śmieszne sytuacje podczas uprawiania sexu

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

cichawodabrzegirwie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 22 gru 2016, 12:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: śmieszne sytuacje podczas uprawiania sexu

Postautor: cichawodabrzegirwie » 26 paź 2020, 07:44

Dziwne, bo przecież są różne środki na tego typu dolegliwości, jak chocażby orgasm control. Dostępny jest zarówno w żelu, spray jak i tabletkach. Nam jak na razie wystarczyło stosowanie żelu i sprayu. Też miał problemy ze zbyt szybką erekcją. Teraz może dłużej niż ja.
Awatar użytkownika
krysia19
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 lip 2012, 14:11
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: śmieszne sytuacje podczas uprawiania sexu

Postautor: krysia19 » 26 paź 2020, 08:59

Dłuzej niż kobieta to również nie za bardzo :P Ale jeśli robi to kilka sekund i po kilku ruchach jest koniec to jest jeszcze gorzej :P Czy piszesz tutaj o tym środku może? http://orgasmcontrol.pl/ ?
cichawodabrzegirwie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 22 gru 2016, 12:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: śmieszne sytuacje podczas uprawiania sexu

Postautor: cichawodabrzegirwie » 29 paź 2020, 08:49

Tak, to dokładnie te środki. One są dostępne w kilku opcjach: żel, spray czy tabletki. My stosowaliśmy te dwa pierwsze - czyli żel lub tabletki.
Powiem Ci że z krótkodystansowca, może teraz nawet dłużej ode mnie :)
Awatar użytkownika
krysia19
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 lip 2012, 14:11
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: śmieszne sytuacje podczas uprawiania sexu

Postautor: krysia19 » 29 paź 2020, 09:13

Kupiliśmy ten środek w żelu i rzeczywiście jest lepiej :) Mój facet nakłada to pod prezerwatywę...
Mówi że trochę może mniej czuje, ale przez to dłużej może. Spokojnie te 20 min jest w stanie wytrzyma :)
Dzięki :*

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 283 gości