Podnieta

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Arouse
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 78
Rejestracja: 12 sie 2004, 10:34
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Arouse » 23 sie 2004, 23:32

Pierwsza opcja może być, druga kategorycznie odpada... :D
Wszyscy myślą, że czegoś nie da się zrobić , wtedy pojawia się ten jeden, który o tym nie wie... i to robi.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 sie 2004, 00:11

Dostałam za to w domu niezły ochrzan

Gdybyś była moja, też dostałabys ochrzan...
W takich strojach można biegać z facetem, mozna nosic stringi na głowie lub chodzić bez majtek w miniówce, ale z facetem, swoim.
A tak?!
Wyglada na to, że nie dla Niego tak się ubrałaś!
Ma rację.
Wy, Kobiety, powiecie, ze dla siebie, czyli dla innych (po mojemu).
To cienka linia. A Jegho reakcja swiadczy, że jest zazdrosny i kocha... :564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Rudiger
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 sie 2004, 20:04
Płeć:

Postautor: Rudiger » 24 sie 2004, 08:42

Stringi u większości dziewczyn powiększaja pupę i to często w sposób żenujący. Do tego można odnieśc wrażenie że dla niektórych kobiet głównym celem jest to aby przy pochyleniu się było ich (stringów) wydać co najmniej połowę. Pół biedy jeśli są czyste i w dobrym stanie :549: . Nie wiem czemu ale ten rodzaj bielizny działa na mnie ogólnie zniechęcajaco.
Natomiast co innego biodrówki i do tego białe :D :D :D to jest to. Bardzo kobiece i zmniejszają D.
Awatar użytkownika
lord dream
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 18 cze 2004, 10:56
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: lord dream » 24 sie 2004, 10:37

No O.K., O.K.!
Też wolę stringi zamiast reform, ale właśnie, tak jak Student napisałeś, "uchyla się".
Może być to niedopatrzenie, skromność, że najlepszą bieliznę gdzieś tam skrywa, a nie wkładanie stringów przez głowę, żeby pokazać jakie ma.
A najlepiej, żeby całą kolekcję założyła pod jedną i drugą pachę i jeszcze rozwieszone trzymała w rękach przed sobą.
Brrr... po prostu: "bierzcie mnie!"

Ale sobie dorobiłeś teorie... Przecież ja nic takiego nie pisałem, chodziło o właśnie ten rąbek tajemnicy, kawałeczek majteczek, który potrafi pobudzić wyobraźnie. Przecież ona nie lata po biurze nago. Wyluzuj troche bo taki sztywny daleko nie zajedziesz :564:
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 24 sie 2004, 10:51

SueEllen pisze:A co z takimi majtkami z nogaweczkami? Czy podobają wam się takie? Mojej drugiej połowie nawet bardzo.

A takie z szeroką gumą wystającą nad spodnie sportowe? Ostatnio tak biegałam po parku - spodnie sportowe, króta bluzeczka odsłaniająca brzuch i szeroka guma majtek wystawała znad spodni. Dostałam za to w domu niezły ochrzan ;)

zajebiste zą zarówno majtki z nogawkami jak i strój w którym biegałaś i zupełenie nie rozumiem za co ten ochrzan ?
ostatnio kupiłam sobie kostium z takimi wlaśnie majtkami z nogawkami i czuję się w nim świetnie :)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 24 sie 2004, 13:35

Mysiorek pisze:
Dostałam za to w domu niezły ochrzan

Gdybyś była moja, też dostałabys ochrzan...
W takich strojach można biegać z facetem, mozna nosic stringi na głowie lub chodzić bez majtek w miniówce, ale z facetem, swoim.
A tak?!
Wyglada na to, że nie dla Niego tak się ubrałaś!
Ma rację.
Wy, Kobiety, powiecie, ze dla siebie, czyli dla innych (po mojemu).
To cienka linia. A Jegho reakcja swiadczy, że jest zazdrosny i kocha... :564:


To moze w ogole nie wypuszczaj swojej partnerki z domu albo ja ubieraj w kombinezon narciarski :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 sie 2004, 13:42

Ach Mysiorek ! mimo wieku , taki mały z Ciebie chłopczyk !??? :547: Przeciez kobieta musi ,po prostu musi !!!! być podiwiana i w kregu zainteresowan innych jak i facetów tak i kobiet , bez tego uschnie !! i dlatego zrobi dla tego ! wszystko !!!!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 24 sie 2004, 13:52

W takich strojach można biegać z facetem, mozna nosic stringi na głowie lub chodzić bez majtek w miniówce, ale z facetem, swoim.
A tak?!
Wyglada na to, że nie dla Niego tak się ubrałaś!
Ma rację.
Wy, Kobiety, powiecie, ze dla siebie, czyli dla innych (po mojemu


ja nie powiem. Ubieram się tylko i wyłacznie dla niego, podobnie jak maluję :) Zawsze się dziewczyny śmieją bo się spoźniam na ostatnią lekcję, albo idę do WC w trakcie żeby zrobić makijaż, bo po lekcji na mnie czeka pod szkołą :) Rano mi się nie chce, zresztą juz taki ładny nie bedzie ;) jeśli idziemy na imprezę i ubiorę się extra, to też jest dla niego, zeby wszyscy pomyśleli jaką on ma fajna dziewczyne :D (pewnie i tak nie myślą ale spróbowac zawsze mozna ;) )
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 sie 2004, 14:29

Nie wyobrazam sobie by moja Pni wyszła z domu w jakimś worze ! MA BYĆ PIEKNA , WYZYWAJĄCA (w miare umiaru ) I ELEGANCKA !!!! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 24 sie 2004, 15:01

jak najbardziej. Lubie iśc z mężczyzną ładnie ubrana, widząc jak inni mnie obserwują. Nie dośc że ja mam radoche to jeszcze on jest dumny, wg zasady, możesz sobie pooglądać ale nie dotykaj.......;)
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 sie 2004, 15:46

Lubie iśc z mężczyzną

No właśnie z mężczyzną, swoim. To rozumiem.
A bez niego? Dla kogo wówczas się ubierasz? Dla siebie czyli innych? Po co wówczas te wystające stringi???
Ach Mysiorek ! mimo wieku , taki mały z Ciebie chłopczyk !??? Przeciez kobieta musi ,po prostu musi !!!! być podiwiana i w kregu zainteresowan innych jak i facetów tak i kobiet , bez tego uschnie

Krzyś... doskonale wiem o tym. Ale są pewne granice. Jak napisa łem wyżej... po co wystawiać te stringi idąc samej gdzieś tam?
Czyżby musiała czuć akceptację innych facetów, bo juz nie wierzy swojemu?
Po co ta akceptacja innych facetów, przecież żyje dla tego jedynego?
A może nie do końca?
To moze w ogole nie wypuszczaj swojej partnerki z domu albo ja ubieraj w kombinezon narciarski

Wychodząc sama ma się dobrze czuć i ładnie wyglądać, a nie wyzywająco! Jest to różnica zasadnicza! Erotycznie to Ona ma wyglądać dla mnie i przy mnie, a nie dla innych.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 24 sie 2004, 16:47

Mysiorek pisze:No właśnie z mężczyzną, swoim. To rozumiem.
A bez niego? Dla kogo wówczas się ubierasz? Dla siebie czyli innych? Po co wówczas te wystające stringi???

nieznosze wystających stringów ze spodni.
W każym razie kobieta lubi by podziwiana, oglądana i nie tylko gdy idzie z kims. taka jej prózna natura ;)
Ja czasem po prostu lubie sie odwalic, nie wiem czemu, jakoś tak mam i nie dla innych ale dla siebie i swojej satysfakcji. To naturalne.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 24 sie 2004, 18:32

mam to samo :)
trochę w tym kobiecej próżności że lubimy się podobać ale co tam :)
chociaż mojemu facetowi wszystko jedno czy się "odwalę" czy nie, czy sobie zrobię makijaż czy nie
jemu i tak się podobam :D ( tak przynajmniej twierdzi)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 sie 2004, 21:06

No własnie , i tu masz Misiorek odpowiedz , jesli myslisz iż Twa Pani chce sie podobać tylko Tobie , to jestes w wielkim błedzie i kazda Pani co tak mówi po prostu kłamczuszką jest i tyle ,Kobieta sie chce podobać wszystkim !! ichce być podziwiana przez mezczyzn i by na nią inne Panie patrzyły troche zazdrosnym okiem , cóz taka natura !! :564: :547:
I szlak je trafia (niektóre ) a niektóre złosc i podenerwowanie , jak na sylwestrze któras ma taka samą sukienkę !! lub buty !! :D :D :D :D :D
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 24 sie 2004, 21:32

I szlak je trafia (niektóre ) a niektóre złosc i podenerwowanie , jak na sylwestrze któras ma taka samą sukienkę !! lub buty !!


Hehe dokładnie :564:
Cytuję moją Panią:
"kupiłam tę sukienkę, bardzo mi sie podoba. Mam nadzieję, że nikt takiej nie będzie miał tam" :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 sie 2004, 21:38

Krzyś! Ja to rozumiem, akceptuję i podoba mi się to (bo mam taką Kobietę, która jest moją "wizytówką", jest po prostu "laska").
Ale jest różnica obnosić się ze swoją sexualnością przy swoim facecie i bez swojego faceta.
Nie sądzisz?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 24 sie 2004, 21:40

kazda Pani co tak mówi po prostu kłamczuszką jest i tyle


kłamczuszką się nie czuję. Wiem, że mi nie uwierzysz, ale jak idę sobie ulicą i ktoś się na mnie dłużej popatrzy to myślę "szkoda ze tu nie ma mojego faceta, byłby dumny" :D (mozesz sobie popatrzeć ale nie dotykaj jak to ktoś napisał) A jak jestem sama to zachwycone spojrzenia (hipotetyczne, bo za dużo ich nie ma) nie są nawet w połowie tak miłe ;)
Nata: chociaż mojemu facetowi wszystko jedno czy się "odwalę" czy nie, czy sobie zrobię makijaż czy nie
jemu i tak się podobam

ja mojemu już nie wierzę, też tak zawsze mówił, a jak już się "odwalę" to oczy na wierzch wyłażą :D wiec nie mam wyjścia, staram się tak wygladać cały czas ;)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 24 sie 2004, 21:44

A moja dziewczyna nie stosuje w ogóle makijażu, nie stosowała go nigdy. No, może tylko lekko malowała rzęski, jakaś delikatna szminka i tyle. :)
I podoba mi się

Dlaczego miałabyś mu nie wierzyć?
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 25 sie 2004, 01:18

Dlaczego miałabyś mu nie wierzyć?

nie wierzę, że nie robi to rożnicy jak jestem ubrana, czy mam makijaż itp. Bo mowi ze zawsze jestem piękna, żebym ubrała co chcę bo mu się zawsze podobam, ale po pół roku się przyznaje że jednak tej bluzki nie lubi tylko tamtą, a jak makijaż sobie czasem zrobię taki ładniejszy to się zachwyca...ale nie chce się przyznać że ładniejsza "z dodatkami" bo wie że zaraz pomyślę że bez już nie ładna ;)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 25 sie 2004, 06:23

Ale to bluzki nie lubi, nie Ciebie. :D
Dla niego naprawdę nie musisz korzystać z "dodatków". Nawet jeśli w czymś tam jesteś ładniejsza, to jemu i tak się będziesz podobać bez tego. A że masz tamtą fajną bluzeczkę...

Moja też wie, w czym mi się bardziej podoba. Powtarzam: bardziej. A podoba mi się bardzo, zwłaszcza bez ubrania. ;) ;)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 25 sie 2004, 12:25

mysle podobnie jak taka_jedna że mimo iz mężczyzna mówi,ze ładnie zawsze wyglądam to wolę aby nie oglądał mnie potarganą i wymiętoloną. stawiam na schludność. Makijarz też lubie delikatny <jak on >, czyli rzęsy i błyszczyk bezbarwny na usta.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 25 sie 2004, 12:30

Dla niego naprawdę nie musisz korzystać z "dodatków". Nawet jeśli w czymś tam jesteś ładniejsza, to jemu i tak się będziesz podobać bez tego

podobać się będe, ale jeśli mogę się bardziej podobać (a parę razy dał mi do zrozumienia ze tak jest) to czemu nie?
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 25 sie 2004, 12:51

foxy_lady pisze:mysle podobnie jak taka_jedna że mimo iz mężczyzna mówi,ze ładnie zawsze wyglądam to wolę aby nie oglądał mnie potarganą i wymiętoloną. stawiam na schludność. Makijarz też lubie delikatny <jak on >, czyli rzęsy i błyszczyk bezbarwny na usta.


Potwierdzam :)
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 25 sie 2004, 12:52

Oj, dziewczyny, dziewczyny :P. Jak już będziecie mieszkać z tym jedynym, strojenie się dla partnera zejdzie na drugi plan :) I tak będą Was widzieli spocone podczas sprzatania, czasem myjące kibel, czasem chore, brudne po plewieniu ogródka lub sadzenia kwiatków na balkonie, ledwo obudzone rano, rozczochrane, w kolorowych maseczkach, papilotach... Jak Wy sobie poradzicie z takim wygladem przy Waszych chłopach? Będziecie sie zamykać na strychu czy w piwnicy, do czasu aż zrobicie się na bóstwo :P?
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 25 sie 2004, 12:52

foxy_lady pisze:mysle podobnie jak taka_jedna że mimo iz mężczyzna mówi,ze ładnie zawsze wyglądam to wolę aby nie oglądał mnie potarganą i wymiętoloną. stawiam na schludność. Makijarz też lubie delikatny <jak on >, czyli rzęsy i błyszczyk bezbarwny na usta.


Potwierdzam :) Ja tez wole jak moja dziewczyna sie wystroi i ladnie pomaluje. Wtedy wyglada pieknie :)
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 25 sie 2004, 12:59

SueEllen pisze:Oj, dziewczyny, dziewczyny :P. Jak już będziecie mieszkać z tym jedynym, strojenie się dla partnera zejdzie na drugi plan :).......................

mieszkałam dośc długo z facetem i widział mnie w róznych stanach i sytuacjach, ale starałam się aby np. robiąc sobie maseczkę nie paradować w niej przed nim w te i z powrotem, ale robić to np w łazience lub gdy go nie ma.
Taką mam naturę, staram się schludnie wyglądać w róznych sytuacjach, nawet podczas sprzątania kibla :D
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 27 sie 2004, 09:23

mrrrrr.... ty taka pochylona ze szmatą w reku myjesz podłoge a on zachodzi Cie od tylu..... ups chyba brak mi kobiety :551: :556: na szczescie przyjezdza juz w niedziele i jedziemy nad morze na 3 dni hihihi
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 27 sie 2004, 09:44

i ja dołaczam do klubu kobiet, które po ślubie nie chcą chodzić w getrach i koszuli franelowej :D
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 27 sie 2004, 10:40

nie ma to jak bycie naturalną ale i schludną zadbaną
ale chyba nie bedziecie sobie robić makijażu do łóżka??? :)
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 27 sie 2004, 11:46

ja dołaczam do klubu kobiet, które po ślubie nie chcą chodzić w getrach i koszuli franelowej

to ja się wypisuję, uwielbiam flanelowe koszule! :D on tez je uwielbia bo zapinam tylko na jeden guzik ;)
rozczochraną i niewyspaną widzi mnie często jak u niego spię, budzenie mnie zajmuje mu pół godziny :)
Co do mycia kibla - u mojego brata obowiazki dziela na pół, wiec jak on myje kibel to ona odkurza, wiec się nie widzą :P
A tak serio - nie jestem zbytnią zwolenniczką makijazu, dla mnie mógłby w ogóle nie istnieć, ale mój facet lubi jak mam taki delikatny makijaż więc jak mogę i mam czas (np wakacje, wstaję o 10) to robię to codziennie, ale do szkoły czesto rano nie mam czasu i tragedii z tego nie ma ;)
znajac mojego faceta jak zobaczy ze mam maseczkę to będzie mi chciał ją zetrzeć albo porobić palcami serduszka, skonczy się na tym że on będzie do połowy zielony a ja do połowy bez maseczki :D
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 315 gości