mam problem - pomóżcie...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

nmati

mam problem - pomóżcie...

Postautor: nmati » 17 sie 2005, 00:39

czy znacie może jakies naturalne metody powiększenia członka?
Kobieta z Venus
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 lip 2005, 14:07
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Kobieta z Venus » 17 sie 2005, 01:00

Nie mam pojęcia czy istnieją jakieś metody..a jeśli są to nepewno nie długotrwałe i skuteczne bo chyba wielu mężczyzn korzystałoby z tego typu "zabiegów". na pewno operacja plastyczna jest w stanie powiększyć członek, a poza operacją to nie wiem :P Ale moim zdaniem pewno jak więkoszość wrażliwych chłopców przesadzasz i nie jest tak źle jak by się wydawało :P
....Kto zmienia kochanki jak rękawiczki, najczęściej chodzi w używanych....
Awatar użytkownika
CichyPL
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 110
Rejestracja: 14 sie 2005, 17:44
Skąd: ŁDZ
Płeć:

Postautor: CichyPL » 17 sie 2005, 01:03

Podobno dzieki cwiczeniu miesnia kegla mozna zwiekszyc obwod. Co do dlugosci to sa niby jakies pompki do powiekszania penisa, ale chgw jak to dziala.
She's my angel, she's my lover, she's my very best friend... KC
Awatar użytkownika
Sebastian
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 09 sie 2005, 20:22
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Sebastian » 17 sie 2005, 01:14

Nie liczy sie dlugosc ... ale jakosc ...
Awatar użytkownika
Naz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 15 sie 2005, 04:52
Skąd: Kn-a
Płeć:

Postautor: Naz » 17 sie 2005, 02:43

Jakość długoś etc bzdety. Zalezy od kobiety jednej wystarcza większy a drugiej mniejszy.
Nie przejmuj się nim patrząc z góry wydaje się zawsze mniejszy :) dla satysfakcji stan bokiem do lustra i wtedy wydawac ci się będzie tak jak inni go widzą.

Operacyjnie - wedłu mnie za duze ryzyko i wole np: w moim przypadku mieć takiego "waciusia" jakiego mam aniżeli potem nei mieć żadnego !!

Co do pompek - nie stosowałem tego.... i nie wiem
Podobno sa jakieś tabletki czy receptury ale to nic nie dawało chyba :)

Może to troche drastyczna metoda ale działa. Jak jesteś pod prysznicem czy w wannie lub łóżku.. doprowadź go do wzdęcia ( nie wiem jak dokładniej ci to wytłumaczyć) łapiesz swojego "członka" i ciągniesz delikatnie za niego w strone od siebie ( jak jesteś na leząco to w stronę sufitu), to co do długosci, co do grubości to mięśnie Kegla.. chyba..
Niektóre kobiety są bezcenne, za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard.....
Kosmaty
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 12 lip 2005, 07:45
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Kosmaty » 17 sie 2005, 12:43

Jak to już kiedyś napisała jedna z forumowiczek "Nieważna jest wielkość przyrodzenia tylko jakość pierdolenia"
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 17 sie 2005, 14:22

Jednym sowem nie potrzebne ci to..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
ANIOŁ_30
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 07 sie 2005, 17:07
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: ANIOŁ_30 » 17 sie 2005, 15:39

nmati pisze:czy znacie może jakies naturalne metody powiększenia członka

Stary a po co?? <banan>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 sie 2005, 16:40

Nalezało by zapytac ...jakich masz wymiarów członka , bo moze wszystko jest oki !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
FlaY
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2005, 15:18
Skąd: Nad morzem
Płeć:

Postautor: FlaY » 17 sie 2005, 18:28

No własnie podaj wymiary swojego członka obwód i wysokośc :)
Jak sie wsydzisz to ja dam swoją wysokośc :P bo obwodu nie znam
Mierzy az 17 cm :) średniak ale jest :)
kanapka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 28 maja 2005, 21:34
Skąd: stąd.
Płeć:

Postautor: kanapka » 17 sie 2005, 18:50

kup sobie pompke do penisa, ja w ciągu 14 dni zauważyłem znaczny (50%) przyrost kutaska. naprawdę, to działa!
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 18 sie 2005, 22:21

ekke pisze:ja w ciągu 14 dni zauważyłem znaczny (50%) przyrost kutaska

woow, stary gdzie takie pompki sprzedaja ? :) :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
kanapka
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 28 maja 2005, 21:34
Skąd: stąd.
Płeć:

Postautor: kanapka » 18 sie 2005, 22:46

szopen pisze:woow, stary gdzie takie pompki sprzedaja ? :):)


jeśli chodzi o pompki do penisa, to odrazu jestem "stary" <hahaha>


ja tam swój egzemplarz ukradłem ruskim na targu
ktos
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2004, 19:16
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: ktos » 19 sie 2005, 02:16

50% ? <LoL> :DD ... chyba troche przesadziles. :]
:)
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 19 sie 2005, 06:16

praktycznie zeby pompka do penisa zadzialala trzeba by jej uzywac dzien w dzien po kilka godzin najlepiej jeszcze za mlodu gdy caly organizm rosnie. Dlaczego ? poniewaz to nic innego jak plstikowa rurka z ktorej przy pomocy pompki odsysa sie powietrze przez co ptak sie teoretycznie rozciaga. Jak sie tak porozciaga to pozniej gdy naplywa do niego krew moze jej pomiescic wiecej (gdyz bardziej sie rozciagnie). Ale zeby 50% w 14 dni ? ja bym juz bana za ten post dal ;d.

Znalazlem tez kiedys na torencie kilka pdf`ow z naturalnymi metodami. Wiekszosc opierala sie na cwiczeniu owego miesnia :P. Jak i na mocnym ucisku u nasady (podczas wzwody) i ruchach w gore caly czas mocno sciskajac (przez co cisnienie krwie w penisie robi sie duzo wieksze) ja chyba zbyt mocno uciskalem <silacz> i zrezygnowalem z cwiczen :P bo bolalo :D.
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 20 sie 2005, 14:55

tr3sor pisze: bo bolalo

:O
Czytajac ten temat zauwazylem jak bardzo zaskakuje mnie ludzka determinacja...
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 20 sie 2005, 18:44

Nie determinacja ;d. Nienazekam na rozmiar mojego ptaka ;]. Moje kochanie tez nie ;d. Wiec niechodzilo tu o zwiekszenie jego rozmiaru za wszelka cene :>. Po prostu chcialem sprawdzic czy to dziala <banan> A ze raptus zemnie to jak najbardziej na sile :d.

Btw. Strasznie duzo wniosl twoj post do calego tematu :O. Tak trzymaj a na pewno wszyscy cie ty polubia :> <banan>
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
sad234
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 11 sie 2005, 18:40
Skąd: ZachodniaPolska
Płeć:

Postautor: sad234 » 20 sie 2005, 19:58

size=18]b] .. wszelkie manipulacje przy osprzęcie mogą spowodować uniewrażliwienie .. możesz mieć wielkiego koła, ale żadnej przyjemności z niego .. przemyśl to .. [/b][/size] <eee...>
.. zawrzyjmy nerwicowy sojusz i poszukajmy kozła ofiarnego ..

Obrazek
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 20 sie 2005, 21:51

tr3sor pisze:Btw. Strasznie duzo wniosl twoj post do calego tematu :O. Tak trzymaj a na pewno wszyscy cie ty polubia :> <banan>

Wyluzuj <browar>
Dla mnie takie zabawy z wydluzaniem osprzetu to jak walaka nastolatka z paroma syfkami bo mu wyszly na twarzy i mysli ze jest brzydki ze wszyscy sie z niego smieja...a tymczasem to kiedys zniknie...a facet z niby "malym" osprzetem na pewno kiedys znajadzie swoja polowke wiec za cholere nie majterkowalbym nigdy przy nim...
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 22 sie 2005, 10:31

A ja jestem mlody i glupiutki i podlapuje wszelkie nowinki ktore wpadna mi w raczki !

Btw. Przy takich manipulacja mozna go pogrubic :> a nie wydluzyc :>
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
..:Mgielka:..

Postautor: ..:Mgielka:.. » 22 sie 2005, 13:20

moze nie jest to temat dla kobiet ale powiem moje zdanie:)) dla kobiet, a przynajmniej dla mnie naprawde nie liczy sie dlugosc ani grubosc. wszystko zalezy od kochankow,ich inwencji i tego czy sie kochaja,znaja swoje potrzeby i slabostki czy nie.a druga rzecz,zawsze myslalam ze to kobiety maja fiola na punkcie malych piersi ale widze ze to co wyprawiaja faceci jest jeszcze wieksza paranoja.ja cyckow w plastikowa rurke nie wsadzam i nie odsysam powietrza!!! <boje_sie> piersi mam male ale mojemu pasuja,kocha mnie taka jaka jestem a nie taka jaka chcialby zebym byla.troche nakrecilam,ale chyba zrozumiecie:D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 sie 2005, 16:25

..:Mgielka:.. pisze:moze nie jest to temat dla kobiet ale powiem moje zdanie:)) dla kobiet, a przynajmniej dla mnie naprawde nie liczy sie dlugosc ani grubosc.

Tak myslisz ? a masz w tym temacie jakies doswiadczenia ?? bo to tak jak by facet pisał , ze jest mu obojetnie czy do ciurki wpada ...czy wchodzi ciasno ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
..:Mgielka:..

Postautor: ..:Mgielka:.. » 24 sie 2005, 00:16

Andrew pisze:
..:Mgielka:.. pisze:moze nie jest to temat dla kobiet ale powiem moje zdanie:)) dla kobiet, a przynajmniej dla mnie naprawde nie liczy sie dlugosc ani grubosc.

Tak myslisz ? a masz w tym temacie jakies doswiadczenia ?? bo to tak jak by facet pisał , ze jest mu obojetnie czy do ciurki wpada ...czy wchodzi ciasno ! <browar>

tak troszke jestem obeznana :D heh,dobra, serio mowiac,calkiem obojetne to to nie jest,no ale nie przesadzajmy, takich nas natura stworzyla ze wszyskim powinno wystarczyc,nie ma przeciez az takich malych penisow zeby z nich gumka spadala,a jak "stanie" to przeciez zawsze sie robi troszke wiekszy,ani gigantow ze sie nie moze w dziurke zmiescic. no nie wiem,wielu partnerow nie mialam,ale jakos zawsze bylo wszystko ok. w kazdym badz razie nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości