Oral i co później?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Alex
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 26 lip 2005, 15:21
Skąd: Wrocek
Płeć:

Oral i co później?

Postautor: Alex » 26 lip 2005, 15:41

Możliwe, że taki temat już był, ale wydaje mi się, że nie. Tak więc, zawsze dziwiłam się co ciekawego moze być w sexie oralnym? Nie mówie o facetach bo wiadomo im to przyjemnosc sprawia. Ale taka dziewczyna... nie dosc ze sie napracuje to jeszcze potem.. no właśnie, co sie ze spermą później robi?? Wypluwa, zlizuje?
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 26 lip 2005, 15:42

Zależy od upodobań, najczęściej łyka :) A w tym czasie co dziewczyna pracuje, pracować może też Partner.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
zaqqaz
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 338
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:40
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: zaqqaz » 26 lip 2005, 15:46

dawanie przyjemności to też .....przyjemnośc. To samo się tyczy jak facet robi minetkę :-)
A co ze spermą??? Jest tyle rozwiązań...:-))))) myslę że każdy a raczej każda znajdzie coś dla siebie :-)
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 26 lip 2005, 15:47

co takiego jest w oralu? - PRZYJEMNOSC!!!!! i to bez wzgledu czy on sie "napracuje" jak to okreslilas czy ja i tak jest to dla mnie cos baaardzo przyjemnego i podniecajacego. Widziec jak Twoj facet jest wniebowziety, jak za Twoja przyczyna zaczyna odlatywac... <serce2> to jest to co tygrysek baaardzo lubi. Poza tym kiedy ja jestem w trakcie pieszczenia go przeciez on moze robic to samo np w 69. Aczkolwiek nie przepadam za ta pozycja, wole jak w tym czasie zajmuje sie mna w inny sposob, heh...
A co sie robi ze sperma? polyka, wypluwa (od czego sa chusteczki higieniczne?) chociaz w moim wypadku wole ta pierwsza opcje :diabel2:
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 26 lip 2005, 15:47

Mnie np sprawia to przyjemność. Czesto seks oralny to gra wstepna, a potem finisz w srodku. Ale jesli nie to łykam , nic strasznego - sama przyejemność :D
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Kosmaty
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 12 lip 2005, 07:45
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Kosmaty » 26 lip 2005, 15:52

Zgadzam się z Gosią "nic strasznego - sama przyejemność"
Awatar użytkownika
petro
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 22 lip 2005, 16:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: petro » 26 lip 2005, 16:05

Kosmaty pisze:Zgadzam się z Gosią "nic strasznego - sama przyejemność"

A do tego sperma ma wiele składników odżywczych. <plemnik_k> <szczerbaty>
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 26 lip 2005, 16:06

petro pisze:A do tego sperma ma wiele składników odżywczych.

a zgadza sie - wskazana przy dietach, wiec dziewczyny do dziela :D
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 lip 2005, 16:07

jakich , ze piszesz wiele ???
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 lip 2005, 16:08

Alex pisze:Tak więc, zawsze dziwiłam się co ciekawego moze być w sexie oralnym? Nie mówie o facetach bo wiadomo im to przyjemnosc sprawia.

A dlaczego ma nie sprawiac Tobie? :>
soul of a woman was created below
sylwia19s
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 18 cze 2005, 12:09
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: sylwia19s » 26 lip 2005, 16:11

"A do tego sperma ma wiele składników odżywczych." petro np jakich?

Mi sprawia wiele przyjemności seks oralny szczególnie wtedy gdy widze że mójemu ukochanemu jest dobrze, a sperme zawsze wypluwam <aniolek2>
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 26 lip 2005, 16:11

Alex pisze:co ciekawego moze być w sexie oralnym? Nie mówie o facetach bo wiadomo im to przyjemnosc sprawia. Ale taka dziewczyna... nie dosc ze sie napracuje to jeszcze potem..

Egoistyczne to troche podejscie jak na moj gust. "Jak mi to nie sprawia rozkoszy, to po co mam to robic?" Czasem robi sie cos specjalnie dla partnera, zeby jemu/jej sprawic przyjemnosc-powinnas o tym wiedziec. Myslisz, ze facet przy robieniu minetki orgazmu dostaje? Przeciez fizycznie to tez zadna przyjemnosc-jezyk dretwieje, oddychac nie ma jak, do tego zazwyczaj niewygodnie i kark boli... A mimo to jakos chetnie to zawsze robimy :/
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 26 lip 2005, 16:17

moim zdniem ,dziwne masz podejscie ale moze kiedys sie zmieni bo tez kiedyś mialam zupełnie inne zdanie na ten temat bo nie wyobrazałam sobie tego typu pieszczot - brzydziło mnie to teraz sama sie dziwie dlaczego mialam takie poglądy , ale wszystko sie zmienia i to nawet o 180 stopni , uwielbiam to robic a największa przyjemnośc sprawia mi dawanie mu przyjemności.... to jest takie super!!! i nie wiem dlaczego uważasz ze tylko facetowi podoba sie gdy ciebie pieści, fakt są wzrokowcamia le jeśli kogos sie kocha to uwielbia sie tez jemu sprawiać przyjemnosc
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
petro
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 22 lip 2005, 16:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: petro » 26 lip 2005, 16:23

Andrew pisze:jakich , ze piszesz wiele ???


sylwia19s pisze:"A do tego sperma ma wiele składników odżywczych." petro np jakich?

Zawiera duże ilości białka, troche cukrów. Poza tym ma odczyn słabo zasadowy (ph=7,2), więc jak masz problem z nadkwasotą to pomoze troche zneutralizować kwasy żołądkowe. <faja> <diabelek1> <lodzik> :P <hiphop> <banan>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 lip 2005, 16:43

mikaaa pisze:moim zdniem ,dziwne masz podejscie ale moze kiedys sie zmieni bo tez kiedyś mialam zupełnie inne zdanie na ten temat bo nie wyobrazałam sobie tego typu pieszczot - brzydziło mnie to teraz sama sie dziwie dlaczego mialam takie poglądy , ale wszystko sie zmienia i to nawet o 180 stopni , uwielbiam to robic a największa przyjemnośc sprawia mi dawanie mu przyjemności

A co ze sperma tak jak pisze petro, nie wolno marnowac tylu odzywczych skladnikow :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 lip 2005, 16:50

petro pisze:
Andrew pisze:jakich , ze piszesz wiele ???


sylwia19s pisze:"A do tego sperma ma wiele składników odżywczych." petro np jakich?

Zawiera duże ilości białka, troche cukrów. Poza tym ma odczyn słabo zasadowy (ph=7,2), więc jak masz problem z nadkwasotą to pomoze troche zneutralizować kwasy żołądkowe. <faja> <diabelek1> <lodzik> :P <hiphop> <banan>


i to jest to wiele ??? <aniolek2> <aniolek2> <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
petro
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 22 lip 2005, 16:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: petro » 26 lip 2005, 16:50

Yasmine pisze:nie wolno marnowac tylu odzywczych skladnikow

Właśnie. Jeszcze dochodzi tu sprawa moralna, bo jak wyplujesz to aborcja, a jak połkniesz to kanibalizm. 8) :diabel2: <fala> :P ;P <krol> (; 2 :DDD <hahaha>

[ Dodano: 2005-07-26, 16:57 ]
Andrew pisze:i to jest to wiele ???

Nasienie jest białkową zawiesiną składającą się z wydzieliny jąder, najądrzy, pęcherzyków nasiennych, prostaty i gruczołów Cowpera. Zawiera m.in. dużo potasu, żelaza, lecytyny, witaminę E, fosfor, wapń i inne związki mineralne i witaminy. Analiza porównawcza składu komórek mózgowych i nasienia wskazuje na wiele podobieństw np. jedne i drugie zawierają spore ilości fosforu, potasu, magnezu i chloru. Co ciekawe np. fosforu, niezbędnego zarówno do procesów myślowych, jak i reprodukcji, organizm może asymilować dziennie tylko pewną ograniczoną ilość, nawet jeśli potrzebuje go znacznie więcej.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 26 lip 2005, 17:29

Alex pisze:Tak więc, zawsze dziwiłam się co ciekawego moze być w sexie oralnym? Nie mówie o facetach bo wiadomo im to przyjemnosc sprawia. Ale taka dziewczyna... nie dosc ze sie napracuje to jeszcze potem.. no właśnie, co sie ze spermą później robi?? Wypluwa, zlizuje?

heh brzmi to jak prowokacja. Czy Ty aby na pewno nie dodałaś sobie z 10 latek??? Zapytaj koleżanek co robią i dlaczego, zapewne większość dobrze wie...
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 26 lip 2005, 17:40

petro pisze:Nasienie jest białkową zawiesiną składającą się z wydzieliny jąder, najądrzy, pęcherzyków nasiennych, prostaty i gruczołów Cowpera. Zawiera m.in. dużo potasu, żelaza, lecytyny, witaminę E, fosfor, wapń i inne związki mineralne i witaminy. Analiza porównawcza składu komórek mózgowych i nasienia wskazuje na wiele podobieństw np. jedne i drugie zawierają spore ilości fosforu, potasu, magnezu i chloru. Co ciekawe np. fosforu, niezbędnego zarówno do procesów myślowych, jak i reprodukcji, organizm może asymilować dziennie tylko pewną ograniczoną ilość, nawet jeśli potrzebuje go znacznie więcej.


Loooool takze polykac dziewczyny polykac bo to jak widac samo zdrowie <banan>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 lip 2005, 18:08

petro, jestes na biologii, medycynie czy czyms :)?
Alex
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 26 lip 2005, 15:21
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: Alex » 26 lip 2005, 18:19

Mnie bardziej interesowała druga część pytania niż pierwsza. Cóż, każdy inne upodobania ma. Ja jak na razie nie mogłam się przełamać co do oralu, ale czy to już jakieś spaczenie jest? Po prostu jak na razie nie wyobrażam sobie, żebym mogła coś takiego zrobić. Chociaż z tego co tutaj czytam, to chyba jest rzecz bardzo naturalna...
Awatar użytkownika
petro
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 22 lip 2005, 16:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: petro » 26 lip 2005, 18:23

Yasmine pisze:petro, jestes na biologii, medycynie czy czyms ?

Na biologii 8) <banan>

[ Dodano: 2005-07-26, 18:31 ]
Alex pisze:Ja jak na razie nie mogłam się przełamać co do oralu, ale czy to już jakieś spaczenie jest? Po prostu jak na razie nie wyobrażam sobie, żebym mogła coś takiego zrobić. Chociaż z tego co tutaj czytam, to chyba jest rzecz bardzo naturalna...

To nie jest żadne spaczenie. Może Ci to po prostu nie odpowiada. Jak chcesz sie przełamać to możesz to zrobić jemu w prezerwatywie, a potem posuwać sie dalej. W końcu może się do tej formy miłosci przekonasz. Ale pamiętaj nie robić niczego na siłe. Jeśli po kilku razach wciąż nie będzie Ci to odpowiadać to sie nie zmuszaj, bo możesz się nabawić wstrętu do męskiego członka lub coś w tym stylu. <aniolek2>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 26 lip 2005, 18:32

Alex pisze:Chociaż z tego co tutaj czytam, to chyba jest rzecz bardzo naturalna...

Tak bardzo naturalna :). Jak to moi kumple mowia "Lodzik to okazanie szacunku dla mezczyzny" <banan>

petro pisze:Na biologii

A w jakim miescie? Twoim?
Awatar użytkownika
petro
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 22 lip 2005, 16:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: petro » 26 lip 2005, 18:35

Yasmine pisze:A w jakim miescie? Twoim?

Tak, w pięknym, królewskim, stołecznym mieście Krakowie <banan>
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 26 lip 2005, 18:37

z tego co tutaj czytam, to chyba jest rzecz bardzo naturalna...


czy naturalna to nie wiem, ale ja jakis oporow przed ta forma pieszczot nie mialam. Moze to zasluga partnerow z ktorymi bylam (chociaz porownojac to ten ostatni byl o cale niebo lepszy od poprzednikow ;) ) a moze po prostu taka juz jestem ze mi to przychodzi bez zadnego "ale". Jesli masz na razie opory to nic na sile, ale moze stopniowo, powoli zaczniesz sie przelamywac i ktoregos dnia zrobisz mila niespodzianke swojemu facetowi. Zapewniam cie ze bedzie wniebowziety :D
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Alex
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 26 lip 2005, 15:21
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: Alex » 26 lip 2005, 18:41

To nie jest żadne spaczenie.

dzieki za pocieszenie
Może Ci to po prostu nie odpowiada. Jak chcesz sie przełamać to możesz to zrobić jemu w prezerwatywie, a potem posuwać sie dalej.

W prezerwatywie?? Pierwsze słysze. To ja już wolę normalnie.
<banan>
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 26 lip 2005, 21:47

Alex pisze:W prezerwatywie?? Pierwsze słysze. To ja już wolę normalnie.

I słusznie. U mnie jakos to samo przyszlo i wcale zle nie bylo. Wrecz przeciwnie bym rzekla. Uwielniam ten rodzaj pieszczot. Nie zliczylabym ile razy to robilam ale w prezerwatywie nie zrobie nigdy to tak jakby loda lizac przez papierek.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 26 lip 2005, 21:48

Ja bym nie przesadzał z tymi wartościami odżywczymi, ale moja Pani, jak spróbowała, powiedziała, że to żaden rarytas, ale da się wytrzymać, liczy się przyjemność i to dla obu stron.
I w tym miejscu nie wypada zapytać dziewczyn, czy wasze soczki podczas minetki też, oprócz smaku i obopólnej przyjemności, mają jakieś właściwości?
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
petro
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 22 lip 2005, 16:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: petro » 26 lip 2005, 22:03

Jarek pisze:Ja bym nie przesadzał z tymi wartościami odżywczymi

Tu nie ma przesady. po prostu badania naukowe wykazały, że sperma ma takie a nie niie wartości odżywcze (nie znaczy to, że mamy ją pić codziennie czy co).

Alex pisze:W prezerwatywie?? Pierwsze słysze. To ja już wolę normalnie.

Też można. Ale to jest
sarah pisze:tak jakby loda lizac przez papierek

Ja też lubie lodzik bez "ubranka". <banan> Jak każdy facet chyba. 8)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 26 lip 2005, 22:19

No przecież prezerwatywa to środek antykoncepcyjny i wytrysk do ust ciążą nie grozi. Nie rozumiem po co tu zabezpieczenie.
Jeśli oral stosowany jest jako część gry wstępnej, to w gumaczka można przecież wskoczyć dopiero przed samym aktem zasadniczym i po problemie. Bo, myślę, że dla dziewczyny lizanie i ssanie lateksu raczej do przyjemności nie należy i z szacunku nigdy bym się na to nie zgodził.
Kochać i być kochanym

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 323 gości