Zabawki

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 08 sty 2006, 20:00

spie a ty co masz? i jak czesto w ten sposob sie odstresowujesz?
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 08 sty 2006, 21:01

Rauko pisze:wkład i przyjemność przeca nie zależy od regionu świata czy kultury.

a jednak <pijak> dla przecietnego amerykanina pozycja misjonarska to niewiele poza 15stoma niczym nie rozniacymi sie pchnieciami penisa w swoja kobiete, a dla hindusa ta sama pozycja tworzy mu takie mozliwoscia penetrowania partnerki po ktorym ONA w orgazmicznym uniesieniu wydluzonym do maximum krzyczy "ooooooo taaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk" 8) Kultura sexualna , region, srodowisko w jakim sie wychowuje czlowiek zawsze bedzie mial spory wplyw na "wklad i przyjemnosc" <aniolek2>

cubasa pisze:To jakąś pisarkę trzeba by bylo zatrudnić

byla tu gdzies taka jedna gdzie pisac i czytac lubila "takie" opowiesci :>

sophie pisze:Ale wilgotnosc to chyba jednak ogolny objaw, gdyz chcac niechcac, pracuja miesnie pochwy...

tak doszlam do wniosku ze mnie kulki niepotrzebne, wilgotnosc poprawia mi sie od samych mysli o kuleczkach <aniolek2>
Z kulkami nie mam doswiadczen, wibratora uzywalam jakis czas temu no i zaliczyl "kosza" a raczej doslownie sie w nim znalazl, ale bynajmniej nie dlatego ze nie znalazl zastosowania <aniolek2>
Rauko pisze: jak taka zabawke wykorzystac

na wszystkie sposoby, rusz glowa i uruchom wyobraznie, do tego troche kreatywnosci, piesc jej wibrujacym gadzetem wszystkie mozliwe miejsca na ciele (tylko delikatnie, chyba ze sama poprosi o "mocniej" 8) ) , wkladaj go w zaglebienia, szparki , zalamania i zgiecia, piesc wnetrze jej ud i masuj "guziczek" <aniolek2> i uwazaj bo od samego patrzenia mozesz eksplodowac
na koniec tylko wtrace ze po raz kolejny mam wrazenie jakiejs "prowokacji" <aniolek2> ale byc moze sie myle
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 08 sty 2006, 21:34

Wstreciucha pisze:wibratora uzywalam jakis czas temu no i zaliczyl "kosza" a raczej doslownie sie w nim znalazl, ale bynajmniej nie dlatego ze nie znalazl zastosowania <aniolek2>

O matko... uważaj żeby kiedyś tak swojego faceta nie wyeksploatować 8)
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 08 sty 2006, 21:44

ForsakenXL pisze:O matko... uważaj żeby kiedyś tak swojego faceta nie wyeksploatować

bez obaw 8) na razie zagrozone sa tylko moje palce 8)
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Mistrzo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:07
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Mistrzo » 09 sty 2006, 23:12

Myśle że mężczyzni lubią sluchać lub czytać pikantnych szczegół na temat zabaw kobiet różnymi fajnymi zabaweczkami <aniolek2>

Co o tym sądzicie ? <banan>
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 10 sty 2006, 00:10

Mistrzo pisze:sluchać lub czytać

bo rzadziej zdarza im sie popatrzec :P
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Symfonia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 191
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:56
Skąd: Z piekła rodem
Płeć:

Postautor: Symfonia » 10 sty 2006, 00:23

Jasne, ze faceci lubia sluchac jak sie mowi, pisze o pikantych rzeczach. Kobietom sie podoba chyba swiadomosc po takich tekstach jak bardzo nas pozadacie:) no rzecz jasna na odwrot tez to dziala:D

A ja wam powiem, ze kuleczki mam i baardzo je lubie :> a z zastosowanie maja baardzo rozne: przechadzac przez zwykly masaz, poprzez gre wstepna do kochania sie z nimi. Rozwijajc bardziej temat co do zastosowania: mozna je nosic w dzien kiedy sie idzie do szkoly/pracy/sklepu poniewaz niedosc, ze sa dykretne to powoduja drgania, ktore daja duzo radosci (dla tcyh kobiet co sa wrazliwsze w tamtych okolicach, bardziej czule), mozna z nimi spac w nocy, bawic sie samemu w samotne noce, w 2 z partnerem, jezeli mu to nieprzeszkadza. A watpie, zeby ktoremus Panu przeszkadzal np widok masturbujacej sie kuleczkami wlasnej kobiety :> mozna je zastosowac do gry wstepnej, jak wyzej powiedzialy kolezanki do nawilzenia, Takze kochac sie z partnerem i miec kuleczki w sobie. No po prostu potrzebna jest fantazja, fantazja i jeszcze raz fantazja Dla par lubiacych mocniejsze wrazenia mozna kuleczki wlozyc partnerce do szparki a kochac sie np analnie. No generalnie do koloru, do wyboru <browar>
Bóg nie stworzył kobiety z głowy mężczyzny- aby nim nie rządziła, nie stworzył z nogi- aby nie była jego niewolnicą, ale z żebra- aby była bliska jego sercu
Obrazek
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 10 sty 2006, 00:27

Wsteciucha: auć...
Symfonia: No no, takich szczegułów się nie spodziewałem :>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 10 sty 2006, 00:47

Symfonia pisze:Dla par lubiacych mocniejsze wrazenia mozna kuleczki wlozyc partnerce do szparki a kochac sie np analnie


Tez o tym ostatnio myslalam <aniolek2>
Rauko
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 30 gru 2005, 21:37
Skąd: z tąd ;P
Płeć:

Postautor: Rauko » 10 sty 2006, 11:42

do kochania sie z nimi

kochac sie z partnerem i miec kuleczki w sobie


Zonk o_O a nie przeszkadza to tobie (albo raczej jemu).No dobra ja się nie znam ale czy nie kłopotów natury technicznej :?

A tak poza tym to dzięki Symfonio za tak obszerny tekst informacyjny.Ja tu sie męczę i ciągne powoli za język a dzięki tobie dostałem nagle bardzo szeroki i nakreślony pieknie i z rozmachem obraz sytuacji.Wielkie dzięki :*
Awatar użytkownika
Symfonia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 191
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:56
Skąd: Z piekła rodem
Płeć:

Postautor: Symfonia » 10 sty 2006, 12:55

Rauko pisze:Zonk o_O a nie przeszkadza to tobie (albo raczej jemu).No dobra ja się nie znam ale czy nie kłopotów natury technicznej

No wlasnie nie, to potenguje doznania obojga - zalezy oczywiscie jakie to sa kuleczki, ile ich jest , jakiej sa wielkosci. <browar>
Bóg nie stworzył kobiety z głowy mężczyzny- aby nim nie rządziła, nie stworzył z nogi- aby nie była jego niewolnicą, ale z żebra- aby była bliska jego sercu

Obrazek
Awatar użytkownika
Mistrzo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:07
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Mistrzo » 10 sty 2006, 14:18

Symfonia pisze:mozna je nosic w dzien kiedy sie idzie do szkoly/pracy/sklepu poniewaz niedosc, ze sa dykretne to powoduja drgania, ktore daja duzo radosci


Jesteś w szkole przy tablicy, odpowiadasz i... Ci kuleczki drgają <aniolek2>

PS. Wyobrażam sobie mine rozkoszującej sie dziewczyny i nauczyciela który nie wie co jest grane <banan> <banan>
Awatar użytkownika
Symfonia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 191
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:56
Skąd: Z piekła rodem
Płeć:

Postautor: Symfonia » 10 sty 2006, 15:05

hehe :> drgaja, jak sie porusza biodrami albo sie chodzi 8)
Bóg nie stworzył kobiety z głowy mężczyzny- aby nim nie rządziła, nie stworzył z nogi- aby nie była jego niewolnicą, ale z żebra- aby była bliska jego sercu

Obrazek
Awatar użytkownika
Mistrzo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:07
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Mistrzo » 10 sty 2006, 16:02

Symfonia pisze:hehe drgaja, jak sie porusza biodrami albo sie chodzi


Tez prawda :D No ale ze stresu mozna się troszke trzęść i to moze spowodować ruch bioderek :> <banan>


PS. Lepiej bawić sie takimi kuleczkami niż jakimiś ekstremalnymi rzeczami typu: kaszanka, dezodoranty itp <belt1>
Awatar użytkownika
Symfonia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 191
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:56
Skąd: Z piekła rodem
Płeć:

Postautor: Symfonia » 10 sty 2006, 16:10

Dokladnie, hehe - yeah <belt1>

<browar>
Bóg nie stworzył kobiety z głowy mężczyzny- aby nim nie rządziła, nie stworzył z nogi- aby nie była jego niewolnicą, ale z żebra- aby była bliska jego sercu

Obrazek
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 10 sty 2006, 16:24

kochac sie z partnerem i miec kuleczki w sobie

Mnie też to zdziwiło ;)
Z tym że ja kojarzę tylko dwie, nieco wieksze od piłeczki ping-pongowej, połączone sznureczkiem kulki i to by mnie właśnie zdziwiło :P
Jednak przypomniałem sobie że widziałem też małe perełki, wystepujące w większej ilości, przeznaczone chyba dla tej drugiej słodkiej dziurki, ale fakt że przeciez może być więcej odmian o których nie wiem ;)
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 10 sty 2006, 16:41

Najczesciej te drobne sa wlasnie do drugiej :) Ale tak na dobra sprawe, mozna zrobic z nimi cokolwiek <jasne>
Awatar użytkownika
Mistrzo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 27 gru 2005, 15:07
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Mistrzo » 10 sty 2006, 22:48

Dziewczyny... jakie jeszcze macie ciekawe "przyrządy przyjemnosci" ? :D

Jestem tylko ciekawy <aniolek2>
Rauko
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 30 gru 2005, 21:37
Skąd: z tąd ;P
Płeć:

Postautor: Rauko » 11 sty 2006, 00:58

Mnie tez to zdziwilo Forsaken.Zanim zadalem to pytanie na forum to przejrzalem kilka portali "wiadomej tresci" i tam byl podzial na drobne kuleczki analne w wiekszych ilosciach i zwyczajowe dwie wieksze waginalne.I stad moje zdziwienie,bow sumie te kuleczki sa troche wieksze i czy zwyczajnie nic nikogo nie uwiera XD

A wlasnie mam jeszcze jedno istotne dla mnie pytanie.Czy ksztalt wibratora ma az tak istotne znaczenie.Czy jest wyrazna roznica w przyjemnosci ktora moze sprawic super-hiper-mega-gruby-i-wyprofilowany-jumbo-jet a "zwykly" wibrator taki raczej dyskretny o prostym ksztalcie.Jednymslowem czy ksztalt (i w drugiej kolejnosci grubosc bodlugosc jest na ogol wspolna) ma tak istotne znaczenie???
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 11 sty 2006, 01:58

Rauko pisze:ksztalt ma tak istotne znaczenie???

Owszem, czesc ma specjalny ksztalt, zeby stymulowac punkt G. Poza tym, niektore maja wypustki - co tez wplywa na doznania.
Co do grubosci - mysle, ze sa rozne preferencje, stad roznice. Ale tak naprawde, to to nie jest takie istotne (tak jak i u facetow :])
Rauko
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 30 gru 2005, 21:37
Skąd: z tąd ;P
Płeć:

Postautor: Rauko » 11 sty 2006, 12:15

Tak wiem te do stymulacji punktu G,z wypustką do stymulacji łechtaczki czy odbytu to wyższa szkoła jazdy.Mnie chodzi głównie o to czy jest wyraźna różnica w odczuwaniu i sprawianej przyjemnosci między takim gładkim prostym wibratorem a profilowanym tudzierz peniso-kształtnym.A może to głównie zależy od fantazji techniki? Jak to jest???
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 12 sty 2006, 03:01

Ja mam taki wibrator najprostszy chyba jaki moze byc na swiecie. A moze i nie bo ma dwie predkosci :D Zwykly,prosty,fioletowy,metaliczny polysk :D Od razu moeie, ze jak chodzi o mnie to jesli znajdzie sie on ' w srodku' to nie odczuwam niczego ciekawego. Uzywany do masazu,jak to ujal ktos przede mna na tym topicu'guziczka' faktycznie daje wieksze emocje. Nie ma to jak prawdziwy penis, nie ma co.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Rauko
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 30 gru 2005, 21:37
Skąd: z tąd ;P
Płeć:

Postautor: Rauko » 13 sty 2006, 14:48

Coz no ale z tego co slyszalem to koncowa faza masturbacji "brzeczacym przyjacielem" i tak koncentruje sie na lechtaczce.Wiec w takim wypadku to szanse wibratorow o roznych ksztaltach chyba sie wyrownuja.No ne?
Acha i moze takie glupie pytanie laika.Te male pierscionki/nakladki zelowe z wypustkami do instalacji na penisa mozna tez montowac na wibratorach prawda?No to wtedy problem doznan bylby niejako rozwiazanych.Wibrator klasyczny ale z roznymi mozliwymi wypustkami.No i taniej by chyba wyszlo ;D
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 13 sty 2006, 15:02

Rauko pisze:Coz no ale z tego co slyszalem to koncowa faza masturbacji "brzeczacym przyjacielem" i tak koncentruje sie na lechtaczce.Wiec w takim wypadku to szanse wibratorow o roznych ksztaltach chyba sie wyrownuja.No ne?


Zalezy ile sie ich ma i jak stosuje :]
Rauko
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 30 gru 2005, 21:37
Skąd: z tąd ;P
Płeć:

Postautor: Rauko » 13 sty 2006, 15:18

Zalezy ile sie ich ma i jak stosuje :]


To moze nas oswiecisz :>
Awatar użytkownika
jelonek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 22 gru 2005, 17:23
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: jelonek » 31 lip 2006, 17:55

A ja mam pytanie odnosnie kuleczek :D Bo wlasnie chlopak mi takie zakupil, dwie wieksze z wypustkami. I tak w sumie stwierdzilam, ze moze lepsze by byly bez tych wypustkami, bo przy wkladaniu bola mnie miesnie zwsierajace pochwe od tych wypustek. I tak sie zastanawiam, czy takie wypustki sa aby na pewno bezpieczne, czy nie spowoduja jakiegos stanu zapalnego/ nadzerki czy czegos tam jeszcze innego? Bo teraz mnie cale wejscie do pochwy boli :| Moze nie powinnam ich wkladac 3 razy i wyciagac tylko wlozyc raz i zostawic :| Jesli ktos ma takie kulki z wypustkami, to prosze, zeby sie wypowiedzial na temat wkladania ich do pochwy :P Tez boli?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 31 lip 2006, 17:57

jelonek pisze:Tez boli
Jak diabli. Żem pare razy probowala i ani super nie bylo wiecej bolalo to rzucilam w kat i tyle. Moj mnie namawia co jakis czas to mowie tyle ze mu w dupe wsrobuje wcisnac i zobaczy jakie teo fajne :D
Awatar użytkownika
jelonek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 22 gru 2005, 17:23
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: jelonek » 31 lip 2006, 18:17

To jak juz wejda, to dla mnie sa bardzo przyjemne, tylko sam moment wkladania mnie boli...Ale te wypustki chyba nie moga spowodowac jakichs urazow czy chorob? :>
Awatar użytkownika
Symfonia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 191
Rejestracja: 07 lip 2005, 23:56
Skąd: Z piekła rodem
Płeć:

Postautor: Symfonia » 31 lip 2006, 18:31

jelonek pisze:bo przy wkladaniu bola mnie miesnie zwsierajace pochwe od tych wypustek


zawsze jak wkladasz to Cie boli? czy np w trakcie juz nie?
Bóg nie stworzył kobiety z głowy mężczyzny- aby nim nie rządziła, nie stworzył z nogi- aby nie była jego niewolnicą, ale z żebra- aby była bliska jego sercu

Obrazek
Awatar użytkownika
jelonek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 22 gru 2005, 17:23
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: jelonek » 31 lip 2006, 18:48

Boli, kiedy przechodza przez te miesnie zwierajace pochwe, zaraz na poczatku. Jak juz przejda to nie.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 187 gości