problem!!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 01 cze 2006, 10:09

Jaki offtop ;o Dobrze ze moj facet lubi blond :p Na czarno nie mogłam sie farbnac ale mysle o brązie :)
***
Hyyh ;o A ja myslalam ze to nienormalne :D Ale przyzwyczailam sie ze do wc zawsze po
;p Farta mam o tyle ze w przeciwienstwie do niektorych kobietek nie musze przerywac zabaw :)
***
Co do wylewania czy wytryskow:P Zdarzylo sie raz i przerazilam sie wtedy ;o Ale na szczescie moj facet jest obeznany w tych tematach i mnie oswiecil, nie musialam sie tlumaczyc ze to nie to co mysli :D
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 01 cze 2006, 12:47

saviour pisze:Tuż przed orgazmem pochwa wydziela płyn lubrykacyjny, u jednych kobiet jego produkcja może być bardziej intensywna, co wywołuje "wylewanie" się tego płynu na zewnątrz i mylne określenie tego zjawiska "wytryskiem".

a skad wiesz ze mylne ? jestes znawca gruczolow i wydzielin ?
saviour pisze:wystrysk ma dla mnie konotacje znaczeniowe z ruchem pod ciśnienieniem

saviour pisze:uż przed orgazmem pochwa wydziela płyn lubrykacyjny, u jednych kobiet jego produkcja może być bardziej intensywna, co wywołuje "wylewanie" się tego płynu na zewnątrz i mylne określenie tego zjawiska "wytryskiem".

a Wam zawsze zdarza sie "strzelac" ? nigdy Ci sie nie wylalo ? taki "wystrzal" u kobiety uzaleznialabym od intensywnosci skurczow i rozluznienia psychicznego jednoczesnie. Kobiety "tryskaja" na trzy sposoby - ejakulatem, ejakulatem z moczem, i samym moczem.
Aby przelamac mity na mozliwosci posiusiania sie podczas stosunku powiem tyle: podczas stosunku sa nikle szanse na oddanie moczu, inna sprawa z orgazmem. Parcie na siusiu jest tylko odczuciem - niczym innym. Zmienie zdanie jak wypowie sie ktos, kto oddal mocz w trakcie sexu :] - niekontrolowany ;P
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 02 cze 2006, 06:47

Wstreciucha pisze:a skad wiesz ze mylne

Nie mylne bo nawet ginekolodzy tak to okreslaja.
Wstreciucha pisze: podczas stosunku sa nikle szanse na oddanie moczu

A na oddanie stolca? <diabel>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 02 cze 2006, 12:28

runeko pisze:A na oddanie stolca? <diabel>

to pewnie zalezy od tego czy masz akurat masakryczna sraczke, czy tez stosunek z porodem Ci sie pomylil <diabel>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
megami
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 08 sie 2005, 23:23
Skąd: Podkarpacie:P
Płeć:

Postautor: megami » 04 cze 2006, 18:58

też tak mam... ale jakoś do tej pory nie wychodzi miolewanie tego uczucia.
po prostu czuję i muszę wyjść. może teraz spróbuję, choc chyba czeka mnie dluga droga...
:))
Piękno to pojęcie zbyt popularne. Ja jestem...


nieprzeciętnie brzydka...
Agata Rybnk

Postautor: Agata Rybnk » 06 cze 2006, 12:27

Witam. Tez podczas stosunku chce mi sie siusiu, ale nigdy nie popuscila. Co do wytrysku to zdaąyło mi sie kilka razy, ale to jak bylam strasznie podniecona i jak dostałam ogromnego orgazmu. Wiezcie mi wygląda to jak wytrysk i jak siuski, ale to nie siki, nie smierdzi i jest biale jak woda.
Awatar użytkownika
Ona_Mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 09 gru 2005, 15:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Ona_Mika » 18 wrz 2007, 13:32

też tak mam... ale jakoś do tej pory nie wychodzi miolewanie tego uczucia.
po prostu czuję i muszę wyjść. może teraz spróbuję, choc chyba czeka mnie dluga droga...


też tak mam, muszę biec do WC i koniec, bo tak bez przerwy o tym myślę, nie chodzi mi tu o strach ze się zsiusiam, tylko te uczucie jest dla mnie bardzo niekomfortowe, mój partner wkurza się :P ale już powoli przyzwyczaja.

Są może tu dziewczyny co miały tak jak ja i przełamały się? Z góry dzięki za odpowiedzi
http://skocz.com/Katalog/ - klikajcie, pomóżmy potrzebującym

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 245 gości