Dziewictwo...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 paź 2004, 19:48

skomentuje ...... słaby temperament , ale spoko ...wszystko jest oki !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 14 paź 2004, 20:06

czasami temperament zalezy od partnera z jakim jestesmy ;) przy jednym kobieta moze byc bierna i leniwa a przy drugim po prostu :619: z niej wychodzi g:hmm
nie wiem czy z Panami bywa podobnie...
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 paź 2004, 20:10

Nie gniewaj sie , ale to BZDURA !! TEMPERAMENT TO TEMPERAMENT a ty mówisz o podnieceniu , kreceniu kogoś , a to róznica !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 14 paź 2004, 20:13

wrrr... jak zwal tak zwal
Czyli wg Ciebie ludzie ktorzy pozno zaczynaja swoja przygode z seksem zawsze maja maly temperament? Jesli tak to jestesmy odmiennego zdania
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 paź 2004, 20:20

Cóz mozemy byc :547: ale chyba sie nie gniewasz !??? :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 14 paź 2004, 20:24

heh jasne ze sie nie gniewam przynajmniej jest ciekawiej ;) wyobrazacie sobie jak to by bylo nudno gdyby wszyscy we wszystkim sie zgadzali? :027: no z kim ja bym sie klocila? ;)
Kolejka dla wszystkich :564:
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 14 paź 2004, 20:29

Temperament ... phiii... a moze owe osobki po prostu niechca oddac sie "byle komu" ? Robi sie dla mnie dziwna twoja opinia krzysiu na ten temat ;> Bo jesli o temperamencie ma swiadczyc wiek incjacji to nic tylko szukac kobity w gimnazjum ? czy moze lepiej w podstawowce ? ... Goraca 14 ahhh o niczym innym niemaze tylko o tych jeszcze malo kobiecych krztaltach :570: Ahh ten dziwny krzys :546: :549:
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 paź 2004, 20:39

tr3sor pisze:Temperament ... phiii... a moze owe osobki po prostu niechca oddac sie "byle komu" ? Robi sie dla mnie dziwna twoja opinia krzysiu na ten temat ;> Bo jesli o temperamencie ma swiadczyc wiek incjacji to nic tylko szukac kobity w gimnazjum ? czy moze lepiej w podstawowce ? ... Goraca 14 ahhh o niczym innym niemaze tylko o tych jeszcze malo kobiecych krztaltach :570: Ahh ten dziwny krzys :546: :549:


I własnie o to chodzi !! dobrze ze to poruszyłeś , BYLE KOMU ! Czyli co uwazaja sie za lepsze , i czekaja na ksiecia z bajki a ten ksiązę potem znajdzie sobie inną !! nie ...przestan bo me nadgarstki tego nie wytrzymią ! :D
W tym wieku chormony szaleją i nie mowa tu o 15 latkach , to naturalne iz tak jest jesli jest inaczej ...te z jest w porzo !! tyle , iz jest tak u osób o mniejszym temperamencie i nie ma sie co oburzac , takie osoby też byc musza , a ze ich mniej ???
to co?? mówiąc o takiej osobie ////???? nie ma wsród ludzi obok nikogo fajnego , pociagajacego ? tylko same BYLE CO ?? ŁŁŁAŁŁ jakaz wyjatkowa musi byc taka osoba , ja jej nie chce , wole byle co ....póki co ! :D :D :D :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 14 paź 2004, 20:44

Ehh krzysio krzysio ... czemu uwazasz ze sie wywyzszaja ... jesli ktos potrafi panowac nad temperamentem ... jesli chce zrobic to z kims na kim mu zalezy ... jesli niechce tego zalowac ... Bo teraz idac twojim tokiem myslenia ;> to moj aniolek niema zbyt goracego temperamentu poniewaz niezrobila tego w wieku 15 lat ? :547: poniewaz jest dziewica majac lat 18 ? :549: krzys`io zastanow sie ;> jak bys zobaczyl co moj aniolek potrafi wyprawiac jak sie ja rozgrzeje ... dziewczyny z takim temperamentem jeszcze niemialem ... a byly hmm 3 ktore przeszly "inicjacje" w wieku mniej wiecej 14-15 lat :549:
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 paź 2004, 20:50

przepraszam , my tu nie o osobach nie pełnoletnich mówimy !! a o osobach 23 letnich np.Twa ma 18 ...wiec wszystko jest w porzo !
załować ?? a czego tu załowac , nigdy nie jest tak ze sie to robi z osoba przygodna ! swierzo poznaną ! zawsze jest to osoba na której nam zalezy ! ale jak komuś kto ma lat 23 do tej pory na nikim nie zalezało , nikt go nie zafascynmował , no to cos jest dla mnie nie chalo ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 14 paź 2004, 21:12

Zwracam honor ... :564: takie moje male niedopatrzenie ;>.

A czy cos nie tak hmm ich wybor ... jesli czlowiek niechce czegos robic to tego nierobi ... a te panie moze chca do zakonu ? :>, albo zyja w celibacie dla wlasnej satysfakcji ... ehh przypomniala mi sie nauczycielka niemieckiego z gim ;> zwana pieszczotliwie "zelazna dziewica" moze takich wiecej stapa po naszym badz co badz wyjatkowo dziwnym swiecie ;> w jeszcze dziwniejszym kraju ...
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 15 paź 2004, 11:18

Hi hi hi :) Ptaszek> Moja droga przeciwniczko seksu przed trzydziestką ;) Otóż dyskusja nie ma faktycznie sensu, bo oprócz tego, że do niczego nie prowadzi, to jeszcze nie mam pojęcia, jak odpowiedzieć na argumenty typu:
Ech... Widzę, że niewiele z tego rozumiesz. Tu się wtrąca kwestia wiary, o czym mówiłam w temacie "wierzący partner". Jak chcesz to przejrzysz, bo nie chcę się powtarzać. Ale nie wiem czy i to cokolwiek Ci da. Mamy inną mentalność i tyle.
Oprócz ostatniego zdania trudno cokolwiek skomentować :)
To znaczy, że jeśli ktoś ma inne poglądy co do seksu niż Ty to jest w Twoich oczach zabawny?? Czy to jest reguła, żeby przed 20 rokiem życia się przespać?? Troszkę tolerancji co do odmienności poglądów! Każdy jest inny i każdy może mieć inną hierarchię wartości.
Ależ ja nie twierdzę, że jest w ogóle zabawny. Ja tylko mówię, że dla mnie to śmieszne i tyle.
Mam wrażenie, że właśnie zwolenniczki seksu po ślubie się wywyższają i zadzierają nosa, choć powodu ku temu ani widu, ani słychu. Nie sądzę, aby panienka, która idzie do łóżka 10 lat później niż większość, była w czymkolwiek przez samo to lepsza. I tyle na temat.
I więcej się tu nie udzielam ;)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 15 paź 2004, 12:40

A ja myslę, że jakiś powód jest. Przespać się z kimś to nie sztuka. Trudniej jest kontolować swe popedy, pragnienia. Sprawić, by to umysł kontrolował cały organizm i wydawał rozkazy, a nie popedy uwarunkowane biologicznie. To są ludzie, którzy nie poddają się instynktowi, oni chcą z nim wygrać i całkowicie go zdominować.

Nie sądzę, aby seks wcześniej rozpoczęty zawsze był spowodowany tym, że się nie panuje nad popędami.
Tylko że ja ciągle nie widzę powodu, dla którego czekanie do np. 25. roku życia ma dać większą gwarancję, że to ten pierwszy i ostatni, niż zrobienie tego w 16. roku życia. Sprawę dojrzałości do współżycia w tym momencie pomijam.
I w sumie to już mi się nie chce o tym gadać. Róbta, co chceta :P
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 15 paź 2004, 12:54

A czym? Nastoletnią dojrzałością do niego? Ktoś, kto nie jest na tyle dojrzały, by móc:
- samemu się utrzymać
- być odpowiedzialnym za siebie i drugiego człowieka
- nie pozostaawać pod władzą rodzicielską

nie powinien rozpoczynać współzycia, bo nie jest również wystarczająco dojrzały do seksu.

Dokładnie to samo pisałaś w przynajmniej 10 innych topikach, dlatego nie chce mi się gadać, bo już to czytałam. Dla niewtajemniczonych podawaj linki.
20lat

Postautor: 20lat » 15 paź 2004, 14:44

ale wiekszosc mlodych ludzi chce przyjemnosci zycie dla wiekszosci jest trudne a sex przyjemny dlatego wiekszosc mlodych osob decyduje sie na sex w wieku 17-18lat
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 15 paź 2004, 18:18

Polska i tak jest daleko za wieloma innymi krajami jesli chodzi o wiek inicjacji ... ;> zapraszam do lektory swiatowego raportu durex ^_^
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Craxa Girl
Bywalec
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 26 wrz 2004, 19:36
Płeć:

Postautor: Craxa Girl » 15 paź 2004, 19:03

Dziewictwo jest jak mleczaki - trzeba sie go pozbyć :D
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 15 paź 2004, 19:04

Złe porównanie, mleczaki same wypadają.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
crystal
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 08 wrz 2004, 01:46
Płeć:

Postautor: crystal » 15 paź 2004, 19:12

niektórym zębom trza pomóc idac do stomatologa :568:
we'll fight, we'll bleed.
Don't try to come to preach over us and
over me, we're children of decadence,
we're right, we're real, we will fight, we'll bleed,
we're mothafucking dying breed!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 paź 2004, 19:29

Sue jak zwykle gadasz glupoty.
A ja myslę, że jakiś powód jest. Przespać się z kimś to nie sztuka. Trudniej jest kontolować swe popedy, pragnienia. Sprawić, by to umysł kontrolował cały organizm i wydawał rozkazy, a nie popedy uwarunkowane biologicznie. To są ludzie, którzy nie poddają się instynktowi, oni chcą z nim wygrać i całkowicie go zdominować.

Co to ma byc? Czyli jak 16 latek zaczyna uprawiac seks to dlatego ze ma poped? Ok. Zgadzam sie w 100% Ale jak seks zaczyna uprawiac 25 latek to nie ma mowy o popedzie? Tak po prostu sobie postanowil uprawiac seks, gdyz jest osoba emocjonalnie (jak mu sie wydaje) dojrzala? I z tego powodu go uprawia? No wiesz!!! Kazdy bez wzgledu na wiek uprawia seks bo ma na to ochote!
Ktoś, kto nie jest na tyle dojrzały, by móc:
- samemu się utrzymać
Co ma utrzymanie sie do dojrzalosci? Czyli jak nie mam kasy to jestem niedojrzaly, ale jak przypadkiem trafie 6tke w lotka to juz jestem super dojrzaly?
- być odpowiedzialnym za siebie i drugiego człowieka
Niektorzy do smierci tacy nie sa, czyli nie powinni seksu uprawaic w ogóle?
- nie pozostaawać pod władzą rodzicielską
I znow kasa.
nie powinien rozpoczynać współzycia, bo nie jest również wystarczająco dojrzały do seksu.
A kto Ci dal takie prawo bys to oceniala? A jak bardzo dojrzalym trzeba byc by przejsc po pasach przez ulice? By zdac na prawko? By pic alkohol? By sie moc calowac?
Nie jestes Sue psychologiem, wiec nie uogolniaj prosze kiedy mozna a kiedy nie uprawiac seks. Bo seks mozna uprawiac wtedy kiedy:
1. Jest z kim
2. Jest gdzie

I tylko te warunki musza byc spelnione aby seks zaistnial i byl udany.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 paź 2004, 21:00

Sue dorabiasz ideologie.
20lat

Postautor: 20lat » 16 paź 2004, 10:52

sex sie uprawia albo z ciekawosci albo z przyjemnosci albo z milosci do kogos i niewazne ile sie ma lat
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 16 paź 2004, 16:11

Nie ma czegos takiego jak seks z milosci. To wtedy nie seks ale poswiecenie...
20lat

Postautor: 20lat » 16 paź 2004, 18:40

moze inaczej pod wplywem milosci
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 16 paź 2004, 19:25

Hmm tez chyba nie ;>. Maverick pytanie z tego co widze masz lat 19 kiedy ty zaczoles wspolzycie ... ;> bo albo cie baaardzo temat interesuje albo zaczoles dosc wczesnie ;> bo wiedze masz dosc duza :D
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 16 paź 2004, 19:27

Mav jest nadal prawiczkiem :p
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 16 paź 2004, 19:34

Jesli to prawda to to cholernie zainteresowany jest tematem ... :D
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 16 paź 2004, 19:35

To jest prawda... :D
No chyba, ze cos sie ostatnio zmienilo :p
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 16 paź 2004, 19:42

Slucham rad prawiczka na temat sexu ? :551: :P <joke>
No jest czy niejest wiedze ma duza i chyba wszyscy sie zemna zgodza ;>
Mav ma po prostu maly temperament :P czy jak :D
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 16 paź 2004, 21:00

A czy to źle że jest prawiczkiem?? Moze nie spotkał jeszcze kogoś z kim chciałby to zrobić i tyle. Przeciez nie jest z tego powodu gorszy ;)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 334 gości