Jak ją namówić do seksu oralnego

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

SSX
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:14
Skąd: WWA
Płeć:

Jak ją namówić do seksu oralnego

Postautor: SSX » 11 gru 2004, 09:15

Czy macie jakieś pomysły na namówinie mojej kobiety do seksu oralnego?
JA minetke jej juz robiłem ale ona nie moze się przemóc bowiem uważa iz robią to tylko
panie stojące przy autostradzie.
Proszę o delikatne propozycje
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 11 gru 2004, 09:25

Myślę, że każda kobieta ma na początku do tego obiekcje. Jeśli nie chce, to Jej nie zmuszaj. Wszystko powoli, etapami. I porozmawiaj z Nią, powiedz jaka to przyjemność dla faceta i że to wcale nie jest domena pań przy autostradzie. Wiele par ma to za sobą, a dziewczyny mniemam nie stoją na ulicy.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 11 gru 2004, 10:19

Hehehe mam to samo ;D przeciw minetce nic niema ';D przeciw lodzikowi tak ;D i ta sama "wymowka" ze kojazy sie to z paniami z autostrady ^^ :P. No ale coz ;> mi tego niebrakuje ;D takze niechce niema sprawy ;D "Nic na sile" ;>
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
ThugLife
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 28 sie 2004, 11:46
Płeć:

Postautor: ThugLife » 11 gru 2004, 10:19

Wsadz niepostrzezenie do ust jak bedzie lapac powietrze - sprawdzilem pomaga! :D
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 11 gru 2004, 11:14

Jakby mi tak facet wsadził niepostrzeżenie i na chama, to bym Go chyba ugryzła!!! I to boleśnie!
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 gru 2004, 12:22

ona nie moze się przemóc bowiem uważa iz robią to tylko
panie stojące przy autostradzie
Boze co za dziewczyna... Ile ma lat i jakie doswiadczenie w sprawie zwiazkow?
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 11 gru 2004, 12:24

w ogóle to dziwne jest pytanie "jak namówić" w tych sprawch nie ma czego takiego jak "namawianie" wychodząc z założenia że robi się to z najważniejszą osoba dla siebie którą sie kocha nie powinno w ogóle do głowy przyjśc takie pytanie.....dla mnie to naprawde smutne....bo nie wyobrazam sobie zeby mnie mój Miso do czegoś mnie namawiał nie chce to nie on kocha i bez tego....(co oczywiście nie znaczy że nie sprawiam mu przyjemnośc)
Awatar użytkownika
Madzia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 309
Rejestracja: 23 mar 2004, 17:20
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Madzia » 11 gru 2004, 12:27

Boze co za dziewczyna... Ile ma lat i jakie doswiadczenie w sprawie zwiazkow?


Mav a co to ma do rzeczy?? Ma takie zdanie i juz jej sprawa...a chłopak powinien to zaakceptować tak jak robi to tr3sor, a nie mamawiac ja na to...
Awatar użytkownika
Bartek22
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 109
Rejestracja: 18 paź 2004, 10:01
Skąd: Poznan :)
Płeć:

Postautor: Bartek22 » 11 gru 2004, 12:41

Maverick pisze:
ona nie moze się przemóc bowiem uważa iz robią to tylko
panie stojące przy autostradzie
Boze co za dziewczyna... Ile ma lat i jakie doswiadczenie w sprawie zwiazkow?


Kompletnie Cie nie rozumiem, ale cóż, każdy ma swoje zdanie...

Ja mojej Pani nie przekonałem i nie przekonam ani do minetki, ani do lodzika i szanuje jej decyzje. Każdy jest inny, każdemu podoba sie co innego. Nie bede sie narzucał...Przecież bez seksu oralnego można żyć ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 gru 2004, 12:41

Madzia - nie piszemy 1ego posta za 2gim.
A do rzecy to jednak troche ma. Poza tym uwazam, ze dziewczyna powinna sie przemoc. To przeciez nic takiego, to tez jest kawalek ukochanego, powinna go zaakceptowac. No i musi miec swiadomosc ze jak mu bedzie tego odmawiac to pojdzie po to do innej.

EDIT:
Kompletnie Cie nie rozumiem, ale cóż, każdy ma swoje zdanie...

Ja mojej Pani nie przekonałem i nie przekonam ani do minetki, ani do lodzika i szanuje jej decyzje. Każdy jest inny, każdemu podoba sie co innego. Nie bede sie narzucał...Przecież bez seksu oralnego można żyć
Szczerze? JA bym nie potrafil. Nie wyobrazam sobie zwiazku bez tego typu pieszczot bo one sa NORMALNE a nie jestem w stanie zaakceptowac widzimisie dziewczyny.
Ostatnio zmieniony 11 gru 2004, 12:42 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 11 gru 2004, 12:41

Popros zeby CI dala takie zwykle buzi , zwyklego cmoka :) Tak coraz czescie czesciej az w koncu wezmie do buzi :D
Awatar użytkownika
Falcon
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 14 lis 2004, 19:15
Płeć:

Postautor: Falcon » 11 gru 2004, 12:42

Dużo kobiet ma w tej sprawie złę zdanie, (ja tez) i uwazam ze nie powinienes jej namawiac
Moze kiedys z czasem sama o to poprosi
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 gru 2004, 12:43

Moze kiedys z czasem sama o to poprosi
Oby, bo jesli nie to facet znajdzie sobie kochanke.
Awatar użytkownika
Falcon
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 25
Rejestracja: 14 lis 2004, 19:15
Płeć:

Postautor: Falcon » 11 gru 2004, 12:49

Maverick pisze:
Moze kiedys z czasem sama o to poprosi
Oby, bo jesli nie to facet znajdzie sobie kochanke.


A czemu? Nie wystarczy facetom bliskosc kobiety przy sobie? zwykły seks? odrazu chcecie aby wam brałą do buzi? A gdzie ta bliskosc i czar chwili? Niektore kobiety czuja sie w tym momencie bardzo ponizone
wujo misiek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 09 paź 2004, 23:46
Płeć:

Postautor: wujo misiek » 11 gru 2004, 13:36

jeśli moja pani by tego nie chciała to bym jej do niczego nie namawiał ale minetke to z chęcią mmmmmmmmmmmmmm wypas, jak nie chce to trzeba to uszanować takie jest moje zdanie, ja swojej kobiety nie będę do niczgo namwiał pozdro 4all :564:
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 11 gru 2004, 14:17

heh patrzac z drugiej strony, jakby mi mezczyzna mial odmowic pieszczot oralnych, to niech spada na bambus. bo co? bo mu sie tam nie podobam? bo calowac to w usta, w ucho, w szyje, w piersi, a nizej to juz nie? ellou nie zyjemy w sredniowieczu, podejscie jak z ciemnogrodu, cytujac czyjes okreslenie :P
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 gru 2004, 14:18

Falcon - moze i ponizone, ale prawda jest taka ze na dluzsza mete to facetowi bedzie tego brakowac, bedzie ciekaw, zwlaszcza ze to dla neigo jest normalne. I kiedys te potrzebe zaspokoi...

Edit:
Jolie - i prawidlowo.
wujo misiek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 09 paź 2004, 23:46
Płeć:

Postautor: wujo misiek » 11 gru 2004, 15:25

joli brawo dokładnie tak ma byc ja bym mojej pani nie odmówił pieszczot oralnych, jak jak ma jeszcze fajniacką pipke czyli czysto i ładnie to wypas maxymalny :)))
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 gru 2004, 15:31

To ze czysto to chyba oczywiste...
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 11 gru 2004, 15:52

Z tym mysleniem ze tylko szmaty z autostrady tak robia i nie bede dawac swojemu partnerowi seksu oralnego bo to ponizajace to mnie rozjebalo! Normalnie zenada! Przemyslcie najpierw co za gowna piszecie a potem piszcie. Co za szczeniackie podejscie...
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 11 gru 2004, 15:55

rozumiem ze niektore dziewczyny maja opory ale hmmm... nie potrafie zrozumiec jednego- same lubia kiedy facet zadowala je jezyczkiem ale w druga strone to nie? tak jak Mav napisal- przeciez jest to czesc kochanego faceta, wiec czemu ja omijac podczas pieszczot? malutkimi krokami byle do celu :P frajda dla obojga murowana :D
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 11 gru 2004, 16:03

rozumiem ze niektore dziewczyny maja opory ale hmmm... nie potrafie zrozumiec jednego- same lubia kiedy facet zadowala je jezyczkiem ale w druga strone to nie?

dokladnie o to mi chodzi. jak nie ma w jedna strone, to w druga tez bym nie dawala. to zakrawa na egoizm. albo przemysli, albo to dla mnie pomylka. bo nie bede nikogo zmuszac, to jest idiotyzm. ale mam swoje potrzeby, lubie seks oralny i nie mam zamiaru go sobie odmawiac. jak ktos mi tego nie chce dac, nie moze sie przemoc, to znaczy, ze nie akceptuje mnie calej. sayonara. zycze powodzenia w szukaniu osoby z podobnymi preferencjami. albo wlasnie kogos, kto lubi dawac i nie musi dostawac w zamian. ja do takich nie naleze ;)
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.
bartek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 22 lut 2004, 15:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: bartek » 11 gru 2004, 16:19

Maverick pisze:Szczerze? JA bym nie potrafil. Nie wyobrazam sobie zwiazku bez tego typu pieszczot bo one sa NORMALNE a nie jestem w stanie zaakceptowac widzimisie dziewczyny.


nie no Tobie Maverick, zauważyłem, w ogóle koło d lata, jakie zdanie na ten czy inny temat ma Twoja dziewczyna.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 gru 2004, 17:22

Jak to kolo d lata? Wiesz, czytajac tego typu tekstu i problemy to strasznei sie ciesze ze trafilem na normalna dziewczyne :D I wiem ze musze jej to systematycznei wynagradzac :D
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 gru 2004, 17:53

A ja kiedyś też miałam takie podejście. :D
A teraz mam takie:
a)jeśli dopiero co się dwoje ludzi poznało (np na imprezie) i ona już leci żeby mu loda robić -> dziwka
b)jeśli jeszcze chce za to forsy->prostytutka
c)jeśli są razem i oboje maja na to ochotę ->normalna sprawa

Ja ostatnio mam wstręt do sexu oralnego...Żadnych minetek, żadnych lodzików...
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 11 gru 2004, 18:00

kociak pisze:Ja ostatnio mam wstręt do sexu oralnego...Żadnych minetek, żadnych lodzików...

przykro mi :) przecież jak to się komuś może niepodobać...
moja ex to może troche głupio zabrzmi lubiła to robić :)))
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 11 gru 2004, 18:05

Hardcore pisze:moja ex to może troche głupio zabrzmi lubiła to robić


Dlaczego niby mialoby to glupio zabrzmiec? :027: przeciez to niesamowicie kreci jak widzi sie ze facet za moja sprawa "odlatuje" dlatego- miodzio miodzio miooooodzio :D :619: chociaz na pewno nie wszystkie dziewczyny tak mysla :P
Ostatnio zmieniony 11 gru 2004, 18:06 przez Elspeth, łącznie zmieniany 1 raz.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 gru 2004, 18:05

Ja mówię, że obecnie.
Zawsze to traktowałam jak coś natuarlnego.
Ale jakiś czas temu Moron mi podesłał instrukcję obsługi i czytając to nabrałam obrzydzenia.
Zupełnie inne wrażenie jeśli się to robi, a zupełnie inne jak się czyta o tym i ma wrażenie, że jest się obserwatorem.
Taka schiza.Mam nadzieję, że mi to przejdzie.
bartek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 74
Rejestracja: 22 lut 2004, 15:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: bartek » 11 gru 2004, 18:07

Maverick pisze:Jak to kolo d lata? Wiesz, czytajac tego typu tekstu i problemy to strasznei sie ciesze ze trafilem na normalna dziewczyne :D I wiem ze musze jej to systematycznei wynagradzac :D


to używaj innego słownictwa w swoich wypowiedziach. takiego, które nie będzie wywoływać tego typu skojarzeń.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 gru 2004, 18:47

Ale ja inaczej nie umiem. W czasie kiedy piszemy o seksie w miejscach publicznych, o pissingu, o bdsm miec opory przed oralem...? Ktos chyba "I" zgubil w nazwie wieku i zamiast na poczatku XXI mysli ze na poczatku XX jest.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 299 gości