Jak wyglądał wasz pierwszy raz ??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 17 sty 2007, 13:11

Ja z kolei nigdy nie planowalam szczegolnie pierwszego razu...choc moze myslalam nad tym jakby to mialo wygladac itd, jednak jak zaczelam byc z moim obecnym partnerem to przestalam kompletnie o tym myslec i samo sie stalo po 4 miesiacach bycia razem...nie wiem czy to szybko jak na dziewice czy nie...po prostu chcielismy tego obydwoje :D piekna data moja 31.XII.2002/1.I.2003 sylwester u znajomych:)nie pilam duzo bo ja wiedzialaam ze to sie tak skonczy:) on tez nie pil duzo...choc wcale go nie powiadomilam o moich"planach":)
Bylo pieknie..nic mnie nie bolalo..zero krwi..a i z tego co pamietam to nawet orgazm mialam..oczywiscie wtedy to nie wiedzialam co to i nawet sie troche wystraszylam bo przeciez nie mialam pojecia jak orgazm wyglada;)
pozniej poszlismy sie wykapac razem i spac...slicznie bylo :)
do tej pory jestesmy razem i byl to nasz wspolny pierwszy raz:) <aniolek>
Awatar użytkownika
Smerfetka;)
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 16 lut 2007, 23:46
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Smerfetka;) » 08 kwie 2007, 16:15

ja przezyłam swój pierwszy raz ponad tydzień temu :P planowaliśmy to z moim mężczyzną od niedawna, ale po prostu obydwoje już tego pragneliśmy (jestesmy ze sobą prawie dwa lata). a więc tak.... zrobiliśmy to w wynajmowanym przeze mnie mieszkaniu (jestem studentką, a współlokatorki akurat nie było ;) ) mój chłopak się akurat kąpał, a ja wszystko przygotowałam :D świeczki ułożone w krztałcie serca :) romantyczna muzyczka (oczywiscie nie za głośno :P ), ja w seksownej koszulce, w której mój mężczyzna wcześniej mnie nie widział ;) no i my dwoje. było po prostu wspaniale <banan> bolało, ale tylko troche i właściwie dzieki mojemu Dziubkowi nie zwróciłam na to większej uwagi :) <brawo> potem lezeliśmy wtuleni w siebie :D i za jakis czas powtórka z rozrywki :P wspaniale !! !! !! !! !! !! !! !! !!
mam to szczęście, że znalazłam Tego JEDYNEGO!!!! Kocham Cię Dziubasku:* :D ;) <zakochany> :*
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 kwie 2007, 14:17

Boze spraw bym nigdy wiecej nie musial do seksu podchodzic jak pies do jeza.
Awatar użytkownika
jbg
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 180
Rejestracja: 14 mar 2007, 11:48
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: jbg » 11 kwie 2007, 21:25

Maverick pisze:Boze spraw bym nigdy wiecej nie musial do seksu podchodzic jak pies do jeza.

Coś się stało?
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 kwie 2007, 22:11

To reakcja na post Smerfetki.
Nie chce dziewicy bo nie chce sie bawic w durne swieczki i inne zbedne pieprzenie. Zwymiotowac mozna.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 11 kwie 2007, 22:16

U nas nie było żadnej romantycznej muzyki, ni świeczek. Było tylko przygaszone światło i my, zapatrzeni w siebie.
Oczywiście i takich gadżetów nie zabrakło potem ale to wyszło samo z siebie, a nie że pierwszy raz to musi być okraszony takimi ceremoniałami.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 11 kwie 2007, 22:26

U mnie tez romantycznej oprawy nie bylo. Chociaz jedna swieczka byla, ale nie ze wzgledu na tandetne przeslodzenia. :]
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 11 kwie 2007, 22:32

Chociaz jedna swieczka byla, ale nie ze wzgledu na tandetne przeslodzenia.

Może żeby partner mógł dokończyć dzieła, gdyby sam wymiękł? ;) ;)

Zbytnie przywiązywanie wagi do opraw jest niedobre. Nastrój powinien tworzyć chłopak i dziewczyna. I nieważne gdzie są - czy w pięknym domu z kominkiem i łóżkiem wodnym, czy może w bloku z wersalką, dywanem i firankami z tesco. Jeśli nie ma iskry, to żadne fajerwerki nie pomogą. ;P
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 11 kwie 2007, 22:35

Może żeby partner mógł dokończyć dzieła, gdyby sam wymiękł? ;) ;)

Nieee <hahaha>
Zwlaszcza, ze byla to malutka zelowa swieczka (tak ze 2cm), ale dosc szeroka, w szklanej oprawie :D
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 11 kwie 2007, 22:38

świeczki :] Może jeszcze łoże z narzutą w chińskie smoki tkaną? <hahaha> Świeczki są passe, bo można z dymem puścić kwadrat <evilbat>

Imperator pisze:Nastrój powinien tworzyć chłopak i dziewczyna.


tyle w temacie <faja>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 11 kwie 2007, 22:42

TedBundy pisze:Świeczki są passe, bo można z dymem puścić kwadrat

Swieczki sa sliczne, uwielbiam, wcale nie do seksu. Chociaz czasem i z tym sie fajnie komponuja. Ale w zadnym wypadku nie jest to warunek konieczny, czy nawet pozadany. :]
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
omena
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2007, 16:08
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: omena » 17 kwie 2007, 17:41

Maverick pisze:To reakcja na post Smerfetki.
Nie chce dziewicy bo nie chce sie bawic w durne swieczki i inne zbedne pieprzenie. Zwymiotowac mozna.
ale z Ciebie romantyk. współczuje Twojej dziewczynie :P mój pierwszy raz był wspaniały :D mało bólu, zero krwi i duuuuużo przyjemnosci :) dłuuuuuugo będe go wspominać i oczywiście bardzo mile :)
znalazłam Moją Drugą Połóweczkę :D Kocham Cię :* <zakochany>
Awatar użytkownika
,Mysia,
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 wrz 2007, 15:23
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: ,Mysia, » 23 wrz 2007, 15:37

u mnie wszystko bylo zaplanowane i przemyslane, cudowne miejsce, domek z kominkiem, w srodku opustoszalego lasu :) <sam_nie_wiem> winko, świeczki, cudowna atmosfera i nastrojowa muzyczka w tle <niewiem>
zero krwi, zero bólu, nie wiem czy to za sprawą tego że swoje ciała poznawalismy juz od dosc dawna, tego ze moj Misiek byl wtedy nadelikatniejszym facetem na swiecie, czy tego ze idealnie do siebie pasujemy ;), a moze wszystko naraz ;) <sam_nie_wiem> <wstydnis>

generalnie bylo pieknie, piekniej i najpiekniej jak mozna sobie bylo wymarzyc <niewiem>
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2007, 17:16 przez ,Mysia,, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 23 wrz 2007, 15:52

nie najciekawiej, bo i czego się spodziewać po pierwszym razie? i nie chodzi o to, że spodziewałam się nie wiadomo czego,a potem wielkie rozczarowanie- było odwrotnie. byłam przygotowana psychicznie na to, że nie będzie fajerwerków i może boleć, i to było najlepsze podejście. tak czy siak, już bym nie chciała do takich początków wracać :D
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 wrz 2007, 15:58

No ja już chyba pisałam, albo nie, nie pamiętam :D. W każdym razie było nieźle, tyle krwi jakby świniaka zarzynali, bo dostałam w trakcie okres <hahaha>
A tak poza tym mile wspominam. Nic nie bolało ;).
Awatar użytkownika
,Mysia,
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 wrz 2007, 15:23
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: ,Mysia, » 23 wrz 2007, 16:03

ja tez sie nastawialam ze moze bolec, szczegolnie po co poniektorych postach tutaj, a przezylam podczas pierwszego razu wielkie (bardzo mile :) <niewiem> ) zaskoczenie, oboje zreszta przezylismy... :) bolu ani troche, jedynie jakies cieplo poczulam przez chwile, tak jak przy rozciaganiu miesni sie odczuwa, ale nie mozna tego raczej nazwac bólem <sam_nie_wiem> <;)> i bardzo bardzo bym chciala jeszcze raz, a nawet sto razy wrocic do tego pierwszego razu i jeszcze raz go przezyc <sam_nie_wiem>
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 23 wrz 2007, 18:32

,Mysia, pisze:bardzo bardzo bym chciala jeszcze raz, a nawet sto razy wrocic do tego pierwszego razu i jeszcze raz go przezyc <sam_nie_wiem>

Ja nigdy nie chcialabym do tego wracać. Troszkę bolało ale tylko przez moment, krwi nie było w ogóle wiec nie mialam jakis strasznych przejsc jak niektore dziewczyny. Jednak nie zaliczam swojego pierwszego razu do jakis najmilszych wspomnien ze swojego zycia.
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 23 wrz 2007, 19:43

Yasmine pisze:W każdym razie było nieźle, tyle krwi jakby świniaka zarzynali


W kolejnosci chronologicznej:
Wlasnie obrzydzilas mi
a) jedzenie, bo jadlem pozniy obiad czytajac Twoj post
b) kobiety
c) seks

Dziekuje Ci bardzo Yasmine, kobieto o duszy poetki :>
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 23 wrz 2007, 19:58

Wujo Macias pisze:Wlasnie obrzydzilas mi
ale jej to nie straszne. Mnie bardziej zniesmaczylo toto Mysi. nie lubie takim romantycznych slodkosci. <belt>
Przeczytalam nawet na 1 stronie jak swoj opisalam <hahaha>
Jedno wiem na pewno - piekne i cudowne miejsce to nie bylo. Żadnych nastrojow itd itd nie bylo, ale noc wspaniala, a seks spontaniczny i chciany. I mimo, ze powinnam teraz zalowac, bo mloda bylam wtedy bardzo to jakos nie zaluje. :D
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 23 wrz 2007, 20:08

U mnie bylo do dupy i nie chodzi tu nawet o anal, czyli tzw. "wejscie kuchennymi drzwiami".

Raz, ze gumka zle dopasowana co wybitnie nie sprzyja staniu na bacznosc. Dwa, ze jakos tak... Generalnie sredniawka i troche trwalo zanim znowu sprobowalismy.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 23 wrz 2007, 20:34

U mnie było niezbyt, dziewczyna miała jakiś "cipkościsk" i sucha jak pieprz w środku że udało mi się wsadzić tylko główkę, trochę poruszałem i było po wszystkim ale nie udało mi się głębiej włożyć. Nawet nie wiem czy można to nazwać w pełni pierwszym razem. Ale i tak żałuję że zrobiłem to z nią a nie z inną.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 23 wrz 2007, 20:43

Krystian pisze:U mnie było niezbyt, dziewczyna miała jakiś "cipkościsk" i sucha jak pieprz w środku że udało mi się wsadzić tylko główkę

Nic dziwnego skoro dziewczyna była zdenerwowana.

Już tutaj pisałam, ale mój 1 raz był nieromantyczny. Kiedy przerwał błonę, odechciało mi się seksu na kilka chwil, a że brakowało mi czasu, bo musiałam iść do pracy, to z pełnym stosunkiem poczekaliśmy kilka dni. Ale kiedy przerwał to pamiętam że pomyślałam "wreszcie". Chociaż ból i uczucie przerywania błony był przyjemny.
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 23 wrz 2007, 20:52

Marissa pisze:Nic dziwnego skoro dziewczyna była zdenerwowana.


Hmm... jakoś nie widać było tego jej zdenerwowania... miała większe doświadczenie ode mnie, kilku partnerów sexualnych w wieku 16 lat za sobą... Opowiadała mi że kiedyś jej łepek przyszedł do niej z kolegą i chcieli ją posunąć we dwójkę na raz i od tamtego czasu dostała tego ścisku.
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 23 wrz 2007, 21:28

Krystian pisze:Opowiadała mi że kiedyś jej łepek przyszedł do niej z kolegą i chcieli ją posunąć we dwójkę na raz i od tamtego czasu dostała tego ścisku.


<pijak> nie wiem czy śmiać się, czy płakać.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 23 wrz 2007, 22:41

Wujo Macias pisze:W kolejnosci chronologicznej:
Wlasnie obrzydzilas mi
a) jedzenie, bo jadlem pozniy obiad czytajac Twoj post
b) kobiety
c) seks

Dziekuje Ci bardzo Yasmine, kobieto o duszy poetki :>

Cała przyjemność po mojej stronie <aniolek>

moon pisze:Mnie bardziej zniesmaczylo toto Mysi. nie lubie takim romantycznych slodkosci. <belt>

No, ja tak samo
moon pisze:Żadnych nastrojow itd itd nie bylo, ale noc wspaniala, a seks spontaniczny i chciany.

u mnie tak samo, w sensie, że byliśmy u kumpeli na urodzinach. W pewnym momencie spojrzeliśmy na siebie i wszystko było jasne. Pojechaliśmy taksówką do mnie do domu :D.
Grace

Postautor: Grace » 23 wrz 2007, 23:17

A mój 1 raz zaliczym do bardzo udanych. Umiarkowana romantyczność, spontaniczność, zero bólu, kilka orgazmów, kilka pozycji i nawet powtórka chyba była, z tego, co pamięta :) I oczywiście z właściwą osobą :)
Awatar użytkownika
,Mysia,
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 wrz 2007, 15:23
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: ,Mysia, » 24 wrz 2007, 16:08

moon pisze:Mnie bardziej zniesmaczylo toto Mysi. nie lubie takim romantycznych slodkosci. <belt>


Hmmm kwestia gustu i temperamentu :] chyba nie wszyscy musza lubic to samo. A mi osobiscie nie przyszlo by do glowy zeby porownac widok po-pierwszorazowy do widoku po zarzynanym swiniaku :P <diabel> <banan>
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 24 wrz 2007, 16:55

U mnie było na pewno bez fajerwerków ;-)
Bez bólu, strumieni krwi, wielokrotnego orgazmu, zmian pozycji, problemów z trafieniem w odpowiedni otwór ciała. Było za to bardzo szybko i mało romantycznie- mój ówczesny mężczyzna tak się napalił, że zapomniał w ogole o czymś takim jak gra wstępna. Dwa razy buzi dostałam i poczułam coś między nogami. Tak szybko jak go poczułam, przestałam go czuć- nawet nie zdążyłam się zastanowić czy w ogole ten mój pierwszy raz jest bolesny, czy nie bo mój były leżał już obok i dyszał cieżko. Na rozważania innych kwestii czasu już nie było ;-)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 wrz 2007, 17:26

o, identycznie jak u Jawki. jakie to jest zabawne z perspektywy czasu :D
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 24 wrz 2007, 20:58

lollirot pisze: jakie to jest zabawne z perspektywy czasu
Teraz jak najbardziej. Ale z perspektywy młodego dziewczęcia, które żyło złudzeniami, że ów pierwszy raz będzie cudowny piękny i pełen uniesień nie było takie zabawne. Bałam sie, że zawsze tak bedzie seks wyglądał :D
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"


Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 527 gości