Czy zdazylo wam sie miec inicjajcje seksualna z kims z rodzi

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 16 sty 2008, 14:23

Hmm nie wiem jak to jest zawsze wydawalo mi sie ze by mi nie stanal :D ale w sumie gdyby jakas kuzynka byla bardzo bardzo pociagajaca i ja dla niej troche bysmy sie napilito nie wykluczone, ze by sie nie dalo :D

Ogolnie troche to jakby zjesc czlowieka:D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 sty 2008, 17:40

lecter pisze:a jakby krecil to chcialabys zrobic z nim figa fago?:)
Kuzayn to nie brat. Gdyby sie pojawily jakies cieplejsze uczucia to bym sie zwiazala, bo niby czemu nie?
Awatar użytkownika
kulka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 15 sty 2008, 00:20
Skąd: Dzikie Centrum
Płeć:

Postautor: kulka » 16 sty 2008, 19:40

lecter pisze:no widzisz,wtedy bylas młodsza a teraz masz 22 lata i inaczej juz na to patrzysz bo twoj sposob myslenia sie zmienil.w sumie daleka rodzina ale jednak rodzina,a gdybys byla blizej spokrewniona?


A to nie było znowu tak dawno temu, jakieś 2,5 roku... ale powiem szczerze, że skrzywdził mnie bardzo...

Gdybym była bliżej spokrewniona to on pewnie byłby dla mnie bardziej rodziną... w tym sensie, że widziałabym w nim tego bliższego powiedzmy kuzyna czy brata. A warunkiem na to jest - i mam nadzieję, że nikt się temu nie sprzeciwi za bardzo - częstsze spotykanie się w gronie rodzinnym. Kuzyn, którego widziałam raz w życiu, którego nie pamiętałam nawet imienia ani wyglądu, nagle jawi mi się jako kolega kumpeli. Jako FAJNY kolega kumpeli...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 19 sty 2008, 20:48

księżycówka pisze:bo niby czemu nie?

Choćby dlatego żeby nie degenerować genów.. <pijak>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 314 gości