ona ucieka.... jak wyczuje u mnie podniecenie

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 08 gru 2004, 10:20

tr3sor pisze:Mysiorek ona ma 16 ;> wiec prokurator juz niegrozi ;>. A tak w ogóle to podobno z 13 latka mozna uprawiac seks i policja moze ci skoczyc jesli ta 13 letnia dziewuszka powie ze jest wszystko OK i ze sama chciala ;]
O :|


Kto Ci takich głupot naopowiadał ! Ona w wieku 13 lat nie ma nic do chcenia w tej materi , ,prawo to reguluje !! :P
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 08 gru 2004, 13:45

No wlasnie podobno w ten sposob reguluje ;D ale klocic sie niebede zaraz sprawdze ;] o ile uda mi sie znalesc ;D i jesli jednak bede mial racje wroce sie poklucic :D
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Haribo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 28 cze 2004, 06:01
Płeć:

Postautor: Haribo » 08 gru 2004, 14:14

a tak w ogóle to panna zawsze moze zaskarzyc o gwalt, niewazne czy ma 13 czy 16 i to jest porabane... mojego kumpla przymkneli i bedzie mial sprawe, bo jego byla zaskarzyla go o gwalt... byli na imprezie on poznal inna i ja rzucil dla tamtej a ona sie odegrala, porabane to prawo jest... ciekawe jakby policja zareagowala jakby sie facet zglosil ze go zgwalcili... smiech na sali pewnie niesamowity... a co do 13 lat to tez slyszalem ze dziewczyna nie ma nic do gadania jak sie wyda ze ja posunal facet... kobieta moze sie seksowac od 15 czy 16 (nie pamietam dokladnie)...
"moim grzechem, ze nie wlaze w dupe innym...sam wiec widzisz ojcze, ze jestem winny..."
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 08 gru 2004, 16:25

Od 16 ... a to ze od 13 tylko slyszalem ;].

Niech udowodni ten gwalt ... jesli nieuprawiali seksu przez 2-3 tygodnie przed tym jak to zglosila moze mu skoczyc ;> bo wymaz z pochwy nic niewykaze ^^ ;]. w ogóle to jakas niedorozwinieta ta dziewczyna ... :|
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 08 gru 2004, 16:37

fajne problemy
proponuje czesto robic masaze - plecy kark ramiona - jakis olejek
przyzwyczaic
a potem przejsc na wyzszy poziom - masaz erotyczny
w pewnym momenciesproboj tylko wymasowac i wypiescic dziewczyne (bez minetki i palcowki :584: - bo to masaz erotyczny !) w leb jak nic dostaniesz
wiem ze to okrutne tak molestowac - ale ja to lubie i nigdzie mi sie nie spieszy ;)
czasem to zaluje ze masaz trwal tak krotko - ale szybko to mija jak gacie i slipy leca gdzies w kat i leze pod namietna kobieta ;)
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 08 gru 2004, 16:48

hmmm..
tak wiec kazdy moze yprawiac sex w wieku 18,15,13,10 i kazdym innym
problem w tym co z druga osoba ktora jest starsza
tak wiec jesli jestes starszy i uprawiash sex z osoba powyzej 15 roku zycia wsjo est ok pod warunkiem ze jej rodzice nie maja nic przeciwko
inaczej moga cie pozwac (nawet jesli ona nie kce)
jesli ma ponizej 15 to jak prokurato sie o tym dowie to masz prze***********
bo ani ona ani rodzice nie maja nic do gadania
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...
Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...
Zamykam serce i udaje ze nie czuje...
To nie jest yba najlepsza modlitwa...
.:LZY:.
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 08 gru 2004, 17:04

moron - odpusc sobie mlodociane dziewcice albo pedofilem zostaniesz
jak jestes niewyzty to poderwij 30 jakas ;) - tylko poamietaj ze ostrzeglaem - nie zal sie potem ze cie za noge spowortem do lzoka bedzie wciagac :)
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Haribo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 28 cze 2004, 06:01
Płeć:

Postautor: Haribo » 08 gru 2004, 17:13

tr3sor pisze:
Niech udowodni ten gwalt ... jesli nieuprawiali seksu przez 2-3 tygodnie przed tym jak to zglosila moze mu skoczyc ;> bo wymaz z pochwy nic niewykaze ^^ ;]. w ogóle to jakas niedorozwinieta ta dziewczyna ... :|

wlasnie w tym problem ze jako para z dosc sporym stazem sie sexowali, ale on z nia zerwal, uczciwie jej powiedzial "papa" bo nie chcial zdradzac, a ona z zemsty poszla z matka na policje...
"moim grzechem, ze nie wlaze w dupe innym...sam wiec widzisz ojcze, ze jestem winny..."
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 08 gru 2004, 17:39

Boże, co za nienormalna dzieczyna. Albo obrzydliwie wredna albo albo chora z miłości.
Awatar użytkownika
intriguing
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 27 sie 2004, 16:33
Płeć:

Postautor: intriguing » 08 gru 2004, 18:11

Z czasem powinna sie przyzwyczaic. Chyba dla kazdej kobiety jest to mile. Wkoncu jest dla kogos podniecajaca. A jak ja osmielic? Jesli jestescie dla siebie bardzo wazni, to mysle ze rozmowa powinna pomoc.
Kobieta maluje sobie paznokcie po to, aby mieć 10 serc pod ręką...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 08 gru 2004, 21:12

tr3sor pisze:Mysiorek ona ma 16 ;> wiec prokurator juz niegrozi ;>. A tak w ogóle to podobno z 13 latka mozna uprawiac seks i policja moze ci skoczyc jesli ta 13 letnia dziewuszka powie ze jest wszystko OK i ze sama chciala

Skąd wytrzasnąłeś te 16 lat.
TenTyp pisał w innym poście, że ona ma 15 lat!
I pomyliłeś co wolno. Otóż powyżej 16-ki jesli ona chce to mogą się stukać, ale poniżej 16-ki nie wolno mu - prokurator - jeśli jest pełnoletni, jeśli niepełnoletni to "zabawa w doktora".

Sprawdzajcie legitymacje :D :D :D
;)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 08 gru 2004, 21:31

15 jest granicą. Więc chyba jak ma skończone 15 to obejdzie sie bez prokuratora...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 08 gru 2004, 21:52

Art. 200 KK
§ 1 Kto doprowadza małoletniego poniżej lat 15 do obcowania płciowego lub poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Uhmm... Czyli 15 lat!... to już dorosłość?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 09 gru 2004, 02:29

Uhmmm a dlaczego seks mial by byc tylko dla "doroslych" ?

Mam 18 i nieuwazam ze jestem dorosly :| jak bede mial 21 pewno bde uwazal tak smao ;].

Skad to wzialem ? niewiem :D. Niemialem tkiego problemu abym mosial sie nad tym zastanawiac ;] a plotki rozne kraza ;].

Krzys ... jak bys zklamal ... to teoretycznie bylo by wszystko ok ... tylko ze z tego jednego klamsta nietety rodzily by sie nastepne ;] bo mimochodem poruszali byscie ten temat ... ty bys coraz bardziej walczyl sam z soba ze caly czas ja oklamujesz .... wkoncu jak ja bys sie pewnie przyznal ;> i by sie na ciebie censored tak jak moja myszka na mnie :P.
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 09 gru 2004, 03:41

Otóż powyżej 16-ki jesli ona chce to mogą się stukać, ale poniżej 16-ki nie wolno mu - prokurator - jeśli jest pełnoletni, jeśli niepełnoletni to "zabawa w doktora".
rt. 200 KK
§ 1 Kto doprowadza małoletniego poniżej lat 15
jaka zmiana zdania...
a jak ja pisalem :565: to nie wierzyl :P
zyli 15 lat!... to już dorosłość?
wcale nie
mniej niz 15 to maloletni
mlodociany i nieletni i dopiero pelnoletni czyli wg prawa dorosly :562:

ja mam 19 tal i nie uwazam sie za osobe dorosla (aczkolwiek jestem odpowiedzialny itp)i nigdy yba nia nie bede :570:
Ostatnio zmieniony 13 gru 2004, 00:59 przez kurek, łącznie zmieniany 2 razy.
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...

Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...

Zamykam serce i udaje ze nie czuje...

To nie jest yba najlepsza modlitwa...

.:LZY:.
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 09 gru 2004, 08:41

granica dorosłości jest umowna, no bo jak inaczej wyznaczyć kiedy mozna brać ślub, kupować alkohol itp. Jest to pewnie wyliczony przez psychologów wiek w którym większość ludzi jest już jako tako dorosła. Tak samo z 15- minimalny wiek przy którym większość mogłaby uprawiać seks bez żadnych szkodliwych śladów w psychice. Wydaje mi się że to ok i tak powinno być.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 gru 2004, 08:43

W USA maja kiepskich psychologow :) Ale to zadna nowosc, bron mozna kupic od 18 a alkohol od 21...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 gru 2004, 09:16

tr3sor pisze:Uhmmm a dlaczego seks mial by byc tylko dla "doroslych" ?

Mam 18 i nieuwazam ze jestem dorosly :| jak bede mial 21 pewno bde uwazal tak smao ;].

Skad to wzialem ? niewiem :D. Niemialem tkiego problemu abym mosial sie nad tym zastanawiac ;] a plotki rozne kraza ;].

Krzys ... jak bys zklamal ... to teoretycznie bylo by wszystko ok ... tylko ze z tego jednego klamsta nietety rodzily by sie nastepne ;] bo mimochodem poruszali byscie ten temat ... ty bys coraz bardziej walczyl sam z soba ze caly czas ja oklamujesz .... wkoncu jak ja bys sie pewnie przyznal ;> i by sie na ciebie censored tak jak moja myszka na mnie :P.


Sek w tym ze ja nie kłamie , jestem szczery az do bulu !
po co kłamać , prawda .......? jak jest szokujaca , to ludzie i tak w nią nie wierza , mam to sprawdzone , psychika ludzka jest dziwna ! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 09 gru 2004, 09:19

Ja niemowie ze klamiesz :D. Po prostu masz lekko zamglone pojecie o nas ;]. Ale z tgo chyba wyrosniesz ^^ :D :564:
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 gru 2004, 09:41

O kim ??? znaczy sie ??? nie pisałem zadnego posta osobowo , tylko ogólnie , wiec ?? wyjasnij ?
coś Ci sie pomyliło !? :550:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 09 gru 2004, 12:37

Haribo pisze:mojego kumpla przymkneli i bedzie mial sprawe, bo jego byla zaskarzyla go o gwalt... byli na imprezie on poznal inna i ja rzucil dla tamtej a ona sie odegrala, porabane to prawo jest

Prawo nie jest porąbane ale ludzie którzy w taki sposób je wykorzystują. Bo przecież ci którzy wymyślili taki zapis w prawie nie sądzili, że ktoś może z zemsty wymyśleć taką rzecz. W tym przypadku co wymieniłeś naprawde dziwie się tej dziewczynie, że była na tyle odważna aby do końca udawać iż została zgwałcona.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 gru 2004, 13:12

Nie sciemniaj , nie tak łatwo udowaodnic gwałt !! przeciesz sa znajomi co wiedzieli ze oni ze soba byli !! na drugi raz niech kolega zadziała wczesniej , i ja oskarzy o gwałt , nie tylko faceta mozna o to oskarzyc !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 09 gru 2004, 17:22

przeciesz sa znajomi co wiedzieli ze oni ze soba byli !!

Krzysiu, o gwałt może żona zaskarżyć męża. Gdybym odmówiła mojemu facetowi a On siła by mnie wziął, też bym go o gwałt zaskarżyła.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 gru 2004, 17:31

Tak tylko udowodnij to ze maz zgwałcił zonę , jaki chłopak dziewczyne ! ja doskonale wiem jakie jest polskie prawo , znam jego wady ! ale tak jak w jedna strone , tak i w drugą , wszystko zalezy od wiedzy !
Opowiem tu autentyczny przypadek
znajomosć z netu , dwa lata ze soba rozmawiali opowiadali sobie jak by to było jak by sie spotkali , uprawiali cyber sex , pisali listy miłosne itd, po dwóch latach dojrzeli ze trzeba sie spotkać , spotkali sie poszli do Hotelu i tam On ją zgwałcił (według jej opisu ) podała sprawe do sadu i sprawe przegrała !! sąd wyszedł z załozenia ze jeseli pisali do siebie co by ze soba robili jesli chodzi o sex , jak i to ze poszła z nim do hotelu , wiec o gwałcie nie moze byc mowy ! wiec nie jest znowu tak tralalaallaa!!! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 09 gru 2004, 18:11

No własnie z gwałtem w sądzie jest juz kiepsko. To tak jakby kogoś oskarżac że "jak byliśmy sami to on mnie obraził". Jeśli nie ma jakiegos konkretnego dowodu, to nic nie można zrobić.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 gru 2004, 21:20

I bardzo dobrze, przynajmniej w Polsce jest normalnie, nie to co w USA.
Awatar użytkownika
kurek
Maniak
Maniak
Posty: 569
Rejestracja: 06 paź 2004, 13:32
Skąd: z prawa :P
Płeć:

Postautor: kurek » 09 gru 2004, 23:51

nooo...
w polsce jest fajnie
ponad 3000 osob rocznie skazanych niewinie
po prostu suuuuper :]
za jakies 10 lat gdy skoncze studia bede mial co robic :P
Zamykam oczy i udaje ze nie widze...

Zatykam uszy i udaje ze nie slysze...

Zamykam serce i udaje ze nie czuje...

To nie jest yba najlepsza modlitwa...

.:LZY:.
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 11 gru 2004, 22:15

Każde prawo ma jakieś wady. Jeżeli chodzi o gwałty to wszystko przez to, że większość sędziów sądzi iż skoro kobieta poszła do hotelu to równoznacznie zgodziła się z tym aby doszło do zbliżenia między nimi. Niestety takie jest myślenie wielu osób nie tylko sędziów.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 11 gru 2004, 22:27

No a po co mogła pójść? Pogadac? To można zrobić w kawiarni bez płacenia duzej sumy za hotel. Całowac się? Można w każdym miejscu. Jesli jest przejezdną to ok, ale po co poszli do hotelu jeśli mieszkają w tym samym mieście?
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 11 gru 2004, 22:32

No to skoro zgodziła się na seks to dlaczego oskarżyła tego faceta o gwałt ? No chyba, że zrobiła to z zemsty lub czegoś takiego. Przecież pójście do hotelu nie równa sie z seksem, może była zmęczona i chciała żeby ją odprowadził, może była przyjezdna. Jest wiele innych powodów które nie wiążą się z seksem.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 258 gości