Dziewictwo, a wiek...

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Dziewictwo, a wiek...

Postautor: mariusz » 26 lip 2004, 11:21

"normalna dziewcyzna na studiach juz dziewica nie jest"

To zdanie pojawiło już się na forum. Co sądzicie o takim stwierdzeniu??
Osobiście uważam, że nie do końca to prawda, nikt przeciez nie nakazuje nam tego, ze na studiach ma się juz być doświadczonym sprawach sexu.
Jednak zupełnie nie wiem czemu bierze sie ludzi niedoświadczonych sexualnie w pewnym wieku za odmieńców... :570:
Kim więc będzie prawiczek, dziewica na studiach... Dziwakiem czy jak??

Pozdrawiam...
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 26 lip 2004, 11:26

"normalna dziewcyzna na studiach juz dziewica nie jest"


To bzdura i jawna nietolerancja ze wzgladu na doświadczenia seksualne! ;)
Straciłam cnotę bedąc już na studiach, a uważam się za indywidualistkę (bynajmniej nie z tego wzgledu) i za nic w świecie nie chciałabym być po prostu normalna ;) :P
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 26 lip 2004, 11:31

To indywidualna sprawa każdego.
Chociaż jest to dla mnie trochę dziwne to nie potępiam takiego czegoś. Przyznam jedak, że byłem w niezłym szoku jak spotkałem 25-cio i 30-to letnią dziewicę.
Joe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 15 mar 2004, 16:51
Skąd: włodawa
Płeć:

Postautor: Joe » 26 lip 2004, 11:37

Wszystko zależy od tego na jakich ludzi sie trafia. Czasem można obracać się w środowiskach samych "chętnych" kobiet, a czasem po prostu nie trafia sie na kobiety z mozna by pojść na coś więcej. I co... Przeciez nie ma sensu podjeście do kobiety i zaproponowanie jej sexu od tak sobie :d

Ale fakt faktem, ze nietolerancja ze wzgladu na doświadczenia seksualne się szerzy... NIe wiem czemu tak jest :(
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 26 lip 2004, 11:42

jezeli dziewczyna do tego czasu nie była z nikim w zwiazku który doszedł do tego pozziomu zaangazowania to co w tym dziwnego ze jest dziewica ??przeciez nie bedzie tego robic z pierwszym lepszym tylko po to by bedac na studiach móc powiedziec "nie jestem juz dziewica".
a jezeli jest dziewica bo takie ma przekonania ze np "dopiero po slubie" to nalezy to uszanowac bo jest to sprawa indywidualna kazdego człowieka!!
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Re: Dziewictwo, a wiek...

Postautor: Mysiorek » 26 lip 2004, 11:50

mariusz pisze:na studiach ma się juz być doświadczonym sprawach sexu.
Jednak zupełnie nie wiem czemu bierze sie ludzi niedoświadczonych sexualnie w pewnym wieku za odmieńców... :570:
Kim więc będzie prawiczek, dziewica na studiach... Dziwakiem czy jak??

Czyżbym ja był dziwakiem?!
Spoko! Po prostu ma się inne wartości, a te wypada mieć.
Choć świat się zmienia, ale na szczęście nie we wszystkim ;)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 26 lip 2004, 12:18

w żadnym wypadku nie uważam tego za dziwactwo!! Pary które chciały wytrzymać do ślubu i wytrzymały w pewien sposób podziwiam. Ale wśrod wielu mlodych chlopakow panuje przekonanie, że jak ktoś jeszcze "nie bzykał" to jest gorszy. A g***** prawda, może własnie odwrotnie bo czeka na TĄ osobę a nie pierwszą lepszą w kiblu na dyskotece
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 26 lip 2004, 14:29

przeciez nie bedzie tego robic z pierwszym lepszym tylko po to by bedac na studiach móc powiedziec "nie jestem juz dziewica".

No ale wiele właśnie dziewczyn tak robi. Byle mieć pierwszy raz za sobą.

Dla mnie bycie dziewicą na studiach to nie jest nic złego. Jeżeli to jest nasz wybór to należy go uszanować. Wkońcu nie każdy kto idzie na studia musi być doświadczony w sprawach seksu. Ciesze się właśnie z tego, że powoli odchodzi się od zdania: "jesteś dziewicą w wieku 19 lat to jesteś gorsza". Widać nasze społeczeństwo (głównie wśród młodzieży) dojrzewa :).
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 26 lip 2004, 14:35

No ale wiele właśnie dziewczyn tak robi. Byle mieć pierwszy raz za sobą.


jeju ale ja sobie wyidealizowany swiat stworzyłam ;) myslałam ze takie zjawisko nie istnieje ;)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 26 lip 2004, 14:52

No niestety istnieje. Ale ja sama dziwie się takim dziewczyną. Nie potrafiłabym zrobić to z kimś byle mieć to za sobą. No ale różne są osoby.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 26 lip 2004, 15:11

Dzieki Mariusz ze nie napisales kogo to zdanie ale i tak sie przyznam :) Moje :)
No, mialem moze na mysli np 2 lub 3 rok studiow, gdy dziewczyna ma ponad 20 lat. Szczerze watpie by do tego czasu naprawde okazji nie maila poznac kogos wartosciowego i by sie pomiskowac.
Jezeli nie miala to nie wymagam by to robila na sile, to bez sensu. Ale jezeli miala a czeka np do slubu to co innego :) Poza tym mowie to wg dzisiejszych standardow kiedy to dziewczyny dziewictwo traca w wieku 17 lat a wszystko pozniej to juz odbiega od owego "standardu". Tak ze nie pisac mi tu prosze co bylo za "waszych" czasow, bo troche sie pozmienialo :)

A tak poza tym to zdanei jest wyjete z kontekstu :)
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 27 lip 2004, 00:36

Wszystko zalezy od charakteru kobiety. Ale jednak jak panna nie stracila dziewctwa przed studiami to jest wielkie prawdopodobienstwo ze na studiach je straci. Wiadomo ze to sa nowe znajomosci i rowniez czlowiek sie usamodzielnia. Rodzice nie maja takiego wplywu. Wszystko zalezy od wielu wielu czynnikow :) Ale faktycznie jak spotykam calkiem fajne babki kolo 22-23 lat i sa dziewicami to cos tu nie gra :) Pozatym zauwazylem ze jak kobieta do tego wieku jest dziewica i co jakis czas ze tak powiem nie ma "przepchanego komina" to jej hormony w glowke delikatanie bija i sie staje niemila dla facetow :) To taka moja mala obserwacja :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 27 lip 2004, 01:09

Student pisze:... sie staje niemila dla facetow :) To taka moja mala obserwacja :)

Nie odosobniona ;)
Potrafią to strzec jak "psy ogrodnika"... do starości.
Ale czasami się trafi "książę z bajki"...
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 27 lip 2004, 07:22

ja bylam dziewicza studentka i wcale zle mi z tym nie bylo, i tak zawsze wiedzialam, ze jestem stworzona do sexu :) i czasami tylko zalowalam, ze nie moge sie wyzyc.. :D ale teraz jest juz po "kłopocie".I nie bylam zmierzla do facetow, wrecz przeciwnie, ale fakt fakt obojetna, jesli chodzi o blizsze kontakty, mialam swoj maly swiat , gdzie byly inne rozrywki i tak, ot- tyle. :D
Awatar użytkownika
M.A.T.
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 02 lip 2004, 21:19
Płeć:

Postautor: M.A.T. » 27 lip 2004, 11:29

moje obecna dziewczyna z ktora jestem od 3 miesiecy ma 23 lata i jest dziewica. wprawdzie juz nie dlugo :D ale bynajmniej nie uwazam tego za zadne dziwactwo. a z tego co gdzies czytalem to sie okazuje ze coraz wiecej dziewczyn na studiach jest nadal dziewicami i pomalu odchodzi "moda" na pozbycie sie dziewictwa jak najwczesniej.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 lip 2004, 18:16

Pozbywanie sie dziewictwa to nie moda, to chec.
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 27 lip 2004, 18:33

Maverick pisze:Pozbywanie sie dziewictwa to nie moda, to chec.


niestety w wielu przypadkach ta chec wynika z tego ze "kolezanki juz nie sa" a to juz moda, glupia ale moda... coz poradzic :?:


Ja Ne,

    Gorgon
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 27 lip 2004, 18:40

Gdyby dziewczyna miała się pozbyć dziewictwa tylko dlatego, że tak wypada czy taka jest moda, to lepiej niech zostawi tę cnotę już do końca życia.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 27 lip 2004, 18:44

Nie przesadzajmy, sa normalne dziewczyny
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 27 lip 2004, 18:50

Ale normalne dziewczyny tak nie robią. No chyba, że myslisz, że każda dziewczyna już nie dziewica jest normalna.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 27 lip 2004, 20:44

owszem sa, ale w wiekszosci to moda :x

Ja Ne,

    Gorgon
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 28 lip 2004, 07:32

Jarek pisze:Gdyby dziewczyna miała się pozbyć dziewictwa tylko dlatego, że tak wypada czy taka jest moda, to lepiej niech zostawi tę cnotę już do końca życia.

hehe
racja
ale faktycznie powiem, ze duzo jest takich przypadkow..


smutne
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 28 lip 2004, 13:00

ok, Zakręciłem się...
Jakich przypadków jest dużo??? Tych co pozbywają się dziewictwa dla mody, czy tych co pozostawają cnotę do końca zycia??
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 28 lip 2004, 14:06

mariusz pisze:ok, Zakręciłem się...
Jakich przypadków jest dużo??? Tych co pozbywają się dziewictwa dla mody, czy tych co pozostawają cnotę do końca zycia??

tych, co pozbywaja sie dla mody, ale oczywiscie nie mozna uogolniac, bo to bezsensu
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 28 lip 2004, 14:14

tych, co pozbywaja sie dla mody

...a szczególnie wśród młodych studentek, co to poczuły wolę bożą bo wyrwały się spod skrzydełek swoich troskliwych mamuś (z autopsji: po 2-3 dyskotekach same proponują wspólną noc).
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 28 lip 2004, 15:14

Jarek pisze:z autopsji: po 2-3 dyskotekach same proponują wspólną noc


no to niezle, moze ja nie jestem az tak atrakcyjny albo cos ale mi tak szybko jeszcze nikt nie proponowal :-)

chociaz przyznam ze wiekszosc znajomych kobiet mowi ze juz chcialaby miec to za soba, albo szuka faceta zeby moc z nim uprawiac sex...


Ja Ne,

    Gorgon
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 28 lip 2004, 15:45

wiekszosc znajomych kobiet mowi ze juz chcialaby miec to za soba, albo szuka faceta zeby moc z nim uprawiac sex...


To jeszcze mało?, przecież to jawna propozycja!
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
czarnaczuprynka
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 15 sie 2004, 10:54
Skąd: dolnośląskie
Płeć:

Postautor: czarnaczuprynka » 15 sie 2004, 20:03

A ja mam 19 lat i nadal jestem dziewicą ( i dobrze mi z tym :) ) z czego bardzo cieszy się moja mama. Od niedawna mam chłopaka i teraz rodzicielka nie przestaje mi powtarzać, że dziewictwo to mój skarb, a stracić je mogę w każdej chwili. Czy ten kawałek błony jest naprawdę aż tak ważny?
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 15 sie 2004, 20:37

Co ma metryka do dziewictwa???
Przecież to jest delikatnie powiedziawszy nienormalne!!!
Dziewczyna powinna się decydować na stratę dziewictwa na podstawie tego, czy czuje się gotowa do tego kroku, a nie wieku!!!
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 15 sie 2004, 22:04

Witam
nie sądzę, aby stwierdzenie zacytowane przez mariusza było odpowiednie. Tak jak większość (?) ludzi tutaj uważam, że wszystko zależy od przekonań. Zawsze mi się wydawało, że osoby wstrzymujące się ze współżyciem są bardziej szanowane, ale mogłam być naiwna. Przynajmniej w moich oczach taka osoba rośnie.
Myślę, że warto zachować ten pierwszy raz dla jednej jedynej osoby, z którą się spędzi, a przynajmniej ma się zamiar spędzić resztę życia. Ale w praktyce często okazuje się to trudne, zwłaszcza jeśli ma się partnera zbyt pociągającego :D Uważam jednak, że naprawdę warto czekać i nie należy się z tym spieszyć. To w końcu jedna z najważniejszych decyzji w życiu.
Ja się cieszę będąc jeszcze niezdobytą twierdzą :)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 140 gości