nic tylko plakac nade mna :P

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 02 sty 2005, 20:40

to że martwisz się o swój temat to dobrze, a to że martwisz się o swój popęd sexualny to po prostu nie musisz. Zresztą ja w wieku 16 lat kochałem się po raz pierwszy to pomyśl ile lat wstecz musiałem marszczeyć pingwina :D ja tam nie mam się czego wstydzić :)
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
charlie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 03 sty 2005, 09:22
Płeć:

Postautor: charlie » 03 sty 2005, 11:17

ja mysle ze to ze sie onanizujesz jest normalna rzeczą, nie ma sie tu czego wstydzic!jest to naturalny odruch kazdego meszczyzny!dojrzewasz, rozwijasz sie psychicznie i fizycznie, masz rózne potrzeby!!musisz je jakos zaspokoic!jak juz ktos wczesniej napisał nie znam chłopaka który sie nie masturbuje! szacuje sie ze ok 89% chłopaków na tym świecie robi to czesciej niz myslisz!!naprawde ja nie uwazam zeby to bł problem!!co do zabezpieczen to jak najbardziej Cie popieram!!prezerwatywa jest najpopularniejszym srodkiem antykoncepcyjnym i jest przy tym łatwo dostepna!!jesli moge Ci doradzic to kupuj zawsze w aptece i z atestem!!stosowanie prezerwatyw moze nie gwarantuje 100% komfortu ze partnerka nie zajdzie w ciaze ale jest to ok 96% (przynajmniej tak gdzies wyczytałem)! stosuj prezerwatywe zgodnie z jej przeznaczeniem i uwaznie przeczytaj jak jej uzywac a na pewno nie spotka Cię nic na co nie miałbys ochoty!!
Jeśli wiara czyni cuda! trzeba wierzyć że się uda!!!
Awatar użytkownika
DeadHorse
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 13 gru 2004, 09:28
Płeć:

Re: lolX.....

Postautor: DeadHorse » 04 sty 2005, 20:28

grzesiek15 pisze:...jestem jeszcze mlody i bez laski... ^_^


skoro jestes bez laski to jak ty... ty to robisz? :) sutki sobie pobudzasz? ;-)


tr3sor pisze:Mam czekac bezczynie az zostane jebana mac tatusiem ? ty juz stary jestes to dla ciebie... ja gotowy na to zeby zostac ojcem niejestem ...


w takim razie jedna rada: zero stosunkow seksualnych, az bedziesz gotowy zostac tatusiem :] troche odpowiedzialnosci za swoje czyny :) Potem bys zostawil taka dziewczyna sama sobie? oj ojjj :P
"A great song can be found anywhere. Do yourself a favor ang go find the originals"

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 361 gości