Znowu o lodach - dlaczego nie?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

pppp
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:43
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: pppp » 11 cze 2007, 10:17

Np. miesiac temu. A woda to i ja bym sie nie umyla :]]


a jak go przekonac do tego plynu ? i czy to cos pomoze?
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 cze 2007, 10:23

pppp pisze:Np. miesiac temu.

Jak nie było upałów?

Tak więc możliwe że Twój facet się poci mocniej w lecie i mocniej "śmierdzi". Nic na to nie poradzisz. A jak go przekonać? Powiedz że loda nie będziesz mu robiła <diabel>
A na serio, sama weź sprawy w swoje ręce. Jak masz w domu ten specyfik i on jest u Ciebie to przed pieszczotami kąpcie się i umyj mu "ciągutka" sama, niech zobaczy że płyn ani nie pozbawi go męskości, ani nie zmieni go w babe.

pppp pisze: i czy to cos pomoze?

Na krótką chwile może i pomoże.
pppp
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:43
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: pppp » 11 cze 2007, 13:11

ale my to robimy zaraz po prysznicu :) Moze to ze mna cos nie tak ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 cze 2007, 13:31

pppp pisze:Moze to ze mna cos nie tak ;)
Tez mi sie tak wydaje. Nie do pomyslenia dl amnie jest robic takie rzeczy tylko po prysznicu np. O ile z facetem wszystko ok nie powinno byc takich problemow. :|
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 11 cze 2007, 13:41

pppp pisze:ale my to robimy zaraz po prysznicu Moze to ze mna cos nie tak

Jeśli ma jakieś inne objawy, problemy ze strumieniem moczu, bóle, plamki - niech idzie do lekarza.

Ale wydaje mi się, że zwyczajnie przesadzasz. To nie kwiatek.
pppp
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:43
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: pppp » 11 cze 2007, 15:21

ale zapach moczu nie jest przyjemny, nie sadzicie? :]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 cze 2007, 15:39

ale zapach moczu nie jest przyjemny, nie sadzicie?
Na moim facecie kazdy zapach jest dla mnie przyjemny :D
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 cze 2007, 18:11

pppp pisze:ale zapach moczu nie jest przyjemny, nie sadzicie? :]

No jeżeli Twój jak sika i nie wyciera penisa, to ja się nie dziwie :|
pppp
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:43
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: pppp » 11 cze 2007, 19:09

a faceci musza wycierac tak jak kobiety?
Misiak22
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 18 paź 2006, 19:53
Skąd: z nad morza
Płeć:

Postautor: Misiak22 » 11 cze 2007, 19:52

tak muszą. Jest nawet taka maksyma: choćbyś trzepał dwa tygodnie zawsze kropla spadnie w spodnie.

dlatego lepiej wytrzeć :P i jak jest sie z dziewczyną to i umyć by się przydało :)
www.fotom.ovh.org Naprawde świetne fotki
Awatar użytkownika
extraho
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 103
Rejestracja: 03 maja 2007, 11:28
Skąd: :dąkS
Płeć:

Postautor: extraho » 11 cze 2007, 20:02

chyba ppp troszkę przesadzasz, skoro po prysznicu nawet Ci się zapach nie podoba. ja nie wyczuwam nic okropnego czy obrzydliwego nawet jeśli jest wieczór a mój facet jest wpompowany po zajęciach, po całym dniu, teoretycznie spocony.
pppp
Bywalec
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:43
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: pppp » 11 cze 2007, 21:29

a robil przez caly dzien siusiu? :)
Fonsik
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 15 maja 2007, 10:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Fonsik » 11 cze 2007, 21:34

Co do higieny to zazwyczaj wycieram po sisiuaniu (no zdaza se zapomniec czasem albo np. w szkole bo niema czym) a jak jestem z dziewczyna to w ogóle nie wycieram tylko z peniskiem pod kran i chociaz przeplukam a i mydelkiem nieraz potraktuje ;)
I jest spoko ;)
W tych rejonach niema sensu uzywac jakis pachnidel czy czegos (no moze ten wyzej wspomniany plyn do higieny imtymnej, nie wiem nie probowalem wsomie ale i bez tego moja nienazeka).
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 cze 2007, 21:37

pppp pisze:a robil przez caly dzien siusiu?

Jak można robić przez cały dzień siusiu <zalamka>

A może albo nie dba o higiene ten Twój facet, albo jesteś przewrażliwiona, ale jeśli wczesniej było ok, to pewnie to pierwsze. A że niedostatecznie dba o higiene, jest upał to śmierdzi tam.
Fonsik
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 15 maja 2007, 10:19
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Fonsik » 11 cze 2007, 21:40

Ale pisala chyba ze zaraz po pryszniciu i pozadnym ywmyciu tez jej zapach sie niepodoba a wczesniej nie przeszkadzalo - dziwne.
Nie wiem moze w jakiejs fazie cyklu niektore dziewczyny moga byc bardziej wyczulone na pewne zapachy? Albo z jakiegos innego powodu tak ma? Niemam pomyslow szczerze mowiac.
Awatar użytkownika
callisto
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 cze 2007, 17:02
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: callisto » 12 cze 2007, 17:57

oj przesadzają wszyscy. Po prostu każdy człowiek ma swój zapach i nawet niewiadomo jakie kompiele tego nie zmienią. po prostu trzeba ten zapach zaakceptować mój facet wcale się myć niemusi i tak mi jego smrodek nic a nic nie przeszkadza, bo go kocham.
a ty pppp po prostu musisz się pogodzić, pozatym nasz nos odczuwa zapach tylko przej ok. 40 sek. a potem się do niego przyzwyczaja i nie czujemy go! wiec jezeli naprawdę zalezy ci na facecie z którym jestes to nawet te 40. nieprzyjemnych sek. wytrzymasz, pozatym mina faceta przeżywającego rozkosz wszystko jest w stanie wynagridzić, najwiesze cierpienia. pod warunkiem że się do niego coś czuje. <diabel>
O jutro martw się pojutrze ;)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 12 cze 2007, 19:51

callisto pisze:po prostu trzeba ten zapach zaakceptować mój facet wcale się myć niemusi i tak mi jego smrodek nic a nic nie przeszkadza, bo go kocham.


To się nazywa poświęcenie. Tak się zastanawiam, czy trza się tak poświęcać jak by na seksie oralnym świat i seks się kończył.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Rapid
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 08 mar 2006, 18:12
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Rapid » 12 cze 2007, 22:16

Jarek pisze:callisto napisał/a:
po prostu trzeba ten zapach zaakceptować mój facet wcale się myć niemusi i tak mi jego smrodek nic a nic nie przeszkadza, bo go kocham.


To się nazywa poświęcenie. Tak się zastanawiam, czy trza się tak poświęcać jak by na seksie oralnym świat i seks się kończył.


Też troche przesadzasz. Moim zdaniem to kwestia inwidualna i dziwne mi się wydaje że tak trudno jest zrozumieć fakt że komuś może zapach kochanej osoby najzupełniej w świecie NIE PRZESZKADZAĆ. Swojądrogą to inwidualny zapach każdej osoby miał pierwotnie działać włąsnie w pewnym stopniu przyciagajaco dla płci przeciwnej, ale teraz to już w dobie pachnideł prawie przeszłość... A co do reagowanai na zapachy to jeszcze bym dodał że niektórym zbiera sie na wymioty naprzykłąd na zapach sera, kiedy inni na ten zapach reagują cieknięciem śliny. ;)
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 14 cze 2007, 01:21

moon pisze:Na moim facecie kazdy zapach jest dla mnie przyjemny

That's what I call a womans spirit. <browar>

Jarek pisze:To się nazywa poświęcenie. Tak się zastanawiam, czy trza się tak poświęcać jak by na seksie oralnym świat i seks się kończył.

A dlaczego nie? Kobieta od tego nie umrze. Nikt nikogo nie krzywdzi. Wręcz przeciwnie.


Analogicznie: na śniadaniu do łóżka świat się nie kończy. p***lę, nie będę się poświęcał.
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 16 cze 2007, 10:16

Twarz jest kwintesencją człowieczeństwa. To jedyne miejsce na mapie ciała, o którym można mówić, że jest - niezależnie od wieku - prawdziwie piękne. A szczególnie twarz kobiety. Jak więc można sprowadzać ten obszar do funkcji jaka jest przypisana genitaliom. Jak można, bez odczucia profanacji, nabrzmiałego kutasa zbliżać do twarzy i to z zamiarem wydania nasienia? Tylko przy całkowitym pomieszaniu ładu i składu. Chyba, że się kompletnie nie rozumie o czym mowa, a wtedy i kupa na twarz (dla wielu) staje się do przyjęcia.
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 16 cze 2007, 10:21

Staruszek Priam pisze:Twarz jest kwintesencją człowieczeństwa. To jedyne miejsce na mapie ciała, o którym można mówić, że jest - niezależnie od wieku - prawdziwie piękne.

Zależy u kogo. Powiadają, że każdy ma taką twarz, na jaką zasłużył. I trzeba przyznać, że niektórym wyłazi na oblicza cała wredota i plugastwo jakie skrywają w sobie :/

Staruszek Priam pisze:Jak więc można sprowadzać ten obszar do funkcji jaka jest przypisana genitaliom. Jak można, bez odczucia profanacji, nabrzmiałego kutasa zbliżać do twarzy i to z zamiarem wydania nasienia?

Bo genitalia, a w tym męskie ptaszki, też są piękne i fascynujące, choć w oczywisty sposób różnią się od ludzkich twarzy 8)

Swoją drogą, witaj Staruszku Priamie. Miło Cię znowu widzieć po przerwie :)
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 16 cze 2007, 12:44

Staruszek Priam pisze:Twarz jest kwintesencją człowieczeństwa. To jedyne miejsce na mapie ciała, o którym można mówić, że jest - niezależnie od wieku - prawdziwie piękne.

Moja twarz (niezależnie od wieku) jest ohydna. Jestem zwierzęciem?

Staruszek Priam pisze:nabrzmiałego kutasa zbliżać do twarzy i to z zamiarem wydania nasienia?

I tym tkwi sęk. Piękne jest to, gdy to twarz zbliża się do nabrzmiałego kutasa, nie na odwrót :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 16 cze 2007, 17:04

Staruszek Priam pisze:Jak więc można sprowadzać ten obszar do funkcji jaka jest przypisana genitaliom. Jak można, bez odczucia profanacji, nabrzmiałego kutasa zbliżać do twarzy i to z zamiarem wydania nasienia? Tylko przy całkowitym pomieszaniu ładu i składu.

jak bardzo nieszczęśliwy musi być człowiek, który swoje genitalia uważa za gorszą część własnego ciała, niegodną miłości i pieszczot <glaszcze>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
msssss
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 02 kwie 2007, 10:30
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: msssss » 16 cze 2007, 17:40

Tez nie miesci mi sie w glowie jak mozna jakas czesc siebie uwazac za gorsza, zla albo obrzydliwa! To jakas paranoja!
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 16 cze 2007, 19:01

lollirot pisze:swoje genitalia uważa za gorszą część własnego ciała, niegodną miłości i pieszczot
msssss pisze:czesc siebie uwazac za gorsza, zla albo obrzydliwa


A gdzie to Państwo wyczytali ?
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 16 cze 2007, 19:22

Staruszek Priam pisze:A gdzie to Państwo wyczytali ?


czasem mi się wydaje,że Ty jesteś kolejnym wcieleniem Tanebo.
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 16 cze 2007, 19:32

c-f pisze:czasem mi się wydaje,że Ty jesteś kolejnym wcieleniem Tanebo.


A może coś mniej personalnie i w temacie ?
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 16 cze 2007, 23:16

Staruszek Priam pisze:A gdzie to Państwo wyczytali ?

A chociażby tutaj. M.in.:

Staruszek Priam pisze:Jak można, bez odczucia profanacji, nabrzmiałego kutasa zbliżać do twarzy i to z zamiarem wydania nasienia?

:|
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 364 gości