Help me

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Unknown.[?]
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 sie 2005, 19:13
Skąd: Tuż za rogiem
Płeć:

Help me

Postautor: Unknown.[?] » 13 sie 2005, 01:43

Mam problem, pewnie jak większość, która tu pisze, a mianowicie jestem z kobietą, która ma dziecko ze swoim byłym chłopakiem. Dziecko jest super, ale nie o to cho :) Chciałbym się z nią "kochać", ale nie wiem jak mam zacząć jakąkolwiek rozmowe na ten temat. Boję się, że przez najbliższy czas może w ogóle nie mieć ochoty ( choć w to wątpie ), ale może się bać, że powtórzy sie sytuacja z poprzedniego Jej związku. Wiadomo, że jakieś tam pieszczoty są, ale tylko to. :(

Mam nadzieje, że będziecie w stanie mi jakoś pomóc.
Awatar użytkownika
sad234
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 11 sie 2005, 18:40
Skąd: ZachodniaPolska
Płeć:

Postautor: sad234 » 13 sie 2005, 02:54

color=olive].. kiedy ja byłem pierwszy raz w podobnej sytuacji, to cały czas się obawiałem, że rzucę się na kobietę jak drapieżnik i całą miłość zakończę przedwczesnym wystrzałem .. <sex1> a ona popatrzy na mnie lekko unosząc prawą lub lewą górną wargę i powiekę .. albo, że powie - nic się nie martw kochanie - zdarza się ..

.. nic się takiego nie stało .. wszystko odbyło się naturalnie .. bez pośpiechu .. było fajnie .. takie sobie wtenczas nowe doświadczenie .. <sloneczko3> <tak> [/color]

Nie piszemy całych postów kolorowych.
Tylko dla podkreślenia jakiegoś zdania
<browar>
.. zawrzyjmy nerwicowy sojusz i poszukajmy kozła ofiarnego ..

Obrazek
theos
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 14 maja 2005, 21:51
Skąd: leśna chatka
Płeć:

Postautor: theos » 13 sie 2005, 08:15

@sad
... tia tylko jaki to ma zwiazek z topiciem??/?

@topic
sprobuj ja wybadac najpierw, jaki ma aktualny stosunek do seksu ... i do seksu z Toba .. ;-) byc moze ona sama czeka <banan> na to co ty tylko ze boi sie ze nie chcesz sie kochac z nia lub cos ;d - pogadaj z nia - nie bedzie bolec a wiele wyjasni
GL HF
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2005, 10:25

Unknown.[?] pisze:Chciałbym się z nią "kochać", ale nie wiem jak mam zacząć jakąkolwiek rozmowe na ten temat. Boję się, że przez najbliższy czas może w ogóle nie mieć ochoty ( choć w to wątpie ), ale może się bać, że powtórzy sie sytuacja z poprzedniego Jej związku. Wiadomo, że jakieś tam pieszczoty są, ale tylko to.

Jestes z kobieta jakis juz czas. I jakim cudem nie gadaliscie jeszcze o seksie?? Sam mowisz, ze watpisz ze nie ma ochoty. Moze trzeba po prostu porozmawiac ?
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 13 sie 2005, 10:42

Yasmine pisze:Moze trzeba po prostu porozmawiac ?

Bo rozmowa to podstawa..a skąd wiesz że on nie chce a może wlasnie che tylko czeka na ciebie..jak nie zapytasz to się nie dowiesz..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 sie 2005, 10:46

Pegaz pisze:skąd wiesz że on nie chce a może wlasnie che tylko czeka na ciebie..jak nie zapytasz to się nie dowiesz..

No wlasnie, a kobita bedzie tylko czekala i czekala...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 13 sie 2005, 10:48

Yasmine pisze:No wlasnie, a kobita bedzie tylko czekala i czekala...

Aż osiwieje i zgorzknieje ;) a wtedy naprawde nie będzie chciala choć kto tam wie z kobitkami nigdy nie ma pewności :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 13 sie 2005, 14:06

A ja na to spogladam troche z innej strony...
Jesli twoj wpisany wiek jest prawdziwy [tzn. 20 lat] to ze tak powiem radzilbym sie zastanowic czy ty na pewno chcesz czegos takiego jak zwiazek z kobieta ktora ma juz swoje dziecko...jak dla mnie to troche duzo w takim wieku...
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Runa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 11 lip 2005, 20:14
Skąd: Narnia
Płeć:

Postautor: Runa » 13 sie 2005, 15:29

idas pisze:jak dla mnie to troche duzo w takim wieku...


No tak, masz rację - ale z drugiej strony zakładając, że ona jest mniej więcej jego rówieśnicą, to co? Nie ma prawa do związku bo "wpadła" ?
ciesz się sobą
Awatar użytkownika
FlaY
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2005, 15:18
Skąd: Nad morzem
Płeć:

Postautor: FlaY » 13 sie 2005, 15:35

idas masz troszke racji w tym moja była dziewczyna miała 2 letniego synka ale ona nie miała oporów co do sexu. Taka dziewczyna potrzebuje innego traktowania ona ma juz dziecko i musiesz tez o nim myślec Unknown. Taki związek jest bardzo wymagający od obojga stron.
A jeśli chodzi o sex to porozmawiaj z nia na pewno ci odpowie czy pragnie sie kochac z toba czy moze chce jeszcze poczekac
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 13 sie 2005, 16:22

Szczerze mówiąc nie rozumiem pytania :) Nie widzę zresztą związku pomiędzy dzieckiem a uprawianiem seksu (bo chyba o to Ci chodzi). Skoro ma dziecko tzn, że uprawiała sex, skoro go uprawiała to pewnie miała ochotę. To raczej logiczne. Poza tym w jaki sposób z nią jesteś, skoro nie możesz powiedzieć na pewno, czy ma ochotę, czy nie ma?? Powiedz jej szczerze i otwarcie, że masz chęć na sex z nią raczej będzie jej miło :)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 13 sie 2005, 16:25

rozmowa to podstawa kazdego zwiazku. Nie wiem czy ona moze sie obawiac tego ze wszystko potoczy sie tak jak "ostatnim razem".
Jedno co wiem z wlasnego doswiadczenia to to ze od czasu swojego pierwszego razu nie czekam w nieskonczonosc z seksem. Nie znaczy to ze od razu pcham sie facetowi do lozka ale nie widze nic zlego w tym zeby sie kochac jesli on i ja mamy na to ochote. Po co udawac "niedostepna" skoro ma sie straszna ochote troche poszalec?
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 13 sie 2005, 16:49

Elspeth <brawo1> <brawo1> <brawo1> :* :* :*

idas - etam - kobieta z nieco podchowanym dzieckiem to z praktyczengo punktu widzenia fajna rzecz - odpada ci przewijanie pieluch co 2 h po sraczce wywolanej kaszka, chodzi juz , gada - wiec mniej problemow
w wielu kulturach kobieta dzieciata jest bardzo atrakcyjna jako kandydatka na zone - jest kobieta o potweirdzonej plodnosci i to sie liczy (wiem ze to nie jest 100% wskaznik - nie mniej jdnak - nie jest to kot w worku jak taka co nie rodzila)


no i jak jedno ci nie obrzydnie <aniolek2> to mozesz sobie zmajstrowac drugie
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 13 sie 2005, 16:50

guli, heh a może boi się że ponownie zajdzie w ciąże... to tak a propo związku dziecka z seksem..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
sad234
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 11 sie 2005, 18:40
Skąd: ZachodniaPolska
Płeć:

Postautor: sad234 » 13 sie 2005, 22:48

theos pisze:@sad
... tia tylko jaki to ma zwiazek z topiciem??/?
.. pomyślałem, że deklarowana gapiowatość kolegi o nicku Unknown.[?] jest pozorowana i potrafi on wyciągnąć pewną analogię .. a może to ja nie potrafię skutecznie pouczać .. :? <sloneczko3>
niewidzialna ręka pisze:Nie piszemy całych postów kolorowych.
Tylko dla podkreślenia jakiegoś zdania !!


.. a dlaczego? ..
.. piszę tak na wszystkich forach i dotąd nikt mi nie zwracał uwagi, a w regulaminie Waszego nie zauważyłem wzmianki o zakazanych kolorach ..
:( :| <aniolek2> <krzych ten typ>
.. zawrzyjmy nerwicowy sojusz i poszukajmy kozła ofiarnego ..



Obrazek
Awatar użytkownika
ANIOŁ_30
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 07 sie 2005, 17:07
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: ANIOŁ_30 » 14 sie 2005, 01:23

Pegaz pisze:guli, heh a może boi się że ponownie zajdzie w ciąże... to tak a propo związku dziecka z seksem..

skoro już rodziła to polecam spiralkę 8)
Awatar użytkownika
Unknown.[?]
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 sie 2005, 19:13
Skąd: Tuż za rogiem
Płeć:

Postautor: Unknown.[?] » 14 sie 2005, 02:47

Pegaz pisze:guli, heh a może boi się że ponownie zajdzie w ciąże... to tak a propo związku dziecka z seksem..


Dokładnie o to mi chodzi


idas pisze:A ja na to spogladam troche z innej strony...
Jesli twoj wpisany wiek jest prawdziwy [tzn. 20 lat] to ze tak powiem radzilbym sie zastanowic czy ty na pewno chcesz czegos takiego jak zwiazek z kobieta ktora ma juz swoje dziecko...jak dla mnie to troche duzo w takim wieku...


Zawsze lubiłem dzieci...a to dziecko traktuje prawie jak swoje. Hmm a czy mam zamiar sie wiązać z tą kobietą na zawsze ? Na to pytanie nie potrafie odpowiedzieć, bo nie wiem co będzie za rok, dwa.

Btw. lat mam tyle, ile podałem :)


FlaY pisze:Taka dziewczyna potrzebuje innego traktowania ona ma juz dziecko i musiesz tez o nim myślec Unknown. Taki związek jest bardzo wymagający od obojga stron.


Prawda.
Co niektórzy jeszcze chyba nie wiedzą, że mając małe dziecko, nie zawsze można robić, co sie chce, czy wyjść z przyjaciółmi do pub'u, na dyskoteke, etc.


ANIOŁ_30 pisze:skoro już rodziła to polecam spiralkę


A Ty chciałbyś, żeby Twoja dziewczyna ( jeśli ją masz ) nosiła w sobie jakieś metalowe gówno ? I tu nie chodzi o to, że ona nigdy nie chce już zajść w ciąże, tylko będąc w młodym wieku zapewne nie chciałaby mieć drugiego dziecka.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 14 sie 2005, 11:07

sad234 pisze:piszę tak na wszystkich forach i dotąd nikt mi nie zwracał uwagi, a w regulaminie Waszego nie zauważyłem wzmianki o zakazanych kolorach ..

Ale to sie zle czyta. A wlasnie ubarwianie jest do podkreslenia niektorych mysli.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 14 sie 2005, 15:33

Pegaz pisze:guli, heh a może boi się że ponownie zajdzie w ciąże... to tak a propo związku dziecka z seksem..

Można założyć (raczej), że kobieta, która urodziła dziecko wie skąd dzieci się biorą i ewentualnie jak tego uniknąć ;)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba



Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 14 sie 2005, 15:36

guli pisze:Można założyć (raczej), że kobieta, która urodziła dziecko wie skąd dzieci się biorą i ewentualnie jak tego uniknąć

Można zalożyć że nie stosuje metod ktore chronią przed tym w 100% i stąd wynika ów strach.. :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 14 sie 2005, 15:36

guli pisze:Można założyć (raczej), że kobieta, która urodziła dziecko wie skąd dzieci się biorą i ewentualnie jak tego uniknąć

Wlasnie raczej :). Bo jak wpadla to moze nie wie dalej jak tego uniknac <banan>
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 16 sie 2005, 12:36

Yasmine pisze: Bo jak wpadla to moze nie wie dalej jak tego uniknac

No właśnie i woli na zimne dmuchać, ale pogadać na temat nigdy nie zaszkodzi.
Kochać i być kochanym

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 291 gości