pytanie - ilu do tej pory mieliscie partnerow sexualnych?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

dias1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 164
Rejestracja: 16 paź 2007, 19:33
Skąd: Z Warszawy
Płeć:

Postautor: dias1 » 10 kwie 2008, 23:04

Wiesz ja jestem święcie przekonany, że jakbym powiedział dziewczynie, że chodzi mi o jej dupę, to dostał bym bana. Ale tylko wówczas gdy użyłbym takich słów jak piszesz. Właśnie z tą drugą którą mam do sexu było tak, że w dniu poznania się, praktycznie bez rozmowy: tylko zaproszenie by ze mną poszła, wylądowaliśmy w łóżku. Nie było zbędnej rozmowy. Była tylko namiętność, sex. Rozmowa po dotyczyła pierdół, ogólnie dużo śmiechu. Jakoś nie rozmawialiśmy o tym czy coś będzie dalej, każde z Nas wiedziało dokładnie o co chodzi (bez sów), że to tylko sex i nic więcej. Oczywiście przy kolejnych spotkaniach to już podjęliśmy ten temat, aby nie było nieporozumień, ale na początku był tylko fun. Wiesz ja mam takie przekonanie, że jak facetowi powiesz że chcesz iść z nim do łóżka (dowolne słownictwo możesz użyć) to żaden nie odmówi, no chyba że jesteś maszkara. W przypadku kobiet jest inaczej. Nie można tak podejść. Nie można w sposób chamski. Facet to przetrawi w myśl sexu, kobieta nie. To takie wewnętrzne wg mnie ego kobiet, nakazało być wówczas dać mi bana.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 kwie 2008, 23:12

dias1 pisze:jak facetowi powiesz że chcesz iść z nim do łóżka (dowolne słownictwo możesz użyć) to żaden nie odmówi, no chyba że jesteś maszkara. W przypadku kobiet jest inaczej. Nie można tak podejść. Nie można w sposób chamski. Facet to przetrawi w myśl sexu, kobieta nie.
U mnie działało to w obie strony choć fakt, że mi się zdarzyło odmawiać, ale ja odmowę usłyszałam tylko 1 raz i nie był to tak do końca taki układ, fun czy coś tylko duuuużo bardziej pogrzana sytuacja ciągnąca się za mną od lat. Wiesz może nie odmawiać, ale niech nie oczekuje, że na drugi dzień będę odbierać telefony, umówię się itd. U mnie w takich sytuacjach zawsze było tu i teraz i bye i jeśli ktoś się na to godził to była to świadoma decyzja. Ty dziewczynie nie pozwalasz nawet jej podjąć.
Zegrzysław
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 05 gru 2006, 21:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Zegrzysław » 11 kwie 2008, 01:39

Dias1 popełnia tylko 1 zasadniczy błąd - wymaga uszanowania własnego zdania (ok.) ale sam najeżdża na zdanie innych dodając różnorakie epitety dla kobiet z większą ilością partnerów za sobą. Myślę że nie byłoby tej całej przepychanki gdyby napisał po prostu coś w stylu: "ja jakoś nie mogę się przemóc do kobiet z większą ilością partnerów na koncie - od tak już mam".


Coś w tym jest, co piszesz Lonty. Ja odnoszę wrażenie, że miejscami, głównym kłopotem lub przyczyną spięć/problemów/konlifktów, jest język (niektórzy nie umieją mówić oraz czytać ze zrozumieniem), brak wczucia się w drugą osobę, zrozumienia (nie wiem.... empatia?).

Czasami tak się zdarza, gdy ktoś mówi, wyraża swój pogląd i stara się go argumentować, może to być mały "kamyczek", który poruszy "lawinę" nieprzychylnych komentarzy na jego pogląd. Gdybyś Dias1 napisał tak jak Lonty, być może teraz nie musiałbyś wchodzić w tą dyskusję, która wygląda jak przeciąganie liny. Wątpię, aby któraś ze stron ustąpiła, można na siebie najeżdżać, ale to błędne kółko nic nie wnoszące, oprócz negatywnych energii, moim skromnym zdaniem. Z drugiej strony Dias1 mógł powiedzieć i wyrazić na swój sposób swoje poglądy, jednak musi liczyć się z konsekwencjami (mówiłem już o tych nieszczęsnych "szmat", więc się nie będę powtarzał) i z tym, że niektóre słowa moga być odebrane tak jak zostały. Mogłeś napisać o szmatach, ale tym sposobem obraziłeś wiele osób, które poczuły się dotknięte, tym co napisałeś i oni mają prawo także napisać, co myślą o Twoim poglądzie i też nie przebierać słownictwem. To co Ty piszesz, dotyka część osób na tym forum stąd ta wzajemna relacja akcja-reakcja.

Ja przeczytałęm co Dias1 napisał. Tak jak Lonty, w pewnym stopniu rozumiem, ale jednak z pewnymi wypowiedziami się po prostu nie zgadzam i już. Wyraziłem swoje zdanie i jest ok.

Ja w pewnym sensie mam niejasne przeczucie, domyślam się, w czym jest problem, jednak każdy powinnien do tego sam dojść.
Uspokój sie. To nasz przyjaciel, Zegrzysław. No, Zegrzysław wycharcz coś do pani.
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 11 kwie 2008, 08:54

dias1 pisze:Czemu Ty chcesz zabrać innym prawo do oceny przeszłości?

Nic nikomu nie chcę zabierać ale czy nie zauważyłeś że od tysięcy lat świat idzie do przodu? Czy ludziom nie należy się prawo do popełniania błędów i korzystania z kolejnej szansy?
dias1 pisze:Oczekujesz, że ja sam będę mówił drugiej osobie: chcę sexu i tylko sexu. Może powinno być inaczej, może to dziewczyna na samym początku powinna powiedzieć, że fun ją nie interesuje tylko poważne znajomości. To ja mam wiedzieć czego ona chce? Ja robię swoje, to co uważam. Coś się jej nie podoba to ma wyjście. Szczególnie jak już ma licznik z przebiegiem, to wie co i jak. Co innego dziewczyna z 0 doświadczeniem, tutaj to już inaczej to wygląda. Tu już jest pewna odpowiedzialność za drugą osobę. Tu trzeba być bardzo delikatnym.

Wiesz, życzę Ci, żebyś poznał dziewczynę, w której byś się zakochał, miłe słówka w Twoim kierunku, pieszczoty, sex, Ty się zakochaj, a ona niech powie Ci, że dla niej byłeś nową zabawką. Dobrze się z tym poczujesz?

[ Dodano: 2008-04-11, 08:59 ]
dias1 pisze:Mało która dziewczyna po takich słowach by się zdecydowała.

Więc lepiej nie mówić, przelecieć ją i tym samym skrzywdzić, bo chciałeś się pobawić? Mieć fun? A nie uważasz, że może nie zdecydowała by się bo nie chce tylko seksu ale czegoś ponad to? Jesteś po prostu egoistą, i to tragicznym. Nie powiesz jej bo by Ci nie dała... Żałosne...
księżycówka pisze:zielony kot napisał/a:
ponowie (czyjes) pytanie- to z iloma kobietami byles?
dias1 napisał/a:
Ja już mam 2 i trzecia w drodze (tak do miesiąca - max dwóch).


No i po temacie... Tak się wypowiadasz, a sam doświadczenie masz minimalne, więc nie truj tutaj, że ta do seksu, ta do związku, bo co Ty o kobietach wiesz? Teraz masz 3 partnerkę a z wypowiedzi wynika że macho z Ciebie straszny...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 kwie 2008, 09:08

kazdy ma prawo ! do swego zdania jak i swych wymagan. Tylko .... jesli bys był prawiczkiem to bym Cie i zrozumiał i poparł. Chcesz kobiete nie ruszaną i koniec kropka inne odrzucasz, ale podczas gdy Ty sam szalejesz, a od innych wymagasz tego co tu piszesz , zas innych - lubo w stosunku do takowych uzywasz nazywnictwa, które w stosunku do swej osoby miejsca nie ma - to wybacz <hahaha>
Jestes kolejną osobą co to sex uwaza za coś złego i wynosi czestotliwosc jego uprawioania ponad inne warosci czlowieka.
Dobry przykład z tym samochodowym licznikiem - wróćmy do niego :
Mój smochód ma przejechane powiedzmy ponad 200 tys km, ale gdy go bede sprzedawal bedzie mial standardowo 140 tys. Mój samochód jest w swietnym stanie ma praktycznie (dla wlasnego bezpieczenstwa) wszystko wymienione , cale zawieszenie tarcze klocki , amory o calej masie innych pierdoł nie wspomne ! ten samochód zrobi jeszcze kolejne 200 tys km bez problemu , jak nie wiecej , do silnika sie doczepic też nie mozna , jego przebieg jako mechanik i znajacy sie na rzeczy czlek szacuje pod 700 tys do remontu.Wyglad ma swietny , prezentuje sie ładnie, kolor ma super <aniolek> Ten co go kupi na 100% bedzie zadowolony , ale jesli kupi go taki ktos jak Ty a mu potem powiem , ze ma pzrekrecony licznik , to bedzie jeczał i zwróci mi ten samochód. Kupi inny z udokumentowanym przebiegiem , ale co z tego jak przed nim wszystkie te czynnosci które w moim samochodzie juz zostały zrobione ..... a do tego moze dosjc to iz cały czas ten samochód sie bedzie psół ??
Tak, ze widzisz w odniesieniu do ludzi jest tak samo , wezmiesz sobie piekną dziewicę taka jaką chcesz , ale koło 30 stki obudzi sie w niej żądza, i nabije sobie tych facetów w późniejszym czasie .... <aniolek> nigdy nie mozesz byc niczego pewny. NIC NIE TRWA WIEZNIE i wszystko sie zmienia .
dziewica zawsze bedzie ciekawa jak by to było z innym .
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2008, 09:11 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 kwie 2008, 00:59

Wujo Macias pisze:A dla mnie duza ilosc kochankow mojej kobiety bylaby chociazby dlatego problemem, ze skoro tylu miala, to pewnie niczym specjalnym sie nie wyrozniam i nic ciekawego w lozku juz jej nie zaoferuje. Chociazby dlatego.

A guzik prawda! Wiele zależy od podejścia faceta do seksu i chemii między ludźmi.

Ale masz rację w jednym. Facet z takim podejściem nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Nie tylko w łóżku.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 13 kwie 2008, 09:02

Olivia pisze:A guzik prawda! Wiele zależy od podejścia faceta do seksu i chemii między ludźmi.
Ale masz rację w jednym. Facet z takim podejściem nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Nie tylko w łóżku.


Racja. Co to za facet, który ciągle myśli "na pewno byli lepsi ode mnie"? :?
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 16 kwie 2008, 04:18

dias1 pisze:Oboje wiemy że nie mówi się tego tak. Mało która dziewczyna po takich słowach by się zdecydowała. Taka dziewczyna jest dla mnie tylko osobą do sexu i niczym ponadto.

Tak zachowują się szuje, nie mężczyźni. Prawdziwy facet się przyzna, że chce tylko seksu i nie zaboli go odmowa i fakt, że jedną noc nie zakisi :]
dias1 pisze:Można mówić że się podoba, że jest piękna, pociąga mnie, inteligentna i inne bzdury bo tak to się robi gdy się chce sexu,

O dziwo *gasp* to właśnie słyszę też obok "kocham cię" przy każdym spotkaniu. Co Ty, dzielisz epitety i wyznania na "te do seksu" i "te do miłości"? Misterna strategia, przypuszczam, że po skończeniu gimnazjum przestaje działać <diabel>
dias1 pisze:Właśnie z tą drugą którą mam do sexu było tak, że w dniu poznania się, praktycznie bez rozmowy: tylko zaproszenie by ze mną poszła, wylądowaliśmy w łóżku. Nie było zbędnej rozmowy. Była tylko namiętność, sex.

Tak, i kobieta, która jest zdolna do takiego zachowania na pewno miała tylko jednego, max. dwóch partnerów w życiu. Jesteś naiwniejszy od dziewczyn, z którymi się spotykasz.
dias1 pisze:Wiesz ja mam takie przekonanie, że jak facetowi powiesz że chcesz iść z nim do łóżka (dowolne słownictwo możesz użyć) to żaden nie odmówi

Są jeszcze ci z honorem osobistym, ci którzy kochają kogoś innego i nie zdradzą, ci którzy po prostu nie walą kogo popadnie. Ale widzę, że jest to abstrakcja.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 18 kwie 2008, 09:54

Poczytałam, poczytałam i muszę się przyznać, że ja wam wyjątkowo zaniżam statystyki... <hyhy> I wcale nie jest mi z tym specjalnie źle...
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
zet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 132
Rejestracja: 29 paź 2006, 12:42
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: zet » 18 kwie 2008, 14:48

runeko pisze:Tak zachowują się szuje, nie mężczyźni. Prawdziwy facet się przyzna, że chce tylko seksu i nie zaboli go odmowa i fakt, że jedną noc nie zakisi :]

bez przesady, nia mamy po 15 lat, nic nie obiecuje, wiec kobieta nie moze niczego od niego wymagac, zwlaszcza po jednym spotkaniu
no i nikt nie powiedzial, ze sie nie zakocha ;)
ale majac dwie przesadza, no chyba ze z ta druga od spotkan tylko sie poznaja narazie i nie sa do konca para
runeko pisze:Są jeszcze ci z honorem osobistym, ci którzy kochają kogoś innego i nie zdradzą, ci którzy po prostu nie walą kogo popadnie. Ale widzę, że jest to abstrakcja.


jesli bylem w zwiazku nigdy nie bzykalem nic na boku, nie spotykam sie z innymi kobietami bo za bardzo mnie kusi ;)
Grace

Postautor: Grace » 18 kwie 2008, 16:18

Jawka pisze:Poczytałam, poczytałam i muszę się przyznać, że ja wam wyjątkowo zaniżam statystyki...

nie bardziej niż ja :d
Awatar użytkownika
zet
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 132
Rejestracja: 29 paź 2006, 12:42
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: zet » 18 kwie 2008, 17:58

dias1 pisze:broken18 - to nie kompleksy -

zgadzam sie, to nie kompleksy tylko brak dowiadczenia
ile masz lat???
jak dlugo wspolzyjesz z kobietami?? 2 lata?
2 w 2 lat czyli do 30 bedziesz mial 10 albo i wiecej
kvrwa z Ciebie bedzie :D
bylem z laska, ktora powiedziala, ze miala kilkunastu
od poczatku byla umowa, ze to tylko sex, a ja nadal jestem w niej zakochany ;)
i tak jak ktos napisal, to sa kobiety, ktore wiedza czego chca (faceci tez) jak znajda to czego szukaja to wszystko inne przestanie sie liczyc
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2008, 17:58 przez zet, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 kwie 2008, 19:02

dias1 pisze:Wiesz ja mam takie przekonanie, że jak facetowi powiesz że chcesz iść z nim do łóżka (dowolne słownictwo możesz użyć) to żaden nie odmówi
Hehehe z takim podejsciem nie zdobedizesz za wiele kobiet ;) Ja prawdopodobnie bym odmowil. Chocby byla chodzacym idealem. Bo to ja mam zdobywac a nie byc zdobywanym :P Tzn w takiej czysto kobiecej taktyce facet mysli ze zdobywa a jest odwrotnie, ale to jest fajne w przeciwienstwie do kart na stol.
A im by byla ladniejsza i budzila wieksze porzadanie tym by ja wieksza cholera wziela jakbym odmowil :D Bo ja sie cenie, nie kazda mnie moze miec :> Co prawda i tak bym ja pewnie bzyknal ale pozniej. Pamietaj ze czlowiek ceni to czego nie moze miec ;)
Awatar użytkownika
Gump
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 19 paź 2007, 16:42
Skąd: z pracy...
Płeć:

Postautor: Gump » 19 kwie 2008, 12:34

Zdaje się Mav, że nie polemizujesz z diasem1 [:D] bo macie na myśli tą samą sytuację.
Chodzi wam obu o dłuższy czasookres niż kilka minut propozycji.

Takich którzy odmówią z automatu na krótko jest bardzo wielu - z różnych powodów.

Zdobywanie Cię, przez kobietę, która Ci się podoba, a której odmówiłeś, może być również niezwykle przyjemne, a finał tej zabawy, pod wpływem obopólnie zbudowanych emocji, niezapomniany dla obu przeciwników 8) Życzę Ci tego [:D]
"Nie narzekaj, że masz pod górę gdy idziesz na szczyt..."
zakrecona_1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 21 cze 2008, 17:46
Skąd: z kątowni
Płeć:

Postautor: zakrecona_1 » 21 cze 2008, 18:08

21 lat i 4 facetow to duzo?
Ostatnio zmieniony 21 cze 2008, 22:45 przez zakrecona_1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 cze 2008, 18:18

Kod: Zaznacz cały

 Wiek: 9

zakrecona_1 pisze:21 lat i 5 facetow to duzo?

Piszesz o starszej siostrze? ;DD
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
zakrecona_1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 21 cze 2008, 17:46
Skąd: z kątowni
Płeć:

Postautor: zakrecona_1 » 21 cze 2008, 20:17

lollirot pisze:

Kod: Zaznacz cały

 Wiek: 9

zakrecona_1 pisze:21 lat i 5 facetow to duzo?

Piszesz o starszej siostrze? ;DD


myslsiz ze 9 latka bylaby na forum????

pisze o sobie:P
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 21 cze 2008, 20:20

21 lat i 5 facetow to duzo?

To zależy. Jeśli byłaś dziewicą w wieku 21 lat to dużo <hahaha>
zakrecona_1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 21 cze 2008, 17:46
Skąd: z kątowni
Płeć:

Postautor: zakrecona_1 » 21 cze 2008, 20:30

Marissa pisze:
21 lat i 5 facetow to duzo?

To zależy. Jeśli byłaś dziewicą w wieku 21 lat to dużo <hahaha>


w ciagu roku 4 nowych nabylam, eh srednia wychdozi makabryczna :(:(

dziewictwo stracilam w wieku 19 lat, ehh lepiej sie nei przyznawac:P
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 cze 2008, 22:02

zakrecona_1 pisze:dziewictwo stracilam w wieku 19 lat, ehh lepiej sie nei przyznawac:P
A to czemu? :|
zakrecona_1 pisze:21 lat i 5 facetow to duzo?
Mało.
zakrecona_1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 21 cze 2008, 17:46
Skąd: z kątowni
Płeć:

Postautor: zakrecona_1 » 21 cze 2008, 22:43

księżycówka pisze:
zakrecona_1 pisze:dziewictwo stracilam w wieku 19 lat, ehh lepiej sie nei przyznawac:P
A to czemu? :|
zakrecona_1 pisze:21 lat i 5 facetow to duzo?
Mało.


tfu !

4 ich bylo:D:D

nie przyznawac dlatego ze wspolzyje od 2 lat i juz dorobilam sie 4 partnerw w tym 3 w przeciagu roku:(:(

w kazdym razie na tym mam zzamiar poprzestac na długi czas :) bo spontaniczne wypady raczej nigdy mnie nei cieszyly:)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 cze 2008, 03:29

zakrecona_1 pisze:nie przyznawac dlatego ze wspolzyje od 2 lat i juz dorobilam sie 4 partnerw w tym 3 w przeciagu roku:(:(
I to jest powód do wstydu niby? :|
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 22 cze 2008, 09:09

zakrecona_1 pisze:nie przyznawac dlatego ze wspolzyje od 2 lat i juz dorobilam sie 4 partnerw w tym 3 w przeciagu roku:(:(
Z tego co piszesz wynika, że masz poczucie winy :> Więc odpowiedź na Twoje pytanie odnośnie odpowiedniej liczny partnerów brzmi: tak, było ich za dużo.
Skoro sama się z tym źle czujesz, to chyba jest jasne, że coś jest nie tak... :>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 22 cze 2008, 09:37

zakrecona_1 pisze:tym 3 w przeciagu roku:(:(

Niestety, ale pobiłam w tym względzie Twój wynik. A znam takich, co przebijają nasze wyniki kilkunastokrotnie. ;)
I ja też uważam, że to jednak za dużo. Zarówno w Twoim, jak i moim przypadku.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
zakrecona_1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 21 cze 2008, 17:46
Skąd: z kątowni
Płeć:

Postautor: zakrecona_1 » 22 cze 2008, 12:07

Olivia pisze:
zakrecona_1 pisze:tym 3 w przeciagu roku:(:(

Niestety, ale pobiłam w tym względzie Twój wynik. A znam takich, co przebijają nasze wyniki kilkunastokrotnie. ;)
I ja też uważam, że to jednak za dużo. Zarówno w Twoim, jak i moim przypadku.



a kurka bo facet to by chcial miec dziewice w lozku ktora ma cudowne rece i uprawia sex jak kobieta ktora miala 100 facetow...facetom nei dogodzi :)

te 3 przypadki to spontaniczne akcje, w tym ta 3 to tak juz stale spontaniczna...
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 22 cze 2008, 13:40

zakrecona_1 pisze:kurka bo facet to by chcial miec dziewice w lozku
Ten gatunek faceta jest na wymarciu. XIX wiek dawno się skończył.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Junak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 176
Rejestracja: 13 sie 2007, 21:37
Skąd: Sudety
Płeć:

Postautor: Junak » 22 cze 2008, 16:47

Lat 19 - jak do tej pory jedna "partnerka" ( piszę w " " bo z powodu różnicy potrzeb, a raczej częstotliwości, ciężko tu mówić o partnerstwie )
Umiesz liczyć ? Licz na siebie.
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 23 cze 2008, 13:51

Grace pisze:
Jawka pisze:Poczytałam, poczytałam i muszę się przyznać, że ja wam wyjątkowo zaniżam statystyki...

nie bardziej niż ja :d

Dołączam o klubu <browar>
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 24 cze 2008, 10:09

Ja chyba też poniżej średniej. 24 lata. Dwa długie związki. Jeden 5 lat, drugi nadal trwa Dwóch facetów w łóżku. I chyba już nie nadgonię, bo wychodzę za mąż <zakochany>
Pod Gwiazdą będę czekać
Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 24 cze 2008, 10:19

Lina pisze:I chyba już nie nadgonię, bo wychodzę za mąż <zakochany>
Nigdy nie mów nigdy [:D]
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości