problemy ze wzwodem

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

bezcukru
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2010, 17:29
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: bezcukru » 03 maja 2010, 18:18

ja podobnie jak Kaampinoo, to samo nawet tylko moze szybciej wybrnąłem.

Zrobię coś dla innych i opiszę swoje doświadczenia. mam nadzieję ze komuś pomogę.

moj pierwszy i drugi raz, to byl beznadziejny wyczyn z mojej strony.... :P (pierwszy sie nie odbyl totalny zanik ... ) przez tydzien sie stresowalem, juz do seksuologa chcialem isc po jakis preparat na potencje by dac radosc partnerce. ale pomyslalem sobie na trzezwo ze hola hola mlody jestem miażdżycy nie mam to co jest nie tak ? cala przyjemnosc z seksem to spontanicznosc, przeciez nie bede wyznaczal zblizen godzina przyjecia tabletki ... dodam tylko ze zazwyczaj spie po 5,5 -6h srednio, pon- niedziela wiecznie zmęczony zarobiony. myslalem ze to to ale jednak nie. (tzn pewnie ma wplyw ale nie dominujacy)

przelomem bylo to ze wrócilismy do pettingu ( nie lubie tego slowa ...) zgodnie z zaleceniem z audycji ponizej ze jak cos dziala a potem nie to trzeba sie cofnac do sprawdzonych metod.
tego pewnego wieczoru wiedzialem ze nie bedziemy się kochać, tylko petting. i odrazu erekcja jak stad do warszawy sam bylem w szoku bo samemu nie osiagam takiej. Czyli tylko o komfort i pewnosc siebie chodzi ( a dodam ze przy samozabawach to raczej miekki jestem i myslalem ze to tez problem. ale jednak nie )
Przy 3cim razie juz byl udany seks (tzn odbyl sie, udany to moze bedzie kiedys z czasem :))

polecam wam audycje "kochaj sie dlugo i zdrowo" radia tok FM na stronie www sa mp3ki audycji. kopalnia wiedzy i setki złotych zaoszczedzonych na seksuologa ...

grunt to otwartosc w zwiazku, mowienie o problemach, to nie zawody

oczywiście mówię o problemach z wiarą w siebie i niewiedzą w tym temacie. Jesli te zabiegi nie pomogą to pozostaje lekarz.

a i najwazniejsze ze w związku nie jestes sam. moze i masz problem ale laski swoje tez maja. zwlaszcza jak jestescie dla siebie pierwszymi. moze myslisz ze masz problem z potencja i przez to nie mozesz wejsc to wiedz ze jest jeszcze cos takiego jak pochwica u partnerki ( ma tam kilka stopni zaawansowania co ostro zawęża wejscie do srodka czasem calkowicie... jest to ponoc calkowicie niezalezne od partnerki i nie wazne jak bardzo chce ci sie oddac , przyczyna moze siedziec gleeeeboko w psychice wiec seksuolog wita) no i by bylo latwiej na dobry poczatek poduszka pod tylek + jakis lubrykat chyba najlepiej tej samej firmy co prezerwatywy ( coby nie uszkodzic jej ? ) wtedy nawet miekki wejdziesz co ci pewnie doda pewnosci siebie a twardniec zaczniesz w trakcie i sie odblokujesz psychicznie. a i popros partnerke niech cie wprowadzi za pierwszym razem bo kilku minutowe stukanie do okola i znizanie sie do parteru jak mechanik do samochodu pewnosci ci nie doda :)

jakby mi co do glowy przyszlo to dopisze. niech "moc" bedzie z wami i z dystansem do wszystkiego :)
Ostatnio zmieniony 03 maja 2010, 18:24 przez bezcukru, łącznie zmieniany 1 raz.
malinaka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 01 lis 2009, 18:10
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: malinaka » 03 maja 2010, 23:50

Zupelnie zapomnialam o tym wątku :)

No u nas tez sie znacznie poprawilo, ale my (wlasciwie to on) oprocz odrobiiny spokoju, nowych odkryc wzięliśmy odpowiednie ziołowe specyfiki, więc mozna i farmakologiczine i stad nie zgodze sie z Tobą Kampino, ze to bzdety.
Człowiek wolny ma tylko jednego ciemiężce. Samego siebie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 maja 2010, 01:48

Byc moze sa gorsi faceci ktorzy musza tak oczywista i banalna sprawe wspomagac farmakologicznie. Nawet jest to calkiem prawdopodobne skoro sa tez tacy co koncza po kilku ruchach albo minutach.
Nie kazdy musi byc dobry w lozku.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 maja 2010, 09:22

Wszystkiego sie mozna nauczyc - trening czyni mistrza ....
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 maja 2010, 10:21

Mimo wszystko nie kazdy tym mistrzem bedzie.
e398
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 07 sty 2006, 18:32
Skąd: FP
Płeć:

Postautor: e398 » 22 lip 2010, 02:51

najgorszy koszmar mężczyzny.

nie sądziłem, że tu kiedyś będę pisał, muszę się wyżalić, bo mnie rozpier*** od środka.
miałem już 8 partnerek, którym dałem wspaniały i namiętny sex, rozstałem się z ostatnią i zacząłem spotykać się z pewną dziewczyną...
problem chyba tkwi w psychice. Uwielbiam seks i zdarzało mi się robić to np kilka razy pod rząd bez rzadnych problemów...do dzisiaj.
bardzo atrakcyjna młoda i piekna fotomodelka z charakterem, spotkalismy się jakiś czas no i dzisiaj już byłem o krok(a może centymetr)od wejscia w nią. no i tutaj szok,
petting itd wzwód że można drewno rabać, rozbieramy się i nagle ciśnienie mi zeszło, a ona dotknęła go i usłyszałem "złaź ze mnie, ty jesteś jakiś censored**y"
wykastrowała mnie tymi słowami.
więcej już nic nie rozmawialismy odwiozlem ją do domu i chyba koniec tej ciekawie zapowiadającej się znajomości.
powiedzcie mi czy ja naprawde jestem "inny"(wnioskuje ze dotychczas nie spotkala sie z takim przypadkiem) czy to ona jest censored***a?
chcialem ja wyzwać od gówniar itd no ale ugryzłem się w język.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 lip 2010, 06:32

e398 pisze:czy to ona jest censored***a?
Stanowczo. No i taka kobieya właśnie jest:
e398 pisze:najgorszym koszmarem mężczyzny.
:]
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 22 lip 2010, 10:26

Bo ja wiem czy najgorszym. Mi to nie grozi bo takimi jak ona sie po prostu brzydze. Cialo moze miec super ale jak wyczuje ze we lbie pusto to brzydze sie i juz.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 22 lip 2010, 13:17

e398 pisze:chyba koniec tej ciekawie zapowiadającej się znajomości.

Jak dla mnie to właśnie to zbliżenie było zapowiedzią, jaki charakter mogła mieć ta niedoszła bliższa znajomość. Okreslenie "ciekawie" nijak tutaj pasuje.
Awatar użytkownika
MałaGwiazda
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 14 kwie 2007, 16:24
Skąd: katowice
Płeć:

Postautor: MałaGwiazda » 30 lip 2010, 18:37

Nie ma co się załamywać ;) to jest po prostu jedna z takich małp, która nie jest, nigdy nie była i nie będzie Homo sapiens ;) <belt>
" GDYBYM MÓGŁ COFNĄĆ CZAS PEWNIE NIC BYM NIE ZMIENIŁ "
porcelanowa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 08 sty 2011, 20:11
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: porcelanowa » 13 maja 2011, 17:33

Ja mam do Was pytanie :) może to nie do końca problem ze wzwodem, ale...
Zazwyczaj z moim facetem kiedy zabieramy się do rzeczy to on już jest sztywny. Ostatnio chyba trochę go zaskoczyłam bo kiedy zaczęłam się do niego dobierać to on całkowicie w spoczynku był. Ja przyznam szczerze trochę się tym skrępowałam, bo nie wiedziałam czy mam coś robić żeby stanął czy może nie wypada mi...
Wycofałam się dyskretnie zajmując się innymi jego częściami ciała a w tym czasie on sobie spokojnie i szybciutko zesztywniał. Ale moje pytanie... Czy powinnam kontynuować swoje pieszczoty mimo tego, że on był miękki? :> Czy w takiej sytuacji obowiązują jakieś inne zasady, trzeba być delikatniejszą czy coś?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 maja 2011, 17:52

porcelanowa pisze:Czy powinnam kontynuować swoje pieszczoty mimo tego, że on był miękki?
Z|a 3 sekundy byłby sztywny od nich przecież :?
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 14 maja 2011, 14:06

porcelanowa pisze:zy w takiej sytuacji obowiązują jakieś inne zasady, trzeba być delikatniejszą czy coś?
Dobrze gdy w życiu nic nie trzeba a wiele się chce.

Podniecony umysł nie zawsze równa się sztywnemu penisowi. Sztywny penis nie zawsze równa się podnieconemu umysłowi. Penisa usztywnia język, umysł podnieca namiętna kobieta.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 maja 2011, 12:41

shaman pisze:Podniecony umysł nie zawsze równa się sztywnemu penisowi. Sztywny penis nie zawsze równa się podnieconemu umysłowi. Penisa usztywnia język, umysł podnieca namiętna kobieta.

dodał bym tutaj tylko słowo Dotyk ! ktore bym zamienił w zamian za jezyk, dlatego, ze "usztywniac" mozna nie tylko jezykiem [:D] zas jezyk nie koniecznie musi sie odnoscić bezposrednio do danego narządu [:D]
Ostatnio zmieniony 15 maja 2011, 12:43 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
adoswiadczony
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2011, 22:20
Skąd: Kalisz
Płeć:

Problemy z erekcją

Postautor: adoswiadczony » 03 wrz 2011, 22:39

Witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu chodze z pewną dziewczyną. Kiedy postanowiliśmy pójść do łózka okazało się, że ze mną jest coś nie tak. Brak wzwodu. Oczywiście Ona była bardzo wytrwała. Najgorsze było to, że dopiero za trzecim razem mi sie udało doprowadzić "doprowadzić go so stanu używalności". Oczywiście jak już zaczęliśmy sie kochać to przestaliśmy po jakiejś godzinie. Ale ja nie o tym. Za każdym razem gdy chcemy sie kochać to ja mam problemy z tym samym. Na początku jestem gotowy ale jak zaczynam grę wstepną i chce przejść do sedna to jestem już "wypalony" i jest mi zajebiście niedobrze z tym ;/

Oczywiście jak już uda mi się dojśc do stanu używalności to po wszystkim partnerka jest zadowolona przez nastepne dwa dni ale męczy mnie pytanie, dlaczego mogę tak mieć. Jakieś podobne przypadki miał ktoś?

PS. Wybaczcie, ale to mój pierwszy post tutaj i w ogóle pierwszy raz pisze o takich moich przypadkach na forum. Prosze o wyrozumiałość.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 wrz 2011, 12:40

Kazdy jest inny, i własciwie to by stykło w tym temacie . Nasłuchałes sie , naogladałeś filmów byc może i teraz sadzisz to co sadzisz . Daj sobie czas, przyzwyczaisz sie do partnerki i bedzie znów inaczej , na dzis na teraz jestes wlasnie tak,i i tyle .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 05 wrz 2011, 20:46

adoswiadczony, a u lekarza był?
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 wrz 2011, 21:39

kot_schrodingera pisze:adoswiadczony, a u lekarza był?
A co ma lekarz do tego? Jakby to się przedłużało albo miałby lat 2 razy tyle co ma to pewnie, że można i do lekarza iść. A tak to młody chłopak, kwestia przyzwyczajenia i psychiki. Norma.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 05 wrz 2011, 22:58

księżycówka, to tak jak z moją znajomą. Poszłą do lekarz bo ją od tygodnia plecy bolały. Okazało się że miała zakażenie nerek i o mało nie skończyło się to przeszczepem. Przyczyny impotencji mogą być poważne. Powoduje je m.in.: cukrzyca, choroby serca, nadciśnienie, stwardnienie rozsiane, choroby mózgu.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 wrz 2011, 23:04

kot_schrodingera, rodzajów impotencji są 3. U młodych mężczyzn występuje to na podłożu biologicznym napraaaaawdę rzadko i to co chłopak tutaj opisuje bynajmniej nie brzmi jak jakiekolwiek zaburzenie tylko jak coś normalnego, co się zdarza milionom ludzi na początku współżycia! <cisza>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 wrz 2011, 01:13

Nie koniecznie na poczatku - wezmy takiego mnie ! jestem przekonany , ze gdybym poszedł do łózka z nowo poznana kobietą , to nici z sexu . Tym czasem , z stałą partnerka sex mam kiedy tylko zapragne ...
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 wrz 2011, 07:28

Andrew pisze:Nie koniecznie na poczatku - wezmy takiego mnie ! jestem przekonany , ze gdybym poszedł do łózka z nowo poznana kobietą , to nici z sexu
No w sumie też prawda, że to się zdarza czasem. Nie każdemu, nie zawsze, ale jednak. I nie świadczy to wcale o impotencji.
zegarmistrz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 11 sty 2012, 14:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: zegarmistrz » 07 lut 2012, 12:36

Ja akurat nie miałem problemu za pierwszym razem aczkowliek teraz zdarzy się czasem, że opadnie no niestety stres, zmęczenie i te inne biora górę.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 lut 2012, 15:21

Ta sama partnerka...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 lut 2012, 22:17

to ze problem jest w danej chwili nie znaczy, ze bedzie za powiedzmy godzinę , dwie ....
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
fajcik18
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 mar 2012, 10:18
Skąd: Zimnowoda
Płeć:

Słaby wzwód ! :(

Postautor: fajcik18 » 02 mar 2012, 11:19

Witam . Mam 20 lat . Od kilku miesiecy mam dośc spory problem .Otóz moja erekcja stała sie duzo słabsza niz zawsze . Penis nie jest juz taki twardy zołądz w ogóle jest miekki .. Kiedys był twardy jak skała nawet partnerka mi to mowiła ze jest duzy i twardy a teraz klapa stał sie mniejszy i juz niie stoi tak dobrze jak kiedys nawet ona to zauwazyła ... Czuje ze jak go wkladam nie ma napiecia i wgl tak jakby nie stał... Po wytrysku juz nie ma opcji zeby ponownie stanąl staje sie w kilka sekund normalny (bez wzwodu) meczy mnie ten problem . Dodam ze wczesniej czesto sie maturbowalem zdarazlo sie 2 razy na dzien no bardzo czesto . :/ moze uszkodzilem jakis mięsien nie mam pojecia . :/ ale np rano gdy wstaje to moj penis stoi wiadomo wzwód nie jest mocny no ale jesli sam staje to jeszcze nie jest zle. Alboo moze problem tkwi w tym ze partnerka mi sie znudzila ? jestem juz z nia prawie 2 lata moze nie podnieca mnie juz tak bardzo i z tąd słaba erekcja. Mam powodzenie u kobiet zmienialem czesto ,stalej kobiety nie mialem i nigdy tego problemu nie mialem . ? Co o tym myslicie . Prosze o pomoc:(
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 mar 2012, 09:33

fajcik18 pisze:Alboo moze problem tkwi w tym ze partnerka mi sie znudzila ?
Tak
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 mar 2012, 12:21

nie koniecznie
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 mar 2012, 14:18

Niech sprobuje z inna to sie dowie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 mar 2012, 21:55

Mav - sek w tym , ze byc moze z inną sie uda - ale w czasie problem znowu wystapi ... i co ? znowu zmiana ? to nie o to chodzi . To nie jest w tym problem ...
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 211 gości