za wąska?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 gru 2005, 21:33

Chlopak89 pisze:Rozwiazujmy problemy na temat

problem to juz ten od za waskiej musi rozwiazać. Przeciez ja cipki dziewczynie nie rozciagne.
Temat sie zakonczył, łagodnie, albo moze jednak nie, przeszedł w inny i wsio
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 gru 2005, 21:33

Vraiment ...ty jestes infaltylny! bede pisał to co mi pasuje , skoro w temacie zemsta nikt nie protestował to niech i nik w moich odpowiedzi nie wtraca dupy , mozesz napisac jedynie grzecznie iż nie słuchajcie Andrew , bo tak a tak , w zadnym wypadku mnie nie bedziesz pouczał !

Amfetamine biore wtedy kiedy mi jest potrzebna i jakos od juz 12 lat sie od niej nie uzalezniłem , a biore ja jak jade w trase dłuuuugą , i w innych przypadkach gdzie mi pomaga , a pomóc też moze własnie w tym temacie gdzie to dziewczyna potrzebuje rozluznienia , pisze to do ludzi madrych , którzy wiedza co i jak , głupich nikt niczego nie nauczy i jeszcze nie słyszałem by ktos po zazyciu amfy zjechał , gdy to wezmie minimalną jej dawkę , jak wypijesz litr wódki też zjedziesz , jak bveczke wina , tak samo , wiec mi tu nie pisz o lapce wina , bo ja w przypadku amfy nie pisze o 10 gramach , ale jak bys był bystry i nie przewrazliwiony w tym temacie to bys to wiedział , nie moja wina ze Twój kumpel jest głupi a ty mu pomóc w odpowiednim czasie nie potrafiłeś .Taki z ciebie kumpel ?
Dzieciaki powiadasz , one też czytają o sexie z 34 latkiem i innych rzeczach o których czytać nie powinny , a czytają , niech rodzice kontroluja co czytają a bedzie dobrze ! tak jak ja kontroluje ! nich wychowuja swoje dieci dobrze a nie beda brały tego wiecej razy niż potrzebują wziasc celem np. rozluznienia
Ile tu jest ludzi co wzieło , ale nie sa uzaleznieni ?? załoze sie ze mnustwo , wiec dlaczego mi tu wciskasz margines jakis ?
zabic to cie moze dosłownie wszystko ! i sam dobrze o tym wiesz .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 30 gru 2005, 21:39

ĆPUN <pijak> <pijak> <pijak> <pijak> <pijak> <pijak> <pijak>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 30 gru 2005, 21:51

Bierzcie sobie, nie pochwalam ani nie potepiam, ale nie polecajcie kilkunastoletniej dziewicy takich rzeczy jak amfa, bo wiadomo ze taki mlody czlowiek latwiej moze sie wpierdolic w gowno, spodoba jej sie i przed kazdym stosunkiem bedzie wciagac grama, przeciez dzieci maja siano w glowie, zero odpowiedzialnosci. P.S. ja bralem amfe 2 razy w zyciu i stwierdzilem ze mam taki sam efekt po 3 kawach <aniolek2>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 30 gru 2005, 22:00

TFA pisze:P.S. ja bralem amfe 2 razy w zyciu i stwierdzilem ze mam taki sam efekt po 3 kawach

zazdroszcze, ja po kawie senna jak cholera jestem
kanapka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 28 maja 2005, 21:34
Skąd: stąd.
Płeć:

Postautor: kanapka » 30 gru 2005, 22:02

Dzindzer pisze:zazdroszcze, ja po kawie senna jak cholera jestem


to jak ja po amfie <browar>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 gru 2005, 22:10

Dzindzer pisze: ja po kawie senna jak cholera jestem

ja tez. A amfy nie bralam i nie zamierzam poki co brac ;).
vraiment
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 29 gru 2005, 12:44
Skąd: że co?
Płeć:

Postautor: vraiment » 30 gru 2005, 22:26

Andrew pisze:Vraiment ...ty jestes infaltylny!


Masz rację, mgr inż., niedługo prawdopodobnie otworzę przewód doktorski ale jestem infantylny, bo ooooo ty, wspaniały Andrew Wielki, z maturą z bazaru mi wreszcie otworzyłeś oczy jaki to ja jestem ciemny. Oświeciłeś mnie, należy ci się dozgonna wdzięczność, czy mam paść do kolan twych?!

Buhaha, jesteś niesamowity wodzu, tylko się nie zatkaj orlim piórkiem! :D

Wodzu. Pomyliłeś się. INFANTYLNY. No ale takie trudne słowo...

Andrew pisze:bede pisał to co mi pasuje , skoro w temacie zemsta nikt nie protestował to niech i nik w moich odpowiedzi nie wtraca dupy , mozesz napisac jedynie grzecznie iż nie słuchajcie Andrew , bo tak a tak , w zadnym wypadku mnie nie bedziesz pouczał !


Nie będziesz grzecznie pisał co ci na ten ściśnięty mózg przyjdzie bo od tego jest moderator by kontrolował twój bełkot, o co go zresztą poproszę jeśli jeszcze raz wspomnisz o narkotykach.

Andrew pisze:Amfetamine biore wtedy kiedy mi jest potrzebna i jakos od juz 12 lat sie od niej nie uzalezniłem ,


Ktoś ci już kiedyś wspominał że nie czytasz ze zrozumieniem, pamiętasz wodzu? Ale beton to beton... a co ja pisałem o amfetaminie?

Andrew pisze: a biore ja jak jade w trase dłuuuugą , i w innych przypadkach gdzie mi pomaga ,


No... na udar mózgu to nie masz co liczyć... widać serducho masz jak dzwon. Imponujesz mi wodzu! :D

Andrew pisze: a pomóc


POMÓC. POMÓC wodzu. Następne trudne słowo. Ale służę pomocą, przynieść wodzowi słownik?

Andrew pisze: też moze własnie w tym temacie gdzie to dziewczyna potrzebuje rozluznienia , pisze to do ludzi madrych , którzy wiedza co i jak , głupich nikt niczego nie nauczy i jeszcze nie słyszałem by ktos po zazyciu amfy zjechał , gdy to wezmie minimalną jej dawkę , jak wypijesz litr wódki też zjedziesz , jak bveczke wina , tak samo , wiec mi tu nie pisz o lapce wina , bo ja w przypadku amfy nie pisze o 10 gramach , ale jak bys był bystry i nie przewrazliwiony w tym temacie to bys to wiedział ,


co do mądrości - już na początku udowodniłem twoją przewagę w erudycji wodzu, po co mam startować skoro muszę przegrać z takim oczytanym i uznanym w świecie autorytetem? gdzież ja miałbym startować do twoich komiksów i pierwszych czytanek...


Andrew pisze: nie moja wina ze Twój kumpel jest głupi a ty mu pomóc w odpowiednim czasie nie potrafiłeś .


Nie potrafiłem bo go jeszcze nie znałem wówczas. Wodzu, przyniosłem ci słownik ale trzymasz go na odwrót... zobacz... tu jest hasło POMÓC. Widzisz? Przez Ó.

Andrew pisze:Taki z ciebie kumpel ?
Dzieciaki powiadasz , one też czytają o sexie z 34 latkiem i innych rzeczach o których czytać nie powinny , a czytają , niech rodzice kontroluja co czytają a bedzie dobrze ! tak jak ja kontroluje ! nich wychowuja swoje dieci dobrze a nie beda brały tego wiecej razy niż potrzebują wziasc celem np. rozluznienia


Wodzu, po "P" jest "W". WZIĄĆ, nie WZIĄŚĆ. No ale to ty jesteś wykształcony. Bleee, masz rację, o ja niewdzięczny, zapomniałem, wykrztałcóny.

Nie zwalaj odpowiedzialności za to co piszesz na rodziców dzieci.


Andrew pisze:Ile tu jest ludzi co wzieło , ale nie sa uzaleznieni ?? załoze sie ze mnustwo , wiec dlaczego mi tu wciskasz margines jakis ?
zabic to cie moze dosłownie wszystko ! i sam dobrze o tym wiesz .


Wodzu, poddaję się.... MNÓSTWO. Po prostu ręce mi omdlewają od wertowania słownika. A ilu wzięło? Nie wiem i nie interesuje mnie to. Ważne ile NIE weźmie.

Co do zabijania - iiiiiii, wódz mnie obroni przecież, co nie???? :D
Ostatnio zmieniony 30 gru 2005, 22:31 przez vraiment, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 30 gru 2005, 22:31

vraiment, chyba jeszcze nigdy, tak tu na forum, sie nie usmialam <hahaha>
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 30 gru 2005, 22:37

Ja również:) Dlatego wstrzymam się od dalszego kometarza. Vraiment napisał praktycznie to, co chciałem przekazać. Świetny post, nic dodać, nic ująć <browar>

PS. Wiesz, Andrew....mam tak samo kilku znajomych również z zawodowym wykształceniem, ale nigdy by nie napisali takich herezji tudzież dub smalonych, jakie Ty wysmażyłeś w poście o amfie....buhahahahahaha
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 31 gru 2005, 00:44

WOW vraiment to bylo niezle.. wykład na temat głupoty jednego z forumowiczow <brawo> Brawo brawo 8)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 31 gru 2005, 01:00

To ostatnie ostrzezenie kolega powyzej moim zdaniem nieslusznie dostal :/
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 gru 2005, 08:55

Już ....? wysmiałeś mnie , i lepij Ci ? no to fajnie
Nie ja pierwszy o narkotykach tu pisze i nie zamierzam zaprzestac , bede pisał co bede uwazał za stosowne , a ty zawsze mozesz to głosic nawet na Policje . Nic Ci to kompletnie na da ? dlaczego ...? Bo co prawnie nie jest zabronione , jest dozwolone ! pisanie o tym nie jest zabronione , zaś ja nikogo też nie namawiam , jak to ty sugerujesz , tylko wskazuje sposób na pozbycie sie problemu , to nie jest namawianie , i ty jako wykształcony człowiek , powinnienes o tym wiedzec , a nie nabijać sie z moich błedów ortograficznych , sam robiac interpunkcyjne .Twój post wysmiewajacy mnie jest jak na człowieka wykształconego ponizej krytyki .Przypominasz mi pewna grupe "DOKTORÓW" bawiacych sie koło naszej grupy na wczasach w Bibione . Wykształcone niby srodowisko, a zachowywało sie własnie jak ty , strasznie głosno mówiac do siebie, przy tym sie tytułujac od doktorów magistrów , pokazujac sobie na wzajem swoje blizny na ciele , robiac to w sposób załosny , ty postepujesz dokładnie tak samo !
vraiment pisze:Masz rację, mgr inż., niedługo prawdopodobnie otworzę przewód doktorski ale jestem infantylny, bo ooooo ty, wspaniały Andrew Wielki, z maturą z bazaru mi wreszcie otworzyłeś oczy jaki to ja jestem ciemny. Oświeciłeś mnie, należy ci się dozgonna wdzięczność, czy mam paść do kolan twych?!

Nie mam matury ,(nigdzie tez nie pisałem o swym wykształceniu , byś mi to wytykał magistrze !)nie jest mi do niczego w zyciu potrzebna , i ubolewam , iz za niedługo jeszcze jednego doktora bedzie ten kraj miał w tym stylu co Ty ! Doktor sie znalazł <belt1> Nie potrafi napisać nic mądrego , to wysmiewa w ten sposób odwracajac uwagę !
masz tu linki do tematów o narkotykach i zgłaszaj gdzie chcesz , są one tu na forum
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... ight=dragi

http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... ight=dragi

o to też jest dobre
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... ight=dragi

http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=4260
dalej nie chce mi sie szukac ! wiec teraz zgłaszaj
a ja se dodam na koniec

JESLI ZAWIODŁY JUZ WSZYSTKIE SPOSOBY, A NAPRAWDE SIE STARAŁES I TWE STARANIE TRWA JAKIS CZAS NP ROK , A TWOJA PARTNERKA NIE PRZEZYŁA ORGAZMU JESZCZE , A WYKOZYSTAŁES NAPRAWDE WSZYSTKO , TO SPRÓBUJ Z MINIMALNĄ DAWKĄ AMFETAMINY - POWINNO ZADZIAŁĄĆ , POTEM JUZ BEZ NIEJ BEDZIE DOCHODZIC , NAJWAZNIEJSZE ZE "ZAŁAPIE " PIERWSZY RAZ !
a ty dawaj zgłoszenie ! do moderatora ! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 31 gru 2005, 09:02

Andrew pisze:JESLI ZAWIODŁY JUZ WSZYSTKIE SPOSOBY, A NAPRAWDE SIE STARAŁES I TWE STARANIE TRWA JAKIS CZAS NP ROK , A TWOJA PARTNERKA NIE PRZEZYŁA ORGAZMU JESZCZE , A WYKOZYSTAŁES NAPRAWDE WSZYSTKO , TO SPRÓBUJ Z MINIMALNĄ DAWKĄ AMFETAMINY - POWINNO ZADZIAŁĄĆ


Andrew, człowiek wtedy staje się w pełni dorosły i odpowiedzialny, gdy zawsze jest w stanie wziąść odpowiedzialność za swoje słowa. Radząc innym stosowanie trucizny albo robisz to z perfidii, albo z niewiedzy. Oba wyjścia są żałosne i źle o Tobie świadczą.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 gru 2005, 09:43

TedBundy pisze:Andrew, człowiek wtedy staje się w pełni dorosły i odpowiedzialny, gdy zawsze jest w stanie wziąść odpowiedzialność za swoje słowa. Radząc innym stosowanie trucizny albo robisz to z perfidii, albo z niewiedzy. Oba wyjścia są żałosne i źle o Tobie świadczą.

widzisz Bandy w tym sek , ze juz nie jednemu , jednej tak poradzilem i zadziałało , dzis są szczesliwi bo ona ma orgazm którego nie miała przez 5 lat ,inna przez 1,5 roku itd, a on czuje sie przez to meżczyzną .Moze zadziałało to jak placebo , moze nie ... to wszystko jednak nie wazne , wazne ze moje rady osniosły skutek ! i to sie liczy !
trucizną jest wszystko co spozywasz , wystarczy ze tylko zrobisz badania tego ! powodzenia <browar>To teraz dam dobrą radę , za która chce medal ! nie pijcie kokakoli (i sami sie zainteresujcie dlaczego) nie jedzcie u Mc.Donalda , i temu podobnych dan !
i jakos nikt mi medalu nie daje , a to jest naprawde super dobra rada !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 31 gru 2005, 10:00

Andrew pisze: nie pijcie kokakoli (i sami sie zainteresujcie dlaczego) nie jedzcie u Mc.Donalda , i temu podobnych dan !


to chyba oczywiste, bo to również trucizny, tylko wolniej działające....:/

[ Dodano: 2005-12-31, 10:02 ]
Andrew pisze:widzisz Bandy w tym sek , ze juz nie jednemu , jednej tak poradzilem i zadziałało , dzis są szczesliwi bo ona ma orgazm którego nie miała przez 5 lat ,inna przez 1,5 roku itd, a on czuje sie przez to meżczyzną


widzisz, zakładam, że radziłeś ludziom dorosłym, już w pewnym wieku, znającym konsekwencje takich zachowań i widzących granicę. Jednak udzielając takich porad na FORUM, na które wchodzi spora liczba młodych osób, taka rada może być tragiczna. Dlatego najlepiej wstrzymać się od pewnych komentarzy bądź zostawić je tylko li wyłącznie w formie w cztery oczy, w prywatnej rozmowie...:/
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 gru 2005, 10:17

Jesli ludzie dorosli to 19 lat w innym przypadku 23 to tak .
Jesli czyta to 14 -15-16 to latek , to wina jego rodziców Doktorów , mgr. którzy nie mają czasu jak na wychowanie dziecka , tak na jego kontrole , i wszystko zwalają na media , czasopisma , internet itd.tylko nie na siebie !
mnie tam nie interesuje kto to czyta , mnie interesuje ,ze moze komuś pomóc , zaszkodzic ? cóż - zawsze jest skutek uboczny , we wszystkim , biore to pod uwagę !
Jednak mi to powiem szczerze wisi .Dlaczego ? bo moje dzieci nie siagają po narkotyki , bo tak je wychowałem i mimo, iż jedno ma lat 13 a drugie 17 , wiedzą co mogą i ewentualnie jak mogą ! jak mają problem jakikolwiek to nie wchodzą jak dzieci doktorów na forum , tylko rozmawiaja ze mną ! o wszystkim , bo ja jestem ich przyjacielem i autorytetem w pewnym sensie ! i wiedza , iz prawde i tylko prawde dowiedza sie tylko od rodziców , tą prawde nie obrobioną ! Ja im nie mówie , ze masz jeszcze na to czas , tylko wyjasniam problem ! lub to co ich interesuje ! A dzieci Doktora ?? cóz wiem wszak dlaczego sie tak boi , nie ma czasu dla dzieci i wie, ze w zwiazku z tym wielka grupa takowych jest zagrozona ! choc nie mówie tu personalnie do Niego ! (ogolnie ) <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
vraiment
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 29 gru 2005, 12:44
Skąd: że co?
Płeć:

Postautor: vraiment » 31 gru 2005, 11:48

Andrew pisze:Już ....? wysmiałeś mnie , i lepij Ci ? no to fajnie


Widzę że i tak wodzu do ciebie nie dotarło. To co, lekcja druga?

Andrew pisze:Nie ja pierwszy o narkotykach tu pisze i nie zamierzam zaprzestac , bede pisał co bede uwazał za stosowne , a ty zawsze mozesz to głosic nawet na Policje . Nic Ci to kompletnie na da ? dlaczego ...? Bo co prawnie nie jest zabronione , jest dozwolone ! pisanie o tym nie jest zabronione ,


Masz rację wodzu, nawet masz kolegów. Już moderator dał mi prztyczka w nos. I co? I nic! BUHAHA! Jeśli uważasz ty (lub ktokolwiek inny), że jestem w stanie nagiąć zasady jakimi się kieruję tylko dlatego że ktoś mi grozi banem to się bardzo mylisz. Inna sprawa, że do ciebie żadne argumenty nie docierają, nawet nie potrafisz zrozumieć aluzji, które zawarłem w moim ironicznym skądinąd tekście!

Andrew pisze: zaś ja nikogo też nie namawiam , jak to ty sugerujesz , tylko wskazuje sposób na pozbycie sie problemu ,


Wodzu, ja wiem że trudno ci sylabizować i jednocześnie rozumieć, ale to co piszesz to BZDURA. W jednym zdaniu zaprzeczasz sam sobie! NIE NAMAWIAM ale WSKAZUJE SPOSÓB. No... zapytaj moderatora... czy to ma sens? Ja nie będę pytał bo mnie nie lubi ha! :D



Andrew pisze: to nie jest namawianie ,


O nie nie nie nie, pewnie że nie, czy mam wodzowi transparent przygotować z napisem "TO NIE JEST NAMAWIANIE"? Wodzu.... mam! Genialne! Zrobię komiks, lepiej będzie ci się czytać!

Andrew pisze: i ty jako wykształcony człowiek , powinnienes o tym wiedzec , a nie nabijać sie z moich błedów ortograficznych


Zauważ wodzu, że wiele osób robi tu błędy ortograficzne a z nich się nie nabijam. Dlaczego? Bo zwyczajnie mają oni coś do powiedzenia. Coś z czym się zgadzam lub nie, lecz nie piszą takich rzeczy od których każdy normalny człowiek (na którego się wodzu tak często powołujesz) ma odruchy wymiotne i obronne. Wodzu, oddaj piórko a dostaniesz prezent ode mnie - gumowy młotek z napisem ASPIRYNA.

Andrew pisze:, sam robiac interpunkcyjne .


Nie twierdzę, że jestem alfą czy omegą. Twierdzę natomiast że wykształcenie pomaga w dyskusji, co niestety jak widzisz wodzu nie zawsze i tak skutkuje.

Andrew pisze:Twój post wysmiewajacy mnie jest jak na człowieka wykształconego ponizej krytyki .Przypominasz mi pewna grupe "DOKTORÓW" bawiacych sie koło naszej grupy na wczasach w Bibione . Wykształcone niby srodowisko, a zachowywało sie własnie jak ty , strasznie głosno mówiac do siebie, przy tym sie tytułujac od doktorów magistrów , pokazujac sobie na wzajem swoje blizny na ciele ,


Masz rację wodzu, niestety środowisko akademickie w dużej części jest zepsute i myślące o sobie jako o pępku świata. I mówię to poważnie - bo gdy trzeba komuś przyznać rację to przyznaję. A doktorat jest mi potrzebny tylko i wyłącznie do zarabiania jeszcze większej ilości pieniędzy, nie zamierzam wiązać się z tym chorym światkiem.

Andrew pisze:robiac to w sposób załosny , ty postepujesz dokładnie tak samo !


Mylisz się wodzu.

Andrew pisze:Nie mam matury ,(nigdzie tez nie pisałem o swym wykształceniu , byś mi to wytykał magistrze !)


Nie o to chodzi że nie masz, też znam osoby takie jak ty, które mają problemy z nauką i... pomagam im! Dzięki mnie zdały maturę, ba, licencjat i jakoś pchają swój wózek. Grunt to chcieć, dać dobry przykład dzieciakom że można, a nie ściemniać tak jak ty wodzu. Ty nie chcesz zdać matury tak jak nie chcesz przyjąć do wiadomości że twoje myślenie jest ograniczone niewiedzą i głupim, tępym uporem typowym dla ludzi z bezsilną złością na cały świat a w szczególności na tych którym się lepiej powiodło. O, sancta simplicitas, wodzu!


Andrew pisze:nie jest mi do niczego w zyciu potrzebna


Wodzu, nie skomentuję tego bo mi ręce opadają... a nie będę walił głową w klawiaturę by ci wodzu złego przykładu nie dawać.

Andrew pisze:, i ubolewam , iz za niedługo jeszcze jednego doktora bedzie ten kraj miał w tym stylu co Ty ! Doktor sie znalazł <belt1> Nie potrafi napisać nic mądrego , to wysmiewa w ten sposób odwracajac uwagę !


Wodzu? Weź skorzystaj z nowego prezentu, dobrze ci radzę.

Andrew pisze:masz tu linki do tematów o narkotykach i zgłaszaj gdzie chcesz , są one tu na forum
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... ight=dragi

http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... ight=dragi

o to też jest dobre
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... ight=dragi

http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=4260
dalej nie chce mi sie szukac ! wiec teraz zgłaszaj
a ja se dodam na koniec



Dzięki wodzu, twa hojność mnie rozczula! Zajrzę tam w wolnej chwili.

Andrew pisze:JESLI ZAWIODŁY JUZ WSZYSTKIE SPOSOBY, A NAPRAWDE SIE STARAŁES I TWE STARANIE TRWA JAKIS CZAS NP ROK , A TWOJA PARTNERKA NIE PRZEZYŁA ORGAZMU JESZCZE , A WYKOZYSTAŁES NAPRAWDE WSZYSTKO , TO SPRÓBUJ Z MINIMALNĄ DAWKĄ AMFETAMINY - POWINNO ZADZIAŁĄĆ , POTEM JUZ BEZ NIEJ BEDZIE DOCHODZIC , NAJWAZNIEJSZE ZE "ZAŁAPIE " PIERWSZY RAZ !
a ty dawaj zgłoszenie ! do moderatora ! <aniolek2>

[/quote]

Wodzu... weź aspirynkę... albo od razu dwie...

Nie o to tu chodzi, że dziewczę nie miało orgazmu, chodzi o to że dzieciakom podstawiasz świństwo pod nos, nie może tego zrozumieć jeden pan, nie może drugi, do cholery kolesie jesteście czy jakieś kółko różańcowe zakładacie?

Co do moderatora - zamilknę.

P.S. miłego sylwestra nawet tobie, wodzu! :D

[ Dodano: 2005-12-31, 12:01 ]
Andrew pisze:mnie tam nie interesuje kto to czyta

Andrew pisze:zaszkodzic ? cóż - zawsze jest skutek uboczny

Andrew pisze:Jednak mi to powiem szczerze wisi


A jednak jeszcze słów kilka dodam.

Do dzielnego moderatora........ i co ty na to chłopie? Nadal upierasz się że to ja jestem wodzem???

Gratuluję bystrości!


Andrew pisze:A dzieci Doktora ?? cóz wiem wszak dlaczego sie tak boi , nie ma czasu dla dzieci


Wiesz wodzu... powiem ci szczerze... smutno mi, że tacy ludzie jak ty płodzą najwięcej Polaków...

Zwyczajnie za takich ludzi mi wstyd przed światem.

A dzieci jeszcze nie mam. Bo zwyczajnie - chcę im dać jak najlepsze DNA. DNA wodzu, nie wyciągaj języka, to tylko trzy litery, po co piszesz ściągi skoro i tak z nich nie korzystasz?

Andrew pisze:i wie, ze w zwiazku z tym wielka grupa takowych jest zagrozona ! choc nie mówie tu personalnie do Niego ! (ogolnie ) <browar>


I tu mnie zaskoczyłeś wodzu. O co ci może chodzić? Za dużo aspiryny?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 gru 2005, 12:31

mgr Doktor wie ze DNA JEST STAŁE ! to, ze sie uczysz nie wpłynie juz na niego , bedzie takie jak Twoje ! lub partnerki , nie ucza tego na uczelniach ?ale mmysle ze nie o to Ci chodziło <aniolek2>

vraiment pisze: Dzięki mnie zdały maturę, ba, licencjat i jakoś pchają swój wózek. Grunt to chcieć, dać dobry przykład dzieciakom że można, a nie ściemniać tak jak ty wodzu. Ty nie chcesz zdać matury tak jak nie chcesz przyjąć do wiadomości że twoje myślenie jest ograniczone niewiedzą i głupim, tępym uporem typowym dla ludzi z bezsilną złością na cały świat a w szczególności na tych którym się lepiej powiodło.

komu sie lepiej powiodło ! komu , piszesz jakies dyrdymały wyssane z swej wyobrazni i postrzegania swiata przez wlasny pryzmat . Z całej kalsy ja zyje najlepiej , lepiej od mgr inzynierów itd. którzy mimo wykształcenia arabiają grosze które mnie nie interesuja , bo to co oni zarabiają praca ja zarabiam nie ruszajac sie z domu , ale Ty i tak tego nie zrozumiesz ! wiec koncze dyskusje z toba , bo mnie ona obraza i nie jest na moim poziomie !
Ty musisz wkuwać w swa głowę wiedze ,bo sam w sobie nic wart nie jestes , tak to bynajmniej widze po postach które napisałeś , (chocmoge sie mylic ) ile to bedziesz zarabiał jak już bedziesz miał doktorat ?: zresztą nie wazne i tak zawsze sie znajdzie lepszy na Twoje stanowisko , nie mój syn , to innego kogoś , bo takich jak Ty bedzie za 10 lat na peczki !
mimo wszystko by rozstac sie w zgodzie w starym roku zyczę powiodzenia
i pamietaj pewne załozenia mogę byc błedne .
A tak apropo , co Ty masz do powiedzenia tu na forum , prucz szydzenia , które i tak marnie ci idzie ?
temat do zamkniecia , tak sadzę
Ostatnio zmieniony 31 gru 2005, 12:39 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
vraiment
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 29 gru 2005, 12:44
Skąd: że co?
Płeć:

Postautor: vraiment » 31 gru 2005, 12:37

hough! :D

[ Dodano: 2005-12-31, 12:51 ]
no dobra wodzu, ostatni mój post - tyle tylko by zaspokoić twoją ciekawość (schowam ironię do kieszeni)

Andrew pisze:mgr Doktor wie ze DNA JEST STAŁE ! to, ze sie uczysz nie wpłynie juz na niego , bedzie takie jak Twoje ! lub partnerki , nie ucza tego na uczelniach ?ale mmysle ze nie o to Ci chodziło <aniolek2>


i to jest nasz problem wodzu, nie potrafimy się dogadać - mówiąc o jak najlepszym DNA oczywiste dla mnie było, iż szukam partnerki z jak najlepszym DNA

Andrew pisze:komu sie lepiej powiodło ! komu , piszesz jakies dyrdymały wyssane z swej wyobrazni i postrzegania swiata przez wlasny pryzmat . Z całej kalsy ja zyje najlepiej , lepiej od mgr inzynierów itd. którzy mimo wykształcenia arabiają grosze które mnie nie interesuja , bo to co oni zarabiają praca ja zarabiam nie ruszajac sie z domu , ale Ty i tak tego nie zrozumiesz ! wiec koncze dyskusje z toba , bo mnie ona obraza i nie jest na moim poziomie !


masz faktycznie rację - nie dogadamy się (inny świat)

Andrew pisze:Ty musisz wkuwać w swa głowę wiedze ,bo sam w sobie nic wart nie jestes


typowa wypowiedź człowieka, który nigdy nie doceniał, nie docenia i nie doceni faktu bycia wykształconym; bez komentarza (doceń proszę fakt, iż musiałem ironię tłuc przez dwie minuty by nie wylazła na wierzch)

Andrew pisze: , tak to bynajmniej widze po postach które napisałeś , ile to bedziesz zarabiał jak już bedziesz miał doktorat ?:


zaspokoję twoją ciekawość - plany na przyszły rok: wychodzi ok. 3000-4000zł/miesiąc na rękę (w zależności od zleceń), przy czym praca tylko od kwietnia do końca września (zarobki przeliczyłem na cały rok), a to dlatego że nie jestem na uczelni tylko współpracuję z prywatną firmą a niedługo założę swoją, więc się pewnie zmieni (in plus oczywiście)

Andrew pisze:zresztą nie wazne i tak zawse sie znajdzie lepszy na Twoje stanowisko


póki co radzę sobie


Andrew pisze: , nie mój syn , to innego kogoś , bo takich jak Ty bedzie za 10 lat na peczki !


jestem informatykiem przekwalifikowanym częściowo w dziedzinę ochrony środowiska; owszem, jest konkurencja (i to silna) ale właśnie sęk w tym by się wciąż dokształcać, doskonalić - być lepszym

Andrew pisze:mimo wszystko by rozstac sie w zgodzie w starym roku zyczę powidzenia


dziękuję, życzenia jakie już napisałem na tym forum napisałem do wszystkich, także i dla ciebie (dział inne tak się chyba nazywa)

Andrew pisze:A tak apropo , co Ty masz do powiedzenia tu na forum , pruch szydzenia , które i tak marnie ci idzie ?


przyznam, że twój wątek mnie dość mocno zaabsorbował :)

co mam do powiedzenia? głównie czytam, jeśli nie czuję się na siłach nie zabieram głosu
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 31 gru 2005, 17:20

Andrew pisze:Z całej kalsy ja zyje najlepiej , lepiej od mgr inzynierów itd. którzy mimo wykształcenia arabiają grosze które mnie nie interesuja , bo to co oni zarabiają praca ja zarabiam nie ruszajac sie z domu


ileż w tym poście pogardy dla osób zarabiających niewiele lub mniej od Ciebie..Ciekawe tylko z jakiego powodu? Nie mów mi , wiem doskonale...A mnie przypomina się w tym momencie cytat celnika z "Młodych Wilków":

"tak wygląda chamstwo, gdy dorwie się do szmalu......"

Andrew pisze:Ty musisz wkuwać w swa głowę wiedze ,bo sam w sobie nic wart nie jestes


jasne!!!! Oczywiście!! Tylko muondry sie tyle ucy, gupi od razu syćko wie!!!! je je je!!!
hehehehehe
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 31 gru 2005, 20:11

Muszą byc na swiecie ludzie wykształceni , i musza byc tacy z wykształceniem zawodowym powiedzmy , ja wybrałem druga opcje , czasy sie zmieniły wiec sie kształccie bo bez tego ani rusz <aniolek2> Mnie na nauke za puzno ,a przez to co robiłemi robie , nie potrzebne doktoraty i magistry , pozostawiam to młodym , gdybym chiał ich dogonic miał bym lat ponad 50 , wiec sami widzicie iz to bez sensu .Vraiment ...nie chciał bym byc tu zle odebrany , choć zapewne bede bo juz Twdi mnie osadził i skwitował , ale po tym co napisales ile zarabiac bedziesz , dochodze do wniosku ze dobrze zrobiłem ,ze poszedłem tą droga którą poszedłem , i mam nadzieje ze zarabiac bedziesz wiecej .Mnie było szkoda czasu by sie tyle uczyc a potem tyle zarabiać .Ale kazdy jest inny i to uszanuje , lecz nie uszanuje drwienia ze mne .
A o tym DNA to Charli doskonale skwitował w innym posie <aniolek2>
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... 4&start=40
Tedi ...ty to masz rozeznanie , no po prostu brawo ! na swoj stan pracowałem nie tak jak opisane młode wilki , wiec ? <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Rei_87
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 gru 2005, 23:07
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Rei_87 » 01 sty 2006, 00:08

robinho pisze:a może Ty nie jesteś po prostu gowtowa psychicznie na seks??




jesli masz z tym takie problemy, to jest jeszcze dla Ciebie za wczesnie. Spieszy Ci sie gdzieś??? jak bedziesz gotowa, zobaczysz, sama dobierzesz sie do swojego meszczyzny <LOL> <zakochany4> <zakochany>
†††Niebo mnie nie chce,piekło obawia sie, ze nim zawładnꆆ†
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 01 sty 2006, 11:42

Fajnie to wyglada - kilka stron klotni o pieniadze, a ostatni post to odpowiedz na temat <aniolek2>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: za wąska?

Postautor: Andrew » 01 sty 2006, 11:50

wosanka pisze:witam mam taki problem dośc poważny jak dla mnie podczas stosunku z moim ukochanym on nie moze we mnie wejśc mam za małą dziureczke jak stwierdził mimo wielu prób nie udało nam sie. Obawiam sie troche ze to może chodzić o psychiczne podejście do tego jak uważacie czy jest na to jakiś sposób?


Jasmine pisze:Fajnie to wyglada - kilka stron klotni o pieniadze, a ostatni post to odpowiedz na temat


nie sadze by post powyzszy był odpowiedzią na post autorki
Mój zas na pierwszej stronie przed awantura , był na pewno , skromny jestem , a co ? <aniolek2> <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
BÓŁKA
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 12 gru 2005, 23:46
Skąd: dolnyśląsk
Płeć:

Postautor: BÓŁKA » 01 sty 2006, 23:45

ale wy jak zwykle sie rozpedzacie nawet czytac całości mi sie nie chciało żenada jedzym słowem.
Pis i Pozdrawiam kilka głębszych wdechów i lepiej bedzie
jakos leci :P
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 05 sty 2006, 21:31

Ale kare dostalem...ale juz wrocilem :Pno to mowicie.. na czym stoimy???
roxy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 05 sty 2006, 21:46
Skąd: z netu ;)
Płeć:

Postautor: roxy » 05 sty 2006, 21:52

Jeśli twój facet stwierdził, że masz za mała dziureczkę (jak to sama ujęłaś) to facet chyba w ogole nie ma pojęcia o sexie. Pochwa się dostosowuje do "sprzętu" ;) To chyba bardziej chodzi o to, że nie jesteś gotowa i automatycznie zaciskasz mięśnie przez co blokujesz wejście swojemu partnerowi. Może po prostu nie śpiesz sie i poczekaj az będziesz pewna w 100%, że jesteś gotowa.







Ps. i oto właśnie mój debiut na tym forum. Witam wszystkich <browar>
salome
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 28 cze 2005, 11:25
Skąd: London
Płeć:

Re: za wąska?

Postautor: salome » 11 sty 2006, 22:32

wosanka pisze:witam mam taki problem dośc poważny jak dla mnie podczas stosunku z moim ukochanym on nie moze we mnie wejśc mam za małą dziureczke jak stwierdził mimo wielu prób nie udało nam sie. Obawiam sie troche ze to może chodzić o psychiczne podejście do tego jak uważacie czy jest na to jakiś sposób?



kochana nie ma co sie pieścić, to się musi zmieścić ;-)
Salome

xxx

Nigdy nie licz na to ze facet da Ci szczescie.
Musisz miec w zanadrzu cos innego.
Musisz polegac na sobie.
Awatar użytkownika
Chlopak89
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 19 paź 2005, 16:34
Skąd: Częstochowa
Płeć:

Postautor: Chlopak89 » 12 sty 2006, 10:47

salome pisze:kochana nie ma co sie pieścić, to się musi zmieścić ;-)

hahaha....niezle..ale fakt.. musi... bo przeciez co bedzie jak bedziesz dziecko rodzila? Tez sie wszystko rozciagnie... <banan>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 222 gości