FINAŁ PIESZCZOT W USTACH??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 mar 2004, 19:48

Hyba sie Kasiu zbyt szybko urazasz !!! po co??? wyluzuj troche , :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 mar 2004, 19:55

Moze i egoista to faktycznie wielkie slowo, ale powiedz mi - bo ja nie rozumiem. O co chodzi z ta "gotowoscia"?! No bez przesady ludzie, nie robmy z siebie kogos kto przezywa wszystko jak mrowka okres! To przeciez nic takiego, buzia Ci sie nie rozpusci... A moze okazac sie, ze Ci to zupelnie nie przeszkadza...

A poza tym przyznaj ze chodzi o to "chce ale sie boje" :) No i moglabys choc raz sprobowac, kazdy choc raz powinien! I nie rozumiem do czego by tu trzeba by bylo byc gotowym. To nie skok na bank!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 mar 2004, 20:11

No jako mniemam najstarszy z forumowiczów , musze powiedziec ze jest jednak cos takiego jak nie byc na cos( i to jesli chodzi o sprawy sexu) ,,GOTOWOSC " Mniema sie albowiem pewne bariery , które z czasem sie przełamuje , szzcegulnie kobiety , ale nie tylko !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Kaska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 219
Rejestracja: 28 lis 2003, 19:24
Skąd: małopolska
Płeć:

Postautor: Kaska » 06 mar 2004, 20:47

Krzysiu nie urazam sie ... tylko denerwuje mnie cos takiego gdy ktos uzywa bardzo dosadnych slow nie znajac mnie zupelnie.
Krzys masz racje, zgadzam sie z Twoim ostatnim postem o tej gotowosci.
Maverick to wlasnie nie chodzi o to "chce, ale sie boje", nie boje sie, i nie chce .... i wyobraz sobie, ze mimo tego, ze spuszcza mi sie do buzi - bo zawsze moge skonczyc raczka itp. to jestesmy obydwoje szczesliwi, jestesmy wobec siebie bardzo szczerzy - i wiem co sprawia mu wieksza przyjemnosc a co mniejsza, a do seksu moze jeszcze nie dojrzalam - i nie mowie tu o dojrzewaniu fizycznym a psychicznym ... poza tym obydwoje chcemy spedzic po tym pierwszym razie ze soba cala noc, spac kolo siebie, a poki co nie ma takiej mozliwosci, dlatego odlozylismy to na okres wakacji .... .
Maverick - mowisz, zebysmy nie przezywali wszystkiego jak mrowka okres!!!! Ale wyobraz sobie, ze dla mnie pierwszy raz to nie jest pierwsze sprobowanie alkoholu!!!!! To dla mnie ma duze znaczenie, i czy to zle ze przywiazuje do tego wage i ze to przezywam, a nawet ten final pieszczot w ustach ... nie rozumiem czemu chcesz zmieniac mnie i za wszelka cene chcesz mnie namowic na to zeby moj pratner mogl konczyc w moich ustach?
Ten kto przestaje być (...) tak naprawde nigdy nim nie był ....
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 07 mar 2004, 09:26

Ta sprawa chyba jest troche glebsza mowie to tez po swoich odczuciach przed tym pierwszym razem Mnie to spotkalo z osoba ktora kocham Dlatego sam tez musialem sie do tego przygotowac A dlaczego ? Tylko dlatego ze sam nie wiedzialem jak odbiore to wszystko Czy w jakims stopniu nie ucierpi jej szacunek w moich oczech Czy nie nastapi jakies zdegustowanie tym wszystkim na pewno sprawa byla by latwiejsza z kims przygodnym ale w takim wypadku ja tez mialem obawy mimo ze bardzo tego chcialem :) No ale wszystko skonczylo sie dobrze :) I tak naprawde jestem jej wdzieczny za to bo na pewno nie bylo to dla niej latwe a mimo to zrobila :)

Kaska
Tak swoja droga to kazdy facet tego chce A jesli ci tego nie mowi to dlatego ze cie szanuje i czeka az bedziesz gotowa :)
Pozdrawiam
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Keplianica

Postautor: Keplianica » 07 mar 2004, 11:02

Hm. Ja nie mialam zadnych oporow przed tym, żeby moj partner skończył mi w ustach. Skoro już kobieta zgadza sie "wziaść" to co za róznicę jej robi, czy czuje smak męskiego śluzu czy spermy? Owszem, nieczęsto połykam spermę, bo konsystencja nie należy do superprzyjemnych, ale jak nie ma pod ręka chustki do nosa to mi sie nie chce szukać i wzbogacam się o te męskie kalorie ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 mar 2004, 18:30

Keplianica pisze:Hm. Ja nie mialam zadnych oporow przed tym, żeby moj partner skończył mi w ustach. Skoro już kobieta zgadza sie "wziaść" to co za róznicę jej robi, czy czuje smak męskiego śluzu czy spermy? Owszem, nieczęsto połykam spermę, bo konsystencja nie należy do superprzyjemnych, ale jak nie ma pod ręka chustki do nosa to mi sie nie chce szukać i wzbogacam się o te męskie kalorie ;)

I o to mi chodzilo!

A poza tym mi nie chodzilo o pierwszy raz a o skonczenie w ustach. A Ty mi Kaska zaczelas od razu o wspolnej nocy gadac ;)
A jak juz go do buzi bierzesz to naprawde nie ma znaczenia jak powiedziala przedmowczyni ;) Po prostu robisz z malej rzeczy wielka zupelnie niepotrzebnie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 07 mar 2004, 18:49

nie miałam i nie miałabym nic przeciwko temu, ale ostatnio kończy się to NIESTETY rewolucjami w moim brzuchu i mocną niestrawnością. Mówię niestety, bo wiem, że mój mężczyzna bardzo to lubi, a ja lubię sprawiać mu frajdę.
Mimo, że bardzo to lubi, nie nalega bo wie jak czuję się po tym i to jest dla niego ważniejsze.. czasem jednak po prostu nie mogę się powstrzymac i .. muszę odchorować :-)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 07 mar 2004, 18:59

Nie trzeba polykac, mozna tylko konczyc w ustach :)
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 18 mar 2004, 21:35

naprawdę Maverick?
wiem, że można.. niestety.. czasem strasznie źle mi sie kojarzy.. i robi mi się niedobrze.. po prostu przypominam sobie jak się czułam po polknieciu i zaczyna mnie mdlić (nie bardzo wiem co zrobić by to zwalczyc).. NO I TEN POSMAK :-)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 18 mar 2004, 21:37

Wg mnie jak juz sie to ma w ustach to bez roznicy czy sie polknie czy nie, najgorszy jest smak... Ale pare lykow coli czy czegos tam (byle nie wody) i juz nie ma :) Az taki mocny to ten smak nie jest
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 19 mar 2004, 17:14

próbowałeś ? :-)
Niby racja, jak już jest w ustach to może być i dalej.. i kalorii nie ma dużo.. ale ja nie mogę .. już mówiłam o tym :-/
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 mar 2004, 07:12

No przeciez pisalem wczesniej ze probowalem...
Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 20 mar 2004, 08:39

Tu nie o sam smak chodzi- chociaż i ten jest paskudny. Najgorsze jest to uczucie, kiedy coś nagle wlewa Ci się do gardła coś gorącego z ogromną prędkością( zdaje się że 70 km/h jesli dobrze pamietam). I to dla niektórych naprawdę nie jest przyjemne. Zwłaszcza jesli uświadomisz sobie że to nie jest żaden napój, ale po prostu płyn ustrojowy drugiego człowieka. Ale mam na to sposób. Używamy z chłopakiem smakowych prezerwatyw Durexa i naprawdę jest ok. On kończy w moich ustach i ma przez to mocniejszy orgazm, a mi jest całkiem przyjemnie i czuję truskawki :):)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 20 mar 2004, 10:53

Wydaje mi się jednak, że w prezerwatywie to nie ten sam orgazm co bez. To dokładnie tak, jak przy normalnym stosunku.
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 20 mar 2004, 10:59

...ale, oczywiscie, nie mam zamiaru nikogo namawiać, ani tym bardziej, zmuszać do tego by robic to bez prezerwatywy.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 mar 2004, 13:37

A jakby tak przed wypic troche wodki? Ona zamyka chyba kubeczki smakowe...
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 20 mar 2004, 13:42

do tego nigdy kobiety przed sexem nie namawiałem, tak więc nie mogę wyrazic swojego zdania, ale może inne kobiety to praktykowały to byłoby dobrze, gdyby się wypowiedziały
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 20 mar 2004, 21:16

oj Duszek...twarda kobieta to Ty nie jestes ;)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 21 mar 2004, 00:01

ja jednak uprawiajac seks oralny w prezerwatywie czulabym sie niezmiernie glupio.
100 razy bardziej wole lizac czlonka mojego chlopaka niz kawałk lateksu brrr...
to tak jakby chłopak zabieral sie do pieszczenia mnie w gumowych rekawiczkach...
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 23 mar 2004, 23:25

sarah pisze:ja jednak uprawiajac seks oralny w prezerwatywie czulabym sie niezmiernie glupio.
100 razy bardziej wole lizac czlonka mojego chlopaka niz kawałk lateksu brrr...
to tak jakby chłopak zabieral sie do pieszczenia mnie w gumowych rekawiczkach...


heheh.. dobre porownanie;))) sic! to ja Ci proponuje zamiast jakis lateksowych wdzianek kupic produkty nasaczone roznymi smakami ...:) hehe.. np. bananowy, truskawkowy? :)) a ja widzialem kiedys i takie co swieca w ciemnosciach !
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 mar 2004, 13:22

heheh.. dobre porownanie;))) sic! to ja Ci proponuje zamiast jakis lateksowych wdzianek kupic produkty nasaczone roznymi smakami ... hehe.. np. bananowy, truskawkowy? a ja widzialem kiedys i takie co swieca w ciemnosciach !

To tylko smakowy lateks :d
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 24 mar 2004, 16:33

Maverick pisze:
heheh.. dobre porownanie;))) sic! to ja Ci proponuje zamiast jakis lateksowych wdzianek kupic produkty nasaczone roznymi smakami ... hehe.. np. bananowy, truskawkowy? a ja widzialem kiedys i takie co swieca w ciemnosciach !

To tylko smakowy lateks :d


hehehe... lepszy taki niz jak mialoby nic nie smakowac :))))
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 mar 2004, 21:50

Mysle ze nie chodzilo tu o smak ale sam fakt ze lize sie lateks, cos sztucznego.
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 24 mar 2004, 23:01

Maverick pisze:Mysle ze nie chodzilo tu o smak ale sam fakt ze lize sie lateks, cos sztucznego.


Jak ktos sie brzydzi genitaliow i plynow ustrojowych to lepiej niech to robi przez lateks... ;)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 24 mar 2004, 23:09

A ja mam pytanie skierowane do pań: czy odczuwacie różnicę w orgazmie podczas stosunku w prezerwatywie i bez? Mogę powiedzieć jako men, że bez prezerwatywy mam silniejszy orgazm. (Ale tym razem nie chodzi mi o sex oralny)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 24 mar 2004, 23:19

Na pewno czuja roznice jak czuja nagle cieplo... Poza tym sam fakt pewnie bardziej podnieca :)
Awatar użytkownika
Lady
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 222
Rejestracja: 19 lut 2004, 03:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Lady » 24 mar 2004, 23:55

Roznica jest! w ogóle seks w gumie to dla mnie cos nienaturalnego!
Co do finalu w ustach to mi to nie przeszkadza w ogóle, nie musi mnie uprzedzac, polykam bez stresu a smak mi nie przeszkadza, w koncu to moje sloneczko! A po robi taka minke ze wiem ze warto bylo:)
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 25 mar 2004, 20:47

lizaa pisze:oj Duszek...twarda kobieta to Ty nie jestes ;)


no wiesz.. bylam twarda.. ale chyba sie uczulilam :-) :-(
a poza tym.. twardosc to nie moja brocha .. tylko faceta.. ja moge pomoc.. i podkrecic.. rozbudzic. ale ja nie twardnieje.. w kazdym razie nie tak.. :-)

ja jednak uprawiajac seks oralny w prezerwatywie czulabym sie niezmiernie glupio.
100 razy bardziej wole lizac czlonka mojego chlopaka niz kawałk lateksu brrr...
to tak jakby chłopak zabieral sie do pieszczenia mnie w gumowych rekawiczkach...
BOSKI TEKST - ZGADZAM SIE W 100%
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 25 mar 2004, 23:52

mam tylko takie pytanie? Czy ten typ seksu w jakikolwiek sposob zaspokaja kobiete?

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 207 gości