacji ich ! <aniolek2>
Gdybym reagował na kobiece nie ! w sprawach sexu ! nie przezył bym tych wszystkich chwil które przezyłem ! a i One tak samo ! One czesto mówią nie a rzeczywistosc jest inna ! nie ...po prostu oznacza swoiste TAK ! ale to jzu Pani psycholog Ci odpisze bo mnie sie nie chce .....No pozwol Marzenko !! <aniolek2> <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 cze 2005, 08:47

Yasmine pisze:
Andrew pisze:powiesz iż gwałt na facecie przez kobiete jest nie mozliwy , albo ze to całkiem cos innego !

A ja powiem ze mozliwy :). Znam przyklad z opowiadania (dawno dawno temu) w zenskim akademinku dziewczyny upily kolesia i chcialy go gwalcic, ale koles byl tak zalany w trupa ze dziewczyny postanowily wbic dlugopis w penisa. Gwalcily go, a koles podobno wykrwawil sie na smierc.
No ale to temat dla facetow.
Juz znikam :)

Boze i to prawda jest? Jak tak to zycze serdecznie by kazda dziewczyne ktora brala w tym udzial zgwalcil brutalnie jakis menel.
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 27 cze 2005, 08:49

Andrew pisze:widać wyraznie ,iz Ty kolego masz bardzo mało do czynienia z kobietami

Hihi, Andrew, mi sie wydaje, ze Fifi wlasnie JEST kobieta :DD ;)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 cze 2005, 08:52

Cicho być ! wszystko mi psujesz!!! <zly1> <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 27 cze 2005, 09:30

Maverick pisze:Boze i to prawda jest? Jak tak to zycze serdecznie by kazda dziewczyne ktora brala w tym udzial zgwalcil brutalnie jakis menel.

Facet mojej mamy za czasow swojej mlodosci byl w tym akadamiku tylko ze pare pokoi obok. Podobno glosna to sprawa byla.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 cze 2005, 09:38

JA tam mysle , iż wile gwłtów same dziewczyny prowokowują , potem ....wielce mówią i tłumacza sie , ze powiedziały ...NIE !...
Jezeli dziewczyna ma ubraną spudniczkę mini ! bardzo krutką , do tego odsłoniety brzuszek , do tego jest wydekoltowana , umalowana ....słowem wyglada sexi ! to nie dziwota iz facet ma na taką ochotę ! i też mysle ze taka dziewczyna własnie dlatego też to robi (tak sie ubiera) by byc zauwazona ! , by zwracac na siebie uwagę !!
i rozumiem iż zapewne jest tak ze chciała by byc zgwałcona przez tego którego sama by wybrała , cóz jak za zwycaj dzieje sie inaczej , i wtedy mammy to co mamy , bowiem gdyby ja zgwałcił ten ksiązę z bajki !! nie miała by zapewne nic przeciwko ! byle by to zrobił tak jak ona sobie wymarzyła !! <aniolek2>
Wiec ..................? nie ubierajmy sie dziewczyny wyzywajaco a nie bedziecie gwałcone , w kazdym razie ryzyko tego znacznie spadnie <aniolek2>
i choc rozumiem ze to nie wszystko na ten temat , to zakoncze to moje pisanie
Bo jak mnie zgwałci jakas brudna masara o wadze 130 kg , to pujdze do sadu i oskarze ją o gwałt , a jka to zrobi Nicol Kidman to nawet jak mnie przy tym pobije ! bede bardzo adowolony !! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 27 cze 2005, 09:43

Ja kary smierci za gwalt rowniez nie popieram, ale wybacz-moim zdaniem porownywanie kradziezy czy szpiegostwa do gwaltu to nieporozumienie i lekkie przegiecie.

Taak? :) A wiesz jakie sa kary za szpiegostwo? <bicz1>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 27 cze 2005, 10:22

Andrew pisze:JA tam mysle , iż wile gwłtów same dziewczyny prowokowują , potem ....wielce mówią i tłumacza sie , ze powiedziały ...NIE !...


To jest cytat jak z tego co na samym początku było..co to za słowo w ogóle prowokują gwałt...???To jak mówienie że okazja czyni złodzieja!Złodziej jest złodziejem a gwałciciel gwałcicielem i nic tego nie zmieni..
Martwi mnie lekkość z jaką niektórzy o tym mówią..co do ilości zgłaszanych gwałtów wg.najnowszych badań TYLKO 10% kobiet zgłasza takie przestepstwo (mężczyzn w owych badaniach nie było ale to chyba nie dyskryminacja).
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 cze 2005, 10:51

Nie dziwie sie ze tylko 10%
Jakby jakiejs mojej znajomej sie to stalo tez bym jej radzil nei zglaszac. Wzieloby sie ojechalo w kilku chlopa z bejsbolami i samemu sprawe zalatwilo.

Co do prowokacji - Pegaz uwazasz ze cos takeigo nie istnieje? Oczywiscie ze istnije! Ale z ta roznica iz nie jest to wytlumacznie. Poza tym o ile dobrze pamietam wg statystyk ofiarami gwaltow wcale nie padaja w wiekszosci wymalowane lalunie tylko zwykle dziewczny.
Awatar użytkownika
Fedaykin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 11 kwie 2005, 21:00
Skąd: Nibylandia
Płeć:

Postautor: Fedaykin » 27 cze 2005, 11:01

Nie zebym kogos usprawiedliwial ale z punktu naukowego gwalt jest wynikiem doboru naukowego, Pra czlowiek dzieki gwaltowi mial wiecej dzieci niz jego towazysz stosujacy "normalne" metody. Dzieki temu jaskiniowy gwalciciel rozprzestrzenial swoj model postepowania.
Ofiary gwaltow to przedewszystkim kobiety w wieku rozrodczym bo sprawcom chodzi o rozmnazanie a jesli uzywaja przemocy to tylko poto by zmusic ofiare. Niechca przeciez zadac powaznych obrazen przyszlej matce swojego dziecka
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 27 cze 2005, 11:07

Maverick pisze:Co do prowokacji - Pegaz uwazasz ze cos takeigo nie istnieje? Oczywiscie ze istnije! Ale z ta roznica iz nie jest to wytlumacznie. Poza tym o ile dobrze pamietam wg statystyk ofiarami gwaltow wcale nie padaja w wiekszosci wymalowane lalunie tylko zwykle dziewczny.


Maverick pisze:Jakby jakiejs mojej znajomej sie to stalo tez bym jej radzil nei zglaszac. Wzieloby sie ojechalo w kilku chlopa z bejsbolami i samemu sprawe zalatwilo.


Zgadzam się co do obydwu!
Fedaykin pisze:Pra czlowiek dzieki gwaltowi mial wiecej dzieci niz jego towazysz


A czy my jesteśmy jakimis pra ludźmi??
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 27 cze 2005, 11:45

charlie81 pisze:Cytat:
Ja kary smierci za gwalt rowniez nie popieram, ale wybacz-moim zdaniem porownywanie kradziezy czy szpiegostwa do gwaltu to nieporozumienie i lekkie przegiecie.

Taak? A wiesz jakie sa kary za szpiegostwo?

No jakie sa, bo wlasnie nie wiem... A tym, co chcialem przekazac w tamtej wypowiedzi bylo to, ze kradziez czy szpiegostwo nie wykorzystuja w stosunku do nikogo bezposredniej FIZYCZNEJ (psychicznej rowniez) przemocy, zostawiajacej slady na psychice i potrafiacej zmarnowac komus przyszle zycie emocjonalne <bicz1>


Pegaz pisze:Maverick napisał/a:
Jakby jakiejs mojej znajomej sie to stalo tez bym jej radzil nei zglaszac. Wzieloby sie ojechalo w kilku chlopa z bejsbolami i samemu sprawe zalatwilo.


Zgadzam się co do obydwu!


Jak widzisz, Charlie, nie tylko ja jeden jestem zwolennikiem odwetu zamiast "sprawiedliwego" karania sprawcow przez sad.
EDIT:
Mysle, ze warto zakonczyc juz ten spor, bo do niczego on nie prowadzi. Chce, zebys mnie dobrze zrozumial: ja naprawde szanuje Twoje zdanie, na codzien nie jestem wcale agresywny, a lekture tego forum i wymiane na nim pogladow wlasnie z takimi osobami, jak m. in. Ty traktuje jako dobra okazje do nauczenia sie czegos, rozwiniecia sie, takze do wyrobienia sobie zdania na niektore kwestie. Rozni nas jednak to, ze Ty masz przed oczami same prawa i paragrafy, a ja widok kolesia ciagnacego moja dziewczyne na ubocze, duszac ja i grozac jej nozem przy tym. I dlatego wlasnie w tej sprawie zdanie mam takie, a nie inne, i predko go raczej nie zmienie, a ze i Ty pewnie nie dasz sie mi przekonac, to nie ma sensu zasmiecac dalej forum. Peace <browar>
Ostatnio zmieniony 27 cze 2005, 16:52 przez GNRose, łącznie zmieniany 2 razy.
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 cze 2005, 13:37

Fedaykin pisze:Nie zebym kogos usprawiedliwial ale z punktu naukowego gwalt jest wynikiem doboru naukowego, Pra czlowiek dzieki gwaltowi mial wiecej dzieci niz jego towazysz stosujacy "normalne" metody. Dzieki temu jaskiniowy gwalciciel rozprzestrzenial swoj model postepowania.
Ofiary gwaltow to przedewszystkim kobiety w wieku rozrodczym bo sprawcom chodzi o rozmnazanie a jesli uzywaja przemocy to tylko poto by zmusic ofiare. Niechca przeciez zadac powaznych obrazen przyszlej matce swojego dziecka
Cala ta teorie szlag trafia w starciu ze statystykami wg ktorych ponad 95% sprawcow uzywa prezerwatywy.

GNRose pisze:Jak widzisz, Charlie, nie tylko ja jeden jestem zwolennikiem odwetu zamiast "sprawiedliwego" karania sprawcow przez sad.


To nie tak. Po prostu w obecnej rzeczywistosci dziewczyna niepotrzebnie by cierpiala.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 cze 2005, 13:41

To moze jeszcze zaczniecie sami sprawiedliwosc wymierzać , w innych dziedzinach zycia , jak i przestepczosci ?? Ostrzegam ! wszystko dobrze dopóki Was samych coś takiego nie dotknie !! czyli jakaś laska z która miło gawedzieliscie przy piwie na dyskotece czy też w Pabie , powie swoim rosłym bracia iż ją zgwałciliscie ,,,i uwierzcie mi ...moze to zrobić ot tak sobie bez przyczyny ...powiedzmy ze jej piwo nie smakowało , albo chciała z wami sie pociupciac a odmówiliscie !! i co ?? przyjada bracia z bejzbolami obtłuką Ci łeb !! bedziesz lezał w szpitalu z miesiać to zmądrzejesz !
NIE MA ZŁOTEGO SRODKA ! póki co jaki , jest jest najlepszy !! jak i to by nie stwazac sytuacji dogodnym gwałtom ! nie przebywać w miejscach do tego dogodnym itd.
mAŁO JESZCZE PRZEZYLISCIE KOCHANI NAPRAWDE MAŁO ! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Fedaykin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 11 kwie 2005, 21:00
Skąd: Nibylandia
Płeć:

Postautor: Fedaykin » 27 cze 2005, 16:49

Maverick pisze:Cala ta teorie szlag trafia w starciu ze statystykami wg ktorych ponad 95% sprawcow uzywa prezerwatywy.


A ty jak sie bzykasz z laska to nie z powodu jakis "wyzszych" potrzeb tylko po to zeby zaspokoic swoj pierwotny instynk przedluzenia gatunku i gumke zakldasz co nieoznacza ze automatyczne teorie ewolucji i przedluzenia gatunku szlag trafia
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 27 cze 2005, 17:18

maverick pisze:95% sprawcow uzywa prezerwatywy.


używaja prezerwatywy, bo nie chca siedzieć w pace. Można w końcu zrobic badania DNA i po nitce do kłębka...
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 27 cze 2005, 20:39

Andrew pisze:mAŁO JESZCZE PRZEZYLISCIE KOCHANI NAPRAWDE MAŁO !


Hmmm....Skąd ta pewnośc..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 cze 2005, 21:13

Masz racje Andrew, jednak szansa na to mala. Bo mowilem o dobrej znajomej. Poza tym mysle ze bym poznal czy mowi prawde. Zreszta sam nei wiem co bm zrobil. teraz tak sobie teoretyzuje.

Fedaykin, no jezeli kazd poped seksualny tlumaczyc checia przedluzenia gatunku to masz racje. Stad sie ten poped wzial - tak zostalism zaprogramowani. Jednak obecnie wykorzstujemy go wylacznie dla przyjemnosci - swiadomie - wiec mozna sobie porownania do jaskiniowcow podarowac ;)
Awatar użytkownika
Fedaykin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 11 kwie 2005, 21:00
Skąd: Nibylandia
Płeć:

Postautor: Fedaykin » 27 cze 2005, 21:56

Przyjemnosc to ze tak powiem "efekt uboczny" ktory nauczylismy sie wykozystywac:P lecz tak naprawde kieruja nami pierwotne instynkty (rozmnazac sie, jesc, rozmnazac sie) te wyksztalcone w czasach jaskiniowych a nawet duzo wczsniej


Polskie prawo nakazuje odpowiadac srodkami wspolmiernymi do tych ktore uzyl agresor ciekawe jak to ma sie do gwaltu :/
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 28 cze 2005, 16:13

GNRose pisze:Jak widzisz, Charlie, nie tylko ja jeden jestem zwolennikiem odwetu zamiast "sprawiedliwego" karania sprawcow przez sad.

I nad tym wlasnie boleje. Widzisz - zaraz powiesz ze mam spaczony punkt widzenia... Ale prawda jest taka, ze mam na sprawe poglad nieco bardziej 'fachowy' od ludzi, ktorzy sa zwolennikami odwetu. Moj ojciec jest sedzia karnym i praktycznie wszystko z czym sie tu 'madrze' uslyszalem od niego. Widzialem wielokrotnie jak ojciec chodzil po domu przez wiele dni rozmyslajac nad sprawiedliwym wyrokiem. Takze rozumiesz - ja wierze w sprawiedliwosc, poniewaz moj ojciec ja wymierza :] Miedzy innymi dlatego.
GNRose pisze:Mysle, ze warto zakonczyc juz ten spor, bo do niczego on nie prowadzi. Chce, zebys mnie dobrze zrozumial: ja naprawde szanuje Twoje zdanie, na codzien nie jestem wcale agresywny, a lekture tego forum i wymiane na nim pogladow wlasnie z takimi osobami, jak m. in. Ty traktuje jako dobra okazje do nauczenia sie czegos, rozwiniecia sie, takze do wyrobienia sobie zdania na niektore kwestie.

Spoko - vice versa <browar>
GNRose pisze:Rozni nas jednak to, ze Ty masz przed oczami same prawa i paragrafy, a ja widok kolesia ciagnacego moja dziewczyne na ubocze, duszac ja i grozac jej nozem przy tym.

Nie do konca. Ja po prostu mam przed oczami nie swoja a obca dziewczyne. Mysle ze to jest ta roznica.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 29 cze 2005, 11:05

charlie81 pisze:Nie do konca. Ja po prostu mam przed oczami nie swoja a obca dziewczyne. Mysle ze to jest ta roznica.



Pachnie obiektywizmem wiesz zapewne co to empatia spróbuj się wczuć w skóre kobiety ktorej własnie życie się zawaliło znów ktoś napisze pewnie że nie ma pewności że nie sprowokowała i tysiąc innych rzeczy ale załóż choćby przez chwile że nie prowokowała poszła przykładowo wyrzucić śmieci nic więcej w jeansach i brzydkiej bluzce i co wtedy gwałciciel został sprowokowany?pewnie a jak że inaczej w końcu powinna była w domu siedzieć..no chyba że została skrzywdzona w domu to co wtedy gdzie miała być?co miała robić a niewinny gwałciciel biedactwo sprowokowane nawet nie zostanie ukarany bo dziewczyna nikomu nie powie co za chory kraj..
od razu przypomina się jak czerwoni radzili sobie z takimi dewiantami i co oduczyło armie czerwona gwałtów -kula w łeb
Ile jest wart świat pełen grubych krat?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 224 gości