Rosnące piersi a ciąża ? Nie Jestem Tatuskiem

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Luqaszek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sie 2004, 17:35
Płeć:

Rosnące piersi a ciąża ? Nie Jestem Tatuskiem

Postautor: Luqaszek » 06 sie 2004, 17:44

Mam pytanie własnie spedzilem wakacje z moja ukochana dziewczyna,jednak zaczelismy sie interesowac sprawa antykoncepcji dopiero teraz gdy jej okres spoznia sie juz 2 dni ...lub dopiero ... Zauważylem ze mojej partnerce urosly piersi po paru dniach naszych wsplnych wakacji ..oczywiscie prawie od samego poczatku zadowalialismy sie paluszkami ..kilka razy miala nasienie w obrebie pochwy ale nigdy nie w niej samej chyba ze na palcach , czy duza ilosc spermy na palcu po3ebna jest do zaplodnienia ?? i jaka jest szansa takiego zaplodnienia :552: dziewczyna ma 18 lat wiec czy to mozliwe zeby przez ciaże dziewczynie zaczely rosnąc piersi tak od razu ?

Wiem co pomyslicie ...najpierw zadzialali potem pomysleli .. niestety tak bylo i licze na sensowne odpowiedzi.

wiem ze pytanie podobne troszke do innych lecz nie takie samo .. pozdrawiam i dziekuje za wszystkie odpowiedzi..

PS.I jeszcze moja dziewczyna nie chce testu :(
Ostatnio zmieniony 08 sie 2004, 00:27 przez Luqaszek, łącznie zmieniany 7 razy.
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 06 sie 2004, 18:09

I znowu biorą się za seks gdy nawet własnego ciała i naturalnych jego reakcji nie znają.

1. Do zapłodnienia potrzebny jest 1 plemnik - słownie jeden
2. Fakt, że sperma znalazła sie w poblizu pochwy jeszcze niczego nie przesądza, ale w pewnym stopniu "grozi" ciążą. Jakim? - Tego Ci nie powiem, bo nie jestem jasnowidzem.
3. Piersi czesto zwiększają się przed okresem. Stają się nabrzmiałe i czasem bolesne, nadwrażliwe na dotyk.
4. Spóźnianie się okresu może być wynikiem nie tyle ciązy, co zmiany klimatu związanego z wyjazdem, bądź stresem w oczekiwaniu na miesiączkę.

Prawdopodobnie tym razem nie zostaniecie rodzicami, ale radzę poczytać dobre ksiązki o kobiecej i męskiej fizjologii, dojrzewaniu, misiączkach, hormonach, antykoncepcji, ciąży, a dopiero potem brać się za zabawy w mamę i tatę.

P.S. Sorry za cierpkość wypowiedzi - mam zły dzień. Bardzo zły.

Nie zrozumiałam do końca. Palce umazane w spremie wsadzałeś jej do pochwy!? Jeśli tak, to gratuluję.
Awatar użytkownika
Luqaszek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sie 2004, 17:35
Płeć:

Postautor: Luqaszek » 06 sie 2004, 18:27

nie umazane w spermie tylko moglo sie zdazyc ze dotknalem czlonka a pozniej zadowalalem partnerke .. a wiadomo ze z niego co jakis czas wycieka co nie co .. :549:
Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Postautor: Asia » 06 sie 2004, 18:39

Dziewczyna ma 18 lat...hmmm ciekawe ile Ty masz?!
Ale zabawy palcem upaćkanym w spermie...?! :570:
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
Awatar użytkownika
Luqaszek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sie 2004, 17:35
Płeć:

Postautor: Luqaszek » 06 sie 2004, 18:54

jestem niedoswiadczonym 20 latkiem ... :554:
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 06 sie 2004, 19:28

Człowieku... co Ci tam wycieka cały czas?...
O.K.
Dlaczego nie chce zrobić testu? Przecież można go kupić w każdej aptece i będzie "po problemie" lub...
Nie jest dobrze... myślę o twoim "brudnym paluchu".
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Luqaszek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sie 2004, 17:35
Płeć:

Postautor: Luqaszek » 06 sie 2004, 19:37

Nie caly czas zostalem zle zrozumiamy, po prostu nie pamietam czy w tym momencie akurat doszlo do wycieku z podniecenia czy tez nie .. nie mowie tutaj o wytrysku :549:
mam jednak nadzieje ze wszystko bedzie ok ... duzo znacie przypadkow takiej ciaży ????

a dziewczyna nie dopuszcza takiej mysli ze moze byc w ciazy . mowi ze to nie jest mozliwe .. itd .. i ze nie bedzie robila zadnego testu ... :(
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 06 sie 2004, 20:14

Dziwne Jej podejście...
Powiem tak: jeśli bardzo chce się dziecka, to go nie ma. Jeśli nie chce się ciąży, to jest.
Ale często to nie takie proste.
Spoko.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Luqaszek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sie 2004, 17:35
Płeć:

Postautor: Luqaszek » 06 sie 2004, 20:27

Dziekuje za odpowiedzi te mile i te mniej :D ale tak to juz jest .. po woli oswajam sie z mysla ze jestem tatuskiem ... moze to smieszne moze i nie ale czuje to ze tak wlasnie jest.Kocham moja dziewczynke i nie wyobrazam sobie zycia bez Niej,Ona bezemnie ... nie zawsze jest tak jak chcemy,Zycie kieruje sie swoimi prawami z ktorymi sie nie wygra choc bardzo bys my tego pragneli ..... Pozdrawiam wszystkich na tym forum i obiecuje napisac jak sie sprawa potoczy dalej ..

LuQaSzEk
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 06 sie 2004, 20:43

Trzymcie się i daj znać.
:564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 06 sie 2004, 20:53

hmm ja mam nadzieje ze Twoja Pani jednak "nie zaskoczyla" ;)
Pozdrowionka!
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 06 sie 2004, 23:08

Ja to nawet jestem prawie pewien, że nie zaskoczyła. Przyjmuję zakłady, że skończy się na strachu. Tym bardziej, że mamy zapewnienie poinformowania nas o finale.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2004, 23:32 przez Jarek, łącznie zmieniany 2 razy.
Kochać i być kochanym
astrogoth
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 05 sie 2004, 22:51
Płeć:

Postautor: astrogoth » 06 sie 2004, 23:26

Jesli bedziesz tatuskiem to mocno sie zastanow czy na pewno jestes ojcem, a jak bedzie dziewczynka to na drugie daj jej preejakulacja.
Tak :) preejakulacja jest naturalnym zjawiskiem sluzacym do nawilzania czlonka, tak jak u kobiety nawilza sie pochwa w stanie podniecenia, bez tego bylo by niesympatyczne tarcie. Jak wiadomo do zaplodnienia wystarczy ilosciowo jeden plemnik i przy ogromnym pechu wystarczy ze jest on w okolicach pochwy, czyli nawet zabawy penisowo-waginalne bez "zamaczania" moga dla pechowcow stac sie przyczyna problemu w postaci potomstwa. W plynie preejakulacyjnym wystepuje wiecej jak jeden zolnierz boga wiec beware!!!
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 07 sie 2004, 01:43

czyli nawet zabawy penisowo-waginalne bez "zamaczania" moga dla pechowcow stac sie przyczyna problemu w postaci potomstwa


nawet nie wiesz ile ja przez cos takiego nerwow straciłam, chociaz takie zabawy trwały nie wiecej niz 20 sekund :D
Moim zdaniem zmiana klimatu + stres to przyczyna tego że nie ma okresu, a powiększone piersi?
Możecie się śmiać ale jak zaczynałam "zabawy" paluszkami z moim kochanym to piersi mi się znacznie powiększyły, tak jakby reagowaly na dotyk :D mialam wtedy niecałe 17 i strasznie panikowałam :)
Dziwne ze Twoja dziewczyna nie panikuje, ja zawsze schizuję bardziej i dopiero po paru dniach się to przenosi na mojego faceta, który ma dość słuchania "na pewno nie jestem...?"
no ale jestem 90% pewna że skończy się na strachu :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Luqaszek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sie 2004, 17:35
Płeć:

Postautor: Luqaszek » 07 sie 2004, 09:30

Dzis juz 4 dzien .. okresu dalej nie widac...moja Dziewczynka sie denerwuje wiec mam nadzieje ze przez to sie spoznia.

Czy powinienem namawiac ja do testu?? jesli go nie chce ?? 4 dni w sumie dnie duzo ..ale ??po jakim czasie nalezy zrobic test ??

Przez ostatnie pare dni przeczytalem wiecej o sexie i zaplodnieniu niz przez cale swoje zycie :)

Ostatnie komentarze podtrzymaly mnie na duchu,dziekuje za nie bardzo jednak dalej mam wszystkie czarne mysli przed oczami ...i juz tak zostanie albo do okresu ....albo do wiadomosci o Tatusku :D
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 sie 2004, 13:00

Niech zrobi test, nie bedzie sie tak denerwowac. Bo to jest bledne kolo - im bardziej sie denerwuje, tym okres sie badziej spoznia, a im bardziej sie spoznie tym sie bardziej denerwuje...
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 07 sie 2004, 16:03

Nie będe pisała już w jaki sposób można zajść w ciąże bo to już zostało napisane. Chciałam tylko napisać o tych piersiach. Tak jak pisała SueEllen piersi mogą powiększyć się przed okresem ale też piersi "rosną" poprzez pieszczoty. Zostało naukowo udowodnione, że poprzez pieszczenie ich, masowanie nabierają troszke innego kształtu dzięki czemu optycznie wydaje się, że powiększyły się. No ale też mogą się naturalnie powiększyć nie optycznie ale tak naprawde więc to nie jest jedyna objawa ciąży.

To, że nie chce zrobić testu to się nie dziwie bo zawsze najciężej jest zrobić sobie i wiedzieć już na bank. Lepiej jest żyć w niepewności ale powinieneś delikatnie spróbować ją namówić. 4 dni spóźnienia to nie tak dużo (jak przeczytasz w innym temacie mi spóźnił się okres dokładnie o 10 dni).

Na koniec chciałam napisać już tylko moje przemyślenie. To co mnie najbardziej zdziwiło to fakt iż są jeszcze osoby które zaczynająć współżycie nie znają się na sposobach zabezpieczenia się przed ciążą. Ja przed swoim pierwszym razem przeczytałam bardzo dużo książek na temat antykoncepcji i wiedziałam można powiedzieć bardzo dużo. A tutaj... no cóż ale różni są ludzie.

Życze ci, żebyś jednak nie został tatusiem.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
pracocholik
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 391
Rejestracja: 29 lip 2004, 14:14
Skąd: W-Wa - okolice
Płeć:

Postautor: pracocholik » 07 sie 2004, 16:12

Nie zgadzam się - najgorsza wiadomość jest zawsze lepsza od niepewności!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 sie 2004, 17:05

Nie zgadzam się - najgorsza wiadomość jest zawsze lepsza od niepewności!
Dokladnie, wie sie na czym sie stoi. Ale to tylko facet zrozumie :)
Na koniec chciałam napisać już tylko moje przemyślenie. To co mnie najbardziej zdziwiło to fakt iż są jeszcze osoby które zaczynająć współżycie nie znają się na sposobach zabezpieczenia się przed ciążą. Ja przed swoim pierwszym razem przeczytałam bardzo dużo książek na temat antykoncepcji i wiedziałam można powiedzieć bardzo dużo. A tutaj... no cóż ale różni są ludzie.
Ale oni sie tylko piescili, stosunku nie bylo.
Awatar użytkownika
Luqaszek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sie 2004, 17:35
Płeć:

Postautor: Luqaszek » 08 sie 2004, 00:25

No wiec tak .. dzis bylem u mojej ukochanej z testem o ktorej zaczalem mowic jej dopiero pozniej .. od samego poczatku mocno ja przytulilem i caly czas mowilem zeby sie nie martwila ..namowilem ja do testu jednak gdy poszla do lazienki go zrobic .. wrocila za chwilke z usmieszkiem i calusem dla mnie ...wziela podpaske i pobiegla do lazienki :D wiec tatuskiem nie zostalem ...byly to najgorsze dni w moim zyciu i nikomu ich nie polecam ..

Dziekuje za wszystkie posty <piwo> dla pan <roza> ;) hehe chyba ze tez piwko lubia ;)

Pozdrowienia i życze milej nocki
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 08 sie 2004, 00:51

Luqaszek pisze:...byly to najgorsze dni w moim zyciu i nikomu ich nie polecam ..

Kiedyś za takie dni będziesz dziękował...
No i horrorek się zakończył.
I dokształciłeś się w międzyczasie ;)
No to teraz już świadomie miśkujcie się, aby nie stresować znajomych z forum. ;)
:564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 08 sie 2004, 08:07

Lugaszek i nie ma powodów abyście stosowali antykoncepcje przed pieszczotami, wystarczy że będziesz mył palce po każdym wytrysku, nie kończył w okolicach jej pochwy i nie dotykał członka zanim ją pieścisz bez wcześniejszego umycia.
Awatar użytkownika
Luqaszek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 06 sie 2004, 17:35
Płeć:

Postautor: Luqaszek » 08 sie 2004, 08:33

Masz racje Mysiorek ...zle to ujalem .. bo duzo osob stara sie miec dziecko i nie moze wiec troszke sie zapedzilem z ta wypowiedzia ..Dziekuje wszystkim za rady i wsparcie ...a teraz sobie poczytam o pozycjach itd :D humorek mi wrocil ..... wlasnie zrobie sobie big kawusie .. bo ostatnio i bez kawy serce walilo mi jak szalone :D wiec nawet nie moglem ich pic ..


Pozdrowienia dla wszystkich Buziaki
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 08 sie 2004, 08:49

Luqaszek pisze:Pozdrowienia dla wszystkich Buziaki

No gdzie z tym jęzorem :P do mnie :D :D ;)
Hehe...
:564:
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 110 gości