Punkt G :)

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 mar 2004, 01:19

Student pisze:Ja dalej bez wiekszych sukcesow . ale wciaz walcze :) Szukajcie a znajdziecie ;)

Ciekawe czy trudniej w ruletke wygrac czy G znalezc ;)
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 29 mar 2004, 03:00

Chlopcy to nie taki trudne!
Jak juz raz porzadnie go "pomacasz" to raz na zawsze po problemie.
U mnie to "on" ze tak powiem "rosnie" pod wplywem pieszczot wiec im bardziej sie go dotyka tym latwiej go wyczuc!
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 29 mar 2004, 09:31

Zdarza się, ze od partnera/partnerki ciezko sie dowiedziec(i nie wazne czy w trakcie czy po:D) co jak i gdzie bylo fajnie:) I powodem niekoniecznie jest to, ze fajnie nie bylo:)

Co wtedy robicie?:D
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 29 mar 2004, 22:43

a ja i moj partner szukamy i szukamy i znalezc nie mozemy az zaczynam watpic zy ja go w ogóle mam. Wydaje mi sie ze przeszukałam milimetr po milimetrze i nigdzie nie dostrzeglam specjalnej roznicy w odczuciach przy dotyku. :(
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 29 mar 2004, 22:46

"moj" jest spory! Tez kiedys myslalam ze to jakis taki malutki punkcik i dlatego tak wszyscy go szukaja :) A to powiedzialabym jest.......... hm.......... obszar :D
Awatar użytkownika
Król Maciuś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 124
Rejestracja: 06 lut 2004, 11:05
Skąd: k-ów
Płeć:

Postautor: Król Maciuś » 29 mar 2004, 22:59

Naszczęście u mojej Pani tez on nie jest taki malutki (w ogóle ona nie jest mała ale to juz szczegół)... nie miałem żadnych problemów z zanlezieniem go :D
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 27 sty 2005, 18:44

sarah pisze:a ja i moj partner szukamy i szukamy i znalezc nie mozemy az zaczynam watpic zy ja go w ogóle mam. Wydaje mi sie ze przeszukałam milimetr po milimetrze i nigdzie nie dostrzeglam specjalnej roznicy w odczuciach przy dotyku. :(


Ja juz powoli zaczynam sie poddawac :) Szukam i szukam i znalesc nie moge. Czasami cos tam mi sie wydaje ze znalazlem ale to chyba nie to. Poza tym partnerka slabo wspolpracuje w tej kwesti :)
Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 27 sty 2005, 19:54

Pochwa pochwie nie równa :) to co jednej można łatwo znaleźć i na niewielkiej głębokości to u drugiej można nie znaleźć ( z różnych powodów) albo móc tylko ciut trącać ledwo sięgając do niego opuszką palca. NIe u każdej dotknięcia tego punktu wywołuje odrazu przyjemne uczucia, niektóre mają wrażliwe na dotyk i je to boli (koleżka mojego kumpla dostał w mordę, przy pierwszym trafnym zlokalizowaniu, i zakaz dalszych prob bo ją to bolało) niektóre dopiero pod koniec doznają szału przyjemności i zalewa je fala orgazmu ale przed tem czują lekkie ciepełko i chęć siusiu:) Nie jest to łatwa sztuka szukać czegoś w cudzym a nadto żywym organiźmie:) A nadgarstki tak:) bolą:) i palce też:) Dobrze tym kobietkom co są szczupłe i lekkie i mają mniejszą cipcie ( z moich obserwacji tak wynika, opinia stronnicza:) ) , może też mają przez to delikatnie inne ułożenie pochwy że łatwiej sięgnąć i do szyjki i do punkcika i w ogóle całe te okolice zwiedzić. U mojej znajomej chłopak znalazł co trzeba praktycznie od razu i tam gdzie według książek być powinno i wielkości odpowiedniej, jego poprzednicy tego nie potrafili:( JA u mojej Poncuszeczki znalazlem punkcik owy ale niestety ledwie po niego sięgam i okropnie muszę naciskać na cipcie przez co wysiadam po minucie:) wiem, trzeba ćwiczyć itd ale co ja zrobię jak się widujemy raz na miesiąc? POza tym u Koteczki jak i u mojej koleżanki dotyk punktu G wywołuje chęć wysiusiania się a gdy mocniej się naciśnie to podobno niewiele brakuje by to zrobiły :))) więc trudno jest wyczuć jaka powinna być siła nacisku, a powinna być tak delikatna że trudno taki uzyskać gdy się porusza w mięciutkim i śliskim wnętrzu:) Do szyjki macicy też chyba się nie dostałem ale ona też tego niewie :)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 27 sty 2005, 20:05

jony8 pisze:) Do szyjki macicy też chyba się nie dostałem ale ona też tego niewie :)


kupimy Ci czolowke na urodziny forumowy sztygarze :D :564:
karol

Postautor: karol » 27 sty 2005, 20:36

Syjke macicy nie sposób nie znalesc w cipce !! jest tak charakterystyczna i łatwo dostepna ze szok !! z Punktem "g" jak juz pisalem jest tak ze jest aktywny w róznym wieku u ruznych kobiet , jak i moze dzis byc nie wrazliwy (wyłaczony ) ale jutro wrazliwy , gdzie byłeś dzis i nic nie osiągnołes tam jutro znajdziesz to co szukałes !!
wiec cierpliwosci i wyrozumialosci ! :564:
Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 27 sty 2005, 20:37

jęsli mogę coś prośić św(intuchu) Mikołaju to jakieś kajdaneczki....,hmmm może też rozwieracze ginekologiczne lub fotel :)))) ja tam chetnie przyjme dary:))) i wolę jednak delikatny połmrok niż światła jupiterów..Intymność!!! przede wszystkim:)
karol

Postautor: karol » 27 sty 2005, 20:46

Zdecydowanie pełne swiatło , albo mnustwo swiec , jestem wzrokowcem , a kobieta jest zbyt piekna by nie dowidzieć , lub widziec słabo jej wszystko zalety !!
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 27 sty 2005, 21:16

jony8 pisze:jęsli mogę coś prośić św(intuchu) Mikołaju to jakieś kajdaneczki....,


haha tak mi sie to spodobalo ze dodalem sobie pod nickiem :564: nie ma sprawy, kajdaneczki zalatwione :D
Awatar użytkownika
Samael
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 25 gru 2004, 23:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Samael » 28 sty 2005, 00:32

No bosko, pobawmy się w górników.

W ogóle faceci mają tendencję do "technicznego" podchodzenia do seksu.

A ja po prostu staram się, żeby było miło i przyjemnie. Śnieżynka nie narzeka (chociaż - z drugiej strony - może to świadczyć też o jej grzeczności ;) )
Smith&Wesson - the original point&click interface
Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 28 sty 2005, 23:59

Jako inżynier i omc ( o mało co) magister:) zawsze podchodze do spraw dość technicznie:))) Stosuje opracowane przeze mnie technologie,pewne założenia itp :) a potem zaczynają się wariacje na temat... :) Szykałem kiedyś konkretnych wiadomości na team jak gdzie i jakiej odległości ten magiczny punkcik ale i tak to się nie sprawdza:) Cipka niby jest ograniczona rozmiarowo ale czasami jest tak ogromnie rozległa w środku że obadać wszystkie zakamarki zdje się być rzeczą niemożliwą :) a szukać punkciku to ufff jak ciężko:)
grisha
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:29
Skąd: trojmiasto
Płeć:

Postautor: grisha » 29 sty 2005, 12:57

jony8 pisze:POza tym u Koteczki jak i u mojej koleżanki dotyk punktu G wywołuje chęć wysiusiania się a gdy mocniej się naciśnie to podobno niewiele brakuje by to zrobiły :)))


cytacik z ksiąąki: "...stimulation the G spot initially may give a woman a feeling of the need to urinate. if a woman can get past the feeling of having to urinate, she may experience great pleasure in G spot stimulation to the point of ejaculating a burst of hot liquid from her urethra duct, drenching her and her partner. this liquid is not urine but can be mistaken as urine. it is usually clear or milky, and odorless with variable taste of bitter to very sweet. it does not stain like urine and dries into a flaky substance that is easily brushed off of most surfaces"
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 29 sty 2005, 14:42

Karol rozumiesz? czy trzeba tlumaczyc? :564:
soul of a woman was created below
karol

Postautor: karol » 29 sty 2005, 15:20

Co za pierdoła mi tu po zagranicznemu cos smiał wkleic ! Charlie !! przetłumacz , zobacze jak Ci to idzie !! powaznie mówie !!
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 29 sty 2005, 15:28

..stimulation the G spot initially may give a woman a feeling of the need to urinate. if a woman can get past the feeling of having to urinate, she may experience great pleasure in G spot stimulation to the point of ejaculating a burst of hot liquid from her urethra duct, drenching her and her partner. this liquid is not urine but can be mistaken as urine. it is usually clear or milky, and odorless with variable taste of bitter to very sweet. it does not stain like urine and dries into a flaky substance that is easily brushed off of most surfaces"

stymulacja punktu G moze poczatkowo spowodowac u kobiety wrazenie potrzeby oddania moczu. Jezeli kobieta potrafi to przetrzymac moze przezyc wielka przyjemnosc poprzez stymulacje punktu G az do wytrysniecia cieplego plynu z jej drog moczowych, oblewajacego ja i partnera. Ten plyn nie jest moczem ale moze byc mylnie za niego brany. Jest zwykle przejrzysty lub lekko metny, bezzapachowy o roznym smaku - od gorzkiego do bardzo slodkiego. nie plami jak mocz i wysychajac zmienia sie w (?) substancje ktora da sie latwo usunac z wiekszosci powierzchni

prosze bardzo - licze na piwko :) :564:
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 29 sty 2005, 20:40

NO właśnie o tym
stymulacja punktu G moze poczatkowo spowodowac u kobiety wrazenie potrzeby oddania moczu. Jezeli kobieta potrafi to przetrzymac moze przezyc wielka przyjemnosc poprzez stymulacje punktu G az do wytrysniecia cieplego plynu z jej drog moczowych, oblewajacego ja i partnera
mówiła moja kumpela gdy opowiadała o orgazmie przez podrażnianie punktu G:) Powiedziała że jest uczucie "parcia na pęchęrz" ale jak się powstrzyma trochę to pojawia się ciepło z tam tych okolic które przeradza się we wspaniały orgazmik:)
Z tym płynem to chyba nie tylko przy stymulacji punktu G, bo ja kiedyś chyba doświadczyłem tego female-ejaculation jak "całowałem" z języczkiem moją Kruszynkę :) W pewnej chwili gdy szczytowała poczułem jakby mały wytrysk świeżych soczków:) byłu smaczne ummm ale czy miały inny zapach to nie pamiętam:( Niestety więcej tego nie udało mi się osiągnąć:( buuuu.
karol

Postautor: karol » 29 sty 2005, 20:58

O ejakulacji swego czasu juz było ! szczesliwe kobiety które tego doznaja !Jony8 ...za dobrze byś sie miał jak by to było czesciej !! :547: :547: :547: ale fakt niesamowita rzecz ! :564: :564: :564:
Awatar użytkownika
jaTOja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 02 sty 2005, 00:49
Płeć:

Postautor: jaTOja » 03 lut 2005, 16:18

mi kobieta za 1 razem gdy ja zapytałem gdzie on sie znajduje odpowiedziala ze nie mam co szukac bo i tak paluszkami nie siegne <szok> bo przez całe życie myslalem ze jest płyciej :D PS>jeszcze nie znalazlem - albo mi tego nie wiadomo - i nie szukalem tak gleboko...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 lut 2005, 19:53

Nie jest wcale tak gleboko. No chyba ze jej akurat jest i ona go znalazla (swieczka czy jakims wibratorem?). Ale standardowo jest do siegniecia. Tylko ze z nim caly problem polega na tym ze nie zawsze sie uaktywnia... I mimo ze mozesz trafic w niego to partnerka nicn ie odczuje.
karol

Postautor: karol » 03 lut 2005, 20:39

Bez przesady nie ma tak głebokiego miejsca w pochwie zebys tam paluszkami nie siegnoł , kwestio ułozenia odpowiedziego kobiety , ale mogą byc wyjątki ! :564:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 lut 2005, 20:40

nie ma tak głebokiego miejsca w pochwie zebys tam paluszkami nie siegnoł
No przeciez to czysta matematyka. Jak pochwa ma 12cm glebokosci a palec 8 dlugosci to marnie to widze :)
karol

Postautor: karol » 03 lut 2005, 20:49

Mav !! a wkładałes kiedyś tam paluszki ???> oprucz tego ze paluszki tam wchodzą to jak bedziesz chciał siegnąć głebiej to naprawde sie da !! dlaczego ?? nie bede Ci tłumaczył , sam zobaczysz jak to jest ! i jak chcesz zaznacz na rece ile ci weszło (dokad siegnołeś ) po wyjeciu zmierz linijką ,Matematyka swoje , rzeczywistosć swoje !
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 04 lut 2005, 16:14

pochwa nie ma 12 cm tylko jakieś 8!!!! no chyba że się rozciągnie (co ma miejsce przy każdym stosunku

u mnie pkt G jest dość głęboko ;)
Awatar użytkownika
Anielica
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 30 sie 2005, 23:13
Skąd: from my soul
Płeć:

Postautor: Anielica » 01 wrz 2005, 19:43

Podsumowując ten temat dla poszukiwaczy zaginionego punktu G - BIEDNE DZIEWCZYNY ! <aniolek2>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 01 wrz 2005, 20:39

Z tym punktem G to tak jak z Yeti.
Vicca
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 30 sie 2005, 11:39
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Vicca » 01 wrz 2005, 20:40

Przeczytałam większość tych waszych postów i mam nastepujący wniosek. Facet to tylko o skończeniu stosunku myśli, aby juz było po i żeby było przyjemnie. A kobiecie jest dobrze przez cały czas i nie musi mieć orgazmu za kazdym razem żeby było wspaniale. Najważniejsze, że jest z ukochanym, prawda?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 333 gości