Jak wyglądał wasz pierwszy raz ??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Nepalczyk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:23
Skąd: pol
Płeć:

Postautor: Nepalczyk » 24 wrz 2007, 21:31

To już rozumiem skąd się wzięło tak błędne postrzeganie seksualności przez wiele osób na tym forum. Pierwszy raz jak widać ma bardzo duże znaczenie na psychikę, szczególnie u kobiety. Współczuję... :(
Pink Floyd - High Hopes
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 wrz 2007, 21:51

Współczuję...

czego? :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Nepalczyk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:23
Skąd: pol
Płeć:

Postautor: Nepalczyk » 24 wrz 2007, 21:58

Tego, że pierwszy bardzo przedmiotowy kontakt seksualny przełożył się na dalszą praktykę mającą mało wspólnego z prawdziwym seksem.
Pink Floyd - High Hopes
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 24 wrz 2007, 22:01

Nepalczyk pisze:przełożył się na dalszą praktykę mającą mało wspólnego z prawdziwym seksem.

Skad wiesz jak wyglada ich terazniejszy seks?Szklana kula czy wrozysz z kosci koguta :]
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 wrz 2007, 22:02

dalszą praktykę mającą mało wspólnego z prawdziwym seksem.

;DD
mamy chyba inną definicję seksu, albo ja za bardzo lubię słowniki :-) może chodziło Ci o prawdziwe uczucie? tylko jakie uczucie? a może o doświadczenie? nuuu?

[ Dodano: 2007-09-24, 22:03 ]
tarantula pisze:Skad wiesz jak wyglada ich terazniejszy seks?

o, a to też jest dobre pytanie :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Nepalczyk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:23
Skąd: pol
Płeć:

Postautor: Nepalczyk » 24 wrz 2007, 22:09

Ale co ja mam wytłumaczyć, swoją wiedzę opieram przecież na tym co jest wypisywane na tym forum i widzę jak piszecie o seksie, skoro ktoś został potraktowany przedmiotowo za pierwszym razem, trudno wymagać od niego żeby potrafił inaczej kojarzyć seks.

Tarantula nigdy nie wróżę, więc nigdy się nie mylę.
Pink Floyd - High Hopes
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 24 wrz 2007, 22:10

Nepalczyk pisze:Tego, że pierwszy bardzo przedmiotowy kontakt seksualny przełożył się na dalszą praktykę mającą mało wspólnego z prawdziwym seksem.
Moja "dalsza" praktyka ma bardzo dużo współnego z prawdziwym seksem :]
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 24 wrz 2007, 22:20

Nepalczyk pisze:Ale co ja mam wytłumaczyć, swoją wiedzę opieram przecież na tym co jest wypisywane na tym forum i widzę jak piszecie o seksie, skoro ktoś został potraktowany przedmiotowo za pierwszym razem, trudno wymagać od niego żeby potrafił inaczej kojarzyć seks.

Tarantula nigdy nie wróżę, więc nigdy się nie mylę.


Ale ja jakos nie doczytalem sie, zeby ktoras wybitnie narzekala ze koles ja puknal, potem zostawil.
Dziewczyny jak juz narzekaly na aspekt techniczny, nie na "sqrwysynskosc" faceta z ktorym poszly do lozka.
Co Ty wiec pieprzysz, tak wiec spytam.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 24 wrz 2007, 22:20

Nepalczyk pisze:ktoś został potraktowany przedmiotowo za pierwszym razem
To nie chodzi o przedmiotowe traktowanie, tylko o to, że kiedy spotyka się dwoch niedoświadczonych ludzi, fajerwerki raczej przy pierwszym razie się nie pojawią.

Nepalczyk pisze:Sądząc po tym sarkastyczno ironicznym uśmiechu na końcu zdania wnioskuję, że nawet siebie do końca nie zdołałaś przekonać tym zdaniem.

Myślę, że z moim zyciu sfera erotyki jest jak w najlepszym porządku.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 24 wrz 2007, 22:25

Nepalczyk pisze:To już rozumiem skąd się wzięło tak błędne postrzeganie seksualności przez wiele osób na tym forum. Pierwszy raz jak widać ma bardzo duże znaczenie na psychikę, szczególnie u kobiety. Współczuję... :(

Jakis szpenio seksualny, prowadzacy dzienniki intymne naszych forumowiczek :?

Nepalczyk, kobiety opisuja tu swoj pierwszy raz z perspektywy czasu smiejac sie generalnie z tych zdarzen (mowie o wiekszosci). NIkt tu nie przechodzi traumy z powodu przedmiotowego traktowania. Wypadki o jakich mowisz, czesto sklaniaja wrecz do refleksji i doskonalenia swojego zycia seksualnego. NIkt tu nie urodzil sie z wiedza o seksie i dla kazdego z nas pierwszy raz - bez znaczenia jakiej byl jakosci - jest preludium do tworzenia coraz bardziej rozbudowanego zycia intymnego i uczuciowego.
Pierwszy raz slysze takie bzdury :
Nepalczyk pisze:skoro ktoś został potraktowany przedmiotowo za pierwszym razem, trudno wymagać od niego żeby potrafił inaczej kojarzyć seks

Odnosisz sie do pierwszego razu, ktory nie byl jak z romantycznych gniotow, conajmniej jak do gwaltu - a tu mowa tylko o tym, ze z biegiem lat dochodzimy do wniosku, ze nie bylismy dosc dojrzali, czy dosc zakochani, by mowic o tym w sposob wzniosly . Jest garstka takich, ktorzy przezyli to w sposob wycacany do maksimum.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 wrz 2007, 22:52

Jawka pisze:To nie chodzi o przedmiotowe traktowanie, tylko o to, że kiedy spotyka się dwoch niedoświadczonych ludzi, fajerwerki raczej przy pierwszym razie się nie pojawią.

ja tam byłam bardzo zakochana, z wzajemnością. ot, pierwsza miłość. do dziś mam kontakt - sporadyczny, ale miły :) fajerwerków nie było, to racja. raczej zdziwienie tym wszystkim ;DD

Nepalczyk pisze:pierwszy bardzo przedmiotowy kontakt seksualny (...)

mój nie był przedmiotowy, tylko... pierwszy, po prostu :-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 24 wrz 2007, 23:28

hmm, z tego co pamiętam to do pierwszego razu zupełnie inaczej sobie seks wyobrażałam. pisałam, że byłam przygotowana psychicznie, że może nie być fajnie i starałam się nie napychać sobie głowy romantycznymi bzdurami z filmów i gazet, ale w sumie byłam dosyć rozczarowana(odczucie typu:eee...to tak TO wygląda?!). pewnie jednak gdybym miała filmowe czy książkowe wyobrażenie seksu, to skończyłoby się to totalną katastrofą ;DD
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 25 wrz 2007, 08:10

Nola pisze:pewnie jednak gdybym miała filmowe czy książkowe wyobrażenie seksu, to skończyłoby się to totalną katastrofą ;DD

Dopiero wtedy przeżyłabyś traumę o jakiej mówił nepalczyk <hahaha>
Nepalczyk, a Ty sobie nie dorabiaj ideologii tam gdzie jej nie ma :] To, że dziewczyny potrafią się zdystansować i z uśmiechem mówić o swoim pierwszym razie, świadczy o tym, że jednak masz błędną teorię. Zresztą, nie pierwszy raz :]
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 wrz 2007, 09:53

Ale po co przekonujecie faceta do tego ze dziewczyny maja zlewke na 1 raz? Ja sobie wiadomosc zakodowalem i wykorzystam <evilbat> a on niech dalej tkwi w bledzie <aniolek>
Awatar użytkownika
Cold Princess
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:53
Skąd: North Kingdom
Płeć:

Postautor: Cold Princess » 25 wrz 2007, 15:52

Nola pisze:hmm, z tego co pamiętam to do pierwszego razu zupełnie inaczej sobie seks wyobrażałam. pisałam, że byłam przygotowana psychicznie, że może nie być fajnie i starałam się nie napychać sobie głowy romantycznymi bzdurami z filmów i gazet, ale w sumie byłam dosyć rozczarowana(odczucie typu:eee...to tak TO wygląda?!). pewnie jednak gdybym miała filmowe czy książkowe wyobrażenie seksu, to skończyłoby się to totalną katastrofą ;DD


ludzie przeciez pierwszy raz nie moze byc idealny!!!
a to, ze masa dzieczyn sobie wyobraza swoj pierwszy raz jako najpełniejsza duchowa ekstaze to jakze wielkie moze byc ich rozczarowanie po "zwyklym" stosunku? Nie dajmy się zwariować...
Awatar użytkownika
Nepalczyk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:23
Skąd: pol
Płeć:

Postautor: Nepalczyk » 25 wrz 2007, 16:21

Marissa pisze:
Nola pisze:pewnie jednak gdybym miała filmowe czy książkowe wyobrażenie seksu, to skończyłoby się to totalną katastrofą ;DD

Dopiero wtedy przeżyłabyś traumę o jakiej mówił nepalczyk <hahaha>
Nepalczyk, a Ty sobie nie dorabiaj ideologii tam gdzie jej nie ma :] To, że dziewczyny potrafią się zdystansować i z uśmiechem mówić o swoim pierwszym razie, świadczy o tym, że jednak masz błędną teorię. Zresztą, nie pierwszy raz :]


Marysia a co dziewczyny mają robić, czasu przecież nie cofną, bo gdyby mogły to....pierwszy raz wyglądałbym inaczej. <przytul>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 wrz 2007, 16:23

Nepalczyk pisze:czasu przecież nie cofną, bo gdyby mogły to....pierwszy raz wyglądałbym inaczej. <przytul>
Ja bym nie chciala zeby byl inny. :?

[ Dodano: 2007-09-25, 16:24 ]
Pierwszego nigdy nie zalowalam. Paru pozniejszych, przypadkowych troche za to.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 25 wrz 2007, 17:22

Nepalczyk pisze:Marysia a co dziewczyny mają robić, czasu przecież nie cofną, bo gdyby mogły to....pierwszy raz wyglądałbym inaczej.

ale... PO CO? :-) to tak, jakbym chciała cofnąć pierwszą przejażdżkę z wywrotką na rowerze albo pierwszy schrzaniony obiad <szczerbaty> [o, zapomniałam, jeszcze nie schrzaniłam obiadu ;DD ]
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 25 wrz 2007, 18:20

Nepalczyk pisze:Marysia a co dziewczyny mają robić, czasu przecież nie cofną, bo gdyby mogły to....pierwszy raz wyglądałbym inaczej. <przytul>

I po raz kolejny dziewczyny pokazały że jednak błędnie myślisz <szczerbaty>
Noo, chyba że chodziło Ci o takie, co nie dorosły do seksu, a które na pewno będą żałować pierwszego razu, kiedy np rozstaną się z facetem, które je rozdziewiczył :)
Awatar użytkownika
,Mysia,
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 wrz 2007, 15:23
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: ,Mysia, » 25 wrz 2007, 19:03

Cold Princess pisze:ludzie przeciez pierwszy raz nie moze byc idealny!!!
a to, ze masa dzieczyn sobie wyobraza swoj pierwszy raz jako najpełniejsza duchowa ekstaze to jakze wielkie moze byc ich rozczarowanie po "zwyklym" stosunku? Nie dajmy się zwariować...


a moj byl idealny wiec nigdy nie mow nigdy ;) :P moze jestem wyjatkiem ale mysle ze nie wszystkie dziewczyny narzekaly po swoim pierwszym razie :P choc na pewno sa tez takie ktore byly rozczarowane
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 25 wrz 2007, 21:02

,Mysia, pisze:na pewno sa tez takie ktore byly rozczarowane

ja rozczarowana nie byłam bo fajerwerków i uniesień sie nie spodziewałam. nie było romantycznie nad czym nie ubolewam bo nie lubie nadmiaru słodyczy. szczerze to jakoś specjalnie tego wydarzenia nie przeżywałam
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 25 wrz 2007, 22:16

larena pisze:szczerze to jakoś specjalnie tego wydarzenia nie przeżywałam


ja też, nie była to jakaś wyczekiwana chwila :D ani cudowne wspomnienie.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 26 wrz 2007, 12:15

Nie wspominam miło swojego pierwszego razu, po 1 ból, 2 zero przyjemności, 3 zdecydowanie za wcześnie, nie byłam na to gotowa, no ale cóż tak już wyszło i tego nie zmienię. Jedyny + z tego wszystkiego to to, że nadal jestem z tym facetem i mam nadzieję że tak pozostanie
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 26 wrz 2007, 12:16

to on chyba też bardzo niedoświadczony? :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
niunia23
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2007, 23:03
Skąd: Płock
Płeć:

Postautor: niunia23 » 26 wrz 2007, 21:25

Hej ja mój pierwszy raz miałam w piątek i było bosko, bardzo długo czekalismy ale było warto bo najważniejsze jest to aby być pewnym i świadomym tego co chce się zrobić! Bałam się bólu, a wcale nie bolało, mój narzeczony mimo iż również był niedoświadczony był bardzo delikatny, czuły myślał bardziej o mnie niż o własnej przyjemności. Kochaliśmy sie pół godziny i z każdą chwilą odczuwałam coraz większą przyjemność!!! Życze wszystkim takich doznań![shadow=green][/shadow]
Waldemar74
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 wrz 2007, 07:50
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Waldemar74 » 27 wrz 2007, 17:14

Moj pierwszy raz byl w salonie masazu, mialem prawie 23 lata, czulem troche treme, zabralo mi kilka miesiecy aby wreszcie sie wybrac do tego miejsca, kobieta ktora byla ze mna nie byla wielka profesjonalistka, ale zrobila to umiejetnie (ja bylem zielony :? ), na pewno zauwazyla ze to byl moj pierwszy raz, ale nic nie powiedziala. Po wszystkim bylem wniebowziety <aniolek> .
Awatar użytkownika
papewa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:30
Skąd: z domciu:)
Płeć:

Postautor: papewa » 27 wrz 2007, 17:21

Mój pierwszy raz był w samochodzie i w zupelnosci zaplanowany:) bolalo ale bliskosc mojego ukochanego byla najcudowniejsza,ten pierwszy raz bardzo rozni sie od tych dotychczasowych bo mamy wieksze doswiadczenie ale tego pierwszego nigdy niezapomne:)super bylo:D
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 27 wrz 2007, 17:25

Waldemar74 pisze:Moj pierwszy raz byl w salonie masazu

czyli w burdelu. dlaczego?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 27 wrz 2007, 20:54

lollirot pisze:czyli w burdelu. dlaczego?

pewnie dlatego, żeby miał się czym pochwalić przed kumplami...
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 27 wrz 2007, 21:03

hathor pisze:pewnie dlatego, żeby miał się czym pochwalić przed kumplami...

to jest powód do dumy :?
przeciez pierwszy raz zapamiętuje się do końca życia a on co prostytutke będzie wspominał
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,

Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.



http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 437 gości