Geje vs Lesbijki

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 maja 2006, 08:58

Kubek pisze:zniesławienie? rotfl


nie zniesławienie. Nadinterpretancja. Patriotów, którzy obchodzą zapomniane już dziś rocznice Powstań Śląskich, (góra Św. Anny), widzą i cały czas, od wielu, wielu lat arytukuują zagrożenia ze strony Powiernictwa Pruskiego itd- nazywa się faszystami. Jak to jest, że w tym kraju tak zdeptano patriotyzm, wycierając sobie nim buty? Nie jest mi całkowicie po drodze z ONR. Wiele mnie różni. Ale i łączy. Jak z każdym, kto myśli samodzielnie i nie da sobie wtłoczyć do głowy propagandy medialnej. Państwo, honor, patriotyzm, lewica - ta prawdziwa, nie mainstreamowa, kawiorowa - są moimi ideami.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 20 maja 2006, 09:07

Ted ty masz świętą racje i się zgadzam z tym co napisałeś.
Ja uważam, że homoseksualizm naturalnym zjawiskiem na pewno nie jest, a środowiska homoseksualne wcale nie chcą wolności i tolerancji tylko chcą propagować swój styl bycia. Tego się nie traktuje jako chorobę, bo po prostu nikomu bezprośrednio homo nie zagrażają.
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.

If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 maja 2006, 09:34

Mrrrrr.. cóż za rozkoszny tekst do polemik, co zdanie to przyczynek do dyskusji, co za szkoda, że spać już idę :]
TedBundy pisze: Bo z biegiem czasu doczekamy się akceptacji osobników, którzy spółkowanie z kozą czy klaczą uznają za normalność

Jak pisałam już wczesniej - jako że przeciętna owieczka udziału w akcie seksualnym nie bierze świadomie i dobrowolnie porównywanie homoseksualizmu i zoofili jest logicznym nadużyciem.
TedBundy pisze:Homoseksualiści przeprowadzają róznego typu demonstracje, manifesty i apele do społeczeństwa,

To fakt, bywają nudni i namolni. Świadkowie Jehowy też. Proponuję zakazać ich działalnosci, bo są wkurzający i zbyt powszechni.
TedBundy pisze: To skandal, że publiczne pieniądze wydawane są na takie cele!

To także moje pieniądze, dla mnie to nie skandal, generalizowanie prowadzi do przekłamań.
TedBundy pisze: To forma przymusu, zmusza się przechodniów do uczestniczenia w akcji.

Od tego są manifestacje. Polegają na wmieszaniu możliwie dużej częsci społeczeństwa w sprawy mniejszości. Górnicy, pielęgniarki, Giertycho-przeciwni i wszelkie białe / milczące marsze wykorzystują to samo narzędzie.
TedBundy pisze: ale niech homoseksualiści szanują uczucia tych, którzy nie chcą, aby ich dzieci oglądały takie zdjęcia.

Jakie dokładnie? To raz. Dwa - ja nie życzę sobie oglądać zdjęć morderstw dzieci w centrum miasta. Głupawo usmiechajcych się pseudopolityków, których uważam za złodziei i szuje. Reklam pralek z Media Marktu tez nie lubię, bo gwałcą moje poczucie estetyki. I wszyscy mają moje uczucia w głębokim poważaniu, plakatując miasto różnymi ohydami.
TedBundy pisze: Seksualność to sfera intymna i niech taką pozostanie.

Homoseksualizm to nie tylko seks. Ograniczanie tego zjawiska do fizjologii i tego kto w jakim otworze ciała partnera osiąga satysfakcję seksualną to niesamowite kalectwo umysłowe.
TedBundy pisze: Każdemu dziecku do prawidłowego rozwoju jest potrzebna matka i ojciec bez tego dziecko będzie rozwijać będzie się nieprawidłowo

W przypadku braku na stanie magazynowym sympatycznej mamusi i solidnego tatusia małolat może dostać do wyboru: a) alkoholików b) lekomanów c) psychopatów / tyranów / pedofili d) zostać sierotą e) wszelkie inne odstępstwa od normy, włącznie z rozwodami. Nie każdy ma idealną rodzinę. Dwie mamusie mogą być lepsze od tatusia pedofila.
TedBundy pisze: Zostało udowodnione przez psychologów [...]

Co psycholog, to teoria, a wniosków ostatecznych od zawsze brak.
TedBundy pisze:Co mamy odpowiedziec naszemu dziecku, że to w tych czasach jest to normalne

"Tak maleństwo, mamusia uważa, że to normalne, a teraz chodź na huśtawkę". Bezsensowne wydaje mi się wplątywanie w to dzieci, one mają całą tę sytuację w głębokim poważaniu.
TedBundy pisze:człowiek na wskroś tolerancyjny to człowiek bez przekonań

Nie jestem na wskroś tolerancyjna. W gruncie rzeczy mam bardzo mały zasób tolerancji. Po prostu akurat geje / lesbijki są dla mnie normalni.
TedBundy pisze:Czy chcemy dopuścić do tego samego w naszym kraju,

Tak.
TedBundy pisze:czy chcemy dopuścić do katowania psychicznego małych dzieci

Demagogia.
TedBundy pisze:ratujmy nasze dzieci i nasz kraj

Demagogia^2
TedBundy pisze:Dowiódł tego amerykański doktor [...]

Jak wyżej o psychologach.
TedBundy pisze:Dlaczego normalny obywatel miałby płacić za leczenia geja?

Przyjmując dyskusyjną teorię, że homoseksualizm to choroba, idąc za tym tokiem myślenia: dlaczego mam płącić za dentystów ludziom, którzy zębów nie myją? Albo za leczenie nowotworów ludzi, którzy palą? W końcu sami sie prosili - w przeciwieństwie do homoseksualistów.
TedBundy pisze:Gdyby byli poniżani lub też izolowani od społeczeństwa ich problem zwalczyłby się sam.

demagogia^10 * agresja^10 * intelekt^-10
TedBundy pisze:nie my jesteśmy inni tylko oni.

O szkodliwości i płyciznie podziału my-oni nawet nie chce mi się pisać.

Uwielbiam radykałów. Są zwykle totalnie zaklapkowani :]
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 20 maja 2006, 11:09

Kubek pisze:Homoseksualizm istniał nawet w faszystowskich Niemczech, mimo zakazów... nie dlatego, że ludzie są przekorni i się "leczyć" nie dali, lecz dlatego, że homoseksualizm jest dziwnym psikusem, wyrządzonym człowiekowi przez naturę.

Homoseksualizmu nie nauczysz się w szkole, homoseksualizmu nie wyniesiesz z domu, jest bowiem sprawą wrodzonej biologicznej predyspozycji do kochania osobników swojej płci. Dowiedziono ponad wszelką wątpliwość też, że homoseksualizmu nie da się leczyć.


A moze jest nie naturalny ? Tylko bierze sie z dewiacji czlowieka? Hmm ? Zaraz rownie dobrze moge wymyslic teorie ze pedaly dzis sa, bo w naszej historii (swiata) rowniez bylo ich pelno :)

A z drugiej strony, dlaczego nie wziac pod uwage faktu, ze dzis wszystko co inne i szokujce jest uznawane za lepsze za cool za cos fajnego. Czemu czesc ludzi (z innego watku) bi czy homo nie uznac za takich, "bo tak im sie wydaje" a tak naprawde gdzies w gloach maja zakodowane i byc moze jest to dla nich nieswiadome, ze to ich wyrozni, ze beda w jakis sposob lepsi, bardziej kontrrowersyjni?

Oczywiscie, Ci czujacy ze sa tacy istnieje prawdopodobnie i tu nie o nich mowa. Chce tylko powiedziec ze czesc pedalow prawdopodobnie sama sobie to wmowila i wtedy jestem w stanie uznac to za chorobe psychiczna w pewnym sensie :)
pani_minister pisze:Jak pisałam już wczesniej - jako że przeciętna owieczka udziału w akcie seksualnym nie bierze świadomie i dobrowolnie porównywanie homoseksualizmu i zoofili jest logicznym nadużyciem.
OOOOoo :) ale porownywanie presji ktor achca homoseksualisci wywrzec na owieczkach :D jest tu bardzo trafne w wykonaniu teda :)
pani_minister pisze:To fakt, bywają nudni i namolni. Świadkowie Jehowy też. Proponuję zakazać ich działalnosci, bo są wkurzający i zbyt powszechni.

Niech sobie dzialaja tylko niech Panstwo na tym zarabia.
pani_minister pisze:Jakie dokładnie? To raz. Dwa - ja nie życzę sobie oglądać zdjęć morderstw dzieci w centrum miasta. Głupawo usmiechajcych się pseudopolityków, których uważam za złodziei i szuje. Reklam pralek z Media Marktu tez nie lubię, bo gwałcą moje poczucie estetyki. I wszyscy mają moje uczucia w głębokim poważaniu, plakatując miasto różnymi ohydami.

Tu sie nigdy nie dogadamy bo ile roznych ludzi tyle roznych spojrzen na to, co w miescie na plakatach normalne a co nie :)
A zdjecia - widoki :D dwoch lizacych sie pedalow albo lepiej robiacych sobie laski w pozycji 69, w parku. Chcesz to zobaczyc idac z dzieckiem? Bo ja nie. A moze wezmiesz dziecko na spacer jak juz pedaly i lesby beda tak duzo mogli jak w niemczech? Szczegolnie na paradach hmm ? Bo wlasnie tak to sie skonczy - dzis pozwolcie nam wyrazac siebie i nie zyc w ukryciu... I TEGO NIKT IM NIE ZABRANIA, ale hamuje to AGRESJA I NIENAWISC ktora w ludziach jest od malego i nie wazne czy sa politykami czy sa pseudokibicami. Normalny czlowiek daje zyc innym tak jak tego sam oczekuje. To ze u nas nie ma toleranjci i akceptacji to kwestia zeby pedaly dotarly fo TYCH jednostek ktore nie nawidza ich tylko dlatego ze sa gejami. A ja zaczynam ich nie lubic za to, ze sposob w jaki chca wolnosci seksualnej i normalnosci w zyciu jest nienormalny :)
NAWET jesli Rzad zgodzilby sie na ich sluby, dzieci itd to i tak beda ich gnebic, tego nic nie zmieni, chyba ze jeszcze jeden Hitler wpadnie i rozwali pol spoleczenstwa, choc jak znam zycie to najbardiej odwazni uciekliby stad w takiej sytuacji :)
pani_minister pisze:W przypadku braku na stanie magazynowym sympatycznej mamusi i solidnego tatusia małolat może dostać do wyboru: a) alkoholików b) lekomanów c) psychopatów / tyranów / pedofili d) zostać sierotą e) wszelkie inne odstępstwa od normy, włącznie z rozwodami. Nie każdy ma idealną rodzinę. Dwie mamusie mogą być lepsze od tatusia pedofila.
Wolalbym miec mame i tate alkoholikow niz dwoch tat :D alkoholikow:) Przynajmniej by mnie jako dziecko w szkole nie napie.rdalali :)
pani_minister pisze:Nie jestem na wskroś tolerancyjna. W gruncie rzeczy mam bardzo mały zasób tolerancji. Po prostu akurat geje / lesbijki są dla mnie normalni.
Bo sa normalni jako ludzie, jako Twoi znajomi i to bardzo dobrze o Tobie swiadczy. Ale sa tez nienormlalni i mam tu na mysli spsob myslenia i postrrzegania swiata, to tak samo jak politycy - sa normalni (ze 2) i nienormalni - reszta. Tak samo jak ksieza, policjanci czy pseudokibice - jedni sa dziwni inni nie, jedni sa gejami, inni nie.
Ale samo czucie milosci i sympatii i pociagu do mezczyzny jest dla mnie nie normalne:)


To jeszcze na koniec o problemach gejow. Maja 3 glowne problemy.
1. Sa gejami - spoleczenstwo ich za to nienawidzi
2. Wywodzi sie z 1 - nie moga szczesliwie spacerowac za reke i czuc sie czlowiekiem, a to nie dobrze, bo
3. chca wiecej i wiecej i za duzo ciagle i tak w kolko, bo wiecej nie dostana, a jak dostana, to poszczegolne jednostki beda im to w dalszym ciagu odbierac.

Hyhy :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 maja 2006, 11:40

Hyhy pisze:A zdjecia - widoki :D dwoch lizacych sie pedalow albo lepiej robiacych sobie laski w pozycji 69, w parku. Chcesz to zobaczyc idac z dzieckiem?

Bez dziecka tez nie chce zobaczyć. Ani gejów ani hetero. Ten sam poziom estetyki, co pralki Media marktu - to kwestia smaku, a nie tolerancji.
Hyhy pisze:beda tak duzo mogli jak w niemczech?

Tak dużo? Co dokładnie masz na myśli? Jesli chodzi o to, że jakiś tam gej ma mnie w parku na spacerze z dzieckiem molestować, to pewnie, że jestem przeciw. Hetero też mnie gnębił nie będzie z potomkiem moim, oczywista sprawa.
Hyhy pisze:Wolalbym miec mame i tate alkoholikow niz dwoch tat :D alkoholikow

Dwóch tat :D musiałoby przejśc takie testy psychologiczne przed adopcją ewentualną, że o alkoholizmie to mogliby sobie tylko poczytać. A patologiom heteroseksualnym nikt się mnożyć nie zabrania, ba, nawet becikowym na zachęte dostaną.
Hyhy pisze:Ale sa tez nienormlalni i mam tu na mysli spsob myslenia i postrrzegania swiata

No pewnie, że tak. Co gorsza - to głownie tych pokrzywionych, nadaktywnych, wrzaskliwych i roszczeniowych widać. A takie przeciętny gej-Polak, pracujący, płacący podatki, wracający wieczorem do partnera (o ile ma jakiegoś, bo może tez być samotny), jedzący z nim kolację i pijący piwko przy meczu - jest niewidoczny. Sąsiedzi go lubią, koleżanki i koledzy w pracy też. Tylko jakieś ziomale z bloku dalej co jakiś czas lubią mu pogrozić nożem, bo są mniej od sąsiadów normalni i nie widzą nic poza podziałem biegunowym na "nas" ("normalnych", kurna) i "ich" (obrzydłych zboczeńców).
Jak pisałam - mam mały zasób tolerancji. Rezerwat w Bieszczadach postulowany przez Teda zasiedliłabym głupkami i agresorami (bez róznicy - gej czy hetero). Tylko wysterylizowałabym najpierw wszystkich zapobiegawczo.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 20 maja 2006, 12:35

Ale probujesz dyskutowac na temat postrzegania gejow, a zaczynasz mowic o innych rzeczach. Skup sie na tym, co jest istotne.
pani_minister pisze:Hyhy napisał/a:
A zdjecia - widoki :D dwoch lizacych sie pedalow albo lepiej robiacych sobie laski w pozycji 69, w parku. Chcesz to zobaczyc idac z dzieckiem?

Bez dziecka tez nie chce zobaczyć. Ani gejów ani hetero. Ten sam poziom estetyki, co pralki Media marktu - to kwestia smaku, a nie tolerancji.

Moze sie okazac, ze to kwestia naszego podejscia za chwile:) Bo ja widzisz uwazam, ze to wlasnie jest akceptacja pewnych zachowan a co za tym idzie tolerowanie ich. I moge tolerowac kochajaca sie parke (pan + pani) w ustronnym miejscu w parku, a jesli "wpadne" na nich ze swoim dzieckiem(ktorego jeszcze nie mam :D ) to ZAWSZE moge mu powiedziec ze to jest naturalne i dotyczy doroslych ktorzy sa juz odpowiedzialni i bla bla bla i ze to nie bocian przynosi dzidziusia tylko pani pielegniarka czaruje je razem z mamusia :D . A co powiem dziecku, ktore chce wychowac na normalnego czlowieka, ze moj kochany syneczku, wpadlismy wlasnie na dwoch jebi.acych sie pedalow i tatus zaraz wroci tylko polamie im nosy za to, ze robia to w tym miejscu na ktore ja nie wyrazan zgody. :) Oczywiscie wyolbrzymiam teraz, jais sposob na tlumaczenie tego dziecku na pewno znajde, ALE wedlug mnie zgoda na dopuszczenie takich sytuacji to w pewnym sensie zgoda na to, zeby nasze dzieci, ktre tego wszystkiego nie beda rozumiec zobaczyly ze tak mozna i ze moze to jest nic takiego?
pani_minister pisze:Tak dużo? Co dokładnie masz na myśli? Jesli chodzi o to, że jakiś tam gej ma mnie w parku na spacerze z dzieckiem molestować, to pewnie, że jestem przeciw. Hetero też mnie gnębił nie będzie z potomkiem moim, oczywista sprawa.

Mam na mysli przede wszystkim w tym momencie to, jak wiele wolno im tam pokazywac na ulicy jak sobie z tego swojego wielkiego nieszczescia robia imprezy. No fakt moga powiedziec ze czuja, ze zyja. A ja mowie wypier.dalac do klubow dla gejow i tylko tam sie tak zachowywac jak na ulicach w niemczech. Nie chce czegos takiego na ulicach Warszawy i jestem sklonny dolaczyc sie do jakiegokolwiek ugrupowania nie wazne czy politycznego czy satanistycznego hehe i bede ich sam osobiscie napieprzal :)(jesli inaczej sie nie da zapobiec t emu) po prostu tego nie zaakceptuje i koniec. Ja sie tak nie zachowuje nie ubieram i nie tancze z kobietami manifestujac swoja plec :) i meskosc, prawda?


Jesli geje i lesbijki chca POKAZYWAC ze sa gejami i lesbijkami, chca na siebie zwrocic uwage to niech to zrobia w taki sposob zeby DOTRZEC do ludzi zacofanych, pozbawionych kultury i mozgu, ktorzy tylo za to ze tacy sa, potrafia ich pobic czy cholera wie co jeszcze. Niech nie forsuja polityki swoim probleme, gdyz ona i tak jest brudna. I wreszcie niech wypowiadaja sie otwarcie organizuja jakies konferencje cos w stylu "poznaj mnie jestem gejem" (sam wymyslilem:D) kto chce moze przyjsc i znimi porozmawiac przekonac sie jacy sa, ze to ze sa gejami czy les nie swiadczy o ich czlowieczenstwie, inteligencji. Ze moga byc ONI o wiele lepsi, prawdziwsi i o wiele bardziej mozna na nich polegac niz na sasiedzie hetero... itd ale na boga niech nie kreca dupami w rytm techniawek na ulicach, niech nie usmiechaja sie glupio i nie pierdo.la na takich manifestacjach i niech na sile mi tego nie wpychaja ze to jest i ze ja to MUSZE rozumiec i sie tym nie przejmowac bo NIE MUSZE. Zreszta, gdybym byl szefem jakiejs powaznej firmy nie zwolnilbym kogos tylko dlatego ze jest pedalem. Ale jesli w stosunku do mnie lub ktoregos z moich pracownikow zachowalby sie w jakis sposob niewlasciwie, a moja uwaga by nie pomogla to bym go wywalil na zbity pysk.

pani_minister pisze:Dwóch tat :D musiałoby przejśc takie testy psychologiczne przed adopcją ewentualną, że o alkoholizmie to mogliby sobie tylko poczytać. A patologiom heteroseksualnym nikt się mnożyć nie zabrania, ba, nawet becikowym na zachęte dostaną.

TO, ze becikowe mialy zachecic do rodzenia dzieci wszystkie mamusie, to juz sprawa "polityczna" ze tak powiem, bo efekt jest odwrtony niz oczekiwany ale nie chce o tym pisac bo nie o tym jest temat :) Natomiast nie wyobrazam sobie krzywdzenia dzieci pozwalajac im byc wychowanymi przez wzorowych nawet, bogatych gejow czy les. Nie wyobrazam sobie, Jako dziecko chcialbym miec mame ktorej moge possac sutek :) i tate co pogra ze mna w pilke. I koniec. Nie wypaczajmy psychiki dzieciom juz na starcie.
W stanach zjednoczonych bylo kiedys cos takiego, ze pozwolenie na bron mogla dostac osoba ktora przejdzie badania. To samo bylo w Canadzie(tam jest nadal na pewno w USA nie wiem). Wiec jak wytlumaczysz fakt, ze w Canadzie od KUL ginie rocznie 55-56 osob a w USA ponad 11 tysiecy ! przy czym ilosc broni jaka posiadaja mieszkancy jednego i drugiego kraju jest taka sama procentowo do ilosci spoleczenstwa? Hmmm?? Nadal uwazasz, ze wybiorcza selekcja najlepszych gejow czy les mialaby jakikolwiek sens jesli chodzi o wychoiwanie dziecka? :) Zastanow sie, nie musisz mi odpowiadac(zreszta nie przenosmy tej dyskusji az tak daleko, nigdy do tego nie dojdzie bo ja na to nie pozwole:D )

"Niemieckie prawo gwarantuje ogólny zakaz dyskryminacji przez wzgląd na orientację seksualną. Został on zawarty w kodeksie karnym i obejmuje różne dziedziny życia, w tym miejsce pracy. Przepisy te obowiązują w kraju od 2005 roku." WPROWADZMY TAKIE COS U NAS i przestrzegajmy tego a tych co gejow bija za przekonania seksulane, ukarajmy w odpowiedni spsob. I to WYSTARCZY w 100% zeby dac im wolnosc i spelnic ich oczekiwania. Ale nie dajmy sie wciagnac w jakies przepychanki co wolno a co nie wolno co mogloby byc a co jest w Belgii czy tam gdzies na swiecie. Tu jest Polska, chesz do Bellgii wez dowod i wyjazd z chlopakiem. :) Dorosli jestescie hehe :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 maja 2006, 12:58

Hyhy pisze:moge tolerowac kochajaca sie parke (pan + pani) w ustronnym miejscu w parku [..] A co powiem dziecku, ktore chce wychowac na normalnego czlowieka, ze moj kochany syneczku, wpadlismy wlasnie na dwoch jebi.acych sie pedalow i tatus zaraz wroci tylko polamie im nosy za to, ze robia to w tym miejscu na ktore ja nie wyrazan zgody. :)

To głównie nas różni. Dla mnie obie sytuacje będą rownie naturalne w swej nienaturalności. To, czy wpadne na pana i panią, dwoch panów, dwie panie, czy jeszcze jakiś inny trójkąt / wielokąt, to bez znaczenia. Ja nie chcę w ogole miec do czynienia z takimi sytuacjami. A jak już się zdarzy - to co za róznica kto kogo posuwa? Zresztą - nie wiem, na ile świadomie - sam sobie zaprzeczasz. Że niby są równi, fajni, inteligentni - ale praw takich, jak para hetero nigdy miec nie będą. Bo jak ich w parku nakryjesz, to zamiast zastanowic sie nad tym, jacy to oni fajni i inteligentni, to zwykły wpie.rdol im spuścisz. Parę hetero potraktujesz ulgowo, a gejom z racji orientacji pokażesz, że równi heterykom nie są. A działanie, które obie rozważane pary podejmują, jest dokładnie takie samo: seks w miejscu publicznym.

Hyhy pisze:Oczywiscie wyolbrzymiam teraz

Wiem. Ja też.
Hyhy pisze:zobaczyly ze tak mozna i ze moze to jest nic takiego?

To wlaśnie mam zamiar potomstwu przekazać. Że można i że to nic takiego (i bynajmniej nie chodzi o seks w parku na oczach ludzi, bo ten akurat uważam za poroniony pomysł).
pani_minister pisze: z tego swojego wielkiego nieszczescia robia imprezy.

Fakt. Czasem przesadzają. Ale z drugiej strony, toż to nie jest jakiś koniec świata, "nieszczęscie", jak to ująłeś. Mają posypywać głowy popiołem? Grunt to równowaga, a Twoja wypowiedź zmierza ku drugiemu ekstremum - pokuty za nic.
Hyhy pisze: nie tancze z kobietami manifestujac swoja plec

No prosze Cię.... :D nigdy w zyciu nie tańczyles z kobietą, okazując tym samym wszem i wobec to, że jestes samcem? :D
Hyhy pisze:na boga niech nie kreca dupami w rytm techniawek na ulicach, niech nie usmiechaja sie glupio i nie pierdo.la na takich manifestacjach i niech na sile mi tego nie wpychaja ze to jest i ze ja to MUSZE rozumiec i sie tym nie przejmowac bo NIE MUSZE

Zgadzam się. Tez mnie denerwuje ta nachalność, o czym pisałam wcześniej. Z drugiej strony naszła mnie jednak mysl, że gdyby nie te wrzeszczące, wkurzające sufrazystki sprzed 100 lat, to do tej pory nie miałabym prawa głosu. I w takim wypadku jestem gotowa przebolec manifestację raz na czas. Przeciez krzywdy mi nie robią.
Hyhy pisze:W stanach zjednoczonych bylo kiedys cos takiego, ze pozwolenie na bron mogla dostac osoba ktora przejdzie badania. To samo bylo w Canadzie(tam jest nadal na pewno w USA nie wiem). Wiec jak wytlumaczysz fakt, ze w Canadzie od KUL ginie rocznie 55-56 osob a w USA ponad 11 tysiecy ! przy czym ilosc broni jaka posiadaja mieszkancy jednego i drugiego kraju jest taka sama procentowo do ilosci spoleczenstwa? Hmmm??

Nosz kurna, ten agitujący Moore wszędzie się wciśnie :D Nie będę dyskutować na temat zabaw z bronią, bo to zupełny offtopic.
Hyhy pisze:Nadal uwazasz, ze wybiorcza selekcja najlepszych gejow czy les mialaby jakikolwiek sens jesli chodzi o wychoiwanie dziecka? :)

Tak. Bo tu nie chodzi o selekcję gejów / les, lecz o selekcję LUDZI. Skoro sprawdza się w przypadku par hetero, będzie sie sprawdzała w przypadku par homo. To ten sam gatunek humanoidów.
Hyhy pisze:I to WYSTARCZY w 100% zeby dac im wolnosc i spelnic ich oczekiwania.

Nie Tobie to oceniać. Nie należysz do grupy dyskryminowanej (lub dyskryminacje sobie wmawiającej niekiedy).
Hyhy pisze:Tu jest Polska, chesz to Bellgii wez dowod i wyjaz z chlopakiem. :)

A co jeśli gej jest patriotą i wolałby zyć w kraju? W końcu orientacja seksualna nie powinna determinowac mu, gdzie i jak powinien życ. Czy Ty zakochując się, automatycznie chcialbys skazywać się na emigrację?
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 20 maja 2006, 13:28

NO i to samo napisalem:D OD konca:
pani_minister pisze:A co jeśli gej jest patriotą i wolałby zyć w kraju? W końcu orientacja seksualna nie powinna determinowac mu, gdzie i jak powinien życ. Czy Ty zakochując się, automatycznie chcialbys skazywać się na emigrację?


To o czym pisalem tutaj:
pani_minister pisze:I to WYSTARCZY w 100% zeby dac im wolnosc i spelnic ich oczekiwania.

Nie Tobie to oceniać. Nie należysz do grupy dyskryminowanej (lub dyskryminacje sobie wmawiającej niekiedy).


A wiec cos w rodzaju zakazu dyskryminacji gejow - nic im nie robimy za to ze sa gejami niech sobie chodza za reke i sie ladnie usmiechaja niech sie caluja. To juz jest wolnosc, bo wlasnie o tym mowili na poczatku ze chca zyc normalnie. Ale musza zrozumiec, ze sa pewne rzeczy ktorych ZMIENIC NIE MOZNA a jedna z nich jest wychowywanie dziecka chociazby, jednak takich spraw jest znacznie wiecej. Ja sam bym sie czul conajmniej dziwnie gdybym nie mogl isc z dziewczyna za reke, wejsc do pubu czy pojsc na plaze, bo wiekszoscia byliby geje. Ale moze to jest wlasnie rozwiazanie, mimo wszelkiego patriotyzmu, pojsc tam gdzie wolno byc soba. Mysle ze nawet jesli kochalkbym Polske bardziej niz kocham to wyjechalbym stad gdybym byl gejem, tylko z kolei pojawia sie problem - tam tez NIE MA tak, ze wszedzie wszystko wolno. Prawo jest o wiele bardziej rozwinietet jesli chodzi o to co na co moga sobie pozwolic. Ale co z tego skoro ludzie rowniez ich nienawidza.Nie wszyscy, tak samo jak u nas. Ale sa jedni i drudzy. Spsob na to, to byc czlowiekiem. A jak wiadomo wsrod homo i hetero nie ma wszystkich ludzi "idealnych" i z identycznym podejsciem do roznych spraw i nie bedzie, to dalej pozostaje kwestia jednostek poszczegolnych i mysle ze sie nie zmieni.

Piszac o broni nie chcialem poruszac tego tematu, tylko zwrocic uwage na to, ze selekcja byla w obu panstwach(w jednym jest na pewno z tego co wiem) i ludzi wybieralo sie odpowiednich, tzn takich ktorzy zagrozenia nie stwarzaja, a w jednym kraju ginelo ich o 11 tys. wiecej niz w drugim.
To nie to samo co selekcja homo, bo to zupelnie inna rzecz. Ale co da selekcja skoro 2 najlepszych gejow z punktu widzenia warunkow do wychowania dziecka i ich podejscia do tego WEDLUG mnie niewiel mniej MOZE zniszczyc dziecko niz 2 najgorzej dobranych gejow. Geje to geje, to 2 facetow ktorzy maja fiuty a nie mama i tata i tak samo jak nie mozna zastapic mamy i taty babcia i dziadkiem, tak samo nie mozna zasstapic mamy i taty dwoma tatami :D albo mamami :) o to chodzi.
pani_minister pisze:No prosze Cię.... :D nigdy w zyciu nie tańczyles z kobietą, okazując tym samym wszem i wobec to, że jestes samcem? :D

Nie :D rozumiesz :D Tancze z kobietami i nigdy nie wyrazam w ten sposob swojej meskosci, tak mi sie wydaje, chyba ze automatycznie jest to tak odbierane:) Ale do sedna - nie tanczylem z kobietami na paradzie w Berlnie i nie pokazywalem dupy i fiuta podczas gdy ona cyckow ze jestesmy normalni hetero. :) A geje tak sie zachowuja na co sie nie zgadzam w Warszawie ani gdzie indziej w Polsce. O to chodzilo moze niedokladnie napisalem:)
pani_minister pisze:pani_minister napisał/a:
z tego swojego wielkiego nieszczescia robia imprezy.

Fakt. Czasem przesadzają. Ale z drugiej strony, toż to nie jest jakiś koniec świata, "nieszczęscie", jak to ująłeś. Mają posypywać głowy popiołem? Grunt to równowaga, a Twoja wypowiedź zmierza ku drugiemu ekstremum - pokuty za nic.

To nie ja mowie o nich ze sa nieszczesliwi, nie wiem czy sa szczesliwi czy nie. Sami to tak nazywaja czesto i nie dziwie im sie skoro nie moga normalnie tego ujawniac. Na pewno jest to psychiczne obciazenie utrudniajace bycie soba i bycie wolnym.
Nie karze im pokutowac za to ze tacy sa ale tez nie pozwole zeby wymuszali cos na mnie i ciagneli jak to ktos napisal za palec zeby u... reke.

No i kwestia spotkania parki w parku :D Ja tez nie chce bic geja. Chce zeby moje dziecko wiedzialo, ze to SA ludzie, ze wsod nich sa dobrzy i zli ludzie jak wsrod hetero, ze nie rozniym sie niczym a przyslowiowy Bog(he) kazal nam tak samo sie kochac(i bynajmniej nie w dupe:> ) ale to byl taki jakby skrot myslowy. Chodzilo o to, ze jesli dojdzie do powszechnej akceptacji innosci az w tak duzym stopniu ze parki beda mogly sie bzykac w parku gdzie bede chodzil ze swoim dzieckiem, a prawo im tego nie zabroni to ja ich bede sam niszczyl, bo w zyciu tego nie zaakceptuje. Moze przesadzilem z tym laniem po mordzie.
Ale z drugiej strony TY chyba nadal nie rozumiesz ze co innego kiedy dziecku bedziesz tlumaczyc tak jak masz w planach to wszystko, bo tak powinno byc! A co innego jak dziecko akurat bedzie szlo z Twoja kolezanka (w ramach oipieki) i zobaczy lizacych sie 2 pedalow ktorzy jeszcze cieszac sie swoim szczesciem i zludzeniem wszechobecnej akceptacji do tego dziecka sie specjalnie usmiecha. Widzialem takie cos, dziecko nie wiedzialo co sie dzieje i bylo raczej wystraszone ich otwartosci a nie mial mu kto tego wytlumaczyc. Ja sie na takie cus nie zgadzam.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 maja 2006, 13:50

Hyhy pisze:w jednym kraju ginelo ich o 11 tys. wiecej niz w drugim.

No to jednak powołam się na Moore'a. Bardzo ładnie opisuje w "Bowling for Columbine" psychozy w Stanach, mechanizmy, które pompują w Amerykanów stałe poczucie zagrożenia, a także fakt, że prawo do posiadania (i uzycia) broni traktuja niemal jak nadane przez Boga i naturę. Propagandowy i stronniczy film, ale kawałek prawdy udało mu się ukazać.
Hyhy pisze:Ale do sedna - nie tanczylem z kobietami na paradzie w Berlnie i nie pokazywalem dupy i fiuta podczas gdy ona cyckow ze jestesmy normalni hetero.. A geje tak sie zachowuja

Uogólniasz. Po raz kolejny. Sam o tym wiesz :)
Hyhy pisze:tak samo nie mozna zasstapic mamy i taty dwoma tatami

Przeciez nie będą porywac dzieci z kochających rodzin :| Adopcja z samej swej natury dotyczy dzieci, które rodzin nie mają. Nawet pół taty, ani pół mamy - nawet jesli biologicznie rodziciele gdzieś egzystują, to obowiązków swych nie spełniają. Naprawdę wolałabym dla siebie (czy swojego dziecka) dwie mamy / dwóch ojców od słodkiego i beztroskiego dziecinstwa w bidulu, po którym ląduję na bruku w wieku lat 18. I państwo na tym zyskuje, bo zamiast płacic na utrzymanie sierot, dodatkowo bogaci się na podatkach od wszystkich dóbr, które rodzice (homo czy hetero) potomkowi swemu kupują.
Hyhy pisze:jesli dojdzie do powszechnej akceptacji innosci az w tak duzym stopniu ze parki beda mogly sie bzykac w parku

Nie popadajmy w paranoję, bo dojdziemy do abstrakcji myślowych na miare wszechPolaków. Nie będą mogli się bzykać na skwerkach na miłośc boską :D:D
Hyhy pisze:A co innego jak dziecko akurat bedzie szlo z Twoja kolezanka (w ramach oipieki) i zobaczy lizacych sie 2 pedalow ktorzy jeszcze cieszac sie swoim szczesciem i zludzeniem wszechobecnej akceptacji do tego dziecka sie specjalnie usmiecha. Widzialem takie cos, dziecko nie wiedzialo co sie dzieje i bylo raczej wystraszone ich otwartosci a nie mial mu kto tego wytlumaczyc.

a gdyby Wasza matka.... :]
Skoro dziecko się wystraszyło, to znaczy, że ktoś spartolił robotę wychowawczą, bo wolał wygodnie pominąc milczeniem temat, niż przygotować je na taki widok (zakładając milczenie, a nie np. "antypedalską" nagonkę w domu, której było świadkiem). Ten sam mechanizm, co w przypadku rodziców do piętnastego roku zycia zwlekających z rozmową o motylkach, a potem dowiadujących się w przeddzień takiej rozmowy, że dziadkami będą. Jak się ktoś do mojego dziecka usmiechał będzie, to powinno usmiechnąć się też, a nie bać (oczywiście z zastrzeżeniem, że jak ktoś po moje potomstwo łape wyciagnie, to pani_minister mu tę łapę odetnie :D)
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 20 maja 2006, 15:18

Mowie o sytuacji kiedys dziecko nie zdazylo byc weedukowane ze ktokolwiek sie caluje to trzeba sie usmiechnac :) i ma np 5 lat i pierwszy raz widzi dwoch facetow ktorzy sie caluja. Poza tym o wychowaniu dzieci sobie gdybamy a mam wrazenie ze jak juz mamy dziecko to od malego takie jest wqrzajace ze nie mamy czasu pomyslec o jego psychice :) Nie dzieci sa ne dla mnie:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 maja 2006, 20:02

5 lat? Tak późno? :D
Ja swoją droga także nie mam zamiaru się rozmnażać, ale to juz zupełnie osobny temat. A jak masz potomka, to nie masz wyjścia - musisz w kółko myslec o jego psychice, o bardziej przyziemnych potrzebach także. Uznania dziecka za wkurzające i olanie sprawy nie wchodzi w grę :D
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 maja 2006, 20:18

pani_minister pisze:Parę hetero potraktujesz ulgowo, a gejom z racji orientacji pokażesz, że równi heterykom nie są.


oczywiście, że nie są im równi. Bez tego założenia toczenie jakiejkolwiek dyskusji nie ma sensu. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie porównywał normalności z dewiacją <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 maja 2006, 20:26

Zdefiniuj "zdrowe zmysły" :] "normalnośc" tez przy okazji możesz :]
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 maja 2006, 20:28

zestawianie układu "chłopak-dziewczyna=normalna rodzina" z układem pedryle + piesek jest nadużyciem. Jesteś na tyle inteligentna, że wiesz, czym jest normalność w ww przypadku, nicht wahr?
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 maja 2006, 20:33

No właśnie o to chodzi. Nie wiem. Domyślam się tylko na podstawie tego zestawienia, co dla Ciebie jest normalnością. Ja mam jej zupełnie inny obraz. Dla mnie normalność to nie jest "dopasowanie do większości i obowiązującego wzorca (heteroseksualnego)". Na pewno znasz tekst o miliardach much. :]
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 20 maja 2006, 20:49

To co jest normalnoscia? 2 pedalow ? A Ty i Twoj facet to nie jest normalne? Bo jesli tak to bylo o tym na samym poczatku napisac nie dyskutowalbym dalej :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 maja 2006, 20:57

Ja i mój facet to ja i mój facet. Przecież na podstawie tego, że mi jest dobrze w takim układzie, nie będe kazała innym robic tak samo i uważała, że to jedyny obowiązujący wzorzec :|
Ile razy mam powtarzać, żeby dotarło: dla mnie homoseksualiści sa normalni. Tak jak ja i moj facet. Wkurza mnie u nich mniej więcej to samo, co wkurza mnie u heteroseksualistów (np. głupota. Albo brak taktu. Albo bezzasadna roszczeniowość. Albo wiele innych rzeczy). Na pewno nie wkurza / odstrasza / obrzydza / dowolne inne mnie sam fakt, że są homoseksualistami.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 maja 2006, 21:39

pani_minister pisze:Na pewno nie wkurza / odstrasza / obrzydza / dowolne inne mnie sam fakt, że są homoseksualistami.


zaburzone poczucie estetyki? <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 maja 2006, 21:51

Nie porównuj mojego poczucia estetyki z Twoim, bo nie masz do tego prawa :] Moje jest moje, twoje jest Twoje, (a racja najmojsza :D), czy ja Ci mówię, że masz jelenia na rykowisku sobie powiesić nad łózkiem? :]
Ted, mnie przerażają akcje RedWatcha. Jak czytam teksty "Katarzyna Najman – kończy filozofię na UJ, często podróżuje pociągami między Krakowem a Warszawą", opatrzone zdjęciem (EDIT: usunęlam linka. Kubek ma rację nie warto propagować teorii chorych z nienawiści ludzi), to zimno mi się robi. Bo byc homofobem to jedno, toleruje homoseksualistów, to będę tolerować ich przeciwników. Ale jak widzę: "Nikt z nas nie ma zamiaru płakać za skrzywdzonymi lewicowcami, antyfaszystowskimi aktywistami i przyjaciółmi pedałów. Jeśli ten atak miał podłoże ideologiczne, to miejmy nadzieję, że teraz Maciej D., jutro cały lewacki pomiot.", to jest mi fizycznie niedobrze. Nienawidzę agresji. W żadnej postaci. Wolę nieestetycznego geja od testosteronowca-fanatyka.
Ostatnio zmieniony 21 maja 2006, 21:42 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 maja 2006, 21:56

Dowhyluk, ksywa Chirurg, sam aniołkiem nie jest. Z antifą po Plantach latał i ....chcesz wiedzieć więcej -PW
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 maja 2006, 21:57

Porównujesz patologioę z patologią. Co ja pisalam o agresji? :> Myślisz, że będe bronić debila tylko dlatego, że ma poglądy polityczne zbliżone do moich? :D
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 21 maja 2006, 07:44

Ja osobiście nie popieram atakowania ludzi, ale jestem przeciwny anarchizmowi i wszystkim organizacjom które go popierają. Jak komuś się nie podoba państwo i ustrój to niech wyp......a do jakiegoś Zimbabwe gdzie mają taki burdel, że będzie mógł sobie ćpać i głosić anarchistyczne poglądy do woli...
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.



The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.



If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 21 maja 2006, 18:44

pani_minister pisze:Nie porównuj mojego poczucia estetyki z Twoim, bo nie masz do tego prawa :] Moje jest moje, twoje jest Twoje, (a racja najmojsza :D), czy ja Ci mówię, że masz jelenia na rykowisku sobie powiesić nad łózkiem? :]
Ted, mnie przerażają akcje RedWatcha. Jak czytam teksty "Katarzyna Najman – kończy filozofię na UJ, często podróżuje pociągami między Krakowem a Warszawą", opatrzone zdjęciem (...tu był link...), to zimno mi się robi. Bo byc homofobem to jedno, toleruje homoseksualistów, to będę tolerować ich przeciwników. Ale jak widzę: "Nikt z nas nie ma zamiaru płakać za skrzywdzonymi lewicowcami, antyfaszystowskimi aktywistami i przyjaciółmi pedałów. Jeśli ten atak miał podłoże ideologiczne, to miejmy nadzieję, że teraz Maciej D., jutro cały lewacki pomiot.", to jest mi fizycznie niedobrze. Nienawidzę agresji. W żadnej postaci. Wolę nieestetycznego geja od testosteronowca-fanatyka.


Ten link jest chory, prosiłbym o usunięcie go.
W "dziale" poświęconym mojemu miastu jest imię, nazwisko i ksywa mojego wykładowcy Filozofii z czasów moich studiów na UMCS, wraz z adresem domowym i listą "zarzutów"...

Jak już Tedzio mówił wcześniej o łamaniu prawa, to to kwalifikuje się pod szereg paragrafów KK oraz Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Kubek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 23 maja 2006, 19:11

To chyba wlasciciele stronki lamia prawo?

Poza tym swoja droga zryci ludzie :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 23 maja 2006, 21:00

Prawo łamie każdy kto takie treści rozpowszechnia...

a więc nie tylko właściciel strony, ale także wklejający link do niej.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 23 maja 2006, 21:04

Kubek - tylko u Ciebie w poście jest teraz link :D
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 23 maja 2006, 22:33

Hehe :D
Już edytuję :)

[edit]
Już nie mogę wyedytować :(
Prosiłbym więc administratora o usunięcie postu :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości