którą prezerwatywę wybrać

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 11 cze 2006, 04:53

złotooka kotka pisze:Ktora z was bylaby w stanie zaufac na 100% swojemu facetowi?

Facet by zapomnial wziac juz pierwszej tabletki wiec szkoda gadac... :D
Bender pisze:2 pieczenie na jednym ogniu - skuteczna antykoncepcja a i probelm z polykiem odpada hehehe

Odpadlam przy tym zdaniu <hahaha>
<browar>
leeloo pisze:a od kiedy to penis ma kształt banana czy ogórka??

Tak wlasciwie penis ma ksztalt pomidora, ewentualnie papryki...widocznie kolega Bender ma innego...No to juz naprawde, lepszego pytania nie widzialam juz sporo czasu <hahaha> Fajni sa ludzie, ktorzy biora wszytsko doslownie, nawet banany i ogorki <pijak>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 11 cze 2006, 13:59

Bender pisze:zawsze twierdzilem ze najlepsze jest podciecie nasieniowodow <evilbat>
2 pieczenie na jednym ogniu - skuteczna antykoncepcja a i probelm z polykiem odpada hehehe


A co sądzisz, że facet po wazektomii nie ma wytrysku?

To z błędu wyprowadzę- jak najbardziej ma i orgazm i towarzyszący mu wytrysk. Tyle tylko, że ejakulat nie zawiera plemników.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 11 cze 2006, 16:35

złotooka kotka pisze:Ktora z was bylaby w stanie zaufac na 100% swojemu facetowi?

Ja. Skoro pamięta o moich pigułkach lepiej ode mnie, to o swoich też by nie zapomniał. Pewnie łykałby je z dokładnością co do sekundy :]
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 11 cze 2006, 23:24

pani_minister, to jeszcze nie wszystko Jestes pewna, ze bylby w stanie pamietac o interakcjach z innymi lekami, uwazaniu na alkohol i inne takie glupotki. No coz, ja stwierdzam jedno. Moj nie bylby. :/
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 12 cze 2006, 00:34

Mój byłby w stanie jaknajbardziej. Na alkohol też mógłby uważać bo nie pije :P, poza tym to najbardziej odpowiedzialny, obowiązkowy i systematyczny facet jakiego w życiu spotkałam.
ane

Postautor: ane » 12 cze 2006, 10:28

nie używaj takich z automatów za funta z Anglii co mógłbyś od kolegi dostać albo coś...śmierdzą i sa strasznie nieprzyjemne!! :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 cze 2006, 11:37

złotooka kotka pisze:Moj nie bylby.

Moj jest czesto chory lyka antybiotyki, wiec ciezko by bylo :/.
A jednak ja o pigulkach bardziej pamietam :). Od prawie poltorej roku nie zpaomnialam ani jednej, bylo kilka spoznien, ale max 2 h.
godmode
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:40
Skąd: z kątowni
Płeć:

Postautor: godmode » 20 cze 2006, 22:56

a ja mam takie pytanie do Pan odnosnie opozniania wytrysku.
stosuje metode spowolnienia ruchow lub w ogóle zaprzestania ruchow frykcyjnych na 30-90 sekund. mojej dziewczynie to nie przeszkadza o ile sie wtedy z nia caluje i pieszcze
chcialbym jednak poznac opinie innych Pan, czy taki "sex przerywany" przeszkadza wam i ostudza zapal?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 cze 2006, 02:26

godmode pisze:chcialbym jednak poznac opinie innych Pan, czy taki "sex przerywany" przeszkadza wam i ostudza zapal?

nie.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 21 cze 2006, 08:57

godmode pisze:chcialbym jednak poznac opinie innych Pan, czy taki "sex przerywany" przeszkadza wam i ostudza zapal?

mi niestety troche tak :/ ale odpowiednio sie dogadujac wobec wlasnych oczekiwan moga obie strony byc zadowolone.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 21 cze 2006, 10:15

ostatnio zdarzalo sie ze zbyt szybko dochodzilem ku koncowi i musialem wlasnie stopowac na chwile zeby nie konczyc stosunku...zaczynam watpic w siebie i dlatego wczoraj zakupilem sobie Durex Performa <pijak> ... gdy stopowalem to widzialem na jej twarzy takie zdezorientowanie...
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
radzio000
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 22 cze 2006, 20:52
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: radzio000 » 23 cze 2006, 18:45

Durex Performa - jak robisz to raz jest ok ale drugi z rzedu to juz meczarnia...na powtorke proponuje elite sa cienkiutkie i prawie ich nie czuc, przestrzegam przed seria limitowna durex czekoladowe pekla mi i nawet nie poczulem kiedy strasznie dziwne sa te prezerwatywy.... :/
Darz Bór!! ;)
Piotrek;p
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 28 lis 2006, 13:07
Skąd: tarnów
Płeć:

Jaka prezerwatywa???

Postautor: Piotrek;p » 13 lut 2007, 12:31

czesc! mam pyt. jakie stosujecie prezerwatywy??
musze dodac,ze mam małego?? i boje sie,e jak kupie taka standardowa to ona sie zsunie....heheh i wtedy bedzie lipa;p;p
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 13 lut 2007, 12:40

Extra fit z Durexa sobie kup. Czy cos takiego.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 13 lut 2007, 14:29

"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 lut 2007, 14:41

Piotrek;p pisze:czesc! mam pyt. jakie stosujecie prezerwatywy??
musze dodac,ze mam małego?? i boje sie,e jak kupie taka standardowa to ona sie zsunie....heheh i wtedy bedzie lipa;p;p
pozdrawiam

Dwie sprawy:
1. Warnik za nie czytanie FAQ i nie stsowanie sie do regulaminu
2. Zaloz prezerwatywe do samego konca. Jak sie postarasz to naprawde da sie 20cm gumke zalozyc na 14cm interes, tzn rozwinac do konca. Wowczas nie ma szans zeby sie zsunela

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 214 gości