Problem w rozpoczęciu mojej dziewczyny ;( pomocy

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

bonokace
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2005, 10:14
Skąd: kce
Płeć:

Problem w rozpoczęciu mojej dziewczyny ;( pomocy

Postautor: bonokace » 01 sie 2005, 10:39

Mam taki problemik kiedy zaczynamy stosunek (ona jest dziewicą) to ją tak strasznie boli że nawet placze i ja musze się wycofac. Próbowalismy juz kilka razy i dalej to samo. Wiem że za pierwszym razem boli ale chyba raczej nie aż tak. Pilne prosze o pomoc
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 01 sie 2005, 10:45

Ona chyba się bardzo boi, nie jest jeszcze pewna, że już chce być "rozpoczęta" Faktycznie tak silny ból pierwszego razu jest spowodowany raczej stresem i strachem a nie konstrukcją fizyczną. Może nie robicie tego w dość komfortowych warunkach, może istnieje ryzyko, że ktoś zaraz wejdzie do pokoju?? Może nie jest wystarczająco przygotowana (wilgotna), albo po prostu za młoda? Technicznie najlepsza rada to duuuużo lubrykantu, takiego z apteki.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
magdalenka17
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 22 lip 2005, 17:25
Skąd: WLKP
Płeć:

Postautor: magdalenka17 » 01 sie 2005, 11:04

Feminim albo feminum tak to sie chyba nazywa. A może jest za malo pobudzona, albo jest za mało romantycznie????? Może powineines ja jakos rozluznic, np: kolacyjka, swieczuszki, wino, żeby w główce delikatnei szumiałao, ale żeby sie nie upiła , kwiatki i takie inne bajery, żeby sieę ODPRĘŻYŁA i nei myślała o tym rodziewiczeniu. Aha i tak jak juz kiedys ktos powiedizal na tym forum zdecydowanei jest jeden zdecydowany ruch niż jakieś tam cackanie na raty, bo jak ma bolec to i tak będzie, ale poboli i przestanie. może też wlozyc sobie pod lędźwie poduche zeby byl inny kąt i powinno byc git;-)
Awatar użytkownika
Samael
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 25 gru 2004, 23:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Samael » 01 sie 2005, 13:33

Chciałbym mieć jakąś dobrą radę, bo miałem podobny przypadek... ale nie mam. U nas pół roku trwało między pierwszą próbą a pierwszym udanym stosunkiem. Życzę Ci tylko, żeby było krócej.
Smith&Wesson - the original point&click interface
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 01 sie 2005, 17:44

Przedewszystkim musisz zapewnić jej komfort psychiczny.Masaż prysznic przed i dobre pieszcoty lecz krutki. Ba nawt dobże by było jak byś je powidziałżę wtedy rozluźniła całe wewnętrzne strony uda i calutkie podbżusze ....
I Tak poduszkpod pupe, jej nóżki powinny ćbardzo blizko jej klati piersiowej . Ja to azywam skbelkiem ;p Nie zapomnij o nawilżeniu pały zeby był dobry poślizg ... Myślę ze w takim wielkim skrucie...
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Alucard

Postautor: Alucard » 01 sie 2005, 18:09

Krzych(TenTyp) pisze:I Tak poduszkpod pupe, jej nóżki powinny ćbardzo blizko jej klati piersiowej . Ja to azywam skbelkiem ;p


Widzę że zapodajesz nam krzychu gwarę wąchocką(te słowa ledwo idzie zrozumieć)

A co do "wejścia w matrix" to poczytaj XIII księgę Pana Tadeusza
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 sie 2005, 12:02

Wracajac do tematu to znalazlam takie cos:
"Pochwica - Jest niezależnym od woli kobiety skurczem mięśni pochwy, zamykającym wejście do niej. Utrudnia stosunek lub wręcz uniemożliwia stosunek. Mięśnie kurczą się nie tylko przy próbie zbliżenia, ale nawet na samą myśl o kochanie się. Panie dotknięte tą przypadłością mogą wykazywać podatność na bodźce seksulane, ale odczuwają lęk prze stosunkiem. Pochwica jest bowiem w swej istocie reakcją lękową - odruchową odmową zbliżenia, również wtedy, gdy się go pragnie. Niekiedy winne jest surowe wychowanie. Pochwica może być konsekwencją gwałtu, często też wywołuje ja obawa przed ciążą. Reakcje lękowe pogłębia brak doświadczenia mężczyzny, przedwczesny wytrysk, a także męska nieśmiałość w sypialni.

Terapia jest kilketapowa i polega na obniżeniu napięcia lękowego. Towarzyszą jej ćwiczenia rozluźniające pochwy i nauka tych pozycji, w których kobieta może kontrolować głębokość penetracji ( np. różne odmiany konstelacji "na jeźdźca")"
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 02 sie 2005, 15:00

Alucard pisze:I Tak poduszkpod pupe, jej nóżki powinny ćbardzo blizko jej klati piersiowej . Ja to azywam skbelkiem ;p

:| tak na marginesie to mam nową klawiaturę i nie wyobrażasz sobie w jakim stanie byłem jak to pisałem....
Ale i tak da się doczytać o co chodzi :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 02 sie 2005, 16:52

Krzych(TenTyp) pisze:Ja to azywam skbelkiem


Krzych(TenTyp) pisze:Ale i tak da się doczytać o co chodzi

hmm :> ar ju siur <banan>
prien

Postautor: prien » 03 sie 2005, 22:42

Ja mam dokładnie to samo z moja tylko że oboje jesteśmy zieloni. Yasmine trochę mnie przestraszyłaś ta pochwicą. Próbowaliśmy 3 miesiące i nic. teraz moje Słoneczk wyjaechało na dłuższy czas wiec może sie cos zmieni po powrocie :D
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 03 sie 2005, 22:50

gargul pisze:Yasmine trochę mnie przestraszyłaś ta pochwicą.

ajm soriii <aniolek2> nie no ,nie chcialam ja sobie po prostu lubie polazic po roznych stronkach i znajdowac cos ciekawego, ale moze jednak Twoja pani to ma :/.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 03 sie 2005, 22:57

Co to znaczy rozpoczecie dziewczyny? Skad takie wyrazenie? Ja pierdziele jaka chala ... Rozpoczalem wczoraj Ale :D

Przedwczoraj na immprezie kasia sie rozpoczela

LOL :D

Czy takich okreslen sie normalnie uzywa?
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Nick
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 28 kwie 2005, 17:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Nick » 04 sie 2005, 00:23

moze ja troche upij - zrelaksuje sie i pojdzie latwiej. Chociaz watpliwa przyjemnosc zrobic to po raz pierwszy po pijaku, z drugiej jednak strony wole to niz mialo by ja bolec :)
Live long and prosper
Awatar użytkownika
Samael
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 25 gru 2004, 23:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Samael » 04 sie 2005, 09:44

Yasmine pisze:
gargul pisze:Yasmine trochę mnie przestraszyłaś ta pochwicą.

ajm soriii <aniolek2> nie no ,nie chcialam ja sobie po prostu lubie polazic po roznych stronkach i znajdowac cos ciekawego, ale moze jednak Twoja pani to ma :/.


Ja się zgadzam, zadziwiająco popularna przypadłość, a przełamywanie tego... długotrwałe i bardzo męczące obie strony. Najbardziej pomaga:
- zaskoczenie (czyli "niespodziewane" - przynajmniej dla kobiety - przejście "do rzeczy")
- trochę alkoholu.
Smith&Wesson - the original point&click interface
prien

Postautor: prien » 05 sie 2005, 09:39

Samael pisze:
Yasmine pisze:
gargul pisze:Yasmine trochę mnie przestraszyłaś ta pochwicą.

ajm soriii <aniolek2> nie no ,nie chcialam ja sobie po prostu lubie polazic po roznych stronkach i znajdowac cos ciekawego, ale moze jednak Twoja pani to ma :/.


Ja się zgadzam, zadziwiająco popularna przypadłość, a przełamywanie tego... długotrwałe i bardzo męczące obie strony. Najbardziej pomaga:
- zaskoczenie (czyli "niespodziewane" - przynajmniej dla kobiety - przejście "do rzeczy")
- trochę alkoholu.

Zobaczymy chociaż z zaskoczeniem i alkoholem tez próbowałem. Ostatnio jednak doszedłem do woniosku ze to z moja może miec tez inne podstawy :|

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 390 gości