Nie mam ochoty na seks :(

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 31 lip 2005, 20:43

gosia pisze:A mi libido rośnie do tego stopnia, że zaczynam się tym szczerze martwić

Myślę, że to nie powód do zmartwień. po prostu czujesz looz, zero stresu itp... I wcale się nie dziwię, że chcesz to na maxa wykorzystać.
Ostatnio zmieniony 31 lip 2005, 20:54 przez Jarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 31 lip 2005, 20:53

No fakt, że nic mnie nie stresuje i nie mam wlasciwie zadnych zmartwien ani problemow, ale wiesz libdo mi rosnie coraz bardziej. Biore tabletki ponad pol roku, a w ostatnim miesiacu mam ochote doslownie -ZAWSZE !! :(
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 31 lip 2005, 20:56

gosia pisze: Biore tabletki ponad pol roku, a w ostatnim miesiacu mam ochote doslownie -ZAWSZE !!

Tylko się cieszyć!
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 01 sie 2005, 17:17

gosia pisze:No fakt, że nic mnie nie stresuje i nie mam wlasciwie zadnych zmartwien ani problemow, ale wiesz libdo mi rosnie coraz bardziej. Biore tabletki ponad pol roku, a w ostatnim miesiacu mam ochote doslownie -ZAWSZE !! :(


Gosia mloda jestes , chyba kazda kobieta w Twoim wieku , ktora ze tak powiem wkracza dopiero w swiat seksu ma caly czas ochote. Moja kobieta w Twoim wieku miala tak samo , z czasem to troszke mija :) Takze nie masz czym sie martwic ;)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 01 sie 2005, 18:40

Student pisze:Gosia mloda jestes , chyba kazda kobieta w Twoim wieku , ktora ze tak powiem wkracza dopiero w swiat seksu ma caly czas ochote. Moja kobieta w Twoim wieku miala tak samo , z czasem to troszke mija

Oczywiście, że młodość rządzi się swoimi prawami, ale nie powiedziałbym, że z wiekiem ochota na sex mija. (o ile nie rośnie).
Kochać i być kochanym

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 358 gości