Dziwny problem

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

stary_dziadul
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2006, 16:15
Skąd: bez znaczenia
Płeć:

Postautor: stary_dziadul » 20 maja 2006, 16:51

a czy ktos porbowal z tym zyc, nie interweniujac ??? ciekawe :?
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 21 maja 2006, 11:31

samo pewnie tez sie zagoi ;)
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 21 maja 2006, 18:19

stary_dziadul pisze:a czy ktos porbowal z tym zyc, nie interweniujac ??? ciekawe :?


Ja- przeczytaj mój post kilka postów powyżej.
Samo przeszło... teraz sam bez problemów schodzi jak trzeba :D

Jeżeli nie zejdzie sam- do urologa-chirurga i albo nadciąć wędzidełko, albo "oskalpować" drania <diabel>
Awatar użytkownika
szedar1
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 02 maja 2007, 10:22
Skąd: Świętokrzyskie
Płeć:

Postautor: szedar1 » 02 maja 2007, 13:04

Ja kiedyś miałem tak że przy zwodzie pierwszy raz napletek zszedł za żołądź (czyli tak jak powinno być) ale po zwodzie napletek nie chciał wrócić na swoje miejsce. Zaczołem ise denerwować bo przecież napletek powinien wrócić z powrotem aby nawilżał żółędzia. Za pomocą internetu dowiedzialem się że po prostu trzeba ćwiczyć aby wlaśnie napletek i trulejka się rozciągnely. Ja nie miałem problemu że nie chiał napletek przejść za żołądź tylko jego powrót był niemożliwy musiałem sam sobie naciągać. Doradzili mi żebym to robił właśnie w ciepłej wodzie naciągal w zwodzie i zściągał. Jak długo to robiłem nie pamętam ale to zalezy jak jesteście zdeterminowani ale powinno starczyć raz lub 2 razy dziennie takiej roboty i tak codziennie. Powinno pomóc mnie pomogło.
emperor
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwie 2007, 12:27
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: emperor » 05 maja 2007, 10:07

uh, lepiej idź do lekarza. najwyzej mały zabieg i po sprawie.
jatojaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 02 mar 2007, 17:37
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: jatojaa » 06 maja 2007, 23:51

Najlepiej udac sie z tym problemem do lekarza.Chyba zawsze bada w stanie spoczynku i wtedy u wielu facetow jest wszystko ok a jedynie w czasie wzwodu sa problemy.Trzeba przedstawic jak sie ma sprawa.Mnie lekarz powiedzial,ze nie widzi problemu ale powiedzialem,ze podczas wzwodu nie moge sciagac i czuje bol wiec skierowal mnie na zabieg.Zabieg trwal w moim przypadku ok 25 min <byla to chyba czesciowa stulejka bo przy wzwodzie nie chcial schodzic a tak to bylo wszystko ok>Potem dostalem masc znieczulajaca i mowil abym smarowal gdy bedzie bardzo bolalo<zastanawialem sie jak ja zdejme pozszywany napletek i wysmaruje go czyms skoro sprawialo to taki bol??".Ani oddawanie moczu ani zadne normalne czynnosci nie sprawialy mi bolu.Wiadomo,ze na poczatku nie trzeba na sile probowac naciagac skory bo bol wtedy jest niesamowity ale nalezy pamietac gdy juz sie lekko zagoi aby nie zrosl sie z powrotem w tym samym miejscu.Potem dbanie o higiene i wizyta kontrolna po ok 10 dniach?Jezeli lekarz stwierdzi,ze juz wszystko jest wporzadku to pozostaje jedynie rozciagac napletek.Po zabiegu mialem obawy co do tego czy seks bedzie sprawial mi bol skoro przez tyle czasu zoledzia nie widzialy swiatla dziennego wiec sa strasnzie wrazliwe.Przekonalem sie,ze jednak wszystko jest jak trzeba i nie ma obaw.
Jezeli nie chcesz mowic o tym dziewczynie to predzej czy pozniej sprawa i tak wyjdzie na jaw bo zrozumie,ze cos z Toba nie tak.Najlepiej jest nie czekac na cud tylko zajac sie sprawa jak najszybciej a potem juz tylko korzystac z urokow zycia.
Naciaganie i wszelkiego rodzaju mascie sa dobre ale sprawdzaja sie przewaznie u malych dzieciakow bo im jakos to latwiej przychodzi.Doroslym poleca sie przewaznie zabieg bo jest bardziej ... pewny?
http://seksuologia.w.interia.pl/ <== na tej stronce sa opisy ludzi,ktorzy mieli stulejki i wszlkiego rodzaju problemy z tym zwiazane.
Nie ma sie co bawic trzeba isc do lekarza i nie wstydzic sie bo to organ jak kazdy inny.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
suiton
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2008, 17:54
Skąd: zadupie
Płeć:

Postautor: suiton » 23 mar 2008, 17:59

panowie prosze was o pomoc . gadalem dzisaj z dziewczyna na temat sexu i dowiedzialem sie ze ona chce to zrobic . oczywiscie ja tez chce to zrobic lecz ja nie wiem czy z moim wackiem jest wszystko ok . panowie prosze o jakies wskazowki jak powinien wygladac gotowy do sexu wacek :p

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 87 gości