Potrzebna pomoc!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
wÓdeczka
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 28 paź 2005, 22:48
Skąd: opole
Płeć:

Potrzebna pomoc!

Postautor: wÓdeczka » 28 paź 2005, 23:07

Wiem,że to pytanie mogło sie już zdarzać na forum,ale i tak zapytam dla pewności.Niedawno pierwszy raz kochałam się ze swoim chłopakieM(więc nie jestem doświadczona w tych sprawach)Więc kochaliśmy się,zabezpieczylismy się,kochaliśmy się w dni niepłode(raczej,bo to były 1 i 3 dni po okresie).ale dręczy mnie kilka pytań:
1)czy błona dziewicza została przebita,skoro nie było krwi,ale zabolało(za drugim razem też)?
2) czy to normalne,że odczuwam czasem"ból" w dole brzucha od tego czasu?oprócz tego jest chyba dziwnie spuchnięty,więc nie wiem troszkę co się dzieje=/3) wiem,że to milionowe pytanie ,ale czy mozliwe,żebym w takim razie zaszła w ciążę? (wszystko chyba było ok z prezerwatywą)
PROSZĘ O SZYBKA ODPOWIEDŹ,BO WIECIE JAK TO JEST.NIKT NIE CHCE SIĘ DENERWOWAĆ=/ Z GÓRY DZIĘKI;-)
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 28 paź 2005, 23:11

Ad 1. Tak, zostala.
Ad 2. To normalne.
Ad 3. Niemozliwe.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
wÓdeczka
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 28 paź 2005, 22:48
Skąd: opole
Płeć:

Postautor: wÓdeczka » 28 paź 2005, 23:14

to tak jakby kamień z serduszka=D dziękuję;]
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 29 paź 2005, 00:12

Rownie dobrze moglas zaczepic przechodnia na ulicy i sie spytac... ;)
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 29 paź 2005, 02:22

1. Niekoniecznie zostala przebita, tzn mogla zostac przerwana ale nie do konca.
2. normalne i nienormalne ... jesli potrwa to dluzej niz tydzien udaj sie do lekarza.
3. Skoro chyba bylo ok to chyba niejestes w ciazy ;d

Edit:
Ad1 Mogla rowniez zostac nienaruszona <banan> poniewaz jest to dosc rozciagliwe ustrjstwo twoj facet mogl wejsc zabolalo bo sie pozadnie rozciagnela kochaliscie ise wyszedl a jej sie nic niestalo.
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 31 paź 2005, 08:46

wÓdeczka pisze:oprócz tego jest chyba dziwnie spuchnięty,

Brzuch, czy facet??? Jeżeli brzuch, to pewnie na tle nerwowym. Po prostu się uspokój :)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
wÓdeczka
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 28 paź 2005, 22:48
Skąd: opole
Płeć:

Postautor: wÓdeczka » 01 lis 2005, 09:20

Brzuch rzecz jasna.Ale to raczej nie z nerwów.Spuchnięcie juz,przeszło,ale dalej zastanawia mnie sprawa błony,bo każdy z was pisze co innego,a wszyscy są jacyś pewni swoich odpowiedzi.Czyżby ile odpowiedzi,tyle zadań ?wiem,ze to bardzo subiektywna sprawa,ale jednak chcialabzm wiedziec :?
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 01 lis 2005, 09:22

wÓdeczka pisze:ale dalej zastanawia mnie sprawa błony,bo każdy z was pisze co innego,a wszyscy są jacyś pewni swoich odpowiedzi.

zastanow sie co piszesz??? jak mamy byc pewni czy masz blone? polegamy na domyslach, nikt tu "za przescieradlo" w Twoim lozku nie robil, a i to by nic nie dalo, pewny to moze byc lekarz jak cie zbada <browar>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: Potrzebna pomoc!

Postautor: Andrew » 01 lis 2005, 09:26

wÓdeczka pisze:Wiem,że to pytanie mogło sie już zdarzać na forum,ale i tak zapytam dla pewności.Niedawno pierwszy raz kochałam się ze swoim chłopakieM(więc nie jestem doświadczona w tych sprawach)Więc kochaliśmy się,zabezpieczylismy się,kochaliśmy się w dni niepłode(raczej,bo to były 1 i 3 dni po okresie).ale dręczy mnie kilka pytań:
1)czy błona dziewicza została przebita,skoro nie było krwi,ale zabolało(za drugim razem też)?
2) czy to normalne,że odczuwam czasem"ból" w dole brzucha od tego czasu?oprócz tego jest chyba dziwnie spuchnięty,więc nie wiem troszkę co się dzieje=/3) wiem,że to milionowe pytanie ,ale czy mozliwe,żebym w takim razie zaszła w ciążę? (wszystko chyba było ok z prezerwatywą)
PROSZĘ O SZYBKA ODPOWIEDŹ,BO WIECIE JAK TO JEST.NIKT NIE CHCE SIĘ DENERWOWAĆ=/ Z GÓRY DZIĘKI;-)

Uwierz mi , spij spokojnie !
błona wcale przebita byc nie musi , moze być naderwana tylko , ale i co z tego ? tak Ci zalezy by jej już nie było ? dziewicą juz nie jestes , wiec??
Krwi wcale byc nie musiało , ja bynajmniej jak trafiałem na dziewice , to na takie gdzie krwi nie było , poza kropelką jakąś tam ! <aniolek2>
Co do bulu w dole brzucha , to moze twój partner za głeboko Ci pchał , i stad ten ból !
Ciąza nie boli !! wiec w niej na pewno nie jestes ! <browar>
wpisz w google , błona dziewicza , albo tak jakos podobnie i zobacz co tam piszą i jakie są obrazki , (rodzaje błon ) to Ci wiele wyjasni !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
wÓdeczka
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 28 paź 2005, 22:48
Skąd: opole
Płeć:

Postautor: wÓdeczka » 01 lis 2005, 09:30

"subiektywna sprawa" ja wiem,ze nnikt nie robi mi za prze[/list]

[ Dodano: 2005-11-01, 09:31 ]
"subiektywna sprawa" ja wiem,ze nnikt nie robi mi za przescieradlo,po prostu pytam co kto o tym sadzi.A jesli chodzi o ta blone,to nie zalezy mi ,zeby jej nie bylo,tylko,zeby juz nie bolalo.Chyba rozumiecie?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 lis 2005, 09:33

Kiedyś zatesknisz za tym bólem ! wiec naucz sie z niego czerpac przyjemnosc , bo ten stan minie bezpowrotnie ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 210 gości