Czy kobiety pragną kobiet ?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 02 mar 2007, 10:57

ibis28 napisał/a:
, żaden by nie powiedział że to zdrada nawet gdyby jego zabrakło w tym układzie


może się zdziwisz,ale ja bym powiedział :] Żadnego dodatkowego,trzeciego tyłka w swym łózku widzieć nie chcę. Ani damskiego,ani męskiego.


Moj tez ma takie podejscie..mysle ze to dosc zdrowe podejscie bo w sumie jak mozna oddawac partnerke w lapy jakiejs innej?:P
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 02 mar 2007, 11:27

Candy Killer pisze:
ibis28 napisał/a:
, żaden by nie powiedział że to zdrada nawet gdyby jego zabrakło w tym układzie może się zdziwisz,ale ja bym powiedział :] Żadnego dodatkowego,trzeciego tyłka w swym łózku widzieć nie chcę. Ani damskiego,ani męskiego.
Moj tez ma takie podejscie..mysle ze to dosc zdrowe podejscie bo w sumie jak mozna oddawac partnerke w lapy jakiejs innej?:P
moj tez by sie nie zgodzil. i z tego co wiem, wcale tego nie pragnie.
Awatar użytkownika
Martuś
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 10 mar 2007, 13:33
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Martuś » 11 mar 2007, 22:26

hmm...zdarzylo mi sie byc na imprezie gdzie kilka kolezanek po pijaku zaczelo miec ciagoty ku sobie. patrzylam na to z boku i mnie mdlilo troszke. moze bylam za malo pijana, moze za bardzo.

ale z drugiej wydaje mi sie, ze pocalunek z kobieta, delikatne pieszczoty moglyby byc przyjemne. ale szczerze mowiac nie wyobrazam sobie siebie w takiej sytuacji. wnioskujac - w sferze wyobrazni - kobieta moze mnie pociagac. w sferze cielesnej -nie.

a swoja droga kobieta oprocz drobnych roznic nie moze dac mi wiecej niz moj mezczyzna :>
~mieszkam w wysokiej wieży otoczonej fosą~
~mam parasol, który chroni mnie przed nocą~
aro
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 08 cze 2005, 11:10
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: aro » 11 mar 2007, 23:08

Ja bardzo lubie seks lesbijski oglądać i mnie to bardzo ale to bardzo podnieca.



a swoja droga kobieta oprocz drobnych roznic nie moze dac mi wiecej niz moj mezczyzna


Martuś - co masz na myśli
Awatar użytkownika
Martuś
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 10 mar 2007, 13:33
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Martuś » 11 mar 2007, 23:37

no pomysl co Ci moze dać kobieta - wszystkie te lementy ciala ma mezczyzna - wiec teoretycznie zdolny chlopiec moze byc cenniejszy niz druga kobieta <evilbat>
~mieszkam w wysokiej wieży otoczonej fosą~

~mam parasol, który chroni mnie przed nocą~

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 180 gości