Dochodze

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

cr4ftt
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2013, 21:05
Skąd: asdfg
Płeć:

Dochodze

Postautor: cr4ftt » 23 wrz 2013, 21:11

Witam, mam pewien problem. Gdy siedzę z dziewczyną no i sie dotykamy (ona nie dotyka mojego członka) mimo to prawdopodobnie dochodze. Bez pieszczot mojego członka, wydziela mi sie pewna substancja jesli tak to mozna wgl nazwac, podejzewam ze to jest sperma. Czy jest to normalne? Ze bez stosunku ani masturbacji dochodze? nie wiem nawet kiedy sie to dzieje bo nie odczuwam zadnej przyjemnosci wtedy.
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 23 wrz 2013, 21:42

Cześć Młody! ;)
Nie, nie "dochodzisz". To się nazywa płyn ejakulacyjny, który wytwarza się przy podnieceniu seksualnym. To jest chyba najnormalniejsza rzecz na świecie, u każdego mężczyzny wytwarza się taki płyn (miałbyś powody, żeby się martwić, gdyby go nie było).

Płyn służy do naturalnego nawilżenia pochwy kobiety - tak, żeby gładko móc w nią wejść (u podnieconej dziewczyny również wytwarza się wtedy śluz, po to, żeby się żadno nie obtarło podczas stosunku). W Twoim płynie mogą znajdować się plemniki, więc lepiej nie próbować bez zabezpieczenia sprawdzać, czy rzeczywiście gładko to wszystko działa ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 wrz 2013, 22:41

W sumie to on chyba sie nazywa przedejakulacyjny ;) I jest strasznie uciazliwy w mlodym wieku przy dluzszych spotkaniach z dziewczyna bez "konkretow". Wyrosniesz ;)
cr4ftt
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2013, 21:05
Skąd: asdfg
Płeć:

Postautor: cr4ftt » 24 wrz 2013, 18:10

Dziekuje bardzo za rady.A powiedzcie mi jeszcze w ile procentach, tak mniej wiecej oczywiscie, na ta chwile, bylo by bezpieczne wspołzycie z prezerwatywa?
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 24 wrz 2013, 18:25

cr4ftt pisze:Dziekuje bardzo za rady.A powiedzcie mi jeszcze w ile procentach, tak mniej wiecej oczywiscie, na ta chwile, bylo by bezpieczne wspołzycie z prezerwatywa?
Odpowiedź masz w serwisie, z którego właśnie korzystasz: http://agnieszka.com.pl/antykoncepcja_prezerwatywa.htm

Wskaźnik Pearla dla prezerwatyw to 1-2 (czyli na 100 par korzystających z tej metody przez rok, w 1-2 przypadków pojawi się ciąża. W praktyce z powodu nieprawidłowego założenia gumki lub jej niskiej jakości).

Bzykaj na zdrowie <piwko>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości