po jakim czasie bycia razem - seks?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
CurlySuzy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 15 lis 2009, 22:04
Skąd: GB
Płeć:

Postautor: CurlySuzy » 16 sty 2010, 19:38

Dzindzer pisze:Co jest przeciwieństwem zakonnicy ??


Nie-zakonnica [:D],


Dzindzer pisze:CurlySuzy napisał/a:
Nie chodzi mi o czysty sex z byle kim

A kto chodzi do łózka z kimś o kim mysli, ze jest z byle kim ??


Czy nigdy nie słyszałas o sexie dla sexu? Chodziło mi o to, że nie mam na myśli sexu bez zobowiązań między ludżmi którzy sie prawie nie znają, stąd sformułowanie: "z byle kim"="nieważne z kim". Ja nie należę do takich ludzi, więc sie pytam o kogoś, na kim wam zależy. W przeciwnym wypadku pytanie nie ma sensu.

CurlySuzy pisze:
Czy faceci zwracają na to uwagę, czy może nie ma to znaczenia?
Czy ma dla nich znaczenie to czy sie przespią z dziewczyna po miesiacu spotykania, po dniu czy po 3 miesiacach...

Chyba jeszcze sobie poczytam to forum 8)
...bezczelnie emanuje ze mnie szczęście :]

http://www.youtube.com/watch?v=gXy5FkEnQNo
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 sty 2010, 20:57

CurlySuzy pisze:Po jakim czasie można iść z facetem do łóżka, żeby nie wyjść ani na zakonnice ani na jej przeciwieństwo. Chodzi mi o sytuację, gdy znasz kogos jakis czas, już sie spotykacie od jakiegos czasu... iskrzy.
Fajne pytanie jak na 26 latke.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 sty 2010, 21:03

Do łózka sie idzie wtedy kiedy sie ma na to ochotę !! i w miare dobrze sie zna ta osobę z ktora sie chce isc - choc nie koniecznie - ja mogę isc gdzies tak po tygodniu [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 sty 2010, 21:17

CurlySuzy pisze:Chodziło mi o to, że nie mam na myśli sexu bez zobowiązań między ludżmi którzy sie prawie nie znają, stąd sformułowanie: "z byle kim"="nieważne z kim".
Wtedy też jest ważne z kim. Idzie się do łóżka z pożądania. Raz po kilku godzinach, a raz po jakimś czasie.
Ale generalnie wtedy kiedy się chce, przetrzymywanie jak głupie wg mnie.
Awatar użytkownika
CurlySuzy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 15 lis 2009, 22:04
Skąd: GB
Płeć:

Postautor: CurlySuzy » 16 sty 2010, 21:19

Maverick pisze:Fajne pytanie jak na 26 latke.


A co ma do tego wiek... myślałam, że przeczytam jakąś radę, a nie tylko przechwałki niezwykle doświadczonych ludzi (bez urazy).

Nie każdy ma tyle szczęścia ;)

Pozdro

[ Dodano: 2010-01-16, 21:24 ]
Dzięki Andrew i księżycówka
...bezczelnie emanuje ze mnie szczęście :]



http://www.youtube.com/watch?v=gXy5FkEnQNo
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 16 sty 2010, 21:28

Maverick pisze:Fajne pytanie jak na 26 latke.

Pomału zaczynam podejrzewać, że kierownictwo forum zawyża specjalnie te liczby w wielu tematach,
żeby zbulwersować lud i zachęcić do pisania :D Bo to aż niewiarygodne...
CurlySuzy pisze:myślałam, że przeczytam jakąś radę,

Hmm... co by tu doradzić :? Wiem! Jak zdejmiecie sobie spodnie to wtedy czas naaa <diabel>
Wiesz, zawsze możesz poczekać jeszcze te pare lat. Trzydziestka - piękny wiek :)
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 21:31 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
CurlySuzy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 15 lis 2009, 22:04
Skąd: GB
Płeć:

Postautor: CurlySuzy » 16 sty 2010, 21:36

ok już chyba wszystko wiem 8)

[ Dodano: 2010-01-16, 21:40 ]
Chyba nie zrozumiałeś mojego pytania... możesz przeczytać jeszcze raz jak chcesz FrankFarmer - odnośnie tej trzydziestki ;)
...bezczelnie emanuje ze mnie szczęście :]



http://www.youtube.com/watch?v=gXy5FkEnQNo
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 16 sty 2010, 21:48

CurlySuzy pisze:ok już chyba wszystko wiem

Super :) To powiedz, co wiesz, bo mnie i parę osób (plus nowe) może to zaciekawić.
CurlySuzy pisze:możesz przeczytać jeszcze raz jak chcesz FrankFarmer

Przeczytałem :) A ty przeczytaj do końca mó post. Taaaak, do samej stopki włącznie <regulamin>
Awatar użytkownika
CurlySuzy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 15 lis 2009, 22:04
Skąd: GB
Płeć:

Postautor: CurlySuzy » 16 sty 2010, 21:57

[:D] hehehe

Co wiem w tym temacie z tego forum?

Hmm: rób co chcesz, bo i tak nikogo to nie obchodzi...

Albo np: jak na ten wiek powinnaś juz wiedzieć o tym i owym,

albo po prostu: jeśli ci się chce przespac ze swoim facetem to po prostu to zrób i nie zadawaj głupich pytań :)

mam nadzieję, że Ciebie i parę osób (w tym nowych) to zaciekawi [:D]
:D
...bezczelnie emanuje ze mnie szczęście :]



http://www.youtube.com/watch?v=gXy5FkEnQNo
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 17 sty 2010, 10:51

CurlySuzy pisze:Hmm: rób co chcesz, bo i tak nikogo to nie obchodzi...

Dokładnie, no może poza Tobą :)
Dłuższa rozmowa wynikłaby wówczas, gdyby później okres spóźniał się Tobie np. 2 tygodnie [:D]

Andrew pisze: ja mogę isc gdzies tak po tygodniu

Jej, jaki Ty porządny jesteś <diabel>

Aaa, i nie ma głupich pytań, w żadnym wieku, ale są często durne odpowiedzi na poziomie podstawówki <macias>
Ostatnio zmieniony 17 sty 2010, 10:51 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 sty 2010, 11:44

CurlySuzy widzę, ze moja rade uznałaś za bzdetną. Chciałam Ci napisac, ze jak obojgu zalezy, jak oboje się pociagają i czują, ze chcą seksu to powinno dojśc do tego seksu.

Ale spróbuje inaczej.
Napisz jak długo juz jesteś z tym facetem, czy juz sa jakieś pieszczoty to ja ( moze jeszcze ktoś) napisze Ci czy według mnie możesz iśc do łózka z tym facetem.

Jeśli facet idzie do łóżka szybko i uważa swoją partnerkę za szmatę bo szybko poszła z nim do łózka to jest dupkiem i hipokryta. Bo potępia za coś co sam robił.
Koteccek

Postautor: Koteccek » 17 sty 2010, 12:11

Dzindzer pisze: Jeśli facet idzie do łóżka szybko i uważa swoją partnerkę za szmatę bo szybko poszła z nim do łózka to jest dupkiem i hipokryta. Bo potępia za coś co sam robił.


Ale niestety tacy też chodzą po tym świecie <chory>. Dążą do tego, aby laska jak najszybciej poszła z nim do łóżka (czułe słówka, pieszczoty itp), ona w końcu wymięka, a po wszystkim "Cześć", a w myślach "Spadaj Mała!" jak to w piosence zespołu Boys :/. Znam to z "autopsji" (nie na swoim przykładzie), ale dobry znajomy jak zaliczył jakąś panienkę to się tym szczycił jak nie wiem i wyzywał ją potem od najgorszych przy kumplach (że szmata, że łatwa, ku..a itp.). Żal mi się jej zrobiło...
Awatar użytkownika
CurlySuzy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 15 lis 2009, 22:04
Skąd: GB
Płeć:

Postautor: CurlySuzy » 17 sty 2010, 12:14

Dzindzer, dziekuje za odpowiedz, i naprawde wiem o co Ci chodzi :) i dokladnie sie z tym zgadzam, ze koles jest hipokryta jesli potepia laske... no ale wiesz... nigdy nie wiesz na kogo trafisz, bo facet może byc cudowny na poczatku a potem okazac sie swinia i tu jest to ryzyko, ktorego wlasciwie przewidziec sie nie da.

My jeszcze ze soba nie spimy :)

W każdym razie to nie jest jakis wielki problem ktory mi spedza sen z powiek hehehe... po prostu chcialam przeczytac opinie czy dla faceta ma duze znaczenie po jakim czasie pojdzie z dziewczyna do lozka :).

Za wszystkie opinie bardzo dziekuje.

CDN...
...bezczelnie emanuje ze mnie szczęście :]



http://www.youtube.com/watch?v=gXy5FkEnQNo
Koteccek

Postautor: Koteccek » 17 sty 2010, 12:24

CurlySuzy pisze: W każdym razie to nie jest jakis wielki problem ktory mi spedza sen z powiek hehehe... po prostu chcialam przeczytac opinie czy dla faceta ma duze znaczenie po jakim czasie pojdzie z dziewczyna do lozka :).


A teraz odp na pytanie zawarte w temacie. Ja ze swoim partnerem poszłam po 4 miesiącach do łóżka. I to ja od jakiegoś czasu mówiłam mu, że jestem gotowa itp., za to on jeszcze za bardzo nie chciał (wiem-trochę dziwne). Byłam tym bardzo zdumiona, że kobieta chce, a facet nie wykorzysta sytuacji. I wtedy zrozumiałam, że nie zależy mu tylko na seksie, ale bardziej na mnie samej. Dopiero właśnie po tych 4 miesiącach oboje byliśmy na to gotowi i jakoś poszło <aniolek>.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 17 sty 2010, 12:25

Koteccek pisze:Ale niestety tacy też chodzą po tym świecie <chory>

Takich nie jest tak trudno poznać. A nawet jak się trafi to jakie to ma znaczenie ??
To, ze jakiś facet uzna kobietę za łatwa wiele nie powinno znaczyć dla niej. Lepiej tak poznać, ze ktos jest dupek niz np. po roku bycia razem.

CurlySuzy pisze:po prostu chcialam przeczytac opinie czy dla faceta ma duze znaczenie po jakim czasie pojdzie z dziewczyna do lozka :) .

Dla sensownych których znam ma to znaczenie. Nie jakiś konkretny termin. ale właśnie to by pragnąca ich kobieta okazała to, by nie udawała w imię dziwnych zasad, że nie chce seksu, że jest obojętna.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 17 sty 2010, 12:39

Zdarzał się seks po paru godzinach znajomości. Ale tak wyszło, nikt na nikogo nie naciskał, wszystko wyszło spontanicznie, pod wpływem chwili. I ja nie myślałem sobie źle o dziewczynie. To ona myślała o sobie w złych kategoriach, że łatwa itp., że ja se pomyślałem tak o niej. I tak sama się poniżała w ten sposób.

Można i po paru godzinach, a można i po miesiącu. Dwa miesiące mi się zdarzyło czekać. Po prostu - płyń z chwilą. <piwko>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 17 sty 2010, 13:18

Mona pisze:Aaa, i nie ma głupich pytań, w żadnym wieku, ale są często durne odpowiedzi na poziomie podstawówki

Hola, hola! Nie każdy musi tę regułkę szkolną wyznawać. Niektórych stać, by zrozumieć coś więcej. Może jeszcze "Za niebicie tracisz życie" ?? [:D]
Oczywiście, że są sytuacje, gdy pytający powinien poczuc się zażenowany swoim źle zadanym / źle sformułowanym / źle skierowanym pytaniem. A co do odpowiedzi to czy oglądałaś kiedyś np. kabaret? Czemu wszystko należy odbierać dosłownie jak w podstawówce? Tu nie jest fachowy gabinet, gdzie obowiązują relacje pacjent-terapeuta i gdzie faktycznie obowiązuje zasada pełnej otwartości i fachowości.

Koteccek pisze:Dążą do tego, aby laska jak najszybciej poszła z nim do łóżka (czułe słówka, pieszczoty itp), ona w końcu wymięka, a po wszystkim "Cześć", a w myślach "Spadaj Mała!" jak to w piosence zespołu Boys

Dobrze, że dodałaś, że chodzi o sytuacje wyjętą z tekstów takiego zespołu. Teksty tego zespołu opisują jedynie wybrany fragment społeczności - jeśli masz to z nieswojej autopsji (to także wrzucam to cycatów 8) ) tzn. że dobrymi tekstami się kierujesz <banan>
CurlySuzy pisze:bo facet może byc cudowny na poczatku a potem okazac sie swinia i tu jest to ryzyko, ktorego wlasciwie przewidziec sie nie da.

To ja chcę zapytać reszte dziewczyn: naprawdę się nie da? hmmm
Dotąd mi się wydawało, że dziewczyna powyżej 18 r.ż. już całkiem nieźle przewiduje (pod warunkiem że nie jest tą dziewczyną z Boysów).
Awatar użytkownika
CurlySuzy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 15 lis 2009, 22:04
Skąd: GB
Płeć:

Postautor: CurlySuzy » 17 sty 2010, 14:30

FrankFarmer pisze:CurlySuzy napisał/a:
bo facet może byc cudowny na poczatku a potem okazac sie swinia i tu jest to ryzyko, ktorego wlasciwie przewidziec sie nie da.

To ja chcę zapytać reszte dziewczyn: naprawdę się nie da? hmmm
Dotąd mi się wydawało, że dziewczyna powyżej 18 r.ż. już całkiem nieźle przewiduje (pod warunkiem że nie jest tą dziewczyną z Boysów).


FrankFarmer mi się nadal wydaje, że nie o wiek tu chodzi a o doswiadczenie życiowe, lub też tzw maskowanie się facetów:)

Kobieta w wieku 20 lat może miec większe doświadczenie sexualne niż 25 latka ;)

Albo np Tulipan... co on robil z laskami, pytanie tylko: czy te laski były tak głupie, ze nie przewidywały takich rzeczy czy po prostu tak nim oczarowane :)

Tak czy inaczej wnioskuję, że jeżeli chcesz iść z facetem do łóżka, z którym myślisz, ze może byc cos więcej to go najpierw lepiej poznaj a nie kieruj sie wylacznie instynktem. A jak już go lepiej poznasz to:
Imperator pisze:Po prostu - płyń z chwilą. <piwko>

[:D]
...bezczelnie emanuje ze mnie szczęście :]



http://www.youtube.com/watch?v=gXy5FkEnQNo
Koteccek

Postautor: Koteccek » 17 sty 2010, 15:17

FrankFarmer pisze: To ja chcę zapytać reszte dziewczyn: naprawdę się nie da? hmmm
Dotąd mi się wydawało, że dziewczyna powyżej 18 r.ż. już całkiem nieźle przewiduje (pod warunkiem że nie jest tą dziewczyną z Boysów).


Hmmm... chyba raczej tak do końca wychwycić tego się nie da (tak na 100%). Ale jeśli już do tego seksu dojdzie i po wszystkim:
Dzindzer pisze: jakiś facet uzna kobietę za łatwa wiele nie powinno znaczyć dla niej. Lepiej tak poznać, ze ktos jest dupek niz np. po roku bycia razem.

...i tym samym potraktowac to jako dobrą zabawę- "ok, wykorzystał, zabawił się, ale ja też miałam z tego przyjemność". Jeśli tak się do tego podejdzie, potraktuje się tą znajomość jako taką tylko na jedną noc, to moim zdaniem nie "podszarpie" to naszego ego, tym bardziej, że będziemy wiedzieć jak mniej więcej tacy potencjalni faceci jak tamten się zachowują i będziemy bardziej ostrożne. W końcu "człowiek uczy się na błędach".


Ja osobiście uważam, że seks Ok jest ważny, ale z emocjonalnego punktu widzenia. Nie uważam tego za rozrywkę. Dlatego jeśli jest się z facetem, spędza się ze sobą czas, jest więź, jest zaufanie, uczucia, jakaś potrzeba kontaktu, wzajemne wsparcie i akceptacja (co się czuje)- wtedy wiadomo, że nie chodzi tylko o seks, ale o samą bliskość, obecność drugiej osoby. Wg mnie sprowadzanie związku do seksu to najkrótsza droga do zakończenia go (tego związku). Fakt- wszystko jest dla ludzi, ale normalnie ręce opadają, jak facet mówi (co też zdarzyło mi się usłyszeć), że seks jest dla niego najważniejszy, a uczucia nie są mu w związku niezbędne (o zgrozo!). Ale NA SZCZĘŚCIE nie wszystkim facetom tylko łóżko w głowie i warto o tym najpierw pomysleć niż od razu jakiegoś faceta skreślić z tego czy innego powodu [:D]

Trochę chaotycznie opisane, no ale... [:D]
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 17 sty 2010, 16:13

CurlySuzy, tak, ma znaczenie, kiedy pójdziesz z facetem do łóżka. Bez względu na to, co tu piszą. Ale też nie możesz przesadzić z tym odwlekaniem. Jak napisał Imperator, jakiś miesiąc czy dwa zupełnie wystarczą.

I pamiętaj o jednym: graj z Nim zawsze w otwarte karty. Tzn, jeśli jeszcze nie jesteś gotowa na seks, nie dopuszczaj do sytuacji typu, że On się do Ciebie dobiera, a Ty w ostatniej chwili mówisz "nie". Ani nie histeryzuj, że nie chcesz, by uznał Cię za łatwą. Jak napisał Imperator - tylko się ośmieszysz.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 17 sty 2010, 19:53

FrankFarmer pisze:Czemu wszystko należy odbierać dosłownie jak w podstawówce?

Nie trzeba (bo nic nie trzeba), ale ja nieraz pewne kwestie tak odbieram i to jest moja opinia, a jak Ty nie zgadzasz się z tym, to ok :)


No dobra...

Ja musiałabym najpierw poznać faceta na tyle, żeby zdecydować się pójść z nim do łóżka. U mnie wiąże się to z bezpieczeństwem i tyle.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 17 sty 2010, 20:01

CurlySuzy pisze:po prostu chcialam przeczytac opinie czy dla faceta ma duze znaczenie po jakim czasie pojdzie z dziewczyna do lozka .
Na to trzeba sobie zasłużyć. Chyba, że jest niedziela i mam humor.

Tak, ma znaczenie, choć ważne, że w połączeniu z okolicznościami. Jeśli za szybko i za łatwo, to żadna frajda. Najpierw musi narodzić się pożądanie, namiętność, iskra pasji. Seks bez tego to jak taniec na pierwszej dyskotece w podstawówce.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 sty 2010, 20:12

Szaman - to ja jednak jestem kosmitą <pijak>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 18 sty 2010, 00:49

Olivia pisze:CurlySuzy, tak, ma znaczenie, kiedy pójdziesz z facetem do łóżka. Bez względu na to, co tu piszą. Ale też nie możesz przesadzić z tym odwlekaniem. Jak napisał Imperator, jakiś miesiąc czy dwa zupełnie wystarczą.

Nawet w takiej oto sytuacji?
CurlySuzy pisze:Ma na imie Jamie. Jest klientem baru a ja kelnerką. [...]
Gadałam z koleżanka na temat Anglików, ona twierdzi ze oni sa dwulicowi i tylko chca sie przespac z laska i sie z niej ponabijac. Jakos nie chce mi sie wierzyc bo obie znamy pary ktore sa w bardzo szesliwych zwiazkach. Ona, mowi, ze jak mi sie on tak podoba to zebym mu napisala numer i mu dala na kartce, ale wg mnie to jest jak pchanie sie facetowi do lozka.

Jak myslicie, czy powinnam cos robic i co, zeby to przspieszyc, czy po prostu czekac na rozwoj wydarzen.

<szczerbaty>

Zapowiada się niezła historia: kompletnie niedoświadczona Polka daje numer Anglikowi...
Ostatnio zmieniony 18 sty 2010, 00:52 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 18 sty 2010, 01:13

Andrew pisze:to ja jednak jestem kosmitą
Że masz inaczej nie robi z Ciebie kosmity :)
Koteccek

Postautor: Koteccek » 18 sty 2010, 12:05

FrankFarmer pisze: Zapowiada się niezła historia: kompletnie niedoświadczona Polka daje numer Anglikowi...


W końcu musi się kiedyś "doświadczyć" <szczerbaty>. Nic nie traci, a może zyskać. No chyba, że on rzeczywiści należy do tych, co szukają dziewczyny tylko na jedną noc to wtedy co innego.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2010, 12:06 przez Koteccek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aniess
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 06 sty 2010, 10:03
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Aniess » 18 sty 2010, 14:35

FrankFarmer pisze:To ja chcę zapytać reszte dziewczyn: naprawdę się nie da?


Pewnie zazwyczaj się da, ale jak już się ktoś trochę zaangażuje to nawet nie zauważa, albo i nie chce zauważać tych oznak, które mogą przemawiać za tym, że facet chce nas zaciągnąć tylko do łóżka.
Miałam taki przypadek w swoim życiu, teraz się dziwie jak mogłam być tak naiwna, ale wtedy byłam przekonana, że mu na mnie naprawdę bardzo zależy itp. Ale chłopak się wybitnie dobrze krył ze swoimi zamiarami - skubany <evilbat> Wszyscy wokół sądzili, że jest we mnie tak zapatrzony hehe, ale ja głupia spędzałam z nim o wiele więcej czasu powinnam zauważyć wcześniej co się świeci. Mądre wnioski zawsze po czasie :P
Ostatnio zmieniony 18 sty 2010, 14:36 przez Aniess, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 sty 2010, 15:32

Mona pisze:Aaa, i nie ma głupich pytań, w żadnym wieku
A jak stane na torach, chwyce kabel z wysokim napieciem to pojade jak tramwaj?
Olivia pisze:CurlySuzy, tak, ma znaczenie, kiedy pójdziesz z facetem do łóżka. Bez względu na to, co tu piszą. Ale też nie możesz przesadzić z tym odwlekaniem. Jak napisał Imperator, jakiś miesiąc czy dwa zupełnie wystarczą.
Zgadza sie. Niby nie ma a jednak. Jak sie na cos poczeka to lepiej smakuje.
Awatar użytkownika
CurlySuzy
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 15 lis 2009, 22:04
Skąd: GB
Płeć:

Postautor: CurlySuzy » 18 sty 2010, 23:52

FrankFarmer pisze:Nawet w takiej oto sytuacji?
CurlySuzy napisał/a:
Ma na imie Jamie. Jest klientem baru a ja kelnerką. [...]
Gadałam z koleżanka na temat Anglików, ona twierdzi ze oni sa dwulicowi i tylko chca sie przespac z laska i sie z niej ponabijac. Jakos nie chce mi sie wierzyc bo obie znamy pary ktore sa w bardzo szesliwych zwiazkach. Ona, mowi, ze jak mi sie on tak podoba to zebym mu napisala numer i mu dala na kartce, ale wg mnie to jest jak pchanie sie facetowi do lozka.

Jak myslicie, czy powinnam cos robic i co, zeby to przspieszyc, czy po prostu czekac na rozwoj wydarzen.

<szczerbaty>

Zapowiada się niezła historia: kompletnie niedoświadczona Polka daje numer Anglikowi...



Taki jestes kozak FrankFarmer? Ty sie nie trząsłeś kiedy ktoś ci si epodobał, czy moze całkiem nie masz z uczuć?

Naucz sie najpierw cytowac!!, bo to nie sa moje słowa!

Wyrwane z kontekstu zdania całkiem nieźle brzmią, poza tym ja nie napisałam, że jestem kelnerką i nie pracuje w barze!


Kompletnie niedoświadczona tez nie jestem.

Ciekawe czy Ty znasz odpowiedzi na wszystkie pytania?

Widzę też, że masz jakieś ALE co do Anglików... i do mnie. Prosiłam tylko o opinie a nie o ocenę mojej osoby.

Spójrz na swoje życie!

BTW... historia jest tu: http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=13532
...bezczelnie emanuje ze mnie szczęście :]



http://www.youtube.com/watch?v=gXy5FkEnQNo
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 sty 2010, 23:51

CurlySuzy, polecam wiecej dystansu do samego siebie.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 305 gości