brak seksu w zwiazk

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 05 paź 2011, 20:44

piotrus1, uspokój Ty się trochę.
Okres w żaden sposób nie należy do przyjemnych dni w życiu kobiety. Każda przechodzi go nieco inaczej. Wcale nie musi cierpieć jakichś wielkich boleści, by czuć ogólny dyskomfort. Ja też nie mam ochoty wtedy na większe igraszki i mam o tyle więcej szczęścia w tej kwestii, że mam bardziej rozumnego faceta.

Jak nie umiesz wytrzymać kilku dni bez, to ja współczuję Twojej kobiecie.
A co zrobić? Radź sobie sam, krzywda Ci się nie stanie.

Rzecz druga - mogło urosnąć w niej przekonanie, że każda pieszczota z Tobą budzi w Tobie chęć na orala. Widoczne OCZEKIWANIA drugiej strony zniechęcają do normalnych, zwyczajnych pieszczot. To działa na tej zasadzie: jeżeli mam ochotę tylko na pieszczoty i nic więcej, a wiem że one POWINNY z mojej strony kończyć się seksem, to logiczne jest, że rezygnuję z pieszczot. Być może Twoja partnerka tak ma - skutkiem czego nie masz ani seksu ani pieszczot.
Rób czasem tak, że pomiziasz ją troszkę i sam z siebie stopniowo przestajesz.
Spróbuj zapanować nad ptaszkiem, wielu facetom się to udaje.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Nemezis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 paź 2011, 06:35

Pytanie po co ma panować jak nie ma potrzeby - choroba partnerki itd.
Dlaczego zawsze strona bardziej aktywna ma panowac nad soba , a ta druga w druga strone nie ?
Dzis ma panowac nad ptaszkiem , jutro nad czym ?
ale jak chcecie [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
piotrus1
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:33
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: piotrus1 » 06 paź 2011, 09:23

Nemezis pisze:piotrus1, uspokój Ty się trochę.
Okres w żaden sposób nie należy do przyjemnych dni w życiu kobiety. Każda przechodzi go nieco inaczej. Wcale nie musi cierpieć jakichś wielkich boleści, by czuć ogólny dyskomfort. Ja też nie mam ochoty wtedy na większe igraszki i mam o tyle więcej szczęścia w tej kwestii, że mam bardziej rozumnego faceta.

Jak nie umiesz wytrzymać kilku dni bez, to ja współczuję Twojej kobiecie.
A co zrobić? Radź sobie sam, krzywda Ci się nie stanie.

Rzecz druga - mogło urosnąć w niej przekonanie, że każda pieszczota z Tobą budzi w Tobie chęć na orala. Widoczne OCZEKIWANIA drugiej strony zniechęcają do normalnych, zwyczajnych pieszczot. To działa na tej zasadzie: jeżeli mam ochotę tylko na pieszczoty i nic więcej, a wiem że one POWINNY z mojej strony kończyć się seksem, to logiczne jest, że rezygnuję z pieszczot. Być może Twoja partnerka tak ma - skutkiem czego nie masz ani seksu ani pieszczot.
Rób czasem tak, że pomiziasz ją troszkę i sam z siebie stopniowo przestajesz.
Spróbuj zapanować nad ptaszkiem, wielu facetom się to udaje.


może faktycznie trochę wyluzować....
zegarmistrz
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 11 sty 2012, 14:03
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: zegarmistrz » 18 sty 2012, 14:01

No zdarza się.. może już jej nie kręcisz, albo ma kogoś na boku, albo o tym myśli.. Przykro mi stary <zalamka>

[ Dodano: 2012-02-28, 12:40 ]
Miałem taką jedna laskę, ktora była wiecznie zmęczona... ale jak przychodził weekend to była jak burza :D może trochę odpoczynku, może jakieś tabsy bierze że jej libido zmalało cholera wie

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości