gwałt z męskiego punktu widzenia

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 28 lut 2004, 15:59

Dla mnie jak sie o czyms marzy to sie tego chce...

Nie zawsze tak jest. Ktoś może sobie marzyć, że jest prezydentem, ale nigdy by tak naprawdę nim zostać nie chciał, bo wie, że sobie nie poradzi.

Poza tym, z tym gwałtem to jeszcze mozna by rozwijać.
Kobiety od dziecka są karmione bajkami dla grzecznych dziewczynek o Kopciuszkach, królewnach, księzniczkach, Śnieżkach itd. Przyjeżdża rycerz na białym koniu (czy królewicz- do wyboru), porywa damę swego serca i zabiera do wielkiego zamku gdzie żyją długo i szczęśliwie. A więc... potencjalnym gwałcicielem musiałby być męzczyzna niesamowicie przystojny, który nie leci tylko na ciało kobiety, ale gotów się z nią związać na całe życie, tak poza tym, jest dobry i wspaniały, a ona taka biedna, krucha i słabiutka. Potem te bajki z dzieciństwa stają się coraz bardziej erotyczne. No i wychodzą z tego marzenia o gwałcie. Tyle, że taki gwałt z marzeń, to nie gwałt. Nie dałoby się go w żaden sposób wcielić w życie dokładnie tak, jak to sobie kobieta ułożyła w głowie. A skoro by się nie dało, to znaczy, że ona tego nie chce.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 01 mar 2004, 10:27

małaaaa pisze:
Student pisze:
foxy pisze:uwierz mi, że takiej chwili masz pustą głowę


Skąd wiesz? Byłaś juz gwałcona ?? :P

student ty sie lepiej nie wypowiadaj :? :? :? :? :? :? :?
k***.a jak można byc taki censored jak ty i napiisac coś takiego .??

dzieki małaaaa :wink:
małaaaa

Postautor: małaaaa » 01 mar 2004, 20:37

foxy pisze:
małaaaa pisze:
Student pisze:
foxy pisze:uwierz mi, że takiej chwili masz pustą głowę


Skąd wiesz? Byłaś juz gwałcona ?? :P

student ty sie lepiej nie wypowiadaj :? :? :? :? :? :? :?
k***.a jak można byc taki censored jak ty i napiisac coś takiego .??

dzieki małaaaa :wink:

rozumiem cię, też to przeżyłam .... :( trzymaj sie :*
Awatar użytkownika
Xavier
Little Pig
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2004, 11:16
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Xavier » 01 mar 2004, 21:44

Nadal, po przeczytaniu tego tematu jestem zdania, że przynajmniej minimalne zabezpieczenie trzeba mieć. Mówię tu oczywiście o czymś w stylu gazu paraliżującego, paralizatora elektrycznego, alarmu (są takie śmieszne urządzenia, małe a strasznie głośno zaczynają wyć co przyciąga uwagę i odstrasza potencjalnego napastnika).

Inna sprawa, to ta katechetka. Nie będę się rozpisywał, moje zdanie w tych sprawach jest jasne. Księżą i zakonnicom mówiącym o związkach damsko męskich mówimy stanowczo NIE (póki istnieje celibat w Polsce). To samo tyczy się katechetek (i ogólnie nauczycielek) mówiących o tym co czuje albo myśli mężczyzna. Paranoja...
Piggy in the garden,
Piggy in the pool.
Swim, now, little pig!
Piggy's looking cool.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 mar 2004, 21:57

Taaa, ostatnio ksiadz nam mowil o kobietach... haha! =]
Ja tam proponuje paralizator, choc zajmuje troche miejsca chyba. W kazdym razie cos nosic trzeba, albo zapisac sie na karate, kung fu lub inne takie :twisted: (Ale wyniki dopiero gdzies po 2 - 3 latach)
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 23 cze 2005, 19:34

Hmmmm coś niecos o gwałtach/gwałcicielach/ofiarach gwałtów wiem. Tak się dziwnie składa, że najczęściej ofiarami gwałtów nie są dziewczyny w typie Barbie (mini, makijaż itp) a niepozorne szare myszki. Gwałcicielami zaś najczęściej są zakompleksieni nieudacznicy, którzy gwałcą bo obawiają się odmowy i często obawiają się kobiet w ogóle jako takich. Jest to swego rodzaju skaza genetyczna/dewiacja - sprawia im przyjemność przestraszona, zapłakana dziewczyna. trudno jest tu generalizować, że wszyscy są jednakowi czy udzielać jakichkolwiek rad ale myślę, że postępowanie, sposób ubierania kobiety nie ma tutaj najmniejszego znaczenia.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 23 cze 2005, 19:43

Jakby mi ktos zgwalcil malenstwo to bym go zajebal siekiera pod komenda glowna a jakby mi ktos chcial przeszkodzic to musialby sie lkczyc z tym ze juz wiecej w niczym nikomu nie przeszkodzi. Ale spoko, normalnie to ja bardzo spokojny jestem i nie nawidze nawet bijatyk :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Agusia

Postautor: Agusia » 23 cze 2005, 19:57

guli pisze:Tak się dziwnie składa, że najczęściej ofiarami gwałtów nie są dziewczyny w typie Barbie (mini, makijaż itp) a niepozorne szare myszki.

Tez o tym slyszalam i podobno gwalciciele nie szukaja takich laleczek, bo w normalnej sytuacji(mowie o relacjach towarzyskich) odmowily bu mu i daltego ich ofiarami staja sie szare myszki...Troche to pokrecone....Jak i psycha gwalciciela...
Mam kolezanke,ktora ostatnio mi sie przyznala,ze zostala zgwalcona w wieku 15 lat(jest moja rowiesniczka).... Najgorsza reakcja jaka ona opisywala byl wstyd i poczucie,ze jako kobieta jest nic nie warta.... Zostala zgwalcona pod wlasnym blokiem jak wracala ze szkoly do domu.Krzyczala,ale nikt nie zareagowal..:(
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 23 cze 2005, 20:02

słyszałam, że w przypadku gwałtu należy powiedzieć, że jest się zarażonym HIVem.
Gorzej jeśli gwałciciel powie, że jemu to nie przeszkadza, bo on też...
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 23 cze 2005, 20:06

Tak sie nieszczesliwie sklada, ze mam niestety okazje wypowiedziec sie na ten temat... Z gory przepraszam za przeklenstwa, ale nie moge... Wczoraj poznym wieczorem jakis censored napadl na Moja Ukochana wracajaca z pracy... Zagrozil jej nozem i probowal zaciagnac do pobliskiego lasku. Dziekuje Bogu, ze jakis chlopak przechodzil wlasnie tamtedy, zauwazyl to i zareagowal, dzieki czemu tamten puscil moja Mala, ktora zdolala na szczescie uciec do domu bez zadnego uszczerbku. Jaka jest moja reakcja na to z meskiego punktu widzenia? Gdybym wiedzial, kto to i dopadl go, to nie wiem, co bym mu zrobil-po prostu zajebal jak psa, okaleczyl (wycinajac mu cos, dzieki czemu nigdy wiecej nikogo juz by nie zgwalcil), albo postaral sie ze wszystkich sil zafundowac mu pobyt na intensywnej terapii i paromiesieczne leczenie, po ktorym i tak jego twarz wygladalaby tak, jak na to zasluguje. Nie obchodziloby mnie to, czy sam trafilbym pozniej przed sad. Nie mialbym dla niego zadnej litosci. ZADNEJ. Przepraszam, ale jestem jeszcze wzburzony i zszokowany tym... Dodam jeszcze, ze przebywam aktualnie za granica i najgorsze w tym wszystkim jest poczucie bezsilnosci, ze nie moglem byc przy niej i obronic jej, kiedy potrzebowala mnie...
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 cze 2005, 23:14

A nie mówiłam, zę bezsilnośc to najgorsze uczucie?

Swoją drogą to mnie ciarki przeszły po przeczytaniu tego tematu :/
Ja niestety mam w zwyczaju łazić po nocy po ciemnych osiedlach, pełnych drzew i kiepsko oświetlonych. :/
Lecz nigdy mi się nic nie stało.

Kiedyś chojraka z siebie robiłam i sobie na piechtę z takiej woli sama po nocy szłam, bo mi się impreza nie podobała i się spiłam. Gupia byłam.
Teraz się boję już nawet u siebie podwórkiem przejśc jak jest bardzxo późno.
Zawsze staram się podchodzić do tego tak: wszedzie moga mie napaść/zgwałcić/pobić/okraść więc co się będę ograniczać strasznie?Wiadomo ostrożnośc dobra rzecz, ale tez nie do przesady.

A pani katechetka - bez komentarza.
Nie znosze osób, które uwazają, ze dziewczyna mając na sobie jakikolwiek strój (nawet sexowny bardzo) automatycznie sugeruje bądz zachęca do gwałtu.
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 23 cze 2005, 23:49

a ja na to patrze z innej strony
juz w sredniowieczu inny byl wyrok za gwalt na kobiecie ktora poszla do lasu ot tak sobie, a inny jak jej pan kazal cos zrobic i musiala isc
jak sobie jakas skapo ubrana dziewczyna, spaceruje o 3 w nocy po pruszkowie czy innej woli jakimis slabo lub nawet wcale nie oswietlonymi uliczkami to sie po prostu prosi o to, zeby ktos ja zgwalcil
ale to nie zmienia faktu ze gwalt to gwalt i gwalciciela trzeba dorwac i up******* mu co nie co...


GNRose, musisz sie strasznie czuc...
naprawde wspolczuje
mysl o tym ze nic jej nie jest i ze jest juz bezpieczna...
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 cze 2005, 00:53

Asiula pisze:słyszałam, że w przypadku gwałtu należy powiedzieć, że jest się zarażonym HIVem.

w ponad 90% gwalciciel ma chyba prezerwatywe. Jakos kiedys tak czytalem.

Agusia pisze:Zostala zgwalcona pod wlasnym blokiem jak wracala ze szkoly do domu.Krzyczala,ale nikt nie zareagowal..

Ta znieczulica i udawanie ze sie niczego nie widzi jest straszne. Ale ciesze sie ze sa tez inne przypadki:
GNRose pisze:Dziekuje Bogu, ze jakis chlopak przechodzil wlasnie tamtedy, zauwazyl to i zareagowal

Ja wiem, ze zawsze bym stanal w obronie kazdej dziewczny w takim przypadku. Bez wzgldu na ilosc sprawcow i ich rozmiar bicepsa...

MNoglbym to tak zartobliwie porownac do pewnego systemu RPG - AD&D gdzie pewna profesja bohatera pozwala wybrac "wroga rasowego" - kogos na kogo widok dostaje szewskiej pasji...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 cze 2005, 01:02

Szkoda tylko, że tych przypadków jest za mało :/

Ja byłam raz jeden w szoku.
Nie chodziło co prawda o gwałt. Często bywa tak, ze jakiś podpity facet się przyplątuje i gada jakieś głupoty bądź coś tam proponuje czy zaczyna bełkotać komplementy. Mi niestety sie to kiedys dość za często zdarzało. I kiedyś jakiś bardzo miły człowiek się tym zainteresował w tramwaju podszedł stanął i spytał "Czy ten Pan Pani się nie naprzyksza?".
Tego oczywiście z gwałtem czy jakąkolwiek agresją wobec kobiety porównywac nie można, ale w jakiś stopniu pokazuje ilu jest takich miłych ludzi a jaka znieczulica jest.

Ja osobiście w takie przypadki nie wierzę i niemalże cudem dla mnie jest taka reakcja
Maverick pisze:GNRose napisał/a:
Dziekuje Bogu, ze jakis chlopak przechodzil wlasnie tamtedy, zauwazyl to i zareagowal
.
W Warszawie nie wierzę. Moze gdzieś indzej tak, ale nie tu.
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 24 cze 2005, 02:54

Maverick pisze:MNoglbym to tak zartobliwie porownac do pewnego systemu RPG - AD&D gdzie pewna profesja bohatera pozwala wybrac "wroga rasowego" - kogos na kogo widok dostaje szewskiej pasji...
a wg mnie tu chodzi o charakter praworzadny-praworzadny
nawet jak nie kcesz to musisz pomoc <browar>
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...

Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...

Zamykam serce i udaje ze nie czuje...

To nie jest yba najlepsza modlitwa...

.:LZY:.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 24 cze 2005, 07:11

Przypadek z życia wzięty, wprawdzie nie o gwałciciela chodziło a o ekschibicjonistę: Pewnego baaaaardzo wczesnego ranka babka maszerowała jak co dzień do pracy na 6 rano, przypałętał się do niej obywatel, klepnął w tyłek po czym zaprezentował jej swoje przyrodzenie w całej okazałości masując je sobie radośnie. Pani, jako, ze już cos takiego w życiu widziała i zimnej krwi jej nie brakło popatrzyła z lekko kpiącym usmiechem i w te słowa do klienta: "z czym do ludu, małe dziewczynki możesz sobie tym kurduplem straszyć" Facio spiekł raka i dał nogę :D
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 24 cze 2005, 08:23

Bo u nas gówniane prawo, niby jest ta obrona konieczna ale to za cholerę nie działa. I tak klientowi jak coś połamiesz to cię zaskarży i będziesz sie bujał po sądach z najprawdopodobniejszym wyrokiem.
Ale i tak censored bym połamał.
Współczuję Ci bardzo a Twojej dziewczynie szczególnie.

Jak go namierzysz daj znać na forum to się ekipą wybierzemy :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 24 cze 2005, 09:35

Jedyne co mnie w tym wszystkim cieszy, że pedofili i gwałcicieli, którzy trafiają do więzienia ruchają w dupska.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 24 cze 2005, 11:45

bo jak taki idzie do kicia to ma oczywiscie na czole tabiczke z napisem pedofil/gwalciciel
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...

Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...

Zamykam serce i udaje ze nie czuje...

To nie jest yba najlepsza modlitwa...

.:LZY:.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 24 cze 2005, 11:47

Nie ma, sami klawisze mówią współwięźniom bo taki censored się nie przyzna za co kibluje.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 cze 2005, 11:53

kurek pisze:bo jak taki idzie do kicia to ma oczywiscie na czole tabiczke z napisem pedofil/gwalciciel

Tabliczke moze nie ale niejeden straznik da cynk innym wizezniom.

kurek pisze:a wg mnie tu chodzi o charakter praworzadny-praworzadny
nawet jak nie kcesz to musisz pomoc

Zawsze bralem chaotyczny-dobry bo bohater chodzil wlasnymi sciezkami, jednak fundamentalne podstawy dobra i zla mial wpojone :)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 24 cze 2005, 12:08

Jaka jest moja reakcja na to z meskiego punktu widzenia? Gdybym wiedzial, kto to i dopadl go, to nie wiem, co bym mu zrobil-po prostu zajebal jak psa, okaleczyl (wycinajac mu cos, dzieki czemu nigdy wiecej nikogo juz by nie zgwalcil), albo postaral sie ze wszystkich sil zafundowac mu pobyt na intensywnej terapii i paromiesieczne leczenie, po ktorym i tak jego twarz wygladalaby tak, jak na to zasluguje.

Moze jednak oddzielmy emocje od tego, co nalezy oceniac na chlodno. censored, kanalia, bestia, potwor - ok, tez tak na to patrze. Natomiast mowienie o mutylacji (okaleczeniu) jako karze jest w XXI wieku smieszne. To jest regres do prawniczej epoki kamienia lupanego. I nikt przy zdrowych zmyslach nie moze nie przyjac do wiadomosci faktu, ze kare trzeba zroznicowac. I dlatego za gwałt jest od roku do 10 lat, (zbiorowy, lub okrutny - 2-12 lat) a za zabojstwo od 8 lat wzwyz :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 cze 2005, 15:10

10 lat to stanowczo za mało.
Powinno być chyba od 10 do 90 czy coś. :D
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 24 cze 2005, 15:54

moon pisze:10 lat to stanowczo za mało.
Powinno być chyba od 10 do 90 czy coś.

Wszystko pieknie dopoki sie rozpatruje w kategoriach abstrakcyjnych. Tylko ze oni sa wsrod nas... Np byc moze jaksi Twoj dalszy kuzyn zostanie kiedys gwalcicielem. I wyobraz sobie ze idzie na 10 lat do wiezienia. Ze wszystkimi szczegolami. To nie jest 10 lat i juz. Slad na psychice na cale zycie, wszystko przesuniete o 10 lat. Te 10 lat to tylko "jądro" calej kary... Ludziom tak trudno to zrozumiec...
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 24 cze 2005, 15:55

A jak jest z kobietam czy dziecmi ktore padly ofira takiego zboczenca ?
u nich tez to zostaje do konca zycia w psychice.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 24 cze 2005, 16:45

Foxy ma rację. Czym powinnismy się przejmować, gwałcicielem czy zgwałcona?
Bo wg mnie dostanie to na co zasłużył...Sam się prosił o karę!
guli pisze:Gwałcicielami zaś najczęściej są zakompleksieni nieudacznicy, którzy gwałcą bo obawiają się odmowy i często obawiają się kobiet w ogóle jako takich. Jest to swego rodzaju skaza genetyczna/dewiacja - sprawia im przyjemność przestraszona, zapłakana dziewczyna

Świry... Nie ma to jak świadomość:
"Zajebiście, uwielbiam krzywdzić takie młode i powabne" Qr****...
Czy takich ludzi nie mozna leczyć???
GNRose pisze:prostu zajebal jak psa, okaleczyl (wycinajac mu cos, dzieki czemu nigdy wiecej nikogo juz by nie zgwalcil), albo postaral sie ze wszystkich sil zafundowac mu pobyt na intensywnej terapii i paromiesieczne leczenie, po ktorym i tak jego twarz wygladalaby tak, jak na to zasluguje

Słusznie;/;/;/ Myślisz ze to by zmieniło jego sposob myślenia? <diabel>


Co do poprzedniej strony tematu...Kobieta nie moze marzyć o gwałcie. Jeśli o tym marzy to to juz nie jest gwałt.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2005, 16:48 przez AlicE!, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 24 cze 2005, 16:46

foxy_lady pisze:A jak jest z kobietam czy dziecmi ktore padly ofira takiego zboczenca ?
u nich tez to zostaje do konca zycia w psychice.

No dobrze, ale co to ma do rzeczy? Rozmawiamy o sprawcy. Przeciez ja nie mowie ze to zle ze mu zostaje, tylko zwracam uwage na fakt ze w ogole zostaje... Bo niekotrzy zdaja sie o tym nie pamietac :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 24 cze 2005, 20:28

fish pisze:Bo u nas gówniane prawo, niby jest ta obrona konieczna ale to za cholerę nie działa. I tak klientowi jak coś połamiesz to cię zaskarży i będziesz sie bujał po sądach z najprawdopodobniejszym wyrokiem.
Ale i tak censored bym połamał.
Współczuję Ci bardzo a Twojej dziewczynie szczególnie.

Jak go namierzysz daj znać na forum to się ekipą wybierzemy :)


Fish, to do mnie bylo? Jesli tak, to spoko-trzymam za slowo ;) Choc bedziecie chyba musieli mnie trzymac, zebym go w chodnik nie wdeptal za bardzo... Jak to mowia-trzymajta go w pinciu, bo zabije dziesinciu ;)

PS: Kurek, Fish-dzieki. Na szczescie chyba wszystko jest ok., ona bardzo dzielnie to zniosla i wydaje sie trzymac dobrze.

[ Dodano: 2005-06-24, 20:41 ]
charlie81 pisze:Moze jednak oddzielmy emocje od tego, co nalezy oceniac na chlodno

Zobaczylibysmy, jaki chlod i spokoj umyslu zachowywalbys sam, gdyby to Tobie sie przytrafilo. Nie zycze Ci tego oczywiscie, ale zastanow sie...

AlicE! pisze:Słusznie;/;/;/ Myślisz ze to by zmieniło jego sposob myślenia?

Dokladnie tak mysle. Wiele takich i innych przestepstw jest popelnianych wlasnie dlatego, ze sprawca czuje sie bezkarny.
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 cze 2005, 22:34

charlie81 pisze:Slad na psychice na cale zycie, wszystko przesuniete o 10 lat. Te 10 lat to tylko "jądro" calej kary... Ludziom tak trudno to zrozumiec...
Ależ rozumiem, że 10 lat to nie taki pikuś ot tak. Ale mimo to gwałt rozpatruję jako jedno z najcięzszych przestępstw. Może dlatego, że jestem dziewczyną. Nie wiem.
Ale max 10 lat to za mało. 20 juz prędzej.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 25 cze 2005, 11:07

GNRose pisze:Zobaczylibysmy, jaki chlod i spokoj umyslu zachowywalbys sam, gdyby to Tobie sie przytrafilo. Nie zycze Ci tego oczywiscie, ale zastanow sie...

No ale problem w tym, ze czlowieka nalezy osądzić obiektywnie, a nie na zasadzie "co ja bym zrobil temu komus". I nie mam sie nad tym co zastanawiac, bo oczywiste, ze jakby mnie to spotkalo to bym wpadl w szał. Ale co to ma do rzeczy? Ja mowie o sądzie, prawie do sprawiedliwego sądu, zasadzie domniemania niewinnosci itd. Sąd nie moze kierowac sie emocjami przy orzekaniu kary!

moon pisze:Ależ rozumiem, że 10 lat to nie taki pikuś ot tak. Ale mimo to gwałt rozpatruję jako jedno z najcięzszych przestępstw. Może dlatego, że jestem dziewczyną. Nie wiem.
Ale max 10 lat to za mało. 20 juz prędzej.

Rozumiem. Taki uwazasz - ok. <browar>
soul of a woman was created below

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości