Pissing

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Co sadzisz o pissingu?

Obrzydliwe, kategoryczne NIE!
124
52%
Mam opory ale moze kiedys...
30
13%
Ani specjalnie mnie to nie podnieca ani odrzuca. Obojetne mi to
33
14%
To moze byc ciekawe, kiedys sprobuje
42
18%
Swietna sprawa, juz to robilem.
11
5%
 
Liczba głosów: 240
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 09 kwie 2007, 11:02

Dzindzer pisze:a próbowałas juz cos tego typu ??


nie...nie myślałam nigdy nad tym, wydaje mi się, że nie byłoby to dla mnie podniecające. Ale nie wiem, co przyniesie mi los. Jak narazie wolę zostać przy tradycyjnych sposobach.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 kwie 2007, 15:30

Mychola pisze:Dzindzer napisał/a:
a próbowałas juz cos tego typu ??


nie...

to skoro nie próbowałas to na jakiej podstawie piszesz
Mychola pisze:Lubię urozmaicenia w swerze łóżkowej ale nie tego typu...

skoro tego typu rzeczy nie robiłas to skąd wiesz, ze nie lubisz. Mozesz wiedzieć, ze nie masz ochoty, alebo mozesz myslec, ze nie polubisz
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 09 kwie 2007, 21:42

Dzindzer pisze:skoro tego typu rzeczy nie robiłas to skąd wiesz, ze nie lubisz. Mozesz wiedzieć, ze nie masz ochoty, alebo mozesz myslec, ze nie polubisz


Takie rzeczy się wie nawet bez próbowania. Po prostu mi to nie pasuje, nie widzę w tym nic podniecającego, wręcz jest to dla mnie w pewiem sposób obleśne czy to takie dziwne? :? Każdy człowiek ma swoje upodobania, rzeczy które lubi i rzeczy których nie lubi.

A Ty próbowałaś?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 kwie 2007, 23:06

Mychola pisze:Każdy człowiek ma swoje upodobania, rzeczy które lubi i rzeczy których nie lubi.
Ktore sie zm ieniaja, z czasem, wiekiem, doswiadczeniem, partnerem...

Stanowczo trza sprobowac <aniolek>
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 kwie 2007, 23:08

Mychola pisze:Takie rzeczy się wie nawet bez próbowania.

bez spróbowania nie mozesz wiedziec czy ci sie podoba czy nie. Przeciez ja ci ni kaze tego robic <chory>
Mychola pisze:wręcz jest to dla mnie w pewiem sposób obleśne czy to takie dziwne? :?

nie to dla mnie nie jest dziwne
dziwne jest twierdzenie, ze sie nie lubi czegos czego sie nie próbowalo
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 09 kwie 2007, 23:32

ale może Ci się nie podobać takie coś i już... nie lubię tego, mimo, że nie próbowałem...ale wiem, że by mi się nie spodobało, skoro teraz napawa mnie niechęcią
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 10 kwie 2007, 10:39

Dzindzer pisze:
Mychola pisze:Takie rzeczy się wie nawet bez próbowania.

bez spróbowania nie mozesz wiedziec czy ci sie podoba czy nie. Przeciez ja ci ni kaze tego robic <chory>


Wiem, że nie każesz mi tego robić, nic takiego nie napisałam :)

Dzindzer pisze:
Mychola pisze:wręcz jest to dla mnie w pewiem sposób obleśne czy to takie dziwne? :?

nie to dla mnie nie jest dziwne
dziwne jest twierdzenie, ze sie nie lubi czegos czego sie nie próbowalo


A dla mnie nie jest to dziwne...i podejżewam, że w najbliższym czasie tego nie spróbuję.
Awatar użytkownika
Smerfetka;)
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 16 lut 2007, 23:46
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Smerfetka;) » 10 kwie 2007, 23:25

Wstreciucha pisze:Jeszcze kilka lat temu smerfetka byla Twoja idolka

a skąd niby to wiesz ?? należałaś do jej fun clubu ?? nie znasz mnie wiec nie gadaj takich rzeczy, a co do tematu to jeśli chcesz sikać na swojego chłopaka to prosze bardzo, ale ja nie mam zamiaru tego zrobic. NIGDY !! ps: a Twoim idolem może był Michael Jackson ?? w końcu to Twoje lata <hahaha>
mam to szczęście, że znalazłam Tego JEDYNEGO!!!! Kocham Cię Dziubasku:* :D ;) <zakochany> :*
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 11 kwie 2007, 01:08

A ja jak juz pisalem dawno temu w tym temacie nic zlego w tym nie widze.
Obrzydliwe? Nie ma chyba takiej obrzydliwosci do ktorej czlowiek sie nie przyzwyczai. I mu nie bedzie przeszkadzac. A zeby czerpac z tego przyjemnosc... trzeba byc otwartym. Jest to pewne zboczenie i to jest w tym fajne :D Niestety tego nie robilem. Choc nie ukrywam ze musi byc do tego odpowiednia osoba. To niej est rzecz ktora mozna robic z byle kim. Tak samo jak dziewczyna moze Cie uderzyc tak ze albo podkulisz ogon albo sie podniecisz tak samo tutaj, albo sie obrzydzisz albo podniecisz.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 11 kwie 2007, 05:03

TFA pisze:mam obszczac sobie lozko ?

Errr...moze wanna? Oczywiscie bez wody, bo takie chwilowe to jedno, a siedzenie w tym to drugie :D
Albo pod prysznicem? Ludzie, logike wlaczcie do uzytku.

Nie probowalam, jak dotad mialam jedna osobe, ktorej dalabym to zrobic, tak mysle.
Smerfetka;) pisze:s: a Twoim idolem może był Michael Jackson ?? w końcu to Twoje lata

Coz za wysokich lotow, dojrzaly humor...Normalnie az mi sie oczy przewrocily automatycznie. Prosze...
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 kwie 2007, 05:25

Smerfetka;) pisze:ale ja nie mam zamiaru tego zrobic. NIGDY !!

w sumie to smieszne kiedy w wieku lat nastu z małym doswiadczeniem wypowiadsz sie czego w seksie nie spróbujesz przez całe zycie. Ter4az mozesz sobie tego nie wyobrazac, mi tez jest trudno sobie wyobrazic by mi sie to podobało, na razie nie odczuwam potrzeby. Jednak nie wiem co bedzie kiedys, sa rzeczy których sie nie przewidzi.
Ale rozumiem, niedawno zaczęłas uprawiac seks, malo wiesz jeszcze o sobie
Smerfetka;) pisze:ps: a Twoim idolem może był Michael Jackson ?? w końcu to Twoje lata <hahaha>

humor malo wybredny, albo złosliwosci dziecka, sama juz nie wiem
Awatar użytkownika
Green
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 lis 2006, 16:40
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: Green » 11 kwie 2007, 07:07

Jeśli chodzi o mnie jest to odrażające (przynajmniej w tej chwili). Co prawda ciągle ludzie tutaj powtarzają, że "nigdy nie mów nigdy", ale co do sprawy pissingu mówię nigdy :)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 11 kwie 2007, 16:49

ale co do sprawy pissingu mówię nigdy


też mówię nigdy, bo to powyżej to dosyć śmieszna logika <diabel> <diabel> Zgodnie z nią, za n-lat zapragnę zerżnąć w tyłek innego faceta czy jakieś zwierzątko, tudzież oddawać się fekalnym zabawom :] No co? Przecież to postępowe, przecież trzeba się rozwijać,doskonalić, bo rzeczywistość jest nudna <hahaha>

Współczuję,jeżeli ktoś nie znajduje satysfakcji ze swoim partnerem, bez ewidentnych zboczeń. Jest tyle pomysłów,fantazji, spontaniczności, bez takich hardcorów :) Open your mind.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 kwie 2007, 17:02

TedBundy pisze:bo to powyżej to dosyć śmieszna logika <diabel> <diabel> Zgodnie z nią, za n-lat zapragnę zerżnąć w tyłek innego faceta czy jakieś zwierzątko, tudzież oddawać się fekalnym zabawom :]

zgodnie z nia tak moze sie stac, rozumiesz. Nie chodzi o to, ze za ileś lat na pewno to bedziesz robił ale, ze moze bedziesz, ze potrzeby moga sie Tobie zmienic.
Współczuję,jeżeli ktoś nie znajduje satysfakcji ze swoim partnerem, bez ewidentnych zboczeń

to nie chodzi o to, ze nie znajduje sie satysfakcji, ale o to, ze czasami chce sie czegos nowego czegos innego, takie urozmaicenie
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 11 kwie 2007, 17:23

TedBundy pisze:Współczuję,jeżeli ktoś nie znajduje satysfakcji ze swoim partnerem, bez ewidentnych zboczeń.

schowaj swoje współczucie do kieszeni, bo po co ono parze, która się rozumie i dobrze bawi seksem w sposób, który obojgu pasuje?

próbowaliśmy kilka razy, ale mnie to strasznie śmieszyło zamiast podniecać, więc chyba odpuścimy :)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 11 kwie 2007, 18:54

Dzindzer pisze:to nie chodzi o to, ze nie znajduje sie satysfakcji, ale o to, ze czasami chce sie czegos nowego czegos innego, takie urozmaicenie


troszkę inaczej rozumiem termin urozmaicenie :) A nawet zupełnie inaczej :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 11 kwie 2007, 20:06

TedBundy pisze:troszkę inaczej rozumiem termin urozmaicenie :) A nawet zupełnie inaczej :)

swego czasu innej rzeczy nie uznal bys za urozmaicenia, ale teraz jak najbardziej uznajesz. Masz gwarancje, ze i z tym sie nie zmieni ??
Nie masz takiej. Teraz to mozesz stwierdzic, ze na chwile obecna, bliska przyszlosc nie chce, nie uznajesz.
mmaaddzziiaa16
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2007, 21:22
Skąd: z Nikąd :D
Płeć:

Postautor: mmaaddzziiaa16 » 11 kwie 2007, 21:45

W zyciu bym sie na to nie zdecydowała :D ale jezeli komus taki sposob "urozmaicania" seksu pasuje to juz jego sprawa :D
"Że tak naprawde ziemia jest tylko przelotnym momentem, krótkim przystankiem do stacji WIECZNE SZCZĘŚCIE" ?
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 11 kwie 2007, 22:27

Smerfetka;) pisze:a skąd niby to wiesz ?? należałaś do jej fun clubu ?? nie znasz mnie wiec nie gadaj takich rzeczy, a co do tematu to jeśli chcesz sikać na swojego chłopaka to prosze bardzo, ale ja nie mam zamiaru tego zrobic. NIGDY !! ps: a Twoim idolem może był Michael Jackson ?? w końcu to Twoje lata <hahaha>

Wlasciwie to nie wiem co napisac :) chyba tylko pogratuluje "stalowych" nerwow

TedBundy, czasem dziwie sie Twoim zatwardzialym stwierdzeniom , pomimo tego, ze wiele Twoich radykalnych pogladow runelo zweryfikowanych przez zycie.
TedBundy pisze:za n-lat zapragnę zerżnąć w tyłek innego faceta

Nie , ale moze swojej kobiecie pozwolisz sie tam zerznac ;) Wytlumacz mi ten fenomen - pchacie sie w nasze tylki z rozkosza, ale swoich dotykac nie pozwolicie - przepraszm , poprawka, nie zawsze i nie wszyscy , ale przynajmniej na poczatku mocno sie zapieracie. Dlaczego ? Bo pewnych rzeczy facetom nie wypada? Bo "zle " sie to kojarzy? a propos spraw fekalnych - z czym Ci sie kojarzyl seks analny ? Niestety - nierzadko okazuje sie , ze po prostu "olewac sie cieplym moczem", to moga pary na pewnym poziomie pojmowania tych spraw. Wiele osob tu generalnie upraszcza zagadnienie pissingu , stad te wszystkie "NIGDY"!!!
TedBundy pisze:Przecież to postępowe, przecież trzeba się rozwijać,doskonalić, bo rzeczywistość jest nudna <hahaha>

Pokaz chociaz jedna taka teze, ktora ktos wysunal, powolujac sie na chec bycia nowoczesnym przy zastosowaniu tej formy seksu.
TedBundy pisze:Open your mind.

no wlasnie :) Chcialbys z pewnoscia by wszyscy przychylili sie do Twoich sklonnosci, nie uzanajac je za zboczenia, jednak nie dziala to w druga strone ? dlaczego ?
lollirot pisze:próbowaliśmy kilka razy, ale mnie to strasznie śmieszyło zamiast podniecać,

Mnie to w takim razie nawet pasuje, bo czesto "po" cos mnie strasznie cieszy i czasem "ryje jak glupia do sera" , siusiu pod prysznicem na rozluznienie po namietnie przebiegajacej kapieli zatem nie zmaci atmosfery :P
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Smerfetka;)
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 16 lut 2007, 23:46
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Smerfetka;) » 11 kwie 2007, 22:27

<belt>
Dzindzer pisze:to smieszne kiedy w wieku lat nastu z małym doswiadczeniem

a co ma do tego mój wiek i doświadczenie ?? fakt, że jestem młoda nie znaczy, ze rzucam słowa na wiatr. w tym przypadku moge z czystym sercem powiedzieć, że NIGDY tego nie spróbuje i mam nadzieje, że dotrze w końcu to do pewnych osób i nie będą mi narzucac swojego zdania !!
Dzindzer pisze:malo wiesz jeszcze o sobie
a co mam wiedzieć ?? że chce sikać na swojego partnera ?? no prosze Cię !!
Dzindzer pisze:albo złosliwosci dziecka
ciekawe czy tak samo uważałas, ze w tym wieku jest się dzieckiem jak Ty miałaś tyle lat ?? !! że jesteś parę lat starsza ode mnie to nie znaczy, że pozjadałaś wszystkie rozumy !! nie napwidze, że jak ktoś mi coś wpiera !! a w tym przypadku tak własnie jest !!
mam to szczęście, że znalazłam Tego JEDYNEGO!!!! Kocham Cię Dziubasku:* :D ;) <zakochany> :*
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 12 kwie 2007, 06:06

Wstreciucha pisze:czasem dziwie sie Twoim zatwardzialym stwierdzeniom , pomimo tego, ze wiele Twoich radykalnych pogladow runelo zweryfikowanych przez zycie


słuszna uwaga, ale jednak jest granica :) Płynna, ale wyznaczona. Na pewne rzeczy ewidentnie nie mam ochoty.

Wstreciucha pisze:pchacie sie w nasze tylki z rozkosza, ale swoich dotykac nie pozwolicie - przepraszm , poprawka, nie zawsze i nie wszyscy , ale przynajmniej na poczatku mocno sie zapieracie. Dlaczego ? Bo pewnych rzeczy facetom nie wypada? Bo "zle " sie to kojarzy?


też :) Ale głównie dlatego,że tego prozaicznie nie lubię, wypróbowałem.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 12 kwie 2007, 06:41

Wstreciucha pisze:Wiele osob tu generalnie upraszcza zagadnienie pissingu , stad te wszystkie "NIGDY"

ja nie mam takiego wielkiego nigdy, ale czuje, że w głowie upraszczam. chyba sobie poczytam, bo czysto teoretycznie mnie to ciekawi
Wstreciucha pisze:siusiu pod prysznicem na rozluznienie po namietnie przebiegajacej kapieli zatem nie zmaci atmosfery

to jak bym sie zdecydowała kiedys to raczej tak, bo mi sie po zawsze siusiu chce :P
Smerfetka;) pisze:a co ma do tego mój wiek i doświadczenie ?? fakt, że jestem młoda nie znaczy, ze rzucam słowa na wiatr.

to znaczy, ze znasz tylko to co teraz. znasz swoje potrzeby ( choc ide o zakład, ze nie do konca) wiesz w miare czego teraz chcesz. ale na litosc ledwo była dziewico nie wiesz co bedzie za 10 lat. Jak zaczynałam tez mialam inne potrzeby. Powiedziała bym ci co mysle o takiej postawie, ale boje sie, ze warna zarobie za to.
Smerfetka;) pisze:ciekawe czy tak samo uważałas, ze w tym wieku jest się dzieckiem jak Ty miałaś tyle lat ?? !!

za dziecko sie nie uwazałam, ale za zupełnie dorosła tez nie, ja młodziez bylam :D
Smerfetka;) pisze:że jesteś parę lat starsza ode mnie to nie znaczy, że pozjadałaś wszystkie rozumy !!

wybacz, ale chyba mnie ze soba pomyliłas, to ty wypowiadasz sie jak bys wszystko wiedziała, mało tego jak bys przyszlośc umiała przewidziec. Jestem bardziej doswiadczona od ciebie i chce cie na cos uczulic, na to, ze potrzeby sie zmieniaja i moze przyjsc moment, ze namietnie na kogos nasikasz, może nie musi. chociaz sobie tego nie wyobrazasz, pewnie tak samo jak tego, ze mozesz byc z innym niz z Dziubaskiem
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 13 kwie 2007, 02:42

TedBundy pisze:też mówię nigdy, bo to powyżej to dosyć śmieszna logika <diabel> <diabel> Zgodnie z nią, za n-lat zapragnę zerżnąć w tyłek innego faceta czy jakieś zwierzątko, tudzież oddawać się fekalnym zabawom

To jest ta sama logika, ktora mowi, ze kazdy kto zapali marijuane skonczy z igla w zyle.
lollirot pisze:próbowaliśmy kilka razy, ale mnie to strasznie śmieszyło zamiast podniecać, więc chyba odpuścimy

Jeden z moich ex tak kiedys z nienacka wylecial z zapytaniem, czy moze popatrzec jak ja sobie siusiam. Tak pomyslalam, ze jak chce, to prosze bardzo. Ale tak mnie jakos peszyla obecnosc drugiego czlowieka patrzacego na to, ze po prostu nie moglam.
Smerfetka;) pisze:fakt, że jestem młoda nie znaczy, ze rzucam słowa na wiatr

Ale wykrznikami za to rzucasz gdzie popadnie. Najgorzej, ze w oczy mi jeszcze nimi trafiasz. Twoj opis:
Kocham Cię Dziubasku:*
cos tam jednak nam mowi o twojej dojrzalosci. Niektorym ludziom seks pozostanie zawsze seksem, co oznacza rzniecie klody w pozycji misjonarskiej, a w najlepszym wypadku znudzenie sie soba po paru miesiacach/ latach. Widzisz, jezeli dla kogos szczytem ekstazy jest sesja w samochodzie, to znaczy, ze trzeba sie jeszcze troche popieprzyc.

Trzeba byc oddanym komus i miec odpowiednia ilosc zaufania, respektu i pokory, zeby sprobowac niektorych rzeczy. Tak samo przeciez nie dasz sie np. zwiazac w lozku byle komu.
TedBundy pisze:Ale głównie dlatego,że tego prozaicznie nie lubię

"Prozaicznie nie lubisz?" <hmm> Wytlumacz.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 kwie 2007, 06:19

runeko pisze:Ale tak mnie jakos peszyla obecnosc drugiego czlowieka patrzacego na to, ze po prostu nie moglam.

no własnie to u mnie był by problem, bo ja mam pecherz bardzo niesmialy i nie puśc ani kropli przy kimś :P
runeko pisze:Cytat:
Kocham Cię Dziubasku:*
cos tam jednak nam mowi o twojej dojrzalosci.

z tego powodu pytałam kiedys czy jej Dziubasek na forum zaglada. A podpis no komentowac nie bede
runeko pisze:TedBundy napisał/a:
Ale głównie dlatego,że tego prozaicznie nie lubię

"Prozaicznie nie lubisz?" <hmm>

a ja tam czegos innego zrozumiec nie moge, czegos czego sie czepialam.
No bo kiedy mozna mówic o lubieniu/nielubieniu czegos?? no chyba jak sie spróbuje. Wiec Ci co pisza, ze nie luba, a nie próbowali, na jakiej podstawie to piszecie. Mozecie sobie nie wyobrazać siebie robiacych takie rzeczy, nie chciec, myslec blee, nie dla mnie. ale zeby nielubic to próbowac trzeba. TYo tak jak ja bym napisała, ze osmiornic to ja nie lubie, strasznie nie lubie mimo, ze nie jadłam i jeśc nie zamierzam ( jak pomysle o tych ssawkach to mi sie wydaje, ze sie przyczepia do mnie i ogólnie blee)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 kwie 2007, 07:52

runeko pisze:Jeden z moich ex tak kiedys z nienacka wylecial z zapytaniem, czy moze popatrzec jak ja sobie siusiam.
<lol> U nas niekiedy to jest normalne. Glownie na wszelkich wczasach. Za duzo czasu by zajeo zeby on poszedl sie myc i ja potem. Okupujemy lazienke wspolnie, myjemy sie zalatwiamy itd bez krepacji.
No ale to jeszcze nei pissing.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 13 kwie 2007, 07:56

moon pisze:Okupujemy lazienke wspolnie, myjemy sie zalatwiamy itd bez krepacji.
No ale to jeszcze nei pissing.

Wiesz, ale robienie tego ot tak, po prostu kiedy druga osoba jest zajeta czyms innym to co innego, niz jak ktos sie na ciebie celowo patrzy i czeka :D
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Pintupintu
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 15 sie 2005, 22:45
Skąd: Hockenheim
Płeć:

Postautor: Pintupintu » 13 kwie 2007, 08:39

No super.....a jak juz "bycie olewanym " lub "olewanie kogos " przejdzie w codziennosc to co bedzie nastepne??? Zabawianie sie stolcem partnera?? A moze soft po prostu czyli jak partner uwalnia orke. No z tego wynika ze predzej czy pozniej moze do tego dojsc .....oczywiscie zeby niepopas w rutynie i nieco sobie urozmaicic pozycie
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 kwie 2007, 08:45

Pintupintu pisze:No super.....a jak juz "bycie olewanym " lub "olewanie kogos " przejdzie w codziennosc to co bedzie nastepne???

takie rzeczy rzadko staja sie codzienjoscia, takie cos to zawsze urozmaicenie, tak samo jak seks analny, dla wiekszosci uprawiajacych go to urozmaicenie od czasu do czasu.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 13 kwie 2007, 12:18

Pintupintu pisze:a jak juz "bycie olewanym " lub "olewanie kogos " przejdzie w codziennosc to co bedzie nastepne???

W oczodół, człowieku...
Aż zacytuję sobie post z tej samej strony:
runeko pisze:To jest ta sama logika, ktora mowi, ze kazdy kto zapali marijuane skonczy z igla w zyle.


Dzindzer pisze:No bo kiedy mozna mówic o lubieniu/nielubieniu czegos?? no chyba jak sie spróbuje.

Oczywiste. Dla niektórych :D Dla innych - niepojęte.

Swoją drogą temat o zlizywaniu spermy mi się przypomniał... dla jednych nic niezwykłego, dla innych tabu totalne. Zaś mnie osobiście pissing nie podnieca, w ogóle nie mam w tym przypadku jakichś erotycznych i seksualnych receptorów pobudzanych - więc nie uprawiam. Równie dobrze mogłabym elementem gry wstępnej uczynić ucieranie kartofli na placki ziemniaczane. Można? Pewnie, że można. Tylko zwykle nie ma po co.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 13 kwie 2007, 12:20

Pintupintu pisze:No super.....a jak juz "bycie olewanym " lub "olewanie kogos " przejdzie w codziennosc to co bedzie nastepne??? Zabawianie sie stolcem partnera??

Pintupintu:
runeko pisze:To jest ta sama logika, ktora mowi, ze kazdy kto zapali marijuane skonczy z igla w zyle.



a co do Ciebie, tedzik, zacytuję tylko jedną starą rzecz:
TedBundy pisze:Odbyt służy do defekacji, wszystko inne zakrawa o zboczenie moim zdaniem. I tyle! <chory>

sam sobie dopowiedz :]
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 459 gości