Zabawki, tak czy nie?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 24 kwie 2005, 22:14

to czemu sie cieszysz???? ;(
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Qzik
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2005, 19:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Qzik » 25 kwie 2005, 08:20

Wypróbowano !
Cudo
Panowie, możemy iść w odstawke

Dzięki za ostrzeżenie - teraz to nie kupię!!!
nec
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwie 2005, 21:36
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: nec » 28 kwie 2005, 10:30

Chciałbym zapytać jak używać kuleczek- wiem tyle, że sa połączone "sznureczkiem" i należy je powoli wyciagać.
Może by mi ktoś mógł szerzej wyjaśnić sposób używania :)
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 29 kwie 2005, 12:17

kurde tez chcialbym sprobowac z czyms takim ale jak to zaproponować? bo dziewczyny zazywczaj mowia"po co pzreciez twoj jest duzo lepszy" mysle ze to z o bawy ze moze im sie spodabac wlasnie bardziej niz naturalny

panowie jak to zaproponowac kobiecie?

hehe odpowiedz penwie bedzie pogadaj z nia ale nie chodzi o to pytam co powiedziec zeby nie zsotac zbytnio zjechanym
pS po wstepnych rozmowach juz jestem , i dostalem odroczenia - "kiedys sprobujemy"
...a i jeszcze jedno jak a zabawka najlepsza tak na pierwsza stycznosc z tym pewnie jakies kulki nie ?? a co do neca to sadze ze wlasnie tak sie ich uzywa
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 29 kwie 2005, 16:51

po prostu ja zaskocz
a dildo zaprezentuj jej podzas pieszczot np oralnych jak juz nie bedzie dosyc podniecona
na pewno nie zorientuje sie od razu ze cos kombinujesz - a nawet jak sie zorietuje to nie powinna zwracac uwagi

warunek - kobieta musi byc troszke otwarta na pewne swituszenie - jak jest z partii mocherowych beretow to zapomnij - zgas lepiej swiatlo i spod koldry nie wylaz :D
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Kamela12
Maniak
Maniak
Posty: 662
Rejestracja: 27 gru 2004, 22:41
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kamela12 » 30 kwie 2005, 14:25

Najlepiej z nia Krzysztofie pogadaj, a nie...Ona sie nie obazi na pewno, ale moze na razie jest po prostu Toba zbyt zafascynowana i nie chce Ciebie niczym zastepowac ?ale zobaczysz ze kiedys bedzie chciala sprobowac, a chec wakacyjnych szalenstw na pewno tez bedzie do tego naklaniala:)
I don`t like to hear I`m wrong when I`m right...
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 02 maja 2005, 19:16

marzy mi sie wibrator, tak w czasie wspolnej, jak i samotnej zabawy. moj mezczyzna pomysl aprobuje, pozostaje wiec nie kwestia czy kupic, tylko jaki ;)

kajdanki, chociaz coraz popularniejsze, to nadal baaardzo podniecajaca sprawa. sama lubie tez miec czasem zwiazane oczy, bo mimo ze bodzce wzrokowe na mnie silnie dzialaja, to lubie miec czasem swiadomosc, ze on przyglada mi sie i widzi wszystko, a ja nic : )
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 02 maja 2005, 19:44

na pewno nie z latexu , jak juz to zelowy!!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 03 maja 2005, 00:54

Andrew pisze:na pewno nie z latexu , jak juz to zelowy!!

Piszesz o wibratorze.
nec pisze:Może by mi ktoś mógł szerzej wyjaśnić sposób używania

A kulki? Najlepiej stalowe lub plastikowe bez lakieru :)
No i z małymi kulkami wewnątrz!
Jak używać? ... no bez jaj! Tylko sznureczek ma zostać na zewnątrz.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
KrazyGrrl
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 04 maja 2005, 07:08
Skąd: ju es of ej
Płeć:

Postautor: KrazyGrrl » 04 maja 2005, 08:02

lollirot pisze:pozostaje wiec nie kwestia czy kupic, tylko jaki


Silikonowy (zelowy) i duzy. Polecam zwlaszcza taki co ma odgalezienie
dla lechtaczki. Odlot zupelny ....
nec
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwie 2005, 21:36
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: nec » 04 maja 2005, 10:50

ponawiam pytanie do speców od kuleczek :)
jak się tym bawić ??
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 04 maja 2005, 11:24

To zależy czy chodzi ci o pochwowe czy analne :) Bo pochwowych w trakcie się nie da się oczywiście mieć, one wg mnie są rozgrzewaczem :D Na mnie tak działają :)
Analnych nie próbowałam...
Awatar użytkownika
John Rico
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 92
Rejestracja: 02 maja 2005, 22:33
Skąd: P-ń
Płeć:

Postautor: John Rico » 04 maja 2005, 11:42

ja sie boje sprobowac bo jeszcze powie ze wibrator lepszy odemnie ;D
Awatar użytkownika
Kamka
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 20 kwie 2005, 15:02
Skąd: z domciu :-)
Płeć:

Postautor: Kamka » 04 maja 2005, 16:59

Ja probowalam kuleczek pochwowych i na poczatku nie wydawalo mi sie to niczym przyjemnym. Raczej smieszylo niz podniecalo. Potem troszke bardziej sie przekonalam i nie powiem, to jest calkiem fajne, szczegolnie gdy moj chlopak pomaga mi je tam umiescic i pozniej chodze tak np. po domu w obecnosci rodzicow, a oni o niczym nie wiedza - tylko ja i chlopak :). Moim zdaniem jest to fajne urozmaicenie. Ogolnie nie mam nic do "zabawek", ale raczej tych mniejszych, bo wibratory mnie nie przekonuja.Np. polecam tez takie 'jajeczko' wibrujące - mala rzecz a cieszy :).
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 16 maja 2005, 15:03

kamka a jak cos to kupujecie to w pobliskim seks shopie czy raczej w jakims wysylkowym...msyalem nad zakupem jakiegos gadzetu ale nie wiem co wybrac mowisz ze takie mniejsze fajne...tak nappoczatek tez mi sie wydaje ze wibrator moze byc zle odebrany
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 28 maja 2005, 11:04

ohh, dostalam od mojego Mezczyzny wibratorek na... dzien dziecka ehehehe. rozowy przezroczysty i fajny. teraz mam Mu pokazac jak sie nim bawie :>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
krzyniu
Maniak
Maniak
Posty: 658
Rejestracja: 22 maja 2004, 12:19
Skąd: ~~~
Płeć:

Postautor: krzyniu » 28 maja 2005, 19:37

hmmm no i git, fajny pomysl na prezent
a pomyslec ze jedni daja jakies dupne długopisu albo jakies nie wiem pióra, kupic wibrator jak sie nie wie co ...napenwo sie przyda:) <banan> <banan> <banan>
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 28 maja 2005, 21:05

Bez sensu te zabawki typu wibratory. To znaczy co, że moja kobieta zamiast mną ma się podniecać kawałkiem plastiku czy gumy? Nie do pomyślenia. Świństewko. Co innego np. prezerwatywy z jakimiś wypustkami albo coś w tym rodzaju. Ale "zabawki" to nie... A już np. totalną głupotą ze strony młodych dziewczyn jest to jak np. nie może sobie nikogo znaleść to się rozdziewiczy sztucznym członkiem... to jest dopiero chore. Ja i moja mała nigdy nie próbowaliśmy żadnych imitacji członków, wagin i innych rzeczy. I nie chcemy tego próbować bo seks mamy bardzo udany i niepotrzebne nam są tego typu gadżety. A nawet jakby nie był udany to i tak byśmy tego nie używali.
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 29 maja 2005, 01:39

Bez sensu te zabawki typu prezerwatywy z jakimiś wypustkami albo coś w tym rodzaju. To znaczy co, że moja kobieta zamiast mną ma się podniecać kawałkiem gumy z jakimis wypustkami ? Nie do pomyślenia. Świństewko. Co innego np. prezerwatywy w jakimiś kolorze (np czarnym nieprzezroczysym zeby nie bylo widac tego obrzydliwego narzadu rozpusty albo coś w tym rodzaju. Ale "zabawki" to nie... A już np. totalną głupotą ze strony młodych dziewczyn jest to jak np. nic tylko mysla o seksie i zbereznych przyjemnosciach i do tego robia sie mokre ... to jest dopiero chore. Ja i moja mała nigdy nie próbowaliśmy żadnych imitacji członków, wagin i innych rzeczy. Mamy piekne zgrzbne suknie pokutne z otworem w miejscu przyrodzenia, gasimy swiatlo - tym sposobem nie ma zadnych wyuzdanych pomyslow ani bezecenstw i sprosnosci - nie trzeba wiec spoiwdac sie bo nie grzeszymy
Robimy to zawsze w 2 tyg kazdego miesiaca przez 5 dni - bo niunia ma wtedy nieplodne wedlug kalendarzyka - ksiadz co prawda mowil ze trzeba milosc uprawiac w pozostale dni zeby dokonac aktu prokreacji - ale my go w bambuko robimy i kochamy sie jak jest nieplodne

I nie chcemy próbować zadnych zabawek bo seks mamy bardzo udany i niepotrzebne nam są tego typu gadżety. A nawet jakby nie był udany to i tak byśmy tego nie używali bo widac tak ma byc i nie mozna zchodzic na droge rozpusty tylko po to zeby zaspokajac swoje prymitywne brudne rzadze
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 29 maja 2005, 09:11

HA HA HA!! :D Wszyscy się śmieją i klaskają uszami :D Cieszy mnie to synu że tacy pobożni męczennicy pokutnicy jak ty jeszcze istnieją... Teraz możesz już iść, ofiara spełniona :D Lecz pamiętaj aby sakramentu pokuty mimo wszystko co niedziela dokonywać aby stać się żałobnikiem swojego wielce grzesznego stanu :D
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 29 maja 2005, 10:40

To chyba pisal jakis kleryk o stosunkach w seminarium lub juz na parafii gdzie o wszystkim decyduje ks. proboszcz, a oni i tak go robia w bambuko :D
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 30 lip 2005, 02:21

Tak ostatnio wpadl mi w rece taki oto link:
http://www.bodybouncer.com/groovegallery.html

calkiem fajna zabawka i duzo poreczniejsza od popularnych hustawek.
Mozna sie pokusic i w domu zmajstrowac takie cos samemu <banan>
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 30 lip 2005, 14:00

ciekawe linki ci Sarah wpadaja ;)

zrobic nie trudno :>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
asurbanipal
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 19 sty 2006, 00:47
Skąd: Chorzów
Płeć:

Postautor: asurbanipal » 19 sty 2006, 01:23

Start ten topic... ale ja jestem nowy, więc na początek się przywitam :-)
A wracając do tematu, brakuje mi tu jednego: trzeba mieć przede wszystkim zaufanie do partnera, żeby się zdecydować na zabawki, bez tego ani rusz. Ale to chyba ocywiste, więc nie będę się rozpisywał.
www.e-chorzow.com
Życie jest jak pudełko czekoladek, a ja nie lubię słodyczy ;-)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 19 sty 2006, 01:35

A ja chce wibrator :P juz od dawna ;) kurcze urodziny sie zblizaja moze sobie prezent sprawie :P :P
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Noise

Postautor: Noise » 19 sty 2006, 11:56

Pierwsza zasada dobrego chłopaka: NIGDY nie kupuj swojej dziewczynie wibratora w prezencie... Skutki mogą byc opłakane jak się jej zbytnio spodoba i dojdzie do wniosku, ze od Ciebie nie dostaje tego samego :)
baca
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 10 sty 2006, 10:20
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: baca » 19 sty 2006, 12:05

z wibratorkiem miałem taki pomysł ale zostawiłemna później
.
sarah pisze:Tak ostatnio wpadl mi w rece taki oto link:
http://www.bodybouncer.com/groovegallery.html

ale to jest niezłe-ułatwia życie-choć wszystko to można robic bez takiego osprzętu to miejszy pewnie jest wysiłek bo normalnie to niezła gimnastyka i kończy sie czasem kończyło sie na skurczu
znalazłaś coś takiego w Polsce ?

[ Dodano: 2006-01-19, 12:16 ]
Krystian pisze:Bez sensu te zabawki typu wibratory. To znaczy co, że moja kobieta zamiast mną ma się podniecać kawałkiem plastiku czy gumy? Nie do pomyślenia. Świństewko. Co innego np. prezerwatywy z jakimiś wypustkami albo coś w tym rodzaju. Ale "zabawki" to nie... A już np. totalną głupotą ze strony młodych dziewczyn jest to jak np. nie może sobie nikogo znaleść to się rozdziewiczy sztucznym członkiem... to jest dopiero chore. Ja i moja mała nigdy nie próbowaliśmy żadnych imitacji członków, wagin i innych rzeczy. I nie chcemy tego próbować bo seks mamy bardzo udany i niepotrzebne nam są tego typu gadżety. A nawet jakby nie był udany to i tak byśmy tego nie używali.

rozwalił mnie facet
chyba zaczne go sledzić bo na każdym frum ma cos ciekawego do powiedzenia
a moze by tak żeczywiście żelowy -jak sobie pomysle o jej odlocie to chyba kupię
z tego co wiem to z wibro z orgazmu wielokrotnego paluszkiem i jezyczkiem 4 -5 razy a wibratorem dużo wiecej. Może byc ciekawie.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 19 sty 2006, 15:17

Noise pisze:Pierwsza zasada dobrego chłopaka: NIGDY nie kupuj swojej dziewczynie wibratora w prezencie... Skutki mogą byc opłakane jak się jej zbytnio spodoba i dojdzie do wniosku, ze od Ciebie nie dostaje tego samego :)


Eee tam :]
Chyba tylko jakis niedowartosciowany moglby poczuc sie zagrozony.
Nie widze nic zlego w tym, jak facet kupuje swojej dziewczynie zabawki.
Zwlaszcza gdy nie widuja sie codziennie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 sty 2006, 17:32

ierwsza zasada dobrego chłopaka: NIGDY nie kupuj swojej dziewczynie wibratora w prezencie... Skutki mogą byc opłakane jak się jej zbytnio spodoba i dojdzie do wniosku, ze od Ciebie nie dostaje tego samego :)

Pierwszy zasadniczy i kretnski miot dotyczacy zabawek z lozku....

sophie pisze:Zwlaszcza gdy nie widuja sie codziennie.

A kto powiedzial ze sama ma sie nimi bawic? Phi w zyciu <foch>
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 19 sty 2006, 17:35

moon pisze:
sophie pisze:Zwlaszcza gdy nie widuja sie codziennie.

A kto powiedzial ze sama ma sie nimi bawic? Phi w zyciu <foch>
Mowilam w kontekscie prezentu dla dziewczyny, a nie wspolnych igraszek <aniolek>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 139 gości