FINAŁ PIESZCZOT W USTACH??

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Asphodelos
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 03 wrz 2010, 16:25
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Asphodelos » 03 wrz 2010, 21:41

Andrew pisze:to nie jest to samo !!!!!!!! podczas robienia ci loda z penisa wydiela sie wydzielina (płym przedejakulacyjny) robiac a loda łyka go tak samo jak ty opisane soki podczas minety . JAK JUZ CHCESZ TAK SAMO BY BYŁO to doprowadz kobiete do ejakulacji ! (tu wpisz w google "ejakulacja kobiet " ) i łykaj to co z nij podczs tej ejakulacji wyleci - wtedy bedziesz miał mniej wiecej to samo ./// [:D]


Wszystko jest kwestią przywyczejenia... te wystrzały mojej dziewczyny mi smakują nie ma zatem problemu... jeśli zaś ktos ma takie problemy to niech dziewczyna je wiecej ananasów bananów itp. słodkich owoców. Tak wiem, że one są gwałtowne(wytryski) ale to naprawde kwestia przyzwyczajenia.
Aseksualiści-strzeżcie się!
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 03 wrz 2010, 21:43

Trochę smutne, że niektórzy sprowadzają sprawę tylko do kwestyji smaku.
Asphodelos
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 03 wrz 2010, 16:25
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Asphodelos » 03 wrz 2010, 22:17

shaman pisze:Trochę smutne, że niektórzy sprowadzają sprawę tylko do kwestyji smaku.


Obawiam się, że jeśli ma występowac połykanie, to wcześniej jest smakowanie, tak inne kwestie, też mogą byc podziel się dokładnie swoją opinią, ale akurat w tym wypadku głównie moim zdaniem role obejmuje smak.

[ Dodano: 2010-09-03, 22:18 ]
Ja nawet próbowałem właSNEGO NASIENIA, BY SPRAWDZIC, CZY MOJA GIRL NIE KŁAMIE, MÓWIAC ŻE JEJ SMakowało.
Aseksualiści-strzeżcie się!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 wrz 2010, 22:22

I bardzo dobrze, ze próbowałeś, bo ludzie to strasznie kłamią. Miliony ludzi uważa, ze grzyby sa dobre, to spróbowałam, bo wątpiłam. I wiesz co ? Te cholerne miliony kłamały, grzyby są okropne.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 03 wrz 2010, 22:37

wszystko sie zmienia - to tylko kwestia czasu ...
Kiedys nie trawiłem oliwek - dzis je uwielbiam [:D] a grzyba to trzeba umiec "zrobic" <piwko>
w kwesti smaku - jak by mi kobieta smakowała bananem , ananasem czy czymkolwiek ! to i po co mi ona ? kupił bym sobie ananasy w puszce . Ale mi - własnie smakuje kobieta tak jak smakuje , czyli nie ananasem , nie czekoladą , nie bananem itd.
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2010, 22:39 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 03 wrz 2010, 22:44

Grzyba zrobic? Ja moge surwe suszone jesc i sa pyszne. Oliwki tez uwielbiam tak samo jak ser plesniowy i rozne smierdzace sery. Jedynie nie przepadam za ostrygami surowymi bo to smakuje jak surowa ryba w slonej wodzie, nic ciekawego.

Odnosnie iety to alkohol i kawa pogarszaja smak. A poniewaz zarowno z alkoholu jak i z kawy rezygnowac nie bede to wole zrezygnowac z polykania. W zasadzie po orgazmie jest mi absolutnie wszystko jedno co sie z tym stanie. Ktos powie ze go to kreci. Mnie 15 sekund po orgazmie nie jest w stanie nic juz bardziej nakrecic. Dlatego jest mi wszystko jedno.
Asphodelos
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 03 wrz 2010, 16:25
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Asphodelos » 03 wrz 2010, 23:08

Maverick jeśli już tobie naprawde obojętne czy łyka czy nie to niech chociaż rozsmaruje sobie na skórze przynajmniej nie trzeba będzie marnowac chustecek

[ Dodano: 2010-09-03, 23:14 ]
Ale ja mam o wiele większy orgazm w ustach,super uczucie gdy czuje się pulsowanie ,wystrzeliwuje... a jednocześnie czuc język na żołędzi... ttaaak słowami to ciężko określic, pozatym to nie tylko moje zdanie rozmawialem z wieloma znajomymi oni podzielają moją opinię.
Aseksualiści-strzeżcie się!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 wrz 2010, 08:12

Maverick jeśli już tobie naprawde obojętne czy łyka czy nie to niech chociaż rozsmaruje sobie na skórze przynajmniej nie trzeba będzie marnowac chustecek

Może Mav to taki burżuj, że na lewo i prawo funduje tym swoim te chusteczki

Asphodelos pisze:Ale ja mam o wiele większy orgazm w ustach,

Myslałam, ze od jakiegoś czasu gadasz o połykaniu, teraz przekonujesz jaki to orgazm w ustach jest super.
A czy niepołykanie Twoim zdaniem wyklucza orgazm w ustach ?
Asphodelos
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 03 wrz 2010, 16:25
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Asphodelos » 04 wrz 2010, 12:23

Teoretycznie nie, ale jeśli brzydzi się połknac to nawet ta chwila przed wypluciem musi byc obrzydliwa dla takiej kobiety... zresztą jak coś ma się w buzi to wypada połknąc, cóż sperma jest moją wydzieliną, jej wyplucie kojarzy mi się z odepchnięciem, lodzik bez połyku to nie lodzik moim zdaniem... zresztą nie tylko połknięcie głównej fali ale też oblizanie pena po wystrzale, przynajmniej będzie czysty zaraz po stosunku. Nie wiem jak to z innymi dziewczynami które połykają ale moja wyliże każdą kropelkę która gdzieś zabłądziła.
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2010, 12:24 przez Asphodelos, łącznie zmieniany 1 raz.
Aseksualiści-strzeżcie się!
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 04 wrz 2010, 12:27

Jeśli smak (którejkolwiek strony) byłby sam w sobie w oderwaniu od kontekstu wystarczająco smakowity, to by go sprzedawali w słoikach.

Seks jest fajny, bo angażuje non stop wszystkie zmysły naraz plus uczucia i wyobraźnię. A nie jedno za drugim, osobno.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 04 wrz 2010, 13:00

soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
blume
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 23 paź 2010, 02:39
Skąd: Niebo:P
Płeć:

Postautor: blume » 23 paź 2010, 02:49

Duszek pisze:nie miałam i nie miałabym nic przeciwko temu, ale ostatnio kończy się to NIESTETY rewolucjami w moim brzuchu i mocną niestrawnością. Mówię niestety, bo wiem, że mój mężczyzna bardzo to lubi, a ja lubię sprawiać mu frajdę.
Mimo, że bardzo to lubi, nie nalega bo wie jak czuję się po tym i to jest dla niego ważniejsze.. czasem jednak po prostu nie mogę się powstrzymac i .. muszę odchorować :-)


Hej, miałam taki kłopot jak ty, z wyżej opisywana "niestrawnością", na początku zastanawiałam się co takiego w danym dniu zjadłam , ale po pewnym razie skojarzyłam kończenie pieszczot u ustach z nocnymi bólami brzucha:/. Nie jestem specem w tych sprawach i mój obecny partner jest moim pierwszym ale byłam osoba która zarzekała się ze nigdy "tego" nie zrobi ale gdy zobaczyłam jaka przyjemność robi to mojemu chłopakowi to nie przeszkadza mi gdy kończy w ustach. Dodam jednak ze na początku smak mnie trochę przeraził no i te bóle i dlatego nie połykam:P ale to jeszcze przede mną:) na pewno kiedyś spróbuję:P Pozdrawiam:)
Zakochana:*
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 paź 2010, 12:43

bóle brzucha ? po czym ? po spermie ?
ph jest 7.5 wiec słaba zasada
zas skład -putrescyna, spermina, spermidyna i kadaweryna (odpowiedzialne za zapach i smak spermy), witamina C, prostaglandyny, lipidy, aminokwasy, enzymy, hormony steroidowe, witamina B12, fruktoza, cholesterol, mocznik, cynk, wapń, magnez, selen.
co tu moze zazkodzić ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 24 paź 2010, 14:35

Andrew pisze:co tu moze zazkodzić ?

świadomość, że połknęła spermę... ;)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 paź 2010, 15:51

Bardzo wiele substancji uczula, niektóre tylko nielicznych. Takie objawy moga świadczyć o złym tolerowaniu substancji. Może to też świadczyć o reakcji ze strony psychiki.

Jak skodzi to nie łykać, proste.

Znałam osobę która była uczulona na spermę, gdzie jej kapnęła to dostawałam swędzącej wysypki.
Awatar użytkownika
blume
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 23 paź 2010, 02:39
Skąd: Niebo:P
Płeć:

Postautor: blume » 27 paź 2010, 18:13

ja raczej nie jestem uczulona na sperma ale jak andrew napisałeś zawiera ona aminokwasy czyli cząsteczki z których składają się proteiny... na ogol nie jadam produktów mlecznych i być możne dlatego miałam te dolegliwości. Nie sadze ze podłożem tego mogla być psychika dlatego ze zarówno jemu jak i mi sprawiło to radość. No i oczywiście nie mam jakiś wyrzutów sumienia ze ja połknęłam. Pozdrawiam OLA
Zakochana:*
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 29 paź 2010, 19:05

Nie tylko produkty mleczne zawieraja bialka, ale takze (i glownie!) mieso oraz po czesci rosliny. Choc rosliny nie zawieraja pelnowartosciowych bialek (czyli takich ze wszelkimi niezbednymi aminokwasami) to jednak jakies zawieraja.
No i wreszcie: bez bialek nie da sie zyc. Organizm sklada sie z bialek, nie z weglowodanow czy tluszczy.
Awatar użytkownika
blume
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 23 paź 2010, 02:39
Skąd: Niebo:P
Płeć:

Postautor: blume » 31 paź 2010, 21:45

tak ale można je jakoś zastebnować:P nie jadam także mięsa:) za to dużo warzyw i owoce:)

po prostu mam wrażliwy żołądek:)
Zakochana:*
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 01 lis 2010, 17:05

Dzindzer pisze:

Znałam osobę która była uczulona na spermę, gdzie jej kapnęła to dostawałam swędzącej wysypki.



To się zdarza.
Spotkałem się z takim wytłumaczeniem zjawiska: sperma pierwszego kontaktu może kodować "prawo na wyłączność" Każda "obca" jest biologicznie rozpoznawana i daje efekt uczulenia.
Awatar użytkownika
smierdzigeba
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 08 cze 2010, 21:25
Skąd: liberty city
Płeć:

Postautor: smierdzigeba » 01 sty 2011, 19:51

FINAŁ PIESZCZOT W USTACH??
o tak niema nic bardziej przyjemnego co kobieta może dać męszczyźnie.

[ Dodano: 2011-01-10, 22:37 ]
madziara pisze:J
jest facet wobec którego nie miałabym takich oporów. szkoda tylko że to nie mój mąż, ale nie potrafię jego zdradzić i od niego odejść. I niestety tu jest pies pogrzebany.


[ Dodano: 2011-01-10, 22:39 ]
powiedz to swojemu facetowi
na pewno SIE UCIESZY!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2011-01-25, 16:12 ]
mam pytanie czy jak facet jest chory np.na grype to czy jak babka polknie jego sperme to też będzie chora?
piotr567
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 10 lut 2011, 10:43
Skąd: kr
Płeć:

Seks oralny

Postautor: piotr567 » 10 lut 2011, 10:52

Witam wszystkich forumowiczów

Mam sprawę, co prawda nie jest to jakiś mega problem, ale jakbym uzyskał pomocną odpowiedź i by zadziałało byłoby całkiem miło.

Z kobietą uprawiamy seks oralny, wszystko super.....ale, jak wiadomo mężczyzna lubi jak kobieta robi to do końca, obecnie kończy się to "na mnie" i potem zamiast się przytulić po takich ekscesach to jedyne co moge zrobić to odwiedzić prysznic.

Zatem jak namówić partnerkę, o możliwości "zjedzenia mnie do końca" ??

mile widziane głosy od kobiet
tylko_ja
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 01 lis 2008, 15:38
Skąd: nibylandia
Płeć:

Postautor: tylko_ja » 10 lut 2011, 20:25

Jeśli chcesz znać moją odpowiedź jako kobiety - ja robię to dokładnie tak jak Twoja dziewczyna - nie "zjadłabym" mojego ukochanego do końca, bo po prostu to mi nie odpowiada. Może więc Twojej dziewczynie też nie? Mój chłopak idzie potem szybko pod prysznic, a przytulamy się potem <aniolek>
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 10 lut 2011, 23:48

A ja Ci powiem: po prostu skończ na niej. Przytul, ucałuj. Jeśli wyrazi cokolwiek innego niż zadowolenie - porozmawiaj o tym. Przyczyn mogą być tysiące, a proszęnie aby anonimowi forumowicze zgadywali jaka może być - równie głupie i żałosne jak "namawianie" do czegokolwiek.

Ogólnie zasada jest taka (mało odkrywcza) że mało kto czegoś nie chce "bo nie". I że wszelkie strachy, traumy czy opory mogą zniknąć przy odpowiedniej osobie.

Jeśli jednak zdarzy się kategoryczne i absurdalne "bo nie" - nie widzę sensu w byciu z taką osobą <aniolek>

Fiku-miku potem samotny (sic!) prysznic i dopiero przytulanie? Toż to chore :D
piotr567
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 10 lut 2011, 10:43
Skąd: kr
Płeć:

Postautor: piotr567 » 11 lut 2011, 14:52

Andrew pisze:bóle brzucha ? po czym ? po spermie ?
ph jest 7.5 wiec słaba zasada
zas skład -putrescyna, spermina, spermidyna i kadaweryna (odpowiedzialne za zapach i smak spermy), witamina C, prostaglandyny, lipidy, aminokwasy, enzymy, hormony steroidowe, witamina B12, fruktoza, cholesterol, mocznik, cynk, wapń, magnez, selen.
co tu moze zazkodzić ?



samo zdrowiee :P
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 15 lut 2011, 21:31

piotr567 pisze:Andrew napisał/a:
bóle brzucha ? po czym ? po spermie ?
ph jest 7.5 wiec słaba zasada
zas skład -putrescyna, spermina, spermidyna i kadaweryna (odpowiedzialne za zapach i smak spermy), witamina C, prostaglandyny, lipidy, aminokwasy, enzymy, hormony steroidowe, witamina B12, fruktoza, cholesterol, mocznik, cynk, wapń, magnez, selen.
co tu moze zazkodzić ?



samo zdrowiee


Taa, bo Endriuł na tydzień przed nic nie zjada i nic nie pije, także smakuje tylko chemicznym składem spermy [:D]

O dietę trzeba dbać: jeść dużo owoców i pić dużo soków, ale nie z chmielu 8)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
aniania
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 23 lut 2011, 20:20
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: aniania » 23 lut 2011, 20:41

Opowiem jak to było ze mną: jestem ze swoim facetem juz 4 lata od roku jestesmy małżenstwem a jego sperme (i tylko jego) miałam w ustach zaledwie 2 razy. Pierwszym razem chciałam zrobic mu dobrze (udało sie - był zadowolony jak nigdy dotad) no i rzecz jasna chciałam sprawdzic jak smakuje sperma. Przekonałam sie- jest to najobrzydliwsza rzecz na swiecie az mnie w gardle piekło, powiedziałam mu szczerze ze nie zrobie tego nigdy wiecej bo smak spermy jest obrzydliwy. Zrozumiał mnie i nigdy nie nalegał żebym połykała jego sperme. Drugi raz połknęłam sperme gdy wrociłam ze szpitala po urodzeniu dziecka. Wtedy jedyne na co moglismy liczyc to sex oralny, a bylismy za soba baaardzo stesknieni i ten oral przeszedł moje najsmielsze oczekiwania, sama miałam orgazm i błagałam go zeby mi sie spuscil do gardła- zrobił to oczywiscie. Sperma nadal smakowała obrzydliwie ale sex byl odjechany. Moja rada: nigdy nie mozna mowic ze sie czegos na pewno nie zrobi.... i warto miec butelke wody przy łóżku zeby to dranstwo popic... [:D]

Dodano: 2011-02-23, 20:46
Najwazniejsze to wzajemny szacunek. Ja nie zmuszam swojego partnera zeby robił mi dobrze on mnie tez nie zmusza do niczego, jesli oboje mamy na cos ochote to czemu nie...
Przechodzę kryzys ekonomiczno-sexualny: zaglądam do portfela a tam ch.j
Awatar użytkownika
Staruszek Priam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 21 lip 2005, 19:59
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Staruszek Priam » 25 lut 2011, 04:53

@aniania
skoro jesteście małżeństwem, dlaczego nazywasz go partnerem, a nie mężem. To taki ukłon w stronę politycznej poprawności ?
No są takie różne pragnienia, pomysły, żeby spółkować poza normalnym trybem, oralnie, analnie. Zawsze jednak jest to namiastka, której towarzyszy kac. Ostatecznie liczy się pełnia satysfakcji. A ta jest możliwa tylko bez uciekania się do "sztuczek".
Pozdrowienia dla męża.
Awatar użytkownika
aniania
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 23 lut 2011, 20:20
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: aniania » 25 lut 2011, 09:07

Staruszek Priam

bo mój mąż jest moim życiowym partnerem... nie wiem czy to poprawne politycznie czy nie, tak napisałam i tyle
tylko_ja
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 01 lis 2008, 15:38
Skąd: nibylandia
Płeć:

Postautor: tylko_ja » 26 lut 2011, 15:26

shaman pisze: Fiku-miku potem samotny (sic!) prysznic i dopiero przytulanie? Toż to chore :D


zanim zdążę ochłonąć, on już jest z powrotem :) także problemu nie ma, a prysznic też nie zawsze jest samotny :D Pozdrawiam forumowiczów!
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 27 lut 2011, 22:26

Staruszek Priam pisze:Zawsze jednak jest to namiastka, której towarzyszy kac.
To czemu ludzie robią "sztuczki" skoro powodują "kaca"? Bo nie ma żadnego "kaca" <diabel>

Ciekawe czemu niektórzy z zapałem godnym lepszej sprawy poczuwają się do misji prostowania życia łóżkowego innych ludzi?
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 211 gości