jak rozpoznac ze facet ma orgazm?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 08 gru 2005, 15:28

Ja powiem tak, ze jestem zaczerwieniona na twarzy i to mocno(ogolnie to strasznie mi goraco), a co do sutkow to wcale stac nie musza. Moje piersi sa ogolnie malo wrazliwe.
:)
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 08 gru 2005, 18:23

grzegorz, orgazm to nic innego jak rytmiczne skurcze i to w wielu przypadkach da się wyczuć, ale nie zawsze.
BTW, po co udawać? :| :)
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 08 gru 2005, 20:08

Hmmm Ja zauważyłem tylko jedno wielkie trzesienie ziemi pod moją ukochaną zawsze tak się działo czasami po prostu spadałem z wyra...
Nieno żatuje ale czasami dostawałem z łona w pysk a to nie jest za przyjemne ,,,
Ale nie dałem po sobie poznać ze kichawa mnie napieprza :P
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
grzegorz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 28 maja 2005, 08:35
Skąd: kraków
Płeć:

Postautor: grzegorz » 09 gru 2005, 12:53

nie chodzi mi oto poco udawac czy co tam, po prostu jestem ciekaw tego, bo czytalem gdzies wypowiedz jak rozpoznac czy kobieta udaje czy nie,po prostu byly objawy orgazmu,zewnetrzne a nie wewnetrzne;)ale to chyba niebylo tu
BLACKNESSIE przeczytaj post ORGAZM-do dziewczyn, tam kobieta oszukiwala faceta swojego przez poltora roku:( a on sie pewnie nieskapł, spytaj sie jej poco udawac:P dlatego sie chce dowiedziec jakie sa "biologiczne"czy tam "naturalne" objawy orgazmu kobiecego, wiem u kazdej sie to pewnie lekko rozni ale jednak sa jakies tam cechy podobne u kazdej, ktorych wlasnie szukam;)
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 09 gru 2005, 15:28

grzegorz, czytałam ten temat i szczerze się dziwię jak tak można. Jak dla mnie nie ma najmniejszego sensu oszukiwanie partnera i wpędzanie samej siebie w tak niekomfortową sytuację.

A co do orgazmu, to naprawdę nie ma reguły, u każdej kobiety "objawia się" on inaczej, jedna ma silne skurcze, inna maślane spojrzenie, jeszcze inna wbije Ci paznokcie w plecy albo będzie krzyczeć :D

Chociaż muszę przyznać, że niektóre kobiety opanowały udawanie orgazmu do perfekcji - na przykładzie chociażby w.w. tematu. Ale z własnego doświadczenia nie wiem, bo nigdy nie udawałam <aniolek2>
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 317 gości