Zabawki, tak czy nie?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 02 lis 2006, 23:11

Nie sądzę, aby to miał na myśli, ale nawet jeśli, to skoro im się to podoba - co w tym złego? :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 02 lis 2006, 23:13

Jesli obu paniom sie podoba, to pewnie nic... ;)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 02 lis 2006, 23:16

Nie udawaj, że nie rozumiesz co miałem na myśli, GNRose ;) Nawet jeśli używa go on na spółkę ze swoją panią, pytam ponownie: co w tym złego? Absolutnie nic. Z buciorami im do sypialni nie właź. Ich sprawa :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 02 lis 2006, 23:18

Nie udaje :) Wydaje mi sie po prostu, ze troszke za serio odebrales mojego pierwszego posta ;)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 03 lis 2006, 01:47

Pewnie, jezeli facet lubi oczuc 18 cm w tylku to co w tym zlego, przeciez nikogo tym nie krzywdzi, jego dupa jego sprawa <diabel> ale ja bym glosno o tym nie mowil poza sypialnia.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 03 lis 2006, 09:27

swoja droga, masaz penisa i jąder wibratorem, podobno tez jest przyjemny
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 03 lis 2006, 12:49

nie wibratorem tylko sztuczna vagina jesli juz :] nie wiem jakiemu facetowi dotykanie sztucznym fiutem sprawia przyjemnosc.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 03 lis 2006, 12:55

nie wibratorem tylko sztuczna vagina jesli juz nie wiem jakiemu facetowi dotykanie sztucznym fiutem sprawia przyjemnosc.
swoja droga, masaz penisa i jąder wibratorem, podobno tez jest przyjemny

Jesli np. facet znajduje sie w jednej... hmmm... dziurce, a wibrujaca zabawka w sasiedniej, to nie widze problemu ;)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 03 lis 2006, 21:01

GNRose pisze:Jesli np. facet znajduje sie w jednej... hmmm... dziurce, a wibrujaca zabawka w sasiedniej, to nie widze problemu ;)

mialam na mysli cos innego, ale masz racje... to tez jest przyjemnie :)
Awatar użytkownika
user87
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 lis 2006, 17:59
Skąd: Polska heh
Płeć:

Postautor: user87 » 16 gru 2006, 07:31

Popieram gadżety od najróżniejszych, ale bez tych do sado maso bleeee <belt>
Nom takie wibratorki i inne drobne urzadzenia jak najabrdziej, trzeba sprobować, raz się żyje,a noż bedzie lepiej <aniolek> Pozdrawiam

P.S. Trzeba być otwarym na innowacje 8)
Nauka, Kosmos, Komputery, Ewolucja, Delfiny, Grafika
Awatar użytkownika
mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 22 lis 2004, 17:29
Skąd: swinkowo
Płeć:

Postautor: mika » 19 sty 2007, 00:25

ja powanie sie zastaawiam nad zkpem jakiejs wibrujacej zabawki. poczatkowo myslalam o wibratorze ale chyba sie zdecyduje na jajeczko np.

http://www.allegro.pl/item156100665__wi ... zkosz.html
Z puzzli układałam sobie świat. Jedej części zabrakło! Tej z napisem: SZCZĘŚCIE
Awatar użytkownika
vilmon1980
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 03 sty 2007, 10:24
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: vilmon1980 » 19 sty 2007, 10:42

Ja jestem też za różnymi gadżetami :) Jeszcze nie miałem okazji wypróbować żadnych zabawek... ale z dziewczyną myślimy o tym coraz intensywniej :)

Tak się zastanawiam, czy ktoś używał takiego stymulatora-motylka?
Jak się sprawuje, jakie wrażenia, zdaje egzamin, itp.? Chciałbym dziewczynie coś takiego sprezentować :)
digidy

Postautor: digidy » 19 sty 2007, 12:28

mika pisze:ja powanie sie zastaawiam nad zkpem jakiejs wibrujacej zabawki. poczatkowo myslalam o wibratorze ale chyba sie zdecyduje na jajeczko np.

http://www.allegro.pl/item156100665__wi ... zkosz.html


Niestety nie obczailem tego. Ale napisz czy zamierzasz bawic sie tym sama czy zeby robil to partner? Ogolnie jakos dziwnie odpychaja mine zabawki ktore maja pilota a wiec sama zabawka (czesc wlasciwa) jest polaczona z pilotem jakimis kabelkami itp, jakies to odpychajace... Nie masz takiego wrazenia? Jesli juz zabawka jest na bateria to zawsze biore taka aby miala baterie sama w sobie... choc wiem ze nie zawsze jest to mozliwe.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 19 sty 2007, 12:57

Czemu wrażenie odpychające?? Przecież jakoś to trzeba potem wyjąć.

Jakbym miała się zastanawiać nad wibratorem a jajeczkiem to wybrałabym jajeczko.
digidy

Postautor: digidy » 19 sty 2007, 13:26

A czy ktoras z Was uzywala kulek orgazmowych? To kilka kul w ktorych znajduja sie jeszcze mniejsze, ktore wiruja w srodku tych wiekszych pod wplywem nawet najmniejszego ruchu... Calosc jest na sznureczku. To cos takiego jak zwykle kulki np analne tylko ze wieksze i w ich srodku jeszcze cos jest. Jakie odczucia u kobiety?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 sty 2007, 17:04

digidy pisze:Jakie odczucia u kobiety?
W tym temacie powyzej bylo. Ja mam ale przyejmnosci mi to nie sprawia. Sa dla mnie za duze :(
Awatar użytkownika
mika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 22 lis 2004, 17:29
Skąd: swinkowo
Płeć:

Postautor: mika » 19 sty 2007, 22:01

digidy pisze:Niestety nie obczailem tego. Ale napisz czy zamierzasz bawic sie tym sama czy zeby robil to partner? Ogolnie jakos dziwnie odpychaja mine zabawki ktore maja pilota a wiec sama zabawka (czesc wlasciwa) jest polaczona z pilotem jakimis kabelkami itp, jakies to odpychajace... Nie masz takiego wrazenia? Jesli juz zabawka jest na bateria to zawsze biore taka aby miala baterie sama w sobie... choc wiem ze nie zawsze jest to mozliwe.


zamierzam bawic sie sama oraz z facetem, mam zamiar doprowadzic sie za pomoca tego do orgazmu, mysle ze po paru godzinach i stymulowaniu przez ffaceta w koncu doiede (ale ja nim sie tez zajme co by nie bylo ze wole jajko). jezeli chodzi o pilot wlasnie o to mi chodzi abym mogla sie wygodnie polozyc i stymulowac pilotem a nie meczyc sie z wkladaniem sobie wiblatora (chodzi gdy sama bede sie bawic) pozatym baterie moga byc w jajku a pilot zdalny (musze sie jeszcze o tym produkcie dowedzic), jezeli jest na wystarczajaco dlugi kabelek to tez mi nie przeszkadza.
Z puzzli układałam sobie świat. Jedej części zabrakło! Tej z napisem: SZCZĘŚCIE
Awatar użytkownika
Ewka:-(
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 28 sie 2005, 11:31
Skąd: z Polski
Płeć:

Postautor: Ewka:-( » 19 sty 2007, 22:15

A wiecie może cos na temat nakładki Durex ??
I LoVe YoU...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 sty 2007, 23:13

A wiecie może cos na temat nakładki Durex ??
Ja iwem tyle ze jest w carrefourze i nie jest najtansza - to ja juz bym wolala cos konkretniejszego :D
Awatar użytkownika
vilmon1980
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 03 sty 2007, 10:24
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: vilmon1980 » 20 sty 2007, 15:04

buu... czy na prawde nikt nie używał takiego: stymulator motylek i nikt nie może powiedzieć czegoś na ten temat???
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 sty 2007, 17:39

vilmon1980 pisze:buu... czy na prawde nikt nie używał takiego: stymulator motylek i nikt nie może powiedzieć czegoś na ten temat???
JA nie uzywalam ale moge powiedziec ze bym za chiny nie chciala czegos takiego :)
bobsztajn
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 mar 2007, 12:18
Skąd: L-ca
Płeć:

Postautor: bobsztajn » 04 mar 2007, 13:15

Ja swojej ostatnio kupilem ciuszki kuleczki wibratorek i kajdanki!!fajna sprawa
sexi ciuszki ostro kreca(przynajmniej mnie)
po kuleczkach cipka jest ostro napieta i gdy moja nosila 2 tygodnie jak scisnela cipke podczas orgazmu to nie poglem ptakiem ruszac!! wibratorek taki najtanszy do minetek no i wypas sa kajdanki skujcie swoje dziewczyny na caly dzien i dzabajcie kiedy tylko macie ochote!! ostro! <banan>
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 04 mar 2007, 13:19

bobsztajn pisze:po kuleczkach cipka jest ostro napieta i gdy moja nosila 2 tygodnie
to te dwie?? A próbował ktoś łańcuszka lulek do odbytu ?? wkłada się i wyciąga podczas orgazmu <evilbat> podobno wzmacnia orgaz z siłą wodospadu <evilbat> <hahaha>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
bobsztajn
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 mar 2007, 12:18
Skąd: L-ca
Płeć:

Postautor: bobsztajn » 04 mar 2007, 14:00

Powiem Ci tak nie prubowalem i moja tego niezechce!!! te kuleczki do cipki sa oki ale jak ktos woli w kakao to OK!! tak te dwie na allegro tego od zarabania nie bierz najtanszych bo kolezanka narzeka a takie za 15zeta sa oki bo w srodku maja drugie miejsze i moje zlotko muwi ze najlepiej wibruja w szkole jak chodzi po schodach!! <pijaki>
digidy

Postautor: digidy » 31 mar 2007, 00:20

Blazej30 pisze:
bobsztajn pisze:po kuleczkach cipka jest ostro napieta i gdy moja nosila 2 tygodnie
to te dwie?? A próbował ktoś łańcuszka lulek do odbytu ?? wkłada się i wyciąga podczas orgazmu <evilbat> podobno wzmacnia orgaz z siłą wodospadu <evilbat> <hahaha>



Tak, uzywam takich kulek od badzo dawna z dziewczyna ale nigdy nie wyciagam ich gwaltownie gdy ona juz dochodzi do orgazmu. Wg mnie to mogloby Ja tylko speszyc, to bardzo dziwne uczucie podczas dochodzenia do najwiekszej rozkoszy wyciagac takie kulki...;-). Wydaje mi sie ze takie relacje ze to bardzo poteguje orgazm itp sa mocno przesadzone, wg mnie takie cos dziala na bardzo maly procent kobiet (pomniejszony jeszcze o te ktore nie pozwola sobie wsadzic w pupcie zadnych zabawek) :-).
Pozdrawiam.
Hades
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2007, 23:10
Skąd: z Piekła
Płeć:

Postautor: Hades » 31 mar 2007, 23:35

Ewka:-( pisze:A wiecie może cos na temat nakładki Durex ??


Ja wiem! są rewelacyjne i stanowczo polecam. Satysfakcja partnerki gwarantowana. :)

Osobiście jestem za zabawkami szczególnie standardowe kajdanki. Jednak "masaz penisa i jąder wibratorem" to trochę chore i pedalskie :D Sorry no ale to jakoś mnie nie kręci.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 10 kwie 2007, 03:01

ja tam jestem nie zbyt do zabawek...nie wiem czemu...gadaliśmy o tym z Kamilą i oboje jakoś tak nie chętnie...nie widzimy żadnej przyjemności, jak Cie coś sztucznego dotyka i pieści...hmm
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 10 kwie 2007, 07:25

Mati_00 pisze:ja tam jestem nie zbyt do zabawek...nie wiem czemu...

bo jestes jeszcze widocznie za młody :p
urozmaicenia nie poptrzebujesz lub nie lubisz
Mati_00 pisze:.nie widzimy żadnej przyjemności, jak Cie coś sztucznego dotyka i pieści...hmm

jak sie czyms sztucznym nie dotykacie to jak macie widziec przyjemnośc <chory>

Teraz chce sobie kupic kuleczki :)
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 10 kwie 2007, 13:31

Dzindzer pisze:urozmaicenia nie poptrzebujesz lub nie lubisz

nom

Dzindzer pisze:jak sie czyms sztucznym nie dotykacie to jak macie widziec przyjemnośc

no po prostu... sądzimy, że takie coś nam nie da jakiejś tam przyjemności...

Dzindzer pisze:Teraz chce sobie kupic kuleczki

też może sobie kupie xD...żartuje
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
omena
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2007, 16:08
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: omena » 17 kwie 2007, 17:44

jeszcze nie próbowałam, ale mam chęć zakupić sobie wibrator :D ale nie wiem jaki :/ musze przejrzeć ofertę :P
znalazłam Moją Drugą Połóweczkę :D Kocham Cię :* <zakochany>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 230 gości