Poradnik- jak urozmaicić seks?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Postautor: shaman » 15 sty 2012, 14:46

Zawsze mnie interesowała karkołomność wiązania ortografii ze zmęczeniem : ]

A w samolocie seksik był? Bo to jakieś urozmaicenie zawsze.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Postautor: Maverick » 15 sty 2012, 14:51

Tu nie chodzi o ortografie, a o to ze prawdopodobnie za slabo nacisnalem "r" na klawiaturze, nie weszlo a ja tego nie zauwazylem.
W samolocie? Byles kiedys w ubikacji w samolocie? <chory>
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Postautor: shaman » 16 sty 2012, 18:59

Yup. Mit obalony, wiem.
Dawid_M
Początkujący
Początkujący
Postautor: Dawid_M » 02 cze 2012, 01:29

Nawiązując do istoty tematu.
My z żoną mieliśmy (jak się okazało) inny problem. Mianowicie szukaliśmy różnych sposobów na urozmaicenie życia łóżkowego (czasami nie koniecznie w łóżku), w końcu spróbowaliśmy gier na necie. Ku naszemu wzajemnemu zdziwieniu, okazało się, że nie mówiliśmy sobie o niektórych pragnieniach ze strachu przed odrzuceniem pomysłu przez drugą osobę... wiecie, nie wszystkie fantazje są takie oczywiste ;)

Mój postulat, rozmawiajcie nawet o tych "dziwniejszych" fantazjach z partnerem/partnerką! A jeśli się boicie to czy to na pewna jest dobra osoba dla Was?

nie ma tu miejsca na reklamy/księżycówka
Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 10:59 przez Dawid_M, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Postautor: Andrew » 02 cze 2012, 09:03

rozmawiac ? bzdura ! po prostu robic to na co sie ma ochote ! pyta? ... tylko makowa panienka
Ostatnio zmieniony 02 cze 2012, 09:04 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Postautor: Maverick » 04 cze 2012, 08:18

Nie chodzi o to by sie pytac tylko powiedziec na co sie ma ochote. Jednak nie zawsze mozna od razu robic, chocby dlatego ze czasem wymaga to przygotowan.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Postautor: Andrew » 04 cze 2012, 12:07

przygotowania wskazują na "ochote" na dane igraszki .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Postautor: Maverick » 04 cze 2012, 23:59

Nie zawsze tak sie da.
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Re: Poradnik- jak urozmaicić seks?

Postautor: Rish » 29 lis 2016, 11:41

Cześc.ja polecam cos co chyba fachowo po angielsku nazywa się edging czy jakoś tak.W wakacje zrobiłem to mojej partnerce połączone z wiązaniem rąk i zakryciem oczu opaską. Mniej więcej tak wyglądało.
Na strychu mam u siebie pod dachem takie belki dośc wysoko więc kupiłem sobie w sexshopie takie taśmy do przywiązywania rąk, coś jak kajdanki tylko oddzielnie. A co tam wkleję link bo ciężko mi jakoś opisach....o takie coś kupiłem http://sexshop112.pl/akcesoria-bdsm-fet ... drzwi.html
Przywiązałem do tych belek co mam pod sufitem co by oczywiście spętać tam partnerkę. Na strych wyniosłem wierzę hifi, różnego rodzaju piórka i packi jakie mi się zebrały przez lata do pieszczenia ciała i inne gadzety pomocne w stymulacji kobiecego ciała :).Zanim zaprowadziłem partnerkę na strych zapytałem czy chce się pobawić w uległość...pytanie akurat retoryczne bo wiem,ze lubie ale chciałem zeby sie nakręciła. Kazałem założyć szpilki i kostium kąpielowy bo łatwiej będzie go ściągnąć jak już ja przywiąże i zaprowadziłem na gorę.Stała z rękami przywiązanymi do góry i z zasłoniętymi oczami. Puściłem orientalną klimatyczną muzykę, zgasiłem światło i skoczyłem jeszcze na dół na szybko do lodówki bo z rozpędu zapomniałem sobie przynieść kostek do lodu :p...no i krótkie zasady ustaliłem z partnerką na zasadzie jak się nie zapytam o coś to milczysz i zapytałem czy zrozumiała :) hehe od samego pytania miała gęsią skórkę znaczy tonacja głosu byla dobra ;) No i jak już miałem tak przygotowaną moją kochaną kobiete to zaczęła sie zabawy.Chodzenie wkoło niej jak sęp i delikatne pesczenia palcami,kostkami,lodu i wszystkim co było pod ręką.Cała sztuka polega na tym zeby utrzymywac przez dlugi czas kobiete na minimalnym poziomie podniecenia a jak widac ze jest bliska dojścia to celowo przerywac i komunikowac ze samemu sie zadecyduje kiedy ma dośc.No i tak trwało to w moim przypadku od godz 21 do północy w nocy.Jedyne czego się obawiałem to, ze ręce jej zdrętwieją od tego, ze były podniesione :) Ale chwyt był nien a tyle mocny, że dało się ruszać rekami wiec na szczęście nie było takiego problemu.Jestem pewien, ze nie kazdej kobiecie sie to moze spodobac bo jak juz jest blisko i ktos przerywa to łapie ją trochę censored i tak kilka razy,ale po kilku razach już jest z tym pogodzona a mnie kreci świadomość, ze to ja wiem kiedy ona dojdzie a ona nie:p
Dlaczego tak się zabawiłem z kobięta? Nie z jakiegos fetyszu opstrego bdsm czy dominacji niewiadomo jakiej chociaz fakt dominowac lubie a raczej dlatego, ze znam doskonale ciało swojej kobiety i jestem świadom, ze w przypadku mojej partnerki jak i innych kobiet orgazm trzeba "budowac"...cierpliwie budowac a i dłuzej tym jest intensywniejszy. Moja miała bardzo intensywny i jeszcze nie widziałem jej takiej rozdygotanej.
Takze polecam takie długie trzymanie "na krawędzi" spętanej partnerki....tyle ode mnie.Kurde jakiś długi ten opis wyszedł jak patrze :p
Obrazek

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”