Polykanie nasienia

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 gru 2007, 10:54

z dziwnym to i sie moge zgodzic, ale z tym nonsensem w tym akurat temacie to juz nie! !
Wróć sie chociasz kilka postów wstecz, a sama do tego dojdziesz <przytul>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 26 gru 2007, 16:21

Hyhy pisze:To swietnie, a jak masz faceta do ktorego wlasnie tak podchodzisz a ON NIE NAWIDZI loda?

A znasz takiego faceta?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
aska84
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2007, 23:38
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: aska84 » 02 sty 2008, 19:50

Może trochę źle to napisałam. Wiadomio że gdybym np siedziała i słuchała radia i nagle miałabym połknąć spermę to by mi nie smakowała, ale kiedy się kochamy, ja się wcale nie zmuszam byle tylko sprawić mu przyjemność, ale nawet gdybym miała tak robić, to czy nie warto się poświęcać dla swojej drugiej połówki?

[ Dodano: 2008-01-02, 20:12 ]
Wstreciucha pisze:To juz facet nie ma prawa powiedziec : "obciagnij mi, bo mam ochote? " . Co za nonsens, jakby mi luby nigdy nie powiedzial ze chce, to bylibysmy oboje frustratami . Poza tym jest czas na bezpardonowe "ciagnij" i jest czas na delikatne sugestie by possala, wystarczy minimum zaangazowania i znajomosci tej drugiej osoby, by wiedziec na co i kiedy jest czas.


Zgadzam się z tobą. Kiedy mój partner ma na to ochotę może powiedzieć mi o tym wprost. Czy "chciałbym, żebyś mi obciągnęła" miałoby być jakieś obraźliwe? Od kogoś obcego tak, ale nie od kogoś z kim jestem. Gdy nie będę akurat miała na to ochoty, to mu o tym powiem.

A o połykaniu nie musimy rozmawiać. Dla nas to jest normalne i pozwala mu rozkoszować się w 100%. Chyba jest mu lepiej jak sobie leży i nie musi się o nic martwić, niż jakby miał bawić się chusteczkami albo biec do łazienki? Teoretycznie mógłabym pozwolić mu spuścić się do mojej buzi, a potem to wypluć, ale to by było dziwne. Albo się brzydzę i wcale nie biorę go do ust, albo robię to do końca.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 02 sty 2008, 20:51

aska84 pisze:Dla nas to jest normalne i pozwala mu rozkoszować się w 100%
A ja bym dodal ze polykanie to rowniez zaspokojenie psychiczne dla faceta, w pewnym sensie, czuje wtedy pelna akceptacje. Nie raz jest lepiej na cycuszki czy twarz:D :P
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
kitty_18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sty 2008, 00:17
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: kitty_18 » 13 sty 2008, 21:24

Dodam, że wtedy najlepiej patrzeć facetowi w oczy. To wspaniałe uczucie kiedy patrzy na Ciebie taki "nieprzytomny" z rozkoszy :D to dopiero daje kopa do dalszych działań :>
Kocham Cię :*
aska84
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2007, 23:38
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: aska84 » 12 mar 2008, 22:02

kitty_18 pisze:Dodam, że wtedy najlepiej patrzeć facetowi w oczy. To wspaniałe uczucie kiedy patrzy na Ciebie taki "nieprzytomny" z rozkoszy :D to dopiero daje kopa do dalszych działań :>


Popieram [:D] I życzę ci jak najwięcej spermy w buźce <brawo>
Awatar użytkownika
nEO~
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 158
Rejestracja: 29 sie 2005, 11:50
Skąd: pokeman świat
Płeć:

Sperma

Postautor: nEO~ » 16 mar 2008, 20:22

Pytanko do was mężczyźni, próbowaliście kiedykolwiek smaku swojej spermy? Próbowaliście się całować z partnerką która miala waszą sperme w ustach lub zlizywaliście ją z jej ciała?? Połykaliscie ją? Probowaliscie kiedys podczas masturbacji spuscic się na własną rękę aby później ją "przelać" do swoich ust i poznać jej smak lub później ją połknąć, lub po prostu chcieliscie poznac uczucie swojej partnerki kiedy ma usta pełne nasienia??

Kobiety, gdyby wasz facet spróbowałby takich wyczynów co byscie o nim pomyslały?? I czy podnieca was kiedy facet nie brzydzi się tego co jego i swobodnie "zabawia" się z wami swoją spermą??
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 16 mar 2008, 20:52

nEO~ pisze:Pytanko do was mężczyźni, próbowaliście kiedykolwiek smaku swojej spermy? Próbowaliście się całować z partnerką która miala waszą sperme w ustach lub zlizywaliście ją z jej ciała?? Połykaliscie ją? Probowaliscie kiedys podczas masturbacji spuscic się na własną rękę aby później ją "przelać" do swoich ust i poznać jej smak lub później ją połknąć, lub po prostu chcieliscie poznac uczucie swojej partnerki kiedy ma usta pełne nasienia??

Było to wszystko! Trochę szacunku dla nas, poszukaj! <cisza>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 mar 2008, 20:53

nEO~ pisze:Kobiety, gdyby wasz facet spróbowałby takich wyczynów co byscie o nim pomyslały??
Uważam, że całowanie się z partnerem po tym jak mu zrobiłam loda jest normalne, banalne i codzienne. Tak jak nie brzydzenie się własnych wydzielin.
Oczywiście gdyby facet spuszczał się co rano do kieliszka i to pił bym uznała to za dewiacyjne, ale tu już skrajność.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 16 mar 2008, 22:55

nEO~ pisze:Pytanko do was mężczyźni, próbowaliście kiedykolwiek smaku swojej spermy? Próbowaliście się całować z partnerką która miala waszą sperme w ustach lub zlizywaliście ją z jej ciała?? Połykaliscie ją? Probowaliscie kiedys podczas masturbacji spuscic się na własną rękę aby później ją "przelać" do swoich ust i poznać jej smak lub później ją połknąć, lub po prostu chcieliscie poznac uczucie swojej partnerki kiedy ma usta pełne nasienia??

Kobiety, gdyby wasz facet spróbowałby takich wyczynów co byscie o nim pomyslały?? I czy podnieca was kiedy facet nie brzydzi się tego co jego i swobodnie "zabawia" się z wami swoją spermą??

Nie rozumiem sensu tego pytania. To takie dziwne miałoby być?
Sperma to nie jest żadna trucizna, więc jedzenie własnej spermy to nie żadne kozactwo czy fakt godny odnotowania w Kronice Galla Anonima. ;)

1. Łykanie spermy może być po prostu ciekawością,
2. Całowanie partnerki po robieniu loda (tzw. śnieżny pocałunek :D ) nie ma na celu całowanie jej, kiedy se ma akurat nasienie w buzi, tylko całowanie jej ze względu na jej uwielbienie oraz po niesamowitej rozkoszy chęć obdarowania jej czymś takim jak pocałunek.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
nEO~
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 158
Rejestracja: 29 sie 2005, 11:50
Skąd: pokeman świat
Płeć:

Postautor: nEO~ » 17 mar 2008, 06:50

Nie rozumiem sensu tego pytania. To takie dziwne miałoby być?



Nigdzie nie napisalem ze miałoby być to dziwne. Pytam z czystej ciekawosci.
pannawanna
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 09 kwie 2008, 14:53
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: pannawanna » 10 kwie 2008, 22:28

ja tam łykam i żyje:) tylko musze zapić:) albo zagryźć, bo ten posmak zostaje w buzi:)
pozdro:)
studentka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2008, 23:03
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: studentka » 11 maja 2008, 00:27

w moim przypadku jest tak, że...może to zabrzmi dziwnie i obrzydliwie, ale mam bardzo łatwo odruch zwrotny( nigdy mi się to nie zdarzyło), ale niestety jest.jak mój kochatek kończy mi w buzi to czasami mam wrażenie jakbym miała zwymiotować. Nie smakuje mi sperma, nie chcę jej połykać. Nie uważam, że kobiety które nie połykają są grymaśne. Nie można w związku wymagać czegoś na siłę i stawiać ultimatum- bzzzzdura!

pozdrowionka dla tych pan które nie połykają <przytul>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 maja 2008, 00:34

Ej mi też się tak zdarza. Normalna sprawa, ale żebym przez to połkać nie miała? :?
Jak mam chęć to połknę, jak nie to nie. Nie rozumiem zupełnie o co w ogóle w tym jest sprawa i skąd się tworzą dwa obozy "połykających" i "nie połykających".
studentka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2008, 23:03
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: studentka » 11 maja 2008, 00:37

ja po prostu nigdy nie miałam ochoty połknięcia...nie wiem z czego do końca to wynika :|
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 maja 2008, 00:44

Myślę, że z własnych jakiś blokad czy niechęci. Może kiedyś zmienisz zdanie - przy tym czy kolejnym partnerze.
studentka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2008, 23:03
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: studentka » 11 maja 2008, 00:51

być może, blokady to moja specjalność- ciężko mnie było namówić na minetkę, czy inne głębsze pieszczenia
Awatar użytkownika
Tommy Gavin
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:17
Skąd: to tu to tam
Płeć:

Postautor: Tommy Gavin » 14 maja 2008, 18:53

Ja mojego Słonka do połykania nie namawiałem, a ostatnio sama z siebie to zrobiła. Jej się podobało i mnie też <diabel>
Tylko od niej zależy czy następnym razem połknie czy nie :)
Ostatnio zmieniony 14 maja 2008, 19:00 przez Tommy Gavin, łącznie zmieniany 1 raz.
"Idąc w deszczu, oddać wszystko za nic..." :)
Awatar użytkownika
Inanna
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 21 sty 2008, 18:14
Skąd: to tu to tam
Płeć:

Postautor: Inanna » 14 maja 2008, 19:29

być może, blokady to moja specjalność- ciężko mnie było namówić na minetkę, czy inne głębsze pieszczenia

a ile jesteście ze sobą? Może nie masz jeszcze zaufania do niego. Ja miałam opory przed tym ale powoli, bez pośpiechu i musu połknęłam. Prawie 2 lata mi to zajęło :P . Pewnie dlatego, że to mój pierwszy partner. Może i Ty tak masz. Może kiedyś się przekonasz. Teraz nie wyobrażam sobie by nie połknąć :D
Ostatnio zmieniony 14 maja 2008, 19:47 przez Inanna, łącznie zmieniany 2 razy.
Alex5
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2008, 02:40
Skąd: z cyberspace'u
Płeć:

Postautor: Alex5 » 10 cze 2008, 02:52

'Problem' z łykaniem spermy jest taki że wcale nie jest to ważne. A to dlatego że facet po wytrysku traci zainteresowanie seksem i jest mu mniej więcej wszystko jedno co partnerka zrobi ze spermą. Takie rzeczy fajnie się ogląda na filmach, ale w rzeczywistości to jest dużo mniej ciekawe. Ja od czasu do czasu strzelam mojej partnerce do buzi, ale gdy po chwili ochłonę i zobaczę ją ze spermą w ustach i na języku to wcale nie wygląda to podniecająco - bo na mnie w tej chwili nic nie działa podniecająco, jako że właśnie skończyłem się podniecać!
Tak że dziewczyny nie przejmujcie się :)

[ Dodano: 2008-06-10, 02:05 ]
Jak już jesteśmy przy oralnych to osobiście preferuję być lizanym nie po członku a po wszystkim co znajduje się 'niżej' czyli jądrach, pupie i okolicach :) mmm, najlepsza rzecz
kocham WSZYSTKIE dziewczyny....
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 25 cze 2008, 18:22

Niekoniecznie sie zgodze z przedmowca , jak po ewentualnym finale na buzi lub do buzi partnerki widze jak rozsmarowywuje sobie to czlonkiem na buzi delikatnie pieszczac go jeszcze to od razu przychodzi ochota na drugi numerek :) \
Ale z lizaniem jader i pupy jako dodatkow do lodzika to naprawde fenomenalna sprawa :)
marika87
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2008, 17:28
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: marika87 » 02 lip 2008, 18:28

Ja tam lubie połykać zwłaszcza jak swojemu facetowi daje duzo soku z ananasa <banan>
Obrazek
Awatar użytkownika
avell
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 01 lip 2008, 15:12
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: avell » 02 lip 2008, 21:05

Alex5 pisze:'Problem' z łykaniem spermy jest taki że wcale nie jest to ważne. A to dlatego że facet po wytrysku traci zainteresowanie seksem i jest mu mniej więcej wszystko jedno co partnerka zrobi ze spermą. Takie rzeczy fajnie się ogląda na filmach, ale w rzeczywistości to jest dużo mniej ciekawe. Ja od czasu do czasu strzelam mojej partnerce do buzi, ale gdy po chwili ochłonę i zobaczę ją ze spermą w ustach i na języku to wcale nie wygląda to podniecająco - bo na mnie w tej chwili nic nie działa podniecająco, jako że właśnie skończyłem się podniecać!
Tak że dziewczyny nie przejmujcie się :)


To chyba jesteś w mniejszości. Mnie orgazm nie ogranicza.
zakrecona_1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 21 cze 2008, 17:46
Skąd: z kątowni
Płeć:

Postautor: zakrecona_1 » 02 lip 2008, 21:16

ja łyka, sperma ma tyle witamin:) i wole polknac niz by mial mi skonczyc na twarz:P
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 05 lip 2008, 12:17

ja łyka, sperma ma tyle witamin:) i wole polknac niz by mial mi skonczyc na twarz:P

A dlaczego nie natwarz, podobno dobrze robi na cerę?
(sperma dobra na wszystko, za chwilę będzie że można nią raka leczyć <hahaha> )
Jak się popieści to się zmieści
zakrecona_1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 21 cze 2008, 17:46
Skąd: z kątowni
Płeć:

Postautor: zakrecona_1 » 05 lip 2008, 12:38

na twarz nei bo mi tusz do rzęs spłynie i cąły makijażżżżżżżżżż :):):)

ja lubie wcirać w brzusio i plecki:):)

niezle ponoć działa ten na callulitis...nie przetestuje bo celulitu nie mam:(
bum
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 03 lip 2008, 07:25
Skąd: z 4 piętra
Płeć:

Postautor: bum » 05 lip 2008, 12:40

sama sobie w te plecy wcierasz?
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 05 lip 2008, 12:43

zakrecona_1 pisze:ja łyka, sperma ma tyle witamin:

Całkowicie bezużytecznych, ale skoro lepiej Ci z tym przeświadczeniem, to miej je dalej ;DD
Ostatnio zmieniony 05 lip 2008, 12:44 przez lollirot, łącznie zmieniany 1 raz.
Stormy

Postautor: Stormy » 05 lip 2008, 12:49

zakrecona_1 pisze:niezle ponoć działa ten na callulitis...nie przetestuje bo celulitu nie mam:(

łał, gratulujemy <browar>
sama sobie w te plecy wcierasz?

o tym samym pomyslalam xD
Adaś38 pisze:sperma dobra na wszystko, za chwilę będzie że można nią raka leczyć <hahaha>

ciekawe...kazda masturbacja bylaby marnowaniem spermy (abstrahujac od podejscia kkk), bo mozna by bylo tyle ludzi po jednym zwaleniu konia wyleczyc... a my kobiety, takie bezuzyteczne, dodatkowo zabieralybysmy ludziom lekarstwo, bo lubimy polykac (tudziez chcemy sprawdzic jej dobroczynne dzialanie na celulit)
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 05 lip 2008, 14:14

zakrecona_1 pisze:na twarz nei bo mi tusz do rzęs spłynie i cąły makijażżżżżżżżżż :):):)

Zawsze się malujesz do łóżka ??? <shocked>

[ Dodano: 2008-07-05, 13:21 ]
Stormy pisze:a my kobiety, takie bezuzyteczne

No nie całkiem, dzieliłem kiedyś pokój z takim jednym, pracował w pogotowiu, za każdym razem gdy ktoś się skarżył na jakiekolwiek problemy zdrowotne (boli mnie głowa, wyszły mi syfy itpd.) mówił: wiesz co ci pomoże? Wymaz z cipy! (sory ale przytaczam dosłownie)
Jak się popieści to się zmieści

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 250 gości