Czy czas na seks?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Czy czas na seks?

Postautor: Sylwia » 29 gru 2003, 00:23

Mam 16 lat. Jestem ze swoim chlopakiem 9 miesiecy. Uprawiamy peeting. Czasami bardzo chce sie z nim kochac, a czasami wiem ze nie jestem jeszcze gotowa. Nie chodzi o to ze go nie kocham, ale o to ze np. boje sie ciazy. Kiedy bede wiedziala ze jest ten moment.. ?
Czy nie jestem za młoda? ... Jakto w ogóle z tym jest :(
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Re: Czy czas na seks?

Postautor: SueEllen » 29 gru 2003, 11:42

Sylwia pisze:Czasami bardzo chce sie z nim kochac, a czasami wiem ze nie jestem jeszcze gotowa. Nie chodzi o to ze go nie kocham, ale o to ze np. boje sie ciazy. Kiedy bede wiedziala ze jest ten moment.. ?
Czy nie jestem za młoda? ... Jakto w ogóle z tym jest :(


Na stronie "Agnieszka zaprasza" jest poradnik antykoncepcji. Poczytaj, jak będziesz dalej miała pytania, pytaj.

Skoro czasem chcesz, a czasem nie wiesz, to znaczy, że jeszcze nie ten czas. Nie martw się, będziesz wiedziała kiedy jest "ten czas" - poczujesz to!

Jesli chodzi o wiek, to nie mozna twierdzić, że jak 16, to gówniara, a jak 20 i dziewica - to już nieruszany pasztet :lol: . Najbardziej niedojrzałe są właśnie takie wypowiedzi. Sylwio, na wszystko przyjdzie czas. Nikt Ci nie powie, że już jesteś gotowa. Ty to poczujesz i naprawdę nie popędzaj na siłę biegu wydarzeń. Po co? W razie czego, żałować będziesz tylko Ty... A czasu nie da się odwrócić... Powodzenia, trafnych decyzji życzę.
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 02 sty 2004, 00:58

Podpisuję się pod poprzednią wypowiedzią obiema rękami!!!
Awatar użytkownika
Dziki Wilk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 201
Rejestracja: 01 sty 2004, 00:17
Płeć:

Postautor: Dziki Wilk » 02 sty 2004, 04:13

hym.........
Rada Co by tu powiedzieć zgadzam się z przed mówcą.....
Kurcze.....Jeśli masz wątpliwości to dobrze przeczytaj tak jak powiedział tomek ten poradnik i życze ci żebyś nie spotkała złośliwej kioskarki
Rada:
1 kupujcie dobrej firmy kondony i w aptece a nie w piepszonym kiosku
2 i miejcie na wypadek tabletki po ...sexie takie na wszelki wypadek jakby guma strzeliła wtedy nic straconego nie musisz być dzieciata o ile zadziałasz 24h
I niech Allah ma was w opiece

Ps.sylwia co robisz dzisaj wieczorem wpadne : ) :mrgreen:
michu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 29 gru 2003, 17:24
Płeć:

Postautor: michu » 02 sty 2004, 10:44

ja bym radzil poczekac, gdyz widze tu niepewnośc z Twojej strony! na to zawsze jest czas, a jesli zrobisz to teraz, niestety pierwszy raz nigdy juz nie bedzie przed Toba....

BTW mozna bez problemu dostac tabletke PO (postinor)?
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 02 sty 2004, 12:18

Z tego co wiem, pigułka po jest tylko na receptę i moze być brana tylko w naprawdę wyjatkowych sytuacjach, to nie witaminki! Zbyt duzej wiedzy o niej nie mam- nigdy nie potrzebowałam tego wynalazku :)

Poza tym Wilku, poradnik, który masz na mysli to zapewne "Sztuka kochania" Wisłockiej - o nim pisał Tomasz w którymś poście. I to nie jest taka sobie książeczka, tylko naprawdę księga :lol: i w kiosku się jej raczej nie dostanie, prędzej w księgarni lub... bibliotece. A sprzedawca może tylko pochwalić trafny wybór, bo będzie wiedział, że to bardzo dobra książka.
Gość

Postautor: Gość » 05 sty 2004, 15:49

Witaj Sylwio
mam do Ciebie pytanko jak i do innych 3 miesiace temu poznalem super dziewczyne madra inteligentna zawsze sie z nia dogaduje no po prostu jest cudowna.....warto powiedziec iz przywiazalem sie do niej strasznie......niedanwo podczas powaznej rozmowy wyjawila mi swoja tajemnice ona......ona bedzie miala 15 lat za 8 dnirodzice wyslali ja do szkoly rok wczesniej i stad te zamieszanie....ja ja niewiem co robic ja mam 18 lat i no glupio sie czuje ona oklamywala mnie z wiekiem swoim. Ja jestem z listopada a ona ze stycznia to jest roznica 3 lat no i 2 miesiecy al to nieciekawie wyglada jestem w kropce......prosze o kilka rad bo to nawet chyab tak niewypada......zreszta sam juz niewiem prosze o szczera rade co mam uczynic w takim wypadku bo jest wedlug mnie to jest nieciekawie :(
michu
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 29 gru 2003, 17:24
Płeć:

Postautor: michu » 05 sty 2004, 17:20

eeee, jezeli cos Was laczy, chcecie byc ze sobą, to nie widze przeszkod by "spróbować"... moze to akurat "to"! :)
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 05 sty 2004, 19:06

No chyba się nie przejmujesz wiekiem! Zwariowałeś?! Najważniejsze że się dogadujecie, równie dobrze Ty byś mógł być od niej młodszy o 5 lat, i co z tego?
Gość

Postautor: Gość » 05 sty 2004, 22:55

ale jak by niepatrzec ona bedzie miala dopiero 15 lat, co powiedza jej rodzice jak sie o tym dowiedza jak narazie ona ukrywa nasz zwiazek ;/ ja ja w pelni rozumiem bo to troche niezreczna sytuacja.Wiem ze 3 lata nawet 8 to mala roznica ale tu chodzi dopiero o dojrzewanie qrde do 16-tego roku zycia niemozna tknac dziewcyzny bo do wiezienia mozna za to isc :D a ja niechce skonczyc jako pedofil albo cos w tym stylu ;/
Ale coz malymi kroczkami bede szedl dalej zobaczymy co z tego wyjdzie.
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 06 sty 2004, 19:08

Po pierwsze do 15 roku nie można się z dziewczyną kochać. KOCHAĆ, jak będziecie się pieścić czy całować to do więzienia raczej nie pójdziesz(niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę), wydaje mi się że to nie jest duża różnica.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Re: Czy czas na seks?

Postautor: Maverick » 07 sty 2004, 11:58

Sylwia pisze:Mam 16 lat. Jestem ze swoim chlopakiem 9 miesiecy. Uprawiamy peeting. Czasami bardzo chce sie z nim kochac, a czasami wiem ze nie jestem jeszcze gotowa. Nie chodzi o to ze go nie kocham, ale o to ze np. boje sie ciazy. Kiedy bede wiedziala ze jest ten moment.. ?
Czy nie jestem za młoda? ... Jakto w ogóle z tym jest :(


Albo chcesz albo nie. Nie mozna inaczej. Aha, i bylbym zapomnial. Jestes kobieta wiec dochodzi 3 mozliwosc: chce ale sie boje (u facetow albo sie chce albo sie boi). W tym wypadku do niczego nie dojdzie jezeli facet nie bedzie naciskal tylko grzecznie czekal.
Gość

Postautor: Gość » 08 sty 2004, 22:48

Aga pisze:Po pierwsze do 15 roku nie można się z dziewczyną kochać. KOCHAĆ, jak będziecie się pieścić czy całować to do więzienia raczej nie pójdziesz(niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę), wydaje mi się że to nie jest duża różnica.
i takcię prokurator załatwi!
Gość

Postautor: Gość » 08 sty 2004, 22:49

Aga pisze:Po pierwsze do 15 roku nie można się z dziewczyną kochać. KOCHAĆ, jak będziecie się pieścić czy całować to do więzienia raczej nie pójdziesz(niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę), wydaje mi się że to nie jest duża różnica.
Awatar użytkownika
Sylwia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2003, 16:02
Skąd: oŚw
Płeć:

Postautor: Sylwia » 11 sty 2004, 00:04

A co z tymi tabletkami PO?...
Co do kochania.. czasami mam watpliwosci ale coraz czesciej ich nie mam:| Na sama mysl az tak jakos w srodku mnie gotuje.. Boje sie? Nie wiem..

Do goscia... Dziewczyna ma 15 a ty 18? Tak samo mialam kilka miesiecy temu z moim chlopakiem.. ja mialam 15 on 18. I co? I nic..
Nie ukrywalam z nim zwiazku przed moimi rodzicami. On zaczal do mnie przychodzic i w\jakos sie ulozylo. Poznal moich rodzicow a teraz razem siedza i pija herbatke:P Jest dobrze. Mysle ze warto sprobowac. Niech jej rodzice ci zaufaja.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 247 gości