Zabawki

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Rauko
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 30 gru 2005, 21:37
Skąd: z tąd ;P
Płeć:

Zabawki

Postautor: Rauko » 30 gru 2005, 21:46

Ano sam temat jest dość ogólny ale ja od razu zacznę od dośc konkretnego pytania:
Jak to jest z tymi kulkami gejszy (kulki dopochwowe brzmią tak jakoś...) Enyłej,moja znajoma ostatnio zadała mi takie pytanie-co to w sumie jest i jak to działa i na dobrą sprawę zabiła mi klina bo niby wiem że takie coś istnieje i że służy dostarczaniu kobiecie przyjemności ale nigdy jakoś nie zadałem sobie trudu by wybadać jak to funkcjonuje i z czym to się je.A więc takie pytanko do ogółu a zwłaszcza do pań:Jak to z tymi kulkami jest i jakie są wasze wrażenia związane z tą zabawką.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 30 gru 2005, 22:22

Ja tam zawsze zapominam,że je w ogóle mam. <aniolek2>
Jakos nie mam do nich wielkiego pociągu jak widać.

A najlepiej by było przejśc sie do sklepu i sobie obejrzeć, pomacac bo co tu mamy opisywac jak to działa no?Na byle stronie wpisanej w google.pl to znajdziesz przeca ;P
Rauko
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 30 gru 2005, 21:37
Skąd: z tąd ;P
Płeć:

Postautor: Rauko » 01 sty 2006, 18:24

Chyba rzeczywiście będę musiał się przejść i wypytać ale póki co liczyłem że dowiem się czegoś tutaj.
Wygląd znam,żadna filozofia.Macanie też mi nic nie da.A właśnie w google szukałem i jakoś nie wyszło mi.Znalazłem mnóstwo stron sieciowych sex shopów ale tam była tylko cena,wymiary,informacje o użytym tworzywie i tym podobne specyfikacje techniczne.Nic z czego można by sie dowiedzieć jak zabawa kulkami może wyglądać w praktyce.A tego choć ogólnie chciałbym sie dowiedzieć.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 02 sty 2006, 13:43

Są to dwie piłeczki z tworzywa najczęściej połączone sznureczkie. W środku każdej z nich jest mniejsz kuleczka która w trakcie chodzenia itp obija się o ścianki powodując wibracje. Co do skuteczności działania jest to sprawa indywidualna, wynalazek pochodzi z dalekiego wschodu - oni mają nieco inną kulturę sexu. Generalnie nie jest to drogha rzecz i można na próbę zainwestować te ok 30 złotych.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Rauko
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 30 gru 2005, 21:37
Skąd: z tąd ;P
Płeć:

Postautor: Rauko » 04 sty 2006, 09:54

Chodzenia itp. ? Czyli co,zabawka do instalacji rano która działa jak nutella (daje energię na cały dzień).Ja się tam nie znam ale kto by w tym chodził,w końcu największe odprężenie przychodzi w pozycjach "statycznych"-może napiszesz coś więcej?
Kultura jak kultura,mają swój wcale nie mały,wkład i przyjemność przeca nie zależy od regionu świata czy kultury.
Cóż jak dla mnie brzmi mało obiecująco.Kulka w kulce i sznureczek.Wiem że to tekst laika ale chciałbym dowiedzieć się trochę więcej w końcu spore grono zwolenniczek tego wynalazku nie wzieło sie z nikąd,toteż najchętniej chciałbym się dowiedzieć o doznania bo instalacja sama w sobie to chyba żadna filozofia.Czy jest tu jakaś niewiasta która zna,używa i sobie ceni owe kuleczki???
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 sty 2006, 10:28

Rauko pisze:chciałbym się dowiedzieć o doznania


no chyba nie liczyłes ze jakas walnie ci tu wypracowanie na temat rozkoszy płynacej z uzywania owych kulek :>
Rauko
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 30 gru 2005, 21:37
Skąd: z tąd ;P
Płeć:

Postautor: Rauko » 04 sty 2006, 11:01

Może jestem zbyt ograniczony że zadaję takie pytania ale sorx nie mam waginy i musze bazować na doświadczeniach osób które ja posiadają.
Mała kulka w dużej kulce,duża kulka w pochwie= rozkosz.Sorx ale mnie to nie censored wyjatkowo płytko płasko i schematycznie.Tak jakby zapisane w 2D nawet najpełniejszy obraz 2D nie odda tego co skrótowo zapisane w 3D będzie wyraźnie widoczne.
Oj zaraz tak.Czy ja prosze o duzo.Wiadomo,orgazm to orgazm rozkosz to rozkosz.Ale doznania sa każdym razem inne.Gdyby tak nie było to na rynku byłby tylko jedne jedyny model wibratora a nie wszystkie jego warianty wersje i inne wynalazki typu kulki i nie-wiem-co-tam-jeszcze.
Nie prosze o referat tylko o jakieś rozszeżenie tego co juz wiem bo zostało tu napisane.No bo wątpię żeby tych kilka wypowiedzi opisało całe zagadnienie w 100% (powiedziałbym wręcz że ledwie je ruszyliśmy).
Ladnie plosię ;)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 sty 2006, 11:25

Rauko pisze:No bo wątpię żeby tych kilka wypowiedzi opisało całe zagadnienie w 100%


każda kobieta inaczej odczuwa, dla jednej to bedzie strasznie podniecajace, dla innej ledwie odczuwalne.
Ja jeszcze nie miałam takiego cuda ale chyba sobie za jakis czas kupie
Rauko
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 30 gru 2005, 21:37
Skąd: z tąd ;P
Płeć:

Postautor: Rauko » 04 sty 2006, 11:32

Wiem ze każda kobieta odczuwa innaczej.Nie ma dwóch takich samych kobiet.Każda jest wyjątkowa i niepowtarzalna.Ale jakieś ogólne zasady sie potarzają.Gdyby nie dało sie zauważyć żadnych prawidłowości to mielibyśmy biednie ;P
A mogłabyś tu wpisać małe sprawozdanie jeśli już sprawisz sobie kulki?Tak ogólnie,trochę o doznaniach trochę o emocjach, czym to się rózniło od innych zabawek i takie różne.Co ci tam przyjdzie na myśl w związku z nimi.Byłbym ci za to bardzo wdzięczny.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 sty 2006, 11:35

jak juz kupie to ci napuisze
Rauko
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 30 gru 2005, 21:37
Skąd: z tąd ;P
Płeć:

Postautor: Rauko » 04 sty 2006, 11:36

Dzięki ;-*
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 04 sty 2006, 13:27

Rauko pisze:Czy jest tu jakaś niewiasta która zna,używa i sobie ceni owe kuleczki???


Ja sie ogolnie roczarowalam, bo praktycznie w ogole ich nie czuje.
Co prawda jest jedna metoda, zeby bylo lepiej, ale nie bede tego opisywac :P
Jedyne, na co kulki u mnie wplywaja, to wilgotnosc. Sa dobrym gadzetem przed :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 sty 2006, 13:57

sophie pisze:Jedyne, na co kulki u mnie wplywaja, to wilgotnosc. Sa dobrym gadzetem przed

własnie dla tego chce sobie nabyc, taki mały wzniecac iskierki pozadania, jak to kiedys o czyms innym powiedział mój połówek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 sty 2006, 00:11

sophie pisze:Co prawda jest jedna metoda, zeby bylo lepiej, ale nie bede tego opisywac Jezor

Opisz........prosze....
Rauko
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 30 gru 2005, 21:37
Skąd: z tąd ;P
Płeć:

Postautor: Rauko » 05 sty 2006, 14:58

Dołączam sie do prośby Moon ;P
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 05 sty 2006, 23:01

Tak, tak! Zwierzaki chcą posłuchać <uszatek>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 05 sty 2006, 23:06

Sami poprobujcie :]
A raczej Moon, bo wy chlopcy to niezbyt :]
Ale moze jakas mila duszyczka sie podzieli wrazeniami :P
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 05 sty 2006, 23:11

*odchodzi skamląc z podkulonym ogonem*
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 05 sty 2006, 23:16

A poza tym, to czy np jak sie bawic z wibratorem tez was ciekawi? :P
To przeciez na tym samym polega :] No niemalze tym samym. Bo jedno i drugie sie wklada... :P
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 05 sty 2006, 23:20

Nawet aplikacja tamponu (to tylko taki przykład :P) w odpowiedni sposób opowiedziana może być ciekawa :>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 06 sty 2006, 00:06

sophie pisze:czy np jak sie bawic z wibratorem tez was ciekawi?

Lepiej odkrywać samemu nowe nieznane dotąd tematy :D Ciekawiej :P
ForsakenXL pisze:Nawet aplikacja tamponu (to tylko taki przykład ) w odpowiedni sposób opowiedziana może być ciekawa
To jakąś pisarkę trzeba by bylo zatrudnić :D
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 sty 2006, 03:03

sophie pisze:czy np jak sie bawic z wibratorem tez was ciekawi?

Nie, bo nie posiadam. Ale skoro masz patent to bys mogła sie podzielic no :P
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 06 sty 2006, 10:11

Moon, kazdy powinien sam znalezc swoj patent (a raczej kazda :]). Na kazdego dziala cos innego i woli inne bodzce. Dlateog najlepiej samemu sie pobawic :D
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 sty 2006, 11:33

sophie napisz moon na priva, niech sobie przetestuje sposoba <aniolek2>
Rauko
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 30 gru 2005, 21:37
Skąd: z tąd ;P
Płeć:

Postautor: Rauko » 06 sty 2006, 12:26

Ja tam chetnie poslucham i o kulkach i wibratorach wszelkiej masci.Bo:
Primo-dzieki temu bede wiedzial jak taka zabawke wykorzystac kiedy stwierdze ze na podstawowym wyposazeniu nie pociagne cala noc a chce zeby moja partnerka zapamietala te noc na baaardzo dlugo.

Secundo-pozwoli mi to lepiej zrozmumiec potrzeby,wymagania,upodobania oraz reakcje kobiety.A uzbrojony w taka wiedze zmniejszam sznase na to ze przy jakiejs klotni ona bedzie mogla uzyc arcybolesnego i troche nie fair argumentu-bo ja jeszcze nigdy nie mialam z toba orgazmu a tamte wszystkie to udawalam...

Dlatego tez chetnie dowiem sie co i jak,odnosnie kulek,wibratorow,motylkow i wszelkiej masci inszych zabawek. :]
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 sty 2006, 12:40

Rauko pisze:pozwoli mi to lepiej zrozmumiec potrzeby,wymagania,upodobania oraz reakcje kobiety.A uzbrojony w taka wiedze zmniejszam sznase na to ze przy jakiejs klotni ona bedzie mogla uzyc arcybolesnego i troche nie fair argumentu-bo ja jeszcze nigdy nie mialam z toba orgazmu a tamte wszystkie to udawalam...

wiedza na temat reakcji innych kobiet nie koniecznie zapewni ci zaspokojenie własnej kobiety
ta wiedza niech sie podzieli z toba własnie ona, to jej ma sprawiac przyjem,nosc nie forumowiczkom
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 06 sty 2006, 20:08

Dzindzer pisze:wiedza na temat reakcji innych kobiet nie koniecznie zapewni ci zaspokojenie własnej kobiety
ta wiedza niech sie podzieli z toba własnie ona, to jej ma sprawiac przyjem,nosc nie forumowiczkom


<browar>
Kazdy ma swoje upodobania.
trzeba samemu znalezc te odpowiednie miejsca i metody :]
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 06 sty 2006, 22:36

a ty masz wibrator czy kulki?
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 08 sty 2006, 10:16

sophie pisze:
Dzindzer pisze:wiedza na temat reakcji innych kobiet nie koniecznie zapewni ci zaspokojenie własnej kobiety
ta wiedza niech sie podzieli z toba własnie ona, to jej ma sprawiac przyjem,nosc nie forumowiczkom


<browar>
Kazdy ma swoje upodobania.
trzeba samemu znalezc te odpowiednie miejsca i metody :]


Święte słowa, Sophie. Choć z drugiej strony chętnie bym dowiedział się więcej, bo chodzi za mną zakup czegoś sympatycznego dla mojego skarbu. Kulki... hmmm, efekt zwiększonej wilgotności zawsze jest porządany.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 08 sty 2006, 13:10

Eisenritter pisze:chodzi za mną zakup czegoś sympatycznego dla mojego skarbu
Przejrzyj kilka stron sklepow, a na pewno bedziesz po chwili juz mial liste rzeczy do kupienia :D Przynajmniej ja tak zawsze mam <aniolek2> Tylko troche kasy nie starcza :)


Eisenritter pisze:Kulki... hmmm, efekt zwiększonej wilgotności zawsze jest porządany.
Nie wiem jak to jest z innymi dziewczynami, bo jakos zadna kolezanka nie chciala sie przyznac, ze ma kulki :) Ale wilgotnosc to chyba jednak ogolny objaw, gdyz chcac niechcac, pracuja miesnie pochwy...

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości