ona ucieka.... jak wyczuje u mnie podniecenie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 11 gru 2004, 22:35

kurcze przeciez pojscie gdzies w odosobnione miejsce nie oznacza ze dziewczyna zgadza sie na seks, to tak samo jak np oskarzanie ze poprzez ubior prowokuje sie facetow do takich zachowan (gwaltu)
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 11 gru 2004, 22:40

Jasne że to znaczy że nie zgadza się na seks, ale co ma zrobić sąd?? Ona mówi że ją zgwałcił, on że nie, świadkowie mówią że poszli razem do holetu. Co byś zrobiła Elspeth, Trinity? Jak nie ma dowodów to uznaje sie kogoś za niewinnego i tyle.
A poza tym jeśli mężczyzna i kobieta wynajmuja w miecie w którym mieszkają (a tak chyba wynika z tego co mówił krzyś) to jest to prawie oczywiste że nie płacą sporej sumy za pokój tylko po to by pogadac.
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 11 gru 2004, 22:51

Aga pisze:Co byś zrobiła Elspeth, Trinity? Jak nie ma dowodów to uznaje sie kogoś za niewinnego i tyle.

No tak jeżeli są z tego samego miasta i wynajmują pokój w hotelu to zapewne w jednym celu. Ale co jeżeli znajdą się w tym pokoju hotelowym i dziewczyna rozmyśli się a on ją zgwałci? Zresztą jakieś dowody zawsze są, nie sądze aby ten gwałciciel działał w rękawiczkach, są jeszcze ślady walki, zbadać się można nawet po samym zdarzeniu i lekarz zapewne jakieś dowody znajdzie. Bo oczywiście jeżeli nie ma dowodów to ciężko skazać kogoś.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 12 gru 2004, 01:03

Indolencja co po niektórych mnie zadziwia :D :D :D
Czy Wy dalej myślicie, że sądy są niezawisłe???
Przecież wystarczy koleżanka-sędzina i PO SPRAWIE !
Koleżanka-prokurator i PO SPRAWIE !

Hehehe... :556:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 12 gru 2004, 19:39

Mysiorek my mówiłyśmy w przypadku gdyby rzeczywiście nie było znajomych. O takim przypadku nam chodziło.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 12 gru 2004, 21:08

Wiecie co u mnie już wszystko wpożądku :P już mi nie ucieka......
Było jeszcze parę innych problemów ale już szystkie rozwiązane. Postarałem się i jest już ok. Ale by było nudno bez takich zdażeń.
Teraz staram się abyśmy się bardziej do siebie zbliżyli. A zwłaszcza w sylwestra :] ....

POZDRO 4 ALL
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 13 gru 2004, 01:05

niestety mysiorek ma racje -(wiem z doswiadczenia)
trinity ->problem w tym ze prokurotorzy i sady nie znaja dobrze prawa i czesto je lamia lub popelniaja bledy podczas sledztwa/procesu

nie wiem jak dla was ale dla mnie "przespac sie z kims" a "uprawiac sex" to 2 rozne zwroty ktore moga byc ale nie musza byc rownoznaczne
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 338 gości