"Suchy" seks.....

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Prokurator
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2005, 12:15
Skąd: Zagłębie
Płeć:

Postautor: Prokurator » 12 sty 2005, 21:25

Chociaż jak to mówią za oceanem: there's nothing finer than sixty niner :D
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 13 sty 2005, 01:05

hehehe,69 w cichach...kiedys to i na to patent wymysla :)

chociaz taka gra wstepna,draznienie przez bielizne,jest bardzo podniecajaca :)

ale jako gra wstepna i tylko pzrez bielizne :),nie w jakis spodenkach gimnastycznych :564:
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 13 sty 2005, 01:38

Dorzucę tylko Yhy, że TY sama będziesz wiedziała na jaki gest, ruch przyjdzie Ci ochota, w główce przez naturę wszystko napisane... NIc tylko dogadać się podczas zabawy z partnerem...

I bardziej traktowałabym to jako zabawę, bo rzeczywiście nie widzę siebie liżącą lizaka przez papierek... Zresztą poczekaj- widać nie jesteś gotowa, aż tak Ci spieszno? Samo przyjdzie.

Powodzenia.
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 13 sty 2005, 19:33

Ja też preferuję ocieractwo ;) :D
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
yhy;)
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 11 sty 2005, 19:21
Płeć:

Postautor: yhy;) » 13 sty 2005, 20:24

ocieractwo -fajne okreslenie :P
Awatar użytkownika
Dj_Gumczas_19
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 05 sie 2004, 23:30
Skąd: Koło Łodzi
Płeć:

Postautor: Dj_Gumczas_19 » 14 sty 2005, 01:36

Ja mam dziewczyne 16 letnią i własnie dwa dni temu rozpiołem rozporek i włozyłem paluszka w kwiatuszka całe dwie godziny bez przerwy stymulacje były + pieszczenie piesri brzusia.Dziewczyna nie chciała mnie puscic do domu chociaz to był mój pierwszy raz gdy dziewczynie włozyłęm paluszka.Powiedziałą ze mam niezła w prawe :-P
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 14 sty 2005, 11:29

hihihi...macie to we krwi :p

znow sobie rymuje :P
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 15 sty 2005, 21:52

Ja tez lubie takie ocieranie , kreci i mnie to ,a moja partnerke to juz rozwala czasami. Ale nie w ciuchach tylko ewentualnie w samych majteczkach jak nasze narzady sie ocieraja , a jak jeszcze trafi sie na dobre miejsca , naprawde odlot i mozna dostac obustronnego orgazmu :)
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 16 sty 2005, 17:53

Suchy sex... Hmmm nie wydaje mi sie aby było to jakies udawane. ja na początku z moim chłopakiem tez przez to przeszlam i wcale nie było tak źle... Ubrania wcale nie przeszkadzały pod warunkiem, że facet wyciągnoł pasek ze spodni :D Co do pozycji to nie nie ma nic szczegolnego ale całkiem dobra jest podstawowa czyli to kiedy ty siedzisz na nim, wtedy chłopak może nawet piescić twoj biust :D :D :D :D :D
KASIA
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 09 lis 2004, 16:56
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: KASIA » 16 sty 2005, 18:25

To co jednych podnieca dla drugich moze byc czyms co skutecznnie gasi pozadanie... Wiecie, jezeli Onijeszcze nie wspolzyli, to takie "udawanie" moze byc dla nich fantastycznym przezyciem. Jak dojdzie do zblizenia, mysle ze zmienia zdanie, i "suchy seks" nie bedzi e dla nich niczym fascynujacym.
Idzie ulicą jakby tańczyła na baletowym popisie
Uśmiecha się do dziecka w wózku do wróbla który stracił ogon
Te kropki na sukience myśli mają kolor jego oczu
Od rana powtarza najmilsze imię i wychodzi z domu w jednej pończosze
karol

Postautor: karol » 16 sty 2005, 20:48

No tak , ale to to samo co patrzec na ciastko , czuc jego zapach , ale bron Boze go zjesc , tosz to męka !! po co to robic !
Moge to ciastko jesc na kilka sposobów , od bardzo powolnego , delektowania sie nim smakujac dokladnie jego kazdy kes , jak i smak , po zjedzenie go łapczywe , z wielka rozkosza , ale musze go zjesc ! inaczej jestem chory ! zjadam niesamowite ilosci slodyczy i nie wyobrazam sobie bym mógł patrzec na ciastko , tak samo jak na kobiete , ocierac sie o nia !? ale to Ja ! tu Charlie ma racje ....to Ja !! ;)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 16 sty 2005, 20:56

Najlepsza pozycja tekstylna??? ... na jeźdźca! (spodnie-spodnie)
:564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 16 sty 2005, 21:16

karol pisze:No tak , ale to to samo co patrzec na ciastko , czuc jego zapach , ale bron Boze go zjesc , tosz to męka !! po co to robic !


Pomyśl że masz podniecona kobiete , draznisz sie w nia w ten sposob ocierajac sie czlonkiem o jej kobiecosc :) I tak sie ocierasz ocierasz ,az ona dostaje szalu , kiedy w nia w koncu wejdziesz to na pewno bedzie to czula jeszcze bardziej :) O to powod dla ktorego takia zabawa ma sens i jest zajebista :)
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 16 sty 2005, 21:19

w nia w koncu wejdziesz


No tak ale sam piszesz kiedy wejdzie, a u niej o wchodzeniu zadnym nie ma mowy. Moge to jeszcze zaliczyć do jakiegoś elementu gry wsteonej ale nie nazwe tego sexem.....
karol

Postautor: karol » 16 sty 2005, 21:52

Coś Ci sie Studencie teraz pokreciło ! przyznaj sie ??!!!! :564: mówimy tu o suchym sexie , a ty tu piszesz o całkiem czyms innym , nie stroisz z orkiestrą !! :564:
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 16 sty 2005, 21:57

No właśnie..Student! Pomyśl, że robisz wszystko to co napisałeś i.... nie wchodzisz :D
Wiesz co się z Tobą wtedy dzieje... :573: :572:
To jest suchy sex! :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 16 sty 2005, 22:09

Ale twojej pani moze byc zajebiscie nawet jak w nia nie wejdziesz... o to biega :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 16 sty 2005, 22:15

Mysiorek pisze:No właśnie..Student! Pomyśl, że robisz wszystko to co napisałeś i.... nie wchodzisz :D
Wiesz co się z Tobą wtedy dzieje... :573: :572:
To jest suchy seks! :P


no i po takich zabawach jajeczka bolą....:P :diabel2:

kiedys czasem bawilam sie w takie ocieranie jako element gry wstepnej,teraz wole inne pieszczoty :) :diabel2:
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 16 sty 2005, 22:18

teraz wole inne pieszczoty

... to się wie! :564:
Tylko dlaczego zawsze trzeba pochłaniać to samo ciastko z tą samą polewą :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 16 sty 2005, 22:51

nie nie nie......dla mnie moj partner jest tak ekscytujacy a ja dla Niego,ze mozemy powtarzac jedna pieszczote dzien w dzien pzrez pare tygodni a ona zawsze bedzie inna i wyjatkowa :) :P

zreszta fantazji nam nie brakuje :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 16 sty 2005, 23:01

zreszta fantazji nam nie brakuje

No właśnie mowa o fantazji ;) :P :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 16 sty 2005, 23:03

karol pisze:Coś Ci sie Studencie teraz pokreciło ! przyznaj sie ??!!!! :564: mówimy tu o suchym sexie , a ty tu piszesz o całkiem czyms innym , nie stroisz z orkiestrą !! :564:


Nic mi się nie pokrecilo spokojna głowina :) Odpowidzialem Ci na pytanie po co to robic i tyle!! A jeśli chodzi o załozycielke tematu to robi to po to aby cos robic bo pokonuja kolejne etapy. Nie od razu Rzym zbudowali :) :564:
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 18 sty 2005, 11:43

karol pisze:ale to Ja ! tu Charlie ma racje ....to Ja !! ;)


taaa, wielkie dzieki, tak sie sklada ze nie tylko tu ;) :564:
karol

Postautor: karol » 18 sty 2005, 13:26

Nie pochlebiaj sobie za bardzo , wszystko zweryfikuje zycie , ale i tak bym to z Tobą opił !! :564: :564:
yhy;)
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 11 sty 2005, 19:21
Płeć:

Postautor: yhy;) » 21 sty 2005, 18:10

nio mysle ze ten etap juz troszke za nami.... :P w kazdym badz razie zostala juz tylko bielizna i tak jest duuuuuuuuuzooo fajniej :D
orfik
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2005, 13:52
Płeć:

Postautor: orfik » 22 sty 2005, 14:00

a jeśli o suchy sexs...czasami nie do końca jest taki "suchy" :P i teraz mam pytanko...a nawet 2...

1. czy jeśli dojdzie do wytrysku w...ubraniu.... i położę się w niem na mojej partnerce to możę dojśc do zapłodnienia ?? chodzi mi o to, żę mam "mokro" w majtkach i kładę się w nich na partnerce ?? (potraktujcie to pytanie poważnie....plisss)

2.Ostatnio przeszliśmy do pettingu... tylko, że po ostatnim razie ją boli "kwiatuszek".... uszkodziłem jej coś ?? ponadto ma troszkę nadęty brzuszek ?? (prosze o pomoc). Wtedy też położyłem się na niej w majtkach....

3. Ile żyją plemniki na "świeżym powietrzu" ??
karol

Postautor: karol » 22 sty 2005, 16:25

ad1. - nie ma mowy o zapłodnieniu
ad2.- widocznie zaszalałes , wiecej delikatnosci , nadety brzuszek ??? pewnie od napinania miesni

ad3.-To złozone pytanie , ale odpowiem tak w odpowiednio sprzyjajacych warunkach (w pochwie ) do 72 h na zewnatrz (powietrzu ) róznie ale nie martw sie sperma musi sie dostać do pochwy ! inaczej nici z zapłodnienia :564:
Amelia

Postautor: Amelia » 22 sty 2005, 22:41

suchy seks... też to przerabiałam. tzn. przerabiam. heh :) myślę, że to całkiem normalne. czasem potrafi to wytworzyć taaaakie napięcie, że "dobranie się do siebie" jest niesamoiwicie przyjemne. a zaznaczę, że nie współżyjemy jeszcze ze sobą.
życzę powodzenia w poznawaniu swoich ciał nawzajem :) trzymaj się
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 23 sty 2005, 00:17

Ja właśnie dziś przerobiłem ten temat. Ona zainicjowała takie pieszczoty, A mianowicie usiadłą na mnie. Było to na 1/2 jeźdźca :p. Szkoda ze miałe mpasek :/ Ale stwierdzam ze to Dobra sprawa. Tylko że mieliśmy mao czsu prawie byśmy "wtopili" :p . Wsumie w spodniach taka akcja nie jest zbytnio excytująca ale sprawdzimy to na bieliźnie :D Sadze ze może być przyjemnie.
Narazie jeseśmy na takim etapie i będziemy drążyć ten temat do skutku :p Cieszy mnie jednak to ze Moja Pani czuje się pewnie i przejeła inicjatywę. Mam czas na pobudzenie fantazji :P


Jak macie jakieś inne pomysły jak można się pobawić [bez mokrego sexu :D:D:D] Możecie podsunąć pomysły. :p Wsumie mi na ty mzależy :p Bo jak narazie epadłem na pomyśł aby wpaść z nią pod prysznic....

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 sty 2005, 01:13

Po suchym sexie plama w kroku spodni partnerki miała ok. 100 cm2.
:P :P :P
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 277 gości