seks bez zobowiązań

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 02 lis 2007, 11:50

Seks bez zobowiązań jest bardzo fajną rzeczą, a związki generalnie są właśnie do bani.
Kto nie spróbował "luźnego sexu" to niech nie opowiada bajek, że to "niezdrowa relacja" bo akurat jest odwrotnie ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
tommi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 01 lis 2007, 21:04
Skąd: sincity
Płeć:

Postautor: tommi » 02 lis 2007, 12:04

Dzindzer pisze:
Wiesz na razie to układ wymarzony. co bedzie jak któres z Was pozna kogos i zechce zmiany układu nie wiadomo. Tu sie moze wiele wydazyc.


jak już wcześniej pisałem, z tym nie ma żadnych problemów, jeśli dochodziło do sytuacji w których ktoś kogoś miał, robiliśmy przerwe a nasza relacja ograniczała się do czysto przyjacielskich kontaktów a kontakt fizyczny był ograniczony do podania ręki. podstawa to przestrzeganie ściśle określonych granic i troche szczerości, reszta układa się sama
alkohol i namiętność jednakowo zawracają w głowie
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 02 lis 2007, 20:02

to kiepski pomysł, można sobie zrobić wielką psychiczną krzywdę.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
tommi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 01 lis 2007, 21:04
Skąd: sincity
Płeć:

Postautor: tommi » 03 lis 2007, 01:29

TedBundy pisze:to kiepski pomysł, można sobie zrobić wielką psychiczną krzywdę.


wyjaśnij mi proszę drogi kolego, gdzie tu krzywda psychiczna? i kto komu ją wyrządza?
alkohol i namiętność jednakowo zawracają w głowie
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 03 lis 2007, 01:31

tommi pisze:wyjaśnij mi proszę drogi kolego, gdzie tu krzywda psychiczna?

Poprzez naturalną ludzką chemię. Seks sprawia, że kobiety się przywiązują- u mężczyzn się to raczej nie dzieje. Poza tym, takie rzeczy mają zwyczaj wymykania się spod kontroli.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 03 lis 2007, 01:34

runeko pisze:u mężczyzn się to raczej nie dzieje

dzieje się. udowodnione. zresztą te same reakcje chemiczne zachodzą. człowiek przywiązuje się do osoby z która przeżywa orgazm.
Awatar użytkownika
tommi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 01 lis 2007, 21:04
Skąd: sincity
Płeć:

Postautor: tommi » 03 lis 2007, 01:35

runeko pisze:Poprzez naturalną ludzką chemię. Seks sprawia, że kobiety się przywiązują- u mężczyzn się to raczej nie dzieje. Poza tym, takie rzeczy mają zwyczaj wymykania się spod kontroli.


no widzisz, bo to wymaga wysiłku z obu stron żeby właśnie do tego nie doszło.

uprzedzając następne uwagi: to jest możliwe, nie tylko w filmach, proponuje spróbować, najlepszy sposób żeby się przekonać...
alkohol i namiętność jednakowo zawracają w głowie
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 03 lis 2007, 02:15

tommi pisze:proponuje spróbować, najlepszy sposób żeby się przekonać...

...ze to road to hell :]
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 03 lis 2007, 02:25

Ehh niewiem co mnie sklania zeby odpisac ... z moja wizja swiata i pogladami to to prawie swietokractwo ;]

Seks jest jak wszystko dla ludzi ... ale teraz mozemy rozgraniczac ludzi ... dla mnie procz orgazmu jest w tym sfera duchowa ... i to ten akt a nie sam orgazm tak mnie w seksie pociaga ... Gdyby wyproc z seksu cala otoczke milosci przywiazania ... i checi maksymalnej bliskosci 2jga kochajacych sie ludzi dla mnie niebylo by to wiecej jak "zwalenie konia" bo przecie przy seksie bez zobowiazan oboje chcecie orgazmu ... a to mozna sobie zapewnic na wiele sposobow ;]
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 03 lis 2007, 02:29

Seks dla samego seksu jest dla mnie nieseksowny i niepociagajacy. Dopiero gdy w jego sklad wchodzi uczucie-pasja-namietnosc to cuda sie dzieja <diabel>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 03 lis 2007, 02:43

No i wkoncu moja szkola ! :P <banan>

Zwolenicy argumentuja wszystko chemia ... ale czy milosc to tez nie chemia ? w jakims stopniu ?

A jesli tak to chyba lepsze polaczenie 2 roznych reakcji chemicznych ;] jedna poteguje 2ga i tak odczucia z seksu chyba "wyrazniejsze" ;]
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 03 lis 2007, 12:33

tarantula pisze:Seks dla samego seksu jest dla mnie nieseksowny i niepociagajacy. Dopiero gdy w jego sklad wchodzi uczucie-pasja-namietnosc to cuda sie dzieja


A w seksie bez zobowiazań nie może być pasji i namiętności? Chyba właśnie o to chodzi, że są.

Jakie wy macie wyobrażenie seksu bez zobowiązań? Dwie osoby na trawniku or what?
Awatar użytkownika
tommi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 60
Rejestracja: 01 lis 2007, 21:04
Skąd: sincity
Płeć:

Postautor: tommi » 03 lis 2007, 13:28

tarantula pisze:Seks dla samego seksu jest dla mnie nieseksowny i niepociagajacy. Dopiero gdy w jego sklad wchodzi uczucie-pasja-namietnosc to cuda sie dzieja <diabel>


a kto powiedział że w tym niema pasji i namiętności, uczucie - niekoniecznie, namiętność nie potrzbuje miłości na zabój

[ Dodano: 2007-11-03, 13:35 ]
większości z tego co widzę sex bez zobowiązań kojaży się z wsadzeniem k... między pośladki w ciemnej bramie, kobiecie której imienia nawet nie znamy a potem włożeniem...

banknotu do jej ręki...

a to niestety bardzo mylne wyobrażenie
alkohol i namiętność jednakowo zawracają w głowie
Awatar użytkownika
FANTOMAS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 15 maja 2007, 17:04
Skąd: Z zaświatów
Płeć:

Postautor: FANTOMAS » 03 lis 2007, 16:57

Temat bardzo nudny. Seks bez zobowiązań to prywatna sprawa każdego człowieka i jeśli on chce to robić, to jego wybór. Nic mi do tego.
Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 03 lis 2007, 17:00

FANTOMAS pisze:Seks bez zobowiązań to prywatna sprawa każdego człowieka i jeśli on chce to robić, to jego wybór. Nic mi do tego.

Dokladnie, byle obie strony od razu wiedzialy na czym stoja. Z zycia forum widze ,ze jednak cos takiego predzej czy pozniej w wiekszosci przypadkow konczy sie czyims "ała".
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 04 lis 2007, 10:04

Rzadko sie zdarza, zeby ktoras ze stron predzej czy pozniej sie nie zaangazowala, a zaczyna sie od zazdrosci, gdy ta osoba robi z innymi to samo co z nami, mimo ze niby jest to seks bez zobowiazan. Takze w takim przypadku bezpieczniejszy uczuciowo jest juz ten pojedynczy seks z wsadzaniem ku... w ciemnej bramie, tak jak to tommi okresliles.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 05 lis 2007, 18:04

W sobotę z moją dziewczyną spotkałem się z koleżanką w celu trójkącika seksualnego. Znamy się już kilka lat. Było b. fajnie wszystkim się podobało, najbardziej chyba mi :)

w każdym bądz razie - sex dla PRZYJEMNOŚCI zadnych zobowiazań. Co Wy na to?
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
papewa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:30
Skąd: z domciu:)
Płeć:

Postautor: papewa » 05 lis 2007, 18:18

Kermit pisze:W sobotę z moją dziewczyną spotkałem się z koleżanką w celu trójkącika seksualnego

jezeli mam byc szczera: dla mnie to chore ale moze za bardzo przywiazuje sie do strony seksu jako do bliskosci i intymnosci tylko i wylacznie z moim ukochanym.....
dla nie ktorych seks to tylko seks....ale nie mam nic do tego:skoro bylo fajnie to pewnie bedziecie to powtarzac....myslalam ze trojkaciki to tylko w filmach <diabel>
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 lis 2007, 18:40

papewa pisze:myslalam ze trojkaciki to tylko w filmach <diabel>
Zartujesz chyba? :| Wiele osob praktykuje tak jak i w dwie pary sex np.
Kermit pisze:sex dla PRZYJEMNOŚCI zadnych zobowiazań. Co Wy na to?
Sex tylko dla przyjemnosci i bez zobowiazan - tak. Trojkaciki? Sie zobaczy kiedys, nie wykluczam :)
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 05 lis 2007, 18:56

papewa pisze:dla mnie to chore ale moze za bardzo przywiazuje sie do strony seksu jako do bliskosci i intymnosci tylko i wylacznie z moim ukochanym

Każdy robi jak czuje ... za jakiś czas może ci się zmienić.
papewa pisze:dla nie ktorych seks to tylko seks....ale nie mam nic do tego:skoro bylo fajnie to pewnie bedziecie to powtarzac....myslalam ze trojkaciki to tylko w filmach

Nie tylko w filmach, owszem tam to jest w pewien sposób przekoloryzowane, ale to opiera się na realnym świecie...
W historii sex grupowy z przypadkowymi osobami, trójkąciki i inne takie ekscesy są znane dłużej niż istnieje chrześcijaństwo ... to nie jest wynalazek XX wieku, tyle że nie było tak o tym głośno, nie było mediów ani informacji.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 05 lis 2007, 19:34

Albo lubia eksperymentowac ;]

Ja jak nieraz pisalem teraz mam takie zdanie a kiedys pewno bede mial inne ;) pozyje zobacze ;] "gofniarz" jeszcze jestem ;)
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 05 lis 2007, 22:00

Przyznaje-JESTEM NAJWIEKSZYM ZBOKIEM tego forum. Nie lubie, nie uznaje, nie pociagaja mnie zadne akrobacje wiecej niz jeden na jeden. Zapewne jestem zwichnieta psychicznie, nie odkrylam tego kielicha rozkoczy jakim jest p....e jak leci.
tarantula puchu marny, wietrzna istoto-na stos
:]
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
vilmon1980
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 03 sty 2007, 10:24
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: vilmon1980 » 06 lis 2007, 01:13

TFA pisze:Rzadko sie zdarza, zeby ktoras ze stron predzej czy pozniej sie nie zaangazowala, a zaczyna sie od zazdrosci, gdy ta osoba robi z innymi to samo co z nami, mimo ze niby jest to seks bez zobowiazan. Takze w takim przypadku bezpieczniejszy uczuciowo jest juz ten pojedynczy seks z wsadzaniem ku... w ciemnej bramie, tak jak to tommi okresliles.

Ja miałem kilka znajomości tego typu i jakoś nigdy nie pojawiły się takie akcje. Nadal utrzymuje z nimi normalne koleżeńskie kontakty, choć już bez seksu odkąd one i/lub ja znaleźliśmy stałych partnerów. Może to dlatego, że to fajne kumpele, ale ze związku z nimi i tak by nic nie wyszło nawet, gdyby obie strony bardzo chciały i to było dość jasne.

Nie wiem więc czy bardziej bezpieczne jest "z wsadzaniem ku... w ciemnej bramie", ale na pewno mniej przyjemnie.
Jeśli obie strony lubią się nawzajem, lubią seks i lubią sprawiać sobie nawzajem przyjemność a na związek i tak nie ma szans, to ja nie widze nic złego, że się czasem razem pobawią bez zobowiązań i górnolotnych deklaracji :)
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 06 lis 2007, 17:33

nadia pisze:
Kermit pisze:W sobotę z moją dziewczyną spotkałem się z koleżanką w celu trójkącika seksualnego. Znamy się już kilka lat. Było b. fajnie wszystkim się podobało, najbardziej chyba mi

w każdym bądz razie - sex dla PRZYJEMNOŚCI zadnych zobowiazań. Co Wy na to?


Albo jesteś Urodzonym Casanową albo te laski to zdesperowane kretynki do kwadratu. <diabel>


Wypraszam sobie żebyś nazywała moją dziewczynę jak i koleżankę kretynkami. Tak samo zresztą jak mnie casanową :)

Chcieliśmy sprobować we 3. Każdemu się podobało - nikogo nie skrzywdziliśmy. Co w tym złego?
So understand;

Don't waste your time always searching for those wasted years,

Face up...make your stand,

And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 06 lis 2007, 18:06

tarantula pisze:Przyznaje-JESTEM NAJWIEKSZYM ZBOKIEM tego forum. Nie lubie, nie uznaje, nie pociagaja mnie zadne akrobacje wiecej niz jeden na jeden.
Przykro mi, muszę Cię rozczarować :p nie jesteś jedyną, której nie podobaja się i nie pociągają zabawy w trójkąciki i inne takie.
tarantula pisze:nie odkrylam tego kielicha rozkoczy jakim jest p....e jak leci.
seksu bez zobowiązaniem nie nazwałabym pieprzeniem jak leci, czy jakie tam Ty slowo mialas na mysli. Jest różnica miedzy seksem bez zobowiązań a seksem przygodnym (ten dla mnie jest wlasnie niedopuszczalny)
Jeśli obie strony lubią się nawzajem, lubią seks i lubią sprawiać sobie nawzajem przyjemność a na związek i tak nie ma szans, to ja nie widze nic złego, że się czasem razem pobawią bez zobowiązań i górnolotnych deklaracj
lepsze to, niz dawanie drugiej osobie nadziei na zwiazek, kiedy chodzi tylko o seks
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 07 lis 2007, 10:07

Kermit pisze:człowiek kulturalny potrafi powiedzieć co myśli bez obrażania innych.
to co Ciebie obraza dla innych moze byc zupelnie normalne. Tak jak dla Ciebie seks w 3 to super przezycie a dla mnie jest niedopuszczalny i nie wyobrazam sobie takiej sytuacji.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 07 lis 2007, 13:12

Kermit, tak trudno pogodzić Ci sie z myślą, ze ktos może uważać innych stosujących i lubiących taką metodę za kretynów? nie były to moje słowa, nie ja nazwałam je kretynkami, ale moze osoba nazywająca je tak zna to słowo i jego znaczenie oraz mówiła to z pełną świadomością?

Tak jak Ty mi teraz powiesz, że jestem idiotką i jestem głupia to bedzie oznaczało, ze nie znasz znaczenia tych słów? Nie, po prostu bedzie mial o mnie takie zdanie a ja je bede miała głęboko w duuuupie.

A ostatnio przeprowadziłam rozmowe z przyjacielem na temat seksu bez zobowiązań (nie żeby naszego, tylko w ogole co o tym sadzi) i z tego co zauważyłam jest jednym z niewielu mężczyzn ktorzy zdecydowanie są na nie. Twierdzi, ze z tego zawsze wynika jakies nieszczescie i ze nie warto psuć sobie psychiki czymś takim...
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 07 lis 2007, 13:19

SaliMali pisze:z tego zawsze wynika jakies nieszczescie i ze nie warto psuć sobie psychiki czymś takim...

To zależy od dwójki ludzi, która na taki seks się decyduje. Jeśli oboje podchodzą do tego na zasadzie "dla przyjemności" i wiedzą, że z tego nic się nie wykluje poza np przyjaźnią, to nie ma bata, żeby gdzieś coś poszło nie tak. Chyba, że w pewnym momencie oboje, stwierdzą, że ten układ już im nie pasuje i zmienią go na relację związkową.
A tak poza tym to dzięki, z moją psychika jak na razie wszystko w porządku ;) <browar>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 lis 2007, 13:21

Raz miałam komplikacje zwiazane z seksem bez zobowiazan. sie chłop zakochał i dupe truł niemiłosiernie. Chodził wzdychał, wydzwaniał, normalnie zycie mi uprzykszał <chory>
Reszta facetów była niekłopotliwa.
Mi w takich układach było bardzo dobrze, bo ja sie tak łatwo nie przywiazuje do ludzi
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 07 lis 2007, 13:30

Elspeth pisze:A tak poza tym to dzięki, z moją psychika jak na razie wszystko w porządku ;) <browar>
z moją też, dlatego nie rozumiem takich opinii jak przytoczonego kolegi. Po prostu kiedy obie strony wiedza na czym układ ma polegać i jakie są zasady to nie widzę dlaczego ma szkodzic
Dzindzer pisze:Mi w takich układach było bardzo dobrze, bo ja sie tak łatwo nie przywiazuje do ludzi
a ja sie latwo przywiązuje, ale i tak w niektorych mi było dobrze. Po prostu w łóżku układało sie super a nie wyobrazalam sobie być z danym czlowiekiem
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 511 gości