Kompleks z powodu penisa....

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Logner
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2017, 14:44
Skąd: Katowice
Płeć:

Kompleks z powodu penisa....

Postautor: Logner » 31 mar 2017, 14:45

Witam wszystkich użytkowników :D .
Mam 25 lat i jestem prawiczkiem :< .... chyba z wyboru[na innych forach "doradzano" mi udanie się do prostytutki żeby się przełamać itd..... ale nie chcę robić tego z kobieta za pieniądze] ale też w głównej mierze spowodowane jest to przez kilkanaście sytuacji w moim życiu gdzie "wycofałem" się ze "społeczeństwa" itd[spokojnie wszystko zmierza w dobrym kierunku)
Mam 173 cm wzrostu 70 kg wagi i mój penis w stanie wzwodu ma 14-15 cm i 13 cm obwodu.
Tak wiem,że jest to średnia europejska itd ale ciągle nie daje mi to spokoju i mam wrażenie,że powinien być większy.......
Buska199
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 05 kwie 2017, 19:09
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Kompleks z powodu penisa....

Postautor: Buska199 » 20 kwie 2017, 13:06

To może stosuj jakieś suplementy. Jest sporo różnych suplementów na wzrost penisa. Tylko poczytaj sobie wcześniej o ich składzie itd.
walerka32
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2017, 14:13
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Kompleks z powodu penisa....

Postautor: walerka32 » 09 sie 2017, 14:17

Są preparaty stosowane zewnętrznie - spraye, żele, kremy. Są też takie stosowane wewnętrznie - suplementy w tabletkach. Są też urządzenia takie jak pompki do penisa. Popatrz w sklepie intymnym. Na przykład w Fajne Figle masz duży wybór takich produktów. Myślę, że warto wybrać coś dla siebie bo to z pewnością wpłynie pozytywnie na Twoją samoocenę. Pamiętaj też, że liczy się jakość, a nie ilość :D I mówię Ci to jako kobieta ;)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Re: Kompleks z powodu penisa....

Postautor: TFA » 17 sie 2017, 11:44

Sa tez leki psychotropowe, bo masz problem z glowa, a nie z penisem.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
azielik
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 20 lut 2018, 20:39
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: Kompleks z powodu penisa....

Postautor: azielik » 25 lut 2018, 22:03

Stary, masz zupełnie normalny rozmiar penisa. Nie przejmuj się - wielu facetów zazdrości Ci tego rozmiaru...
cichawodabrzegirwie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 22 gru 2016, 12:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Kompleks z powodu penisa....

Postautor: cichawodabrzegirwie » 05 mar 2018, 07:05

No coż. Penis nie jest w sumie taki mały ale jeśli chcesz powiekszyć to się da. Tabletkami. Mianowicie albo penilarge albo penis complete. Zawierają w sobie duże dawki L argininy i innych substancji, które pozytywnie działają na powiekszanie penisa. Tyle,że na efekt trzeba troche poczekać i brać regularnie.
Awatar użytkownika
krysia19
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 26 lip 2012, 14:11
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Kompleks z powodu penisa....

Postautor: krysia19 » 12 mar 2018, 08:45

Cichawodabrzegirwie* A skąd Ty to wiesz o tych tabletkach,że się tak zapytam :D
cichawodabrzegirwie
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 28
Rejestracja: 22 gru 2016, 12:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Re: Kompleks z powodu penisa....

Postautor: cichawodabrzegirwie » 13 mar 2018, 08:23

Oho. Po prostu mój facet pomiimo tego,że wcale nie miał takiego niewielkiego penisa ( powiedziałabym, że standard krajowy) ubzdurał sobie,że powinien go sobie powiekszyć. Poczatkowo to zastanawiał sie nawet nad powiekszeniem kwasem hialuronowym co zupełnie mu odradziłam. Szczególnie,że takie zabiegi to jednak ingerencja i jeszcze nie stawałby mu w trakcie stosunku. Tak wiec zamowił sobie tableki ( penilarge a potem brał penis complete o których wspominałam). Nic mu nie mówilam ale nie sądziłamze może być efekt powiekszenia. Dobrze, ze przestał przynajmniej gadać o zabiegach. Jednak efekt był i to pozytywnie. Tak więc piszę o tym,żę tabletki mogą działać bo widzę efekt powiekszenia u swojego faceta.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 192 gości