agnieszka.com.pl • Kompleks z powodu penisa....
Strona 1 z 1

Kompleks z powodu penisa....

: 31 mar 2017, 14:45
autor: Logner
Witam wszystkich użytkowników :D .
Mam 25 lat i jestem prawiczkiem :< .... chyba z wyboru[na innych forach "doradzano" mi udanie się do prostytutki żeby się przełamać itd..... ale nie chcę robić tego z kobieta za pieniądze] ale też w głównej mierze spowodowane jest to przez kilkanaście sytuacji w moim życiu gdzie "wycofałem" się ze "społeczeństwa" itd[spokojnie wszystko zmierza w dobrym kierunku)
Mam 173 cm wzrostu 70 kg wagi i mój penis w stanie wzwodu ma 14-15 cm i 13 cm obwodu.
Tak wiem,że jest to średnia europejska itd ale ciągle nie daje mi to spokoju i mam wrażenie,że powinien być większy.......

Re: Kompleks z powodu penisa....

: 20 kwie 2017, 13:06
autor: Buska199
To może stosuj jakieś suplementy. Jest sporo różnych suplementów na wzrost penisa. Tylko poczytaj sobie wcześniej o ich składzie itd.

Re: Kompleks z powodu penisa....

: 09 sie 2017, 14:17
autor: walerka32
Są preparaty stosowane zewnętrznie - spraye, żele, kremy. Są też takie stosowane wewnętrznie - suplementy w tabletkach. Są też urządzenia takie jak pompki do penisa. Popatrz w sklepie intymnym. Na przykład w Fajne Figle masz duży wybór takich produktów. Myślę, że warto wybrać coś dla siebie bo to z pewnością wpłynie pozytywnie na Twoją samoocenę. Pamiętaj też, że liczy się jakość, a nie ilość :D I mówię Ci to jako kobieta ;)

Re: Kompleks z powodu penisa....

: 17 sie 2017, 11:44
autor: TFA
Sa tez leki psychotropowe, bo masz problem z glowa, a nie z penisem.

Re: Kompleks z powodu penisa....

: 25 lut 2018, 22:03
autor: azielik
Stary, masz zupełnie normalny rozmiar penisa. Nie przejmuj się - wielu facetów zazdrości Ci tego rozmiaru...

Re: Kompleks z powodu penisa....

: 05 mar 2018, 07:05
autor: cichawodabrzegirwie
No coż. Penis nie jest w sumie taki mały ale jeśli chcesz powiekszyć to się da. Tabletkami. Mianowicie albo penilarge albo penis complete. Zawierają w sobie duże dawki L argininy i innych substancji, które pozytywnie działają na powiekszanie penisa. Tyle,że na efekt trzeba troche poczekać i brać regularnie.

Re: Kompleks z powodu penisa....

: 12 mar 2018, 08:45
autor: krysia19
Cichawodabrzegirwie* A skąd Ty to wiesz o tych tabletkach,że się tak zapytam :D

Re: Kompleks z powodu penisa....

: 13 mar 2018, 08:23
autor: cichawodabrzegirwie
Oho. Po prostu mój facet pomiimo tego,że wcale nie miał takiego niewielkiego penisa ( powiedziałabym, że standard krajowy) ubzdurał sobie,że powinien go sobie powiekszyć. Poczatkowo to zastanawiał sie nawet nad powiekszeniem kwasem hialuronowym co zupełnie mu odradziłam. Szczególnie,że takie zabiegi to jednak ingerencja i jeszcze nie stawałby mu w trakcie stosunku. Tak wiec zamowił sobie tableki ( penilarge a potem brał penis complete o których wspominałam). Nic mu nie mówilam ale nie sądziłamze może być efekt powiekszenia. Dobrze, ze przestał przynajmniej gadać o zabiegach. Jednak efekt był i to pozytywnie. Tak więc piszę o tym,żę tabletki mogą działać bo widzę efekt powiekszenia u swojego faceta.