MOŻE DZIECINNE PYTANIE... ALE WAŻNE!!!

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 26 lip 2006, 10:05

hmmm ta teoria jedno a praktyka drugie!!!!!!!

napisałem to bo uwierz mi wiem to z przykładu bardzo bliskiego otoczenia.. (oczywiście to nie ja oni mój ojciec :) hehe)

nie musisz być mężem, a domniemanie współżycia? wystarczy że kobieta powie że się z facetem stukała. a jak to obalą?? przecież sąd się nie spyta czy był świadek który widział ich razem w łóżku! bo jezeli sąd wymagałby świadka który naocznie stwierdził że się stukali, to w ogóle nie byłoby takich spraw. a zresztą to jakiś problem poprosić koleżankę o odpowiednie zeznania??
teoria jedno a rzeczywistość co innego!
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 26 lip 2006, 10:11

vkajot pisze:wystarczy że kobieta powie że się z facetem stukała. a jak to obalą??

W tym momencie to żaden problem. Testy DNA <regulamin>
soul of a woman was created below
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 26 lip 2006, 10:47

no wiem, ale chodzi o to że za te testy zawsze płaci facet!!!!!!!!!
jeżeli nie jest ojcem to kobieta powinna mu zwrócić całe koszty, ale z tym to już jest gorzej!!!

właśnei o to chodzi, że to facet chociaż neiwinny to musi udowadniać ze nie jest wielbłądem!!!! na własny koszt!!!
Awatar użytkownika
GUMIŚ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 71
Rejestracja: 12 sty 2006, 00:53
Skąd: Kraków ;)
Płeć:

Postautor: GUMIŚ » 26 lip 2006, 12:14

No i fitnito!! Hehehe przyszedł okres i jest spoko :) Jestem happy. Teraz tylko jakieś tabletki, bo normalnie człowiek tylko się stresu może nabawić.
Znowu tutaj wynika problem z lekarzem,że może rodzica powiadomić. Co za głąb wymyslił nasze fajne polskie prawo?
Dzieki wszystkim za odpowiedzi i za dyskusje. Dla każdego browarek <browar>
Klozer <diabel>
Zaraz przyjedzie szef i ubijemy ten interes... Szafa gra :)
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 26 lip 2006, 16:43

GUMIŚ pisze:Mam zostawić swoją dziewczyne bo co?


To jej nie zostawiaj, ale też nie popychaj nieletniej to i stresu będzie mniej.
vkajot pisze:hehe a jak powie że ją zgwałcił to jeszcze musiałaby pokazać ślady... troche dziwny gwałt bez żadnych śladów przemocy :)


Pixy gwałtu, jak było jakiś czas temu to nawet śladów w organizmie chyba nie będzie. Brak śladów <banan>

GUMIŚ pisze:Teraz tylko jakieś tabletki, bo normalnie człowiek tylko się stresu może nabawić.
Znowu tutaj wynika problem z lekarzem,że może rodzica powiadomić. Co za głąb wymyslił nasze fajne polskie prawo?


Jasne, truj nastkę tabletkami :] Żebyś mógł w nocy spokojnie spać i nie musiał tatusia na ulicy omijać <lol>
Głąb? Człowiek który troszczy się o osoby nieletnie jest głąbem? <lol> Masz przestawiony nieźle system wartości :|

Mysiorku, przybywaj !! I zamykaj :)
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
misiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 118
Rejestracja: 06 cze 2004, 17:19
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: misiek » 26 lip 2006, 16:57

Mroczny Psikaczu z wypowiedzi pana Gumisia wynika, że jest to człowiek o raczej nikłej znajomości zagadnienia sexu. Ja rozumiem, że forum powinno służyć pomocą ale jakiś !PODSTAWOWY!!!! zakres wiadomości z zakresu sex'u , antykoncepcji to każdy powinien znać, ....albo nie zabierać sie za to o czym nie ma się zielonego pojęcia
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 27 lip 2006, 04:20

vkajot pisze:no wiem, ale chodzi o to że za te testy zawsze płaci facet!!!!!!!!!

Zawsze mozna isc do Jerry'ego Sringer'a. On zaplaci za twoj test jak tylko dasz sie osmieszyc przed milionami widzow :]
vkajot pisze:a zresztą to jakiś problem poprosić koleżankę o odpowiednie zeznania??

Naprawde myslisz, ze sedziowe sa tak glupi i leca na kazde zenanie byle gowniary? Ehhh....
Mroczny Piskacz pisze:Mysiorku, przybywaj I zamykaj

<kibelkiller>
misiek pisze:albo nie zabierać sie za to o czym nie ma się zielonego pojęcia

My juz do starcia palcow i literek z klawiatury walkujemy "przyszlosci narodow", ze tak byc powinno. Jak na razie mozemy sobie tylko zaspiewac "bo tutaj jest jak jest".

Wraz z rocznikiem 89 upadla nadzieja :D
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 27 lip 2006, 08:10

nie sędziowie nie są głupi, ale w momencie gdy kobieta oskarża faceta to na wejściu ma fory za to że jest kobietą!!!

wychodzą z założenia że facet teraz chce się wywinąć!!

a w tym wypadku nie mówiłem o gówniarach tylko ogólnie!!

wierz mi że sąd nie przejmuje się za bardzo w tej sytuacji realnością zeznań skoro 2 osób nic nie łączyło i w tym momencie kobieta go oskarża! sąd nie sprawdzi czy się stukali czy nie! więc wychodzi z założenia że tak!! i to nie jest sytuacja z którą wyssałem z palca!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Re: Petting

Postautor: Maverick » 28 lip 2006, 01:20

GUMIŚ pisze:Witam ponownie wszystkich ;)
Mam takie pytanie do znawców i do fachowców.
Mianowicie, chodzi o to ze uprawiałem z dziewczyną peeting wyżej zapisany w temacie i mam nastepujący problem....
Moja dziewczyna robiła mi dobrze ręką podczas wytrysku leżałem obok niej i wszystko było ok, ale!!! Ręką dotknąłem spermy, ale wiem, że ją wycierałem o ciało, nie miałem jej za duzo tylko tyle co dotknąłem swojego penisa, póżniej ręke o ciało wytarłem mineło jakies 5minut i wziąłem się za moją kochana dziewvzyne, a raczej jej myszke.
Teraz mi się nasówa takie pytanie, często stosowane na forum. Czy jest mozliwość, że dziewczyna moja zaszła w ciąże????? Wiem tez, że nie jesteście jasnowidzami, ale wiem że nie w takich problemach bylsiscie i nie jeden taki problem już wasze oczy czytały.
Mam nadzieje ze mi odpowiecie sensownie i na temat.
Z góry dziękuje...
Scalilem z topikiem ktory byl w FAQ
Nasteonym razem zajzyj tam czy czasem nie ma tam podobnego tematu.
To upomnienie.
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 28 lip 2006, 07:53

szczerze to bardzo wątpię... ale nie przejmuj się ja tez tak schizuję... :P każdemu się zdarza...
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 28 lip 2006, 08:33

a byl przypadek klaczy (nie coby dziewcze do klaczyprzyrownywac...(: ) ktora to zaszla w stan brzemienny za posrednictwem wiatru i ogiera kilkanascie metrow dalej- to zdaje sie tez opowiastka z wislockiej.
wiec ja bym bieliznie nie ufala- wytrysk na majteczki dajmy na to z koronki, dziewcze wilgotne, sluz do pomocy, i oboje moga stac sie zaskoczonymi <boje_sie> rodzicami. malo to prawdopodobne ale czyz malo dziwow na swiecie? a i paluszki wytarte- rownie malo prawdopodobne- i rowniez mozliwe. umycie raczek da pewnosc, bo woda ma dzialanie plemnikobojcze, ale to fajne nie byloby gdybymi chlopiec w trakcie lataL do lazienki. coz natura ma swoje sposoby :]
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,
pogodnie, bosko świadomym."
Henry Miller
kelly
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2006, 10:04
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: kelly » 09 wrz 2006, 11:18

Alfonsio pisze:Sophie to mam dla ciebie wiadomośc zę błona ma dziłanie antykoncepcyjne, może tego nie wiesz ze swoich doświadczeń, ale czytam o tym i znam oczywiście z książki taki przypadek że kobieta miała tak zrośniętą błonę żę gdy uprawiała sex facet nie mógł jej przebić. Obydwoje mieli z tego przyjemnośc i dochodzili do orgazmu i choć kończył w niej nie mogli zajść w ciąże dopiero gdy poszli do ginekologa, on nadciął błone i zaszła w ciąże, dziwne ale prawdziwe jak chcesz moge ci pdoac tytuł książki:-)


Hmm nie czytaj za duzo takich ksiazek... zajscie w ciaze majac blone dziewicza jest jaknajbardziej mozliwe... skoro nie znasz osoby ktora zaszla tak w ciaze tylko przeczytales w ksiazce to lepiej nie wprowadzaj ludzi w blad :]

a co do tematu to tez slyszalam ze mozna zajsc w ciaze nie uprawiajac sexu chociaz niezabardzo w to wierze.. ale wszystko jest mozliwe :] pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 11 wrz 2006, 14:25

CiEkAwA pisze:gdyż wiadome że błona dziewicza ogranicza i robi swoje!!


Tu akurat się mylisz-błona dziewicza nie zabezpiecza przed ciążą. Dzieci w czepku urodzone to dzieci urodzone przez dziewice!
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 11 wrz 2006, 14:57

Jarek pisze:Dzieci w czepku urodzone to dzieci urodzone przez dziewice!

Tu akurat się mylisz. O dzieciach urodzonych z błoną pęcherza płodowego owiniętą wokół głowy mówi się, że są urodzone w czepku.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 11 wrz 2006, 15:42

Co nie zmienia faktu, że dziewice też rodzą.
Kochać i być kochanym
winniethepooh
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2006, 12:43
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: winniethepooh » 14 wrz 2006, 12:50

GUMIŚ pisze:No i fitnito!! Hehehe przyszedł okres i jest spoko :) Jestem happy. Teraz tylko jakieś tabletki, bo normalnie człowiek tylko się stresu może nabawić.
Znowu tutaj wynika problem z lekarzem,że może rodzica powiadomić. Co za głąb wymyslił nasze fajne polskie prawo?
Dzieki wszystkim za odpowiedzi i za dyskusje. Dla każdego browarek <browar>
Klozer <diabel>


Jak czytam takie posty to, że jest za aborcją - widać nie wyskrobano tych co trzeba. Gościu dorośnij, póki nie jest za późno. Bo związek, to nie tylko seks i moczenie fiuta, ale przede wszystkim odpowiedzialność za drugą osobę. A tego Ci brakuje. Zaraz odpowiesz kupię tableki i jestem odpowiedzialny. G...o, a nie odpowiedzialny. Po pierwsze 15 lat i hormony to nie dobre połączenie. To że jest owłosiona i ma biust to nie znaczy, że jest już dorosła. A po drugie zdarza się i to nie rzadko, że kobieta biorąca tableki ma dużo mniejszą ochotę na seks.
A swoją drogą ciekawe czy Twoja dziewczyna wie, ze chciałeś ją wyskrobać.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 231 gości